تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1054 از 3345 اولاول ... 545549541004104410501051105210531054105510561057105810641104115415542054 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,531 به 10,540 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ 500MB . ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﻭﺯ ﻋﯿﺪ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﻣﯿﺪﻩ *555# ﺑﻌﺪ # ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺟﻨﺸﻮﺍﺭ ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪ # ﺭﺍ ﮔﺰﯾﻨﻪ .3 ﺭﺍ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺍﻧﺘﺮﻧﺖ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﻪ ﻣﯿﺪﻩ

2. 7 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ 500MB . ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﻭﺯ ﻋﯿﺪ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﻣﯿﺪﻩ *555# ﺑﻌﺪ # ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺟﻨﺸﻮﺍﺭ ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪ # ﺭﺍ ﮔﺰﯾﻨﻪ .3 ﺭﺍ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺍﻧﺘﺮﻧﺖ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﻪ ﻣﯿﺪﻩ
    فعالش کردم، حالا مانده اش رو کجا نشون می ده؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

یکی از فرق های یک خط با کیفیت و یه خط بی کیفیت دقیقا همین سرعت با یک کانکشن است، در ضمن شاید برای شما اینترنت دانلود فایل باشد ولی به عنوان مثال بنده نوعی که در ماه 40GB پیج، ویدیو استریمنگ و اسکایپ دارم یه خط که 4Mb با یه کانکشن بسیار ارزشمندتر از یک خط 20Mb با 32 کانکشن IDM خواهد بود.
    نه آقا من و دانلود با ایرانشل؟ با ADSL و شبانه ی رایگانش هم زورکی هفته ای یک شب ای ییی، مگه Top Gear یا فایل دندون گیری ببینم ارزش دانلود داشته باشه
    3g در مشهد وضعش خرابتر از اونه که بشه باهاش دانلود کرد

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فعالش کردم، حالا مانده اش رو کجا نشون می ده؟
    کد مانده گیری صفحه اول تاپیک

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من که نفهمیدم کد رو و زدم چیز خاصی نیاورد!لطف کنید یکبار دیگه کد رو بگید،ممنون.

بچه ها یه سیمکارت هست تازه امروز گرفتم عصر فعال میشه،بهش چقدر اینترنت رایگان میده ایرانسل؟فعال هس یا باید فعالش کنیم؟

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

اگر این حرف‌های شما درست باشد چند نکته‌ی جالب هست:
    ۱. این تست‌ها با سرعت فضایی که اینجا گذاشته می‌شوند، کار عوامل مرتبط با شرکت است و اساسا چنین سرعتی وجود ندارد

۲. این که از پهنای باند سیستان گرفتن و دادن به یک شهر دیگه خارق العادست!

۳- محدود سازی سرعت بعضی از شهر‌ها و دادن پهنای باند اون‌ها به شهرهای دیگه (یه جورایی تبعیض)

۴. احتمال کم کردن از پهنای 3g در تمام شهرها و تقدیم به مشترکین 4g در برخی شهرها برای تبلیغ روی 4g
    منظورم این نیست که اومد کابل سیستانو کند زد به سوییچ بندر
    نمیدونم دقیقا چیکار کردن که سرعت خوب شد ولی خلاصه یه چیزی رو چون بار زیادی روش نبود موقتا جابجا کردن، جهت اطلاع دوستان سیستانی اون موقع سیستان هنوز 3g فعال نبود اصلا.
    و اینکه اون موقع کل پهنای باند بندر 1گیگابیت بود که دهه فجر که وزیر ارتباطات اومد بندر افزایشش دادن و کلا لینک جدید بهش اختصاص دادن
    اون کابل لینک سیستانو هم مثل اینکه درآوردن الان گذاشتن سر جای قبلیش که بچه ها خدای ناکرده نارحت نشن

8. 2 کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بچه ها یه سیمکارت هست تازه امروز گرفتم عصر فعال میشه،بهش چقدر اینترنت رایگان میده ایرانسل؟فعال هس یا باید فعالش کنیم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

منظورم این نیست که اومد کابل سیستانو کند زد به سوییچ بندر
    نمیدونم دقیقا چیکار کردن که سرعت خوب شد ولی خلاصه یه چیزی رو چون بار زیادی روش نبود موقتا جابجا کردن، جهت اطلاع دوستان سیستانی اون موقع سیستان هنوز 3g فعال نبود اصلا.
    و اینکه اون موقع کل پهنای باند بندر 1گیگابیت بود که دهه فجر که وزیر ارتباطات اومد بندر افزایشش دادن و کلا لینک جدید بهش اختصاص دادن
    اون کابل لینک سیستانو هم مثل اینکه درآوردن الان گذاشتن سر جای قبلیش که بچه ها خدای ناکرده نارحت نشن

منم منظورم این نبود که کل اینترنت رو از اونا گرفت داد به شما!
    حالا باید ببینی وزیر رفته پهنای باند سیستانو زیاد کنه مجبور شدن از پهنای باند کدوم شهر فلک زده‌ای کم کنن به اونا اضافه کنند!

من منظورم اینه پهنای باند یک چیز کاملا پیوسته و به هم مرتبطو محدوده در سراسر کشور.
    مثلا اگر بخوان به پهنای باند LTE یا یک شهر دیگه اضافه کنند، باید مال یک شهر بیچاره‌ای رو کم کنند!

البته اگر پهنای باند کلی رو گسترش بدهند، هیچ وقت مجبور‌نیستند برای این کار از پهنای باند یک شهر دیگه کم کنند.

ولی شواهد اینطوری نشون میده که عوض افزایش‌ پهنای باند سراسری، از یه جا کم می‌کنند به یه جای دیگه‌اضافه می‌کنند.

الان اینترنت ۲۰ مگ LTE بشه ۱۰۰۰ مگ هم در‌طول روز معمولا به کار کسی نمیاد. چون اگه بخوای دانلود داشته باشی، فیلم نگاه کنی، فکر کنم ماهی ۲ ال ۳ میلیون باید بدی ایرانسل.
    البته یه خوبی (و تنها خوبی‌ای که) داره که میتونی تست بگیری و بیای اینجا بذاری! مثل اینه لامبورگینی داشته باشی ولی نتونی بیش‌تر از ۶۰ تا باهاش بری.

آقا من اینترنت شونصد مگ دارم هی بذار اینقدر با اسپید تست تست بگیرم و خودمو بکشم ولی وقتی نمی‌تونم به بهترین شکل ازش استفاده کنم چه سود؟!
    اگر کسی جز قشر مرفه جامعه‌هم باشه، بعید میدونم با این قیمتا توی روز دانلود کنه.
    در طول روز بیش‌تر صفحه باز میکنی که اونم ۸ مگ و ۱۰۰۰ مگش فرقی نداره
    حالا شبا که دانلود‌‌نامحدوده خیلی به کار بعضیها میاد (البته بنده‌ی خداها شبی ۳ هزار تومان بابتش هزینه می‌کنند و بیدار میمونند و حقشونه سرعت عالی داشته باشند)

من میگم این سرعت خفن LTE رو توی روز بین کل ایران به صورت علمی تقسیم کنند شبا رو کلا بدن به LTE دارها
    Last edited by afshin-434; 02-03-2015 at 16:18.

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

احتمالا ماهی صد مگ برای 5 ماه
    ستاره 141 ستاره 28 مربع

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کد مانده گیری صفحه اول تاپیک
    0 می ده. نکنه مشروط به عضویت در جزیره است؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •