تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 1849 اولاول ... 51551951100110411047104810491050105110521053105410551061110111511551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تخلیه به حرف آسونه ولی تو عمل جدیدا خیلی اذیت میکنن ممکنه 1 ماه از اینترنت محروم بشی ...
    نه عزیز؛ من خودم تو این 1 سال، 3تا شرکت عوض کردم و فقط 4 روز نت نداشتم( 2 روز تخلیه و 2 روز رانژه)
    شما کافیه بعد از ارسال درخواست تخلیه، در سایت 195 یه شکایت بزنی؛ 2 روز نشده،خطت تخلیس...

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خیلی دوست دارم از این خراب شده برم اما مرکز ما به قدری شلوغه که پورت خالی پیدا نمیشه به این زودیا ضمن اینکه پارس و شاتل تو مرکز ما بعد از سه ماه هنوز پورت خالی ندارن . اما تو این فکرم از این شرکت بی کیفیت و بیسواد فرار کنم.

Sent from my D6633
    کدوم مرکزی رفیق؟! 4 شماره ی اولتو بده تا چندتا شرکت تو pv بهت بگم

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

چیزی که واسه من خیلیییییی تعجب آوره، اینه که چرا شماهایی که هر دیقه میاین و از قطعی و پکت لاست و افت سرعت های وب حرف میزنین، خطتونو تخلیه نمیکنین و نمیرین از یه شرکت دیگه بگیرینو اعصاب خودتونو راحت کنید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من و کسانی که مثلا از های وب سرویس داریم اگر مطمئن باشیم که این شرکت واقعا میخواد به همین روند ادامه بده و شرایط همین طوری بمونه , خب مسلما مهاجرت میکنیم به یک ISP دیگه .
    منتها مشکل هم همینه که ما ها اطمینان نداریم .
    ببین دوست عزیز . در حال حاضر اکثر شرکت های ISP حتی هم خود ایرانسل ( اینترنت همراه 3G و 4G ) هم با همین مشکل مواجه هستن . که حالا من یک چیزهایی شنیدم که دارن زیر ساخت یک تغییراتی میدن .
    و چون شرکت ها هم پهنای باندشون رو از زیر ساخت میگیرن مثل خود مخابرات , واسه همین تفریبا مشکل همگانی هستش .

پ ن : باید سوخت و ساخت . چاره چیه . تخلیه پورت هم هیچ گاه به نفع کاربر نبوده که هیچ بلکه ضرر هم داشته . هزینه رانژه و سوختن هزینه ی سرویس قبلی و ....

4. این کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من و کسانی که مثلا از های وب سرویس داریم اگر مطمئن باشیم که این شرکت واقعا میخواد به همین روند ادامه بده و شرایط همین طوری بمونه , خب مسلما مهاجرت میکنیم به یک ISP دیگه .
    منتها مشکل هم همینه که ما ها اطمینان نداریم .
    ببین دوست عزیز . در حال حاضر اکثر شرکت های ISP حتی هم خود ایرانسل ( اینترنت همراه 3G و 4G ) هم با همین مشکل مواجه هستن . که حالا من یک چیزهایی شنیدم که دارن زیر ساخت یک تغییراتی میدن .
    و چون شرکت ها هم پهنای باندشون رو از زیر ساخت میگیرن مثل خود مخابرات , واسه همین تفریبا مشکل همگانی هستش .

پ ن : باید سوخت و ساخت . چاره چیه . تخلیه پورت هم هیچ گاه به نفع کاربر نبوده که هیچ بلکه ضرر هم داشته . هزینه رانژه و سوختن هزینه ی سرویس قبلی و ....
    -من خودم، نتم اصلاااا اینجوری که شما میگین داغون نیست(از نظر پینگ و پکت لاست و غیره) و همچنین چندتا از دوستان و آشنایان که تست کردم،به این شدتی که شماها میگین داغون نبود!!
    البته فک کنم شهر به شهر و مرکز به مرکز فرق میکنه این اختلال؛
    (البته که پروتکل udp برای من هم مشکل داره و وایبر و بازی آنلاین و بقیه چیزا رو گند زدن بهش)
    -در مورد هزینه رانژه، دیگه فک نکنم الان 5 تومن پولی باشه که باعث ضرر بشه!!!

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

البته فک کنم شهر به شهر و مرکز به مرکز فرق میکنه این اختلال؛
    (البته که پروتکل udp برای من هم مشکل داره و وایبر و بازی آنلاین و بقیه چیزا رو گند زدن بهش)
    با کمال احترام عرض میکنم که چیزی به نظرم نمیرسه ... چون خودتون جواب خودتون رو دادین !

-در مورد هزینه رانژه، دیگه فک نکنم الان 5 تومن پولی باشه که باعث ضرر بشه!!!
    شما همین الان یه پنج هزار تومانی از توی جیبت بردار , جلوی چشمات پاره کن . ببین میتونــــی !!!؟!!!

بعدشم 5 تومان رانژه ! چند درصد مالیات ! چند درصد هم هزینه نگهداری و... !
    اینا هم هستش .

7. این کاربر از OMiD.1080p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Dark Paradise

پيش فرض

شما کافیه بعد از ارسال درخواست تخلیه، در سایت 195 یه شکایت بزنی؛ 2 روز نشده،خطت تخلیس...
    به نظر شما این چیزا خیلی ساده است ! it's All so Simple !
    نه برادر من . این چیزا همونطور که دوست قیلیمون گفت به حــرف آسونه . میدونم تخلیه پورت کاری نداره اگر بخوان. ولی الافی داره .
    البته نمیدونم آیا شما روال کاریشون رو میدونی یا نه !

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با کمال احترام عرض میکنم که چیزی به نظرم نمیرسه ... چون خودتون جواب خودتون رو دادین !

شما همین الان یه پنج هزار تومانی از توی جیبت بردار , جلوی چشمات پاره کن . ببین میتونــــی !!!؟!!!

بعدشم 5 تومان رانژه ! چند درصد مالیات ! چند درصد هم هزینه نگهداری و... !
    اینا هم هستش .
    -تو همون متنم اشاره کردم که منظورم پینگ و پکت لاست ایناس...
    -مالیات و ... رو که شما وقتی سرویستو تمدید هم میکنی باید بپردازی و ربطی به شرکت جدید نداره...
    -بازم میگم الان دیگه 5 تومن هیچی نیست جز 2تا کیک با 2تا شیر کاکائو یا 2تا چیپس و ...!!!!!!

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما این چیزا خیلی ساده است ! it's All so Simple !
    نه برادر من . این چیزا همونطور که دوست قیلیمون گفت به حــرف آسونه . میدونم تخلیه پورت کاری نداره اگر بخوان. ولی الافی داره .
    البته نمیدونم آیا شما روال کاریشون رو میدونی یا نه !
    من خودم استاد تمام تخلیه و رانژم!
    اگه پیگیر باشی 2 روزه تخلیس وگرنه اگه ول کنیو بگی خودشون واست تخلیه میکنن،سال بعدم خطت تخلیه نمیشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خدا را شکر الان اوضاع بهتره

سرویس 8 مگ

داره خودمونی میشه amir.17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من اول درخواست تخلیه از ISP قبلی رو دادم 10 روز طول کشید تخلیه نکردن، بعد های وب ثبت نام کردم دیدم بازم هیچ اتفاقی نیفتاد.
    رفتم نمایندگی گفت برو مخابرات.
    رفتم مخابرات جریان رو گفتم به یه ساعت نکشید اون رو تخلیه کردن، های وب رو وصل کردن.
    دیگه روشش رو یاد گرفتم!
    اول باید به ISP قبلی درخواست تخلیه بدی بعد درجا بری ISP بعدی ثبت نام کنی. اگه بعد از 3 روز اتفاقی نیفتاد بری مخابرات...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •