تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1052 از 3195 اولاول ... 525529521002104210481049105010511052105310541055105610621102115215522052 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,511 به 10,520 از 31949

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه boy_teh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد کنسول 360 هم دقیقا همین طوری هستش ، نخستین بار این شیوه طراحی کنترل مال سگا بوده و نینتندو مایکروسافت از روی او الگو برداری کرده اند ، سونی هم اومده از روی Wii نسل جدید کنترل هاش رو درست کرده :

اگر هم فردا روزی یک کنسول بیاد که مموری هاش میخوره توی سر کنترل از روی سگا الگو برداشته .
    من از اولم منظورم ایران و استفاده تو ایران بود . در غیر اینصورت بود که نمیگفتم آیفون بدرد امریکا میخوره .
    حالا بحث گوشی رو بیخیال چون هم اینکه جاش اینجا نیست و هم اینکه به جایی نمیرسه بحثمون

اما کلام آخر :

دسته 360 واقعا عالی طراحی شده . اینو حتی بچه های بازی خوری که کنسولای نسل قبل رو داشتن و بعضی از بچه های بی تعصب که الان هم PS3 دارن و هم 360 هم میگن . علم و فناوری همچنان و تا ابد به روز خواهد و من حیفم میاد که به این همه خلاقیت و پیشرفت که برگرفته از کلی تفکر توسط یه سری افراد واقعا خاص هست بگم الگو برداری
    سلامت باشی
    Last edited by boy_teh; 16-12-2009 at 21:56.

2. 2 کاربر از boy_teh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

دسته 360 واقعا عالی طراحی شده . اینو حتی بچه های بازی خوری که کنسولای نسل قبل رو داشتن و بعضی از بچه های بی تعصب که الان هم PS3 دارن و هم 360 هم میگن . علم و فناوری همچنان و تا ابد به روز خواهد و من حیفم میاد که به این همه خلاقیت و پیشرفت که برگرفته از کلی تفکر توسط یه سری افراد واقعا خاص هست بگم الگو برداری
    سلامت باشی

دقیقا درسته ، دسته 360 یک شاهکاره ولی شاهکاری که از روی نسل های قدیمی خودش طراحی شده ، که هیچ ایرادی هم نداره مهم اینه که الان ما باهاش بازی میکنیم حالشو میبریم

4. 2 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

حتی 1 ثانیه هم فکر نکن که من از خریدم پشیمونم!درسته پول زیادی براش دادم ولی خوشحالم که بهترینش رو برداشتم و اونو از پس انداز های خودم خریدم!!رفیق ما که میخوایم اینهمه پول بدیم یکم میزاریم روش بهترینشو بر میداریم.
    موفق باشید

چرا پشیمونی ؟ الیت خریدی بعد پشیمونی

البته من رفتم آرکید خریدم با هارد جدا و کابل و این حرفها ارزون تر درومد برام

داره خودمونی میشه h.a.m.i.d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام بروبچه ها
    من یه مدتی نبودم دوباره سر و کله ام پیدا شد
    چه خبرا ؟ وضعیت بن شدن ها به کجا رسید ؟ هاردها هک شدن دوباره یا نه ؟
    من هنوز وسواس ال سی دی و بی پولی بهم اجازه نداده بخرم دستگاه رو )
    ولی میخوام برم یه 26 اینچ معمولی بردارم . فقط یه چیزی ، پریمیوم بگیرم یا الیت ؟ قیمت های روز چطوره ؟ اگه ارزش نداره آنلاین بازی کنی و بن بشی ، فکر میکنم پریمیوم مقرون به صرفه تر باشه . نه ؟

داره خودمونی میشه honura's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من از اولم منظورم ایران و استفاده تو ایران بود . در غیر اینصورت بود که نمیگفتم آیفون بدرد امریکا میخوره .
    حالا بحث گوشی رو بیخیال چون هم اینکه جاش اینجا نیست و هم اینکه به جایی نمیرسه بحثمون

اما کلام آخر :

سلامت باشی

درسته که دسته های ایکس باکس واقعا عالی طراحی شدن ولی اعصاب خوردیشون وقتیه که می خوای یه بازی مثل تیکن رو انجام بدی!

8. این کاربر از honura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام بروبچه ها
    من یه مدتی نبودم دوباره سر و کله ام پیدا شد
    چه خبرا ؟ وضعیت بن شدن ها به کجا رسید ؟ هاردها هک شدن دوباره یا نه ؟
    من هنوز وسواس ال سی دی و بی پولی بهم اجازه نداده بخرم دستگاه رو )
    ولی میخوام برم یه 26 اینچ معمولی بردارم . فقط یه چیزی ، پریمیوم بگیرم یا الیت ؟ قیمت های روز چطوره ؟ اگه ارزش نداره آنلاین بازی کنی و بن بشی ، فکر میکنم پریمیوم مقرون به صرفه تر باشه . نه ؟

سلام.به نظر من الیت گزینه ی خیلی خوبیه اگه مشکل مالی ندارین.فکر میکنم الیت دور و بر 450 تومن باشه.چرا ارزش داره بازی اصل بخرین لایو هم بازی کنین

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چرا پشیمونی ؟ الیت خریدی بعد پشیمونی

البته من رفتم آرکید خریدم با هارد جدا و کابل و این حرفها ارزون تر درومد برام

من کی گفتم پشیمونم؟اتفاقا خیلی هم راضی هستم.

شما ارکید خریدی ولی الیت هم رنگش مشکیه هم کلاسش خیلی بالاتر از ارکید و حتی پریمیوم هست

11. این کاربر از honura بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه a-0852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تویسرکان( امستردام )

پيش فرض

دوستان من میخواهم ایک باکس بگیرم ولی حقیقتا میترسم بگیرم اما چند وقت دیگه از دورخارج بشه و یه کنسول دیگه جاشو بگیره به نظر شما این ماندگاری چقدر میتونه باشه یعنی تا کی میشه اطمینان داشت که xbox قدیمی نشه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان من میخواهم ایک باکس بگیرم ولی حقیقتا میترسم بگیرم اما چند وقت دیگه از دورخارج بشه و یه کنسول دیگه جاشو بگیره به نظر شما این ماندگاری چقدر میتونه باشه یعنی تا کی میشه اطمینان داشت که xbox قدیمی نشه؟

ببین طبق گفته ی شرکت epic games این کنسول تا 4 سال دیگه جواب گوی نیاز ها هست ولی اگه شما میخوای این نگرانی رو نداشته باشین بهتره p30 بخرید

اگه نباشه جاش خالی می مونه XGAME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من کی گفتم پشیمونم؟اتفاقا خیلی هم راضی هستم.

شما ارکید خریدی ولی الیت هم رنگش مشکیه هم کلاسش خیلی بالاتر از ارکید و حتی پریمیوم هست
    مشكل نداشتن هارد ديسك با خريد يك هارد ديسك 60 حل ميشه(حتما كه نبايد 120 باشه)
    هدست هم فقط براي لايو بازي كردن كاربرد داره كه به دليل بن شدن عملا براي ما بي استفادس
    كابل HD هم قيمتش 8 تومن هست
    براي عوض كردن رنگ كنسول هم ميتوني از كاور استفاده كني كه رنگ كنسول رو دقيقا شبيه به اليت ميكنه و حتي كاورهايي به مراتب قشنگتر از رنگ سياه(فكر كنم حدود 30 تومن هست قيمتشون)

به همين راحتي با يه خورده خرج كردن كنسول تبديل به اليت ميشه
    به نظرم هر كس اليت بخره ضرر كرده

من چند پست اخير شما رو كه خوندم به نظرم رسيد شما يه جوري ميخواي خودتو متقاعد كني كه پول الكي ندادي
    ابتدا ميگي وزن اليت بيشتره
    كه متوجه شدي به خاطر وزن هارد ديسك هست
    دوم ميگي قطعات اليت بهتره و 3 چراغ نشده
    خب برادر من شما نبايد آمار 3 چراغ شده ها رو بشمري ببيني چنتا اليت بوده چنتا آركيد
    شما بايد به نسبت حساب كني
    يعني چنتا آركيد خريداري شده و چنتاش سوخته
    و چندتا اليت خريداري شده و چندتاش سوخته
    اينجوري بايد مقايسه كني
    حالام گير دادي به رنگ مشكي
    كه پاسختو دادم

شما مثلا ميخواي پدرام رو قانع كني كه حرفت درسته؟
    پدرام خودش انده ايكس بازه
    بگذريم

حرفت رو هم در مورد ناكارامد بودن دسته هاي 360 در بازي تكن 6 قبول ندارم
    براي زدن كومبوها در حالت پيش فرض چينش دكمه ها شايد كمي سخت باشه
    كه اين مشكل نامكو هستش كه دكمه هاي علاف زياد داره
    شما بايد با توجه به راحت بودن خودت دكمه ها رو مرتب كني
    كه در اين صورت ميبيني چقدر هم راحته

در ضمن نيازي نيست كه شما پاسخ تك تك افراد رو در پستهاي جداگونه نقل قول كني
    بالا بردن تعداد پستها چندان چيزه مهمي نيست...
    Last edited by XGAME; 17-12-2009 at 12:43.

15. 3 کاربر از XGAME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •