تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 1137 اولاول ... 515519511001104110471048104910501051105210531054105510611101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    این جزوه درس ریاضی معلم ماست
    ازش رضایت گرفتم و براتون گذاشتم
    انصافا کامل و عالیه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایشالا به درد تون بخوره
    التماس دعا

2. 4 کاربر از minaaghili بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

سلام دوستان ، نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی به هر حال می پرسم

کسی کتاب آنالیز موسیقی شنکر نوشته ی آلن کلی تون رو داره؟ البته فکر نکنم فارسیش موجود باشه

من دنبال انگلیسیش گشتم چیزی پیدا نکردم

خواهشا شما هم کمک بکنید

اسم کتاب

analysis of tonal music a schenkerian approach

نویسنده

allen clayton

آخر فروم باز mehdi_pro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برای | زیست | و | فیزیک | پیش دانشگاهی چی بگیرم؟ درسنامه می خوام.
    Last edited by mehdi_pro2; 31-07-2013 at 08:38.

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خيلي سبز درسنامه خوبي داره براي فيزيك درسنامه هاش هم كامل هست ولي تستاش سخت و بعضا فراتر از كنكورن.
    براي زيست هم خيلي سبز درسنامه نداره گاج درسنامه هاي كامل داره تخته سياه هم كه پيش 1 داره؛ يه درسنامه هاي كوچيكي داره براي پيش 1 . به جز اينا كتاب درست حسابي درسنامه دار نداريم. البته فار هم زيست شناسي داره ولي اصلا جالب نيست توصيه ميكنم اصلا نخونيش.
    زياد رو درسنامه حساس نباش اگ چيزي رو متوجه نشده باشي از روي پاسخ هاي تشريحي تست ها متوجه ميشي ديگه.

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_pro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خيلي سبز درسنامه خوبي داره براي فيزيك درسنامه هاش هم كامل هست ولي تستاش سخت و بعضا فراتر از كنكورن.
    براي زيست هم خيلي سبز درسنامه نداره گاج درسنامه هاي كامل داره تخته سياه هم كه پيش 1 داره؛ يه درسنامه هاي كوچيكي داره براي پيش 1 . به جز اينا كتاب درست حسابي درسنامه دار نداريم. البته فار هم زيست شناسي داره ولي اصلا جالب نيست توصيه ميكنم اصلا نخونيش.
    زياد رو درسنامه حساس نباش اگ چيزي رو متوجه نشده باشي از روي پاسخ هاي تشريحي تست ها متوجه ميشي ديگه.

مرسی.

راستش خیلی سبز هم زیاد تو دلم نیست. بهم گفته بودن زیستش خوبه ولی مثل اینکه درسنامه نداره.

فیزیک هم که می خوام گاج بگیرم.

از این 2 تا کدومشو انتخاب کنم؟ فرقشون چیه؟

1 : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی زیست گاج هم منظورتون این هستش دیگه؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چقدرم ارزونه! بهش میاد یکم قدیمی باشه چون کتاب های جدید گاج مثل اون فیزیکه گرون و جلدشون فرق کرده.

~~~

یه چیز دیگه! من می خوام آموزش شیمی مبتکران رو بگیرم. همه می گن خیلی خوبه.

ولی گاج هم 2 تا کتاب خوب زده بیرون. الان دو دل شدم که کدوم رو بگیرم!

این 2 تا کتاب شیمی گاج هستش

1: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرت چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

راستش خیلی سبز هم زیاد تو دلم نیست. بهم گفته بودن زیستش خوبه ولی مثل اینکه درسنامه نداره.
    به نظر من که اشتباه محضه ؛اگه برای زیست وقتت رو با خوندن درس نامه هدر بدی.با اینکار انرزی دوچندان مصرف میکنی و نتیجه خیلی عوض نمیشه.مخصوصا واسه سوم و پیش.سال دوم کتابش کمی پیچیده است واسه همین علاوه بر متن کتاب درس نامه های خیلی سبز عالی ان!ما پیش و سوم کتاب و تست/

زیست فقط کتاب!!!!

یه چیز دیگه! من می خوام آموزش شیمی مبتکران رو بگیرم. همه می گن خیلی خوبه.

ولی گاج هم 2 تا کتاب خوب زده بیرون. الان دو دل شدم که کدوم رو بگیرم!
    شیمی مبتکران خوبه.همه مقاطع(مخصوصا درسنامه هاش..من از سوالهاش زیاد خوشم نمیومد چون زیادی حفظی و جا خالی بودن)....خیلی سبز هم شیمی پیشش رو من خوندم خیلی خوب بود

9. این کاربر از m.prodigy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

سلام عزیز
    یه لحظه گذر ما این جا افتاد دلم نیومد حداقل جواب این یه سوال شما را ندم !!!
    حال این جواب مستر علیرضا، دوست خوبمون هم قابل احترامه، ولی با این حال یکی دو نکته از این زیست میگم خود شما بهتر متوجه میشی چه کتابی واست بهتره ::
    1. در زیست، بیش از اونی که کتاب مهم باشه، روش مطالعه ات مهمه ::: در زیست هم مهم ترین اصل مطالعه ::تکرار، مرور، تست، تمرین، تکرار، تکرار تکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرارتکرارتکرار تکرارتکرارتکرار
    ::: یعنی حقیقتا زیست زیاد تکرار میخواد ::: و در زیست تکرار تنها به معنی این نیست که هی مدام بخونی که « قارچ ها دارای میتوز هسته ای می باشند » بلکه باید بهونه های مختلف واسه ی مرور و تکرار داشته باشی ::: از خوندن کتاب درسی به انواع مختلف گرفته، تا تست زدن های متنوع و یادداشت برداری ها مکرر و مرور های پی در پی :::: یعنی خودت باید کمی خلاقیت به خرج بدی و دنبال یه راهکار جدید واسه ی این جور ترکیب مطالعاتی واسه مرورات باشی
    2. حال اینکه زیست پیش 1 چی بخونی بستگی به خودت داره که با چه جور کتابی حال کنی و حداقل از بین این سه کتاب خیلی سبز! و سری 8000 تست گاج و فار هر کدوم را پیش بری، میتونه به نتیجه ای که میخوای برسی ::: ولی از آنجایی که من هرسه کتاب را خوندم واست میگم دیگه انتخاب با خودت :: این کتاب پیش خیلی سبز!، خوب هستش ولی به خوبی کتاب زیست 1 ش نیست، یعنی اون تسلط و اشراف بر مطالب به خوبی لحاظ نشده، و با توجه به خاص بودن اون مطالب تکامل و ژنتیک جمعیت، این روند تست زنی و درسنامه هاش حداقل واسه ی من یکی رضایت بخش نبوده، و کمی توی طرح تستاش بیش از آنکه در تفهیم مطالب اساسی تاکید داشته باشه، سریع وارد مباحث محاسباتی شده و اون جور که باید ارتباط دقیق بین مفاهیم مهم تکامل را لحاظ نکرده، جوری که شاید به نظرت مطالب کم ارزش بیان ::::::: این کتاب سری 8000 تست گاج هم واقعا کتاب خوبی هستش، به باحالی و خوشمزگی این کتابای خیلی سبز! نیست ولی بعدها که بیشتر توی زیست پیش بری و کار واست جدی تر بشن می بینی که اصل یادگیری مطلب هستش و این کتاب هم به خوبی جوابگوی نیاز شما هست :::: ولی کتاب زیست پیش 1 فار، که این دوستمون علیرضا عزیز، کمی نسبت بهش کم لطفی داشتن :::: این کتاب از جمله تک کتابای زیست بازار هستش که به سبک و روش متفاوت به ارائه و آموزش زیست پرداخته است :: روند آموزش کتاب بیش از آنکه همانند سایر کتاب ها بر اساس تست و درسنامه های کادری باشد، به شکل شیک و تمیز و به همراه حفظ و رعایت با حضور ذهن همه جانبه به تفهیم دقیق مطالب پرداخته است و هرچند حاشیه پردازی های کتاب به نظر زیاد میاد ولی بعدها که در مقایسه با اون تکرار کردن مرورت به ساختار کتاب نگاه می کنی که ذهن شما را به چالش می کشونه و باعث میشه تحلیل های دقیق تری از مباحث زیستی ارائه بدی، یه حس خوب بهت میده که این روش هم بپذیری و همچنان تا آخر باهاش پیش بری :: هرچند که کتاب پرحجم و سنگین هستش، و مطالعه اش صبر و حوصله ی زیادی میخواد، ولی بر اساس تجربه شخصی خودم، از کتاب راضیم و حتی به نظر من بهترین کتابی زیستی که خوندم، همین زیست فار هستش !!!
    یا حق !!

11. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مرسی. راستش خیلی سبز هم زیاد تو دلم نیست. بهم گفته بودن زیستش خوبه ولی مثل اینکه درسنامه نداره. فیزیک هم که می خوام گاج بگیرم. از این 2 تا کدومشو انتخاب کنم؟ فرقشون چیه؟ 1 : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی زیست گاج هم منظورتون این هستش دیگه؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چقدرم ارزونه! بهش میاد یکم قدیمی باشه چون کتاب های جدید گاج مثل اون فیزیکه گرون و جلدشون فرق کرده. ~~~ یه چیز دیگه! من می خوام آموزش شیمی مبتکران رو بگیرم. همه می گن خیلی خوبه. ولی گاج هم 2 تا کتاب خوب زده بیرون. الان دو دل شدم که کدوم رو بگیرم! این 2 تا کتاب شیمی گاج هستش 1: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنظرت چطوره؟
    اون كتاب مشكي رنگ اسمش كتاب پرسمان هست براي سوالات امتحان تشريحي درست شده يه چيزي تو مايه هاي كتاب گلواژه هست. شما بايد كتاب هاي زيست شناسي پيش 1 و پيش 2 از مجموعه كتاب هاي 8000 تست رو تهيه كنين. شيمي هم گاج نگير به نظر براي پيش 1 خيلي سبز و براي پيش 2 مبتكران تهيه كني بهتره.

13. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان کنکور دادیم و اون چیزی که مد نظرمان بود نشد .
    می خواهم برای سال دیگر بخوانم .
    رشته ام ریاضی هست .
    حالا کتاب های خوب و عالی در زمینه ریاضی که خودش شامل نه کتاب هست و فیزیک و شیمی بگویید برم بخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

مگه درصدات چند شدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •