تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 1298 اولاول ... 5155195110011041104710481049105010511052105310541055106111011151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 12974

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

امسال سال حیاتی هست برای مخابرات ، اگه میخواد ملت بمونن روی همین سرویس و کوچ نکنن به جاهای دیگه ! مجبور میشه که مشتریانش را راضی نگه داره . کاری که تا به حال انجام نداده

امیدوارم برای تابستون یه طرح خوب بذارن

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    vnt - esf

پيش فرض

تا کی تبعیض مگه ما آدم نیستیم. تهرانی چیش از ما بهتره که اینترنت نامحدود میگیره و ماااااااااااااااااااااااا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Shahin031's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

تا کی تبعیض مگه ما آدم نیستیم. تهرانی چیش از ما بهتره که اینترنت نامحدود میگیره و ماااااااااااااااااااااااا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نمیدونم دیدید یا نه اما وقتی میخواستن طرح نامحدودشونو بردارن هماهنگ با هم اعتراض کردن و طرح برداشته نشد...!
    با این اوصاف مخابرات اصفهان شارژ خوری نکنه،پنل مزخرفشو عوض کنه،پهنای باند رو افزایش بده ما راضی هستیم....

4. این کاربر از Shahin031 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

میگم همچین چیزی داریم که بریم بگیم سرویس مارو حالت بازی روش اعمال کنید ؟! که پینگ بیاد پایین ؟

فیفا میخوای بزنی 2 ثانیه تاخیر داری ، کال اف دیوتی بخوای بازی کنی طرفو میبینی یهو نمیبینی ! دوتا بخوای بازی کنی ! اصلا دیلی داری ! یه ورق بازیه ! که اونا راحت میتونی بازی کنی

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

میگم همچین چیزی داریم که بریم بگیم سرویس مارو حالت بازی روش اعمال کنید ؟! که پینگ بیاد پایین ؟

فیفا میخوای بزنی 2 ثانیه تاخیر داری ، کال اف دیوتی بخوای بازی کنی طرفو میبینی یهو نمیبینی ! دوتا بخوای بازی کنی ! اصلا دیلی داری ! یه ورق بازیه ! که اونا راحت میتونی بازی کنی

سرویس گیم تا جایی که اصلاع دارم برای پارس انلاین و صبانت بوده و هست تفاوتش هم بین ۲۵ تا ۳۰ میلی ثانیه کاهش پینگ است از دی ماه ۹۳ تا الان محدودیت های شدیدی روی بستر مخابرات بوجود اومده که به هیچ عنوان اجازه وصل شدن به سرور های خارجی برای بازی انلاین را نمیده...

فیفا چه نسخه ایی بازی میکنی پارتی ها خارجی کاملا بسته!!! فقط فرندلی

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

فیفا 15 ، تحت اوریجین

تماس گرفتم مخابرات میگن : برین این سرویس های کاهش پینگ بخرین ، راحت !

میگم 30 تومن پولشه ! میگه هرجور راحتید

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض ADSL / مخابرات استان اصفهان

فیفا 15 ، تحت اوریجین

تماس گرفتم مخابرات میگن : برین این سرویس های کاهش پینگ بخرین ، راحت !

میگم 30 تومن پولشه ! میگه هرجور راحتید
    سیزن که ۶ ماهه نمیشه بازی کرد...
    سرویس های کاهش پینگ من خودم استفاده کردم محدودیت حجم دارند یک سری هاشون اصلا هیچ کاربردی ندارند هنگام فعال شدن هم پینگ را افزایش میده شما اصلا وضعیت پکت ها را بررسی کنید متوجه میشوید نت به هیچ عنوان برای گیم مناسب نیست مثلا برای فیفا باید پینگ ادرس زیر کمتر از ۲۲۰ میلی ثانیه باشه.
    easo.ea.com

9. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من 6 ماهه دارم میرم مخابرات به مسئولش میگم پینگ منو بیار پایین هی امروز فردا میکنه.
    میتونن روی خط یه تنظیماتی انجام بدن که پینگ بیاد پایین ولی انجام نمیدن!
    البته پینگ من الان خوبه 2 هفته پیش پینگ خیلی بد بود.الان من دوتا بازی میکنم لگ نیست .اینم پینگ:

اولی سرور دوتا2 دومی هم گوگل.آی پی 37.255

11. این کاربر از zxzxcvcv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سیزن که ۶ ماهه نمیشه بازی کرد...
    سرویس های کاهش پینگ من خودم استفاده کردم محدودیت حجم دارند یک سری هاشون اصلا هیچ کاربردی ندارند هنگام فعال شدن هم پینگ را افزایش میده شما اصلا وضعیت پکت ها را بررسی کنید متوجه میشوید نت به هیچ عنوان برای گیم مناسب نیست مثلا برای فیفا باید پینگ ادرس زیر کمتر از ۲۲۰ میلی ثانیه باشه.
    easo.ea.com
    چرا یه جا هست که واقعا خوبه ، ولی 10 گیگ را میده 34 تومن انگار ، ولی به صرفه نیست !!! اگه ارزون بود میگرفتم ولی خیلی گرونه ...
    میخواستم ایکس باکس وان بگیرم ! با این وضع پینگ که نمیشه بازی کرد !

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان راهنمایی میخوام ، من ADSL مخابرات دارم و از مرکز امام علی سرویس رو بمون میدن پیش شماره 788 ، الان حدود 1 ماهه سرعت به حدی افتضاحه اول اینکه هیچ سایتی بدون فیلتر چیز بیشتر اگر 20% لود نمیشه اگر باز بشه !!! با فیلتر چیز تا حدودی بهتره این سایتا که میگم سایتا خود ایران هستن مثل بانک ها و دانشگاه و حتی همین سایت ... الانم با فیلتر چیز اوممدم تا سایت تا حدودی لود شده اونم نصفه نمیه . تو نرم افزار موبایل هم حتی عکس های واتس آپ هم دانلود نمیشه و ارور میده فکرشو کنید عکس با حجم 50 کیلوبایت 30% 40% لود میشه و ارور میده یعنی تا این حد نابوده !! البته 10 روزه به این شدت شده قبلا تا حدودی باز میشد روش حساب کرد .

با پشتیبانی 2020 تماس میگیرم میگه مرکز امام علی اختلال داریم و صبر کنید درست میشه 2 هفته ای میشه هر روز زنگ میزنم همینو میگن و فکر میکنم دارن حرف مفت میزنن و میدونن گند زدن و دارن میپیچونن .

منم فقط نیستم چنتا همسایه ها رو پرسیدک گفتن خوش به حالت ما که اصلا چراغ اینترنتمون روشن نمیشه تو باز یه چیز داری .
    حس میکنم بیش از حد ظرفیت واگذار کردن همه مشترکا مرکز رفتن هوا و دوم اینکه کجا برم حضوری پیشگیر بشم که جواب درست بدن ؟ میشه جایی شکایت کرد ؟
    Last edited by Danial_4139; 02-06-2015 at 02:28.

14. این کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •