تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1050 از 2199 اولاول ... 505509501000104010461047104810491050105110521053105410601100115015502050 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,491 به 10,500 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه m.diadem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اونو زدم میگه اشتباهه که

داره خودمونی میشه hellpatrol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.تورو خدا یکی حقیقتو بگه دارم دیونه میشم!
    من 5شنبه یه وایمکس جیبی خریدم که تو دفترچش توضیحی درباره باتری و نحوه ی شارژش ننوشته بود.بعد اومدم تو گوگل یه سرچ کوچولو کنم دیدم یه صفحه هایی باز شد که واقعا منو تا همین الان وحشت زده کرده! از ترکیدگی مودم بگیر تا آنتن دهی خیلی خیلی ضعیف و پیدا کردن این تاپیک که اکثر بچه هاش ناراضی هستن! میخواستم از کسایی که مودم جیبی دارن بپرسم چقدر این حرفا واقعا حقیقت داره؟ این مطالب مال چند ماه پیشه یا هنوزم واقعیت داره؟
    مال من قرار شد امروز وصل بشه. صبح که تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم تا بعد از ظهر وصلش میکنیم.
    راستی الان چراغ wifi آبیه. چراغ wimax سبز ثابته و اصلا چشمک نمیزنه. ولی چراغ wimax rssi کاملا خاموشه. با توجه به اینکه هنوز مودم فعال نشده این طبیعیه یا باید wimax rssi همین الانم روشن باشه؟!

دوست عزیز چرا اینقدر نگرانی...اولا ترکیدنو این چیزا به هزار و یک پیش زمینه نیاز داره و تازه اگه فرض بگیریم همشم حقیقت باشه.تنها مشکل مودم جیبی فقط آنتن دهی ضعیفشه که اونم منطقیه. حداکثر بردش 500 متر از دکل bts شماست.هم چراغ wifi هم wimax شما امکانش هست در بعضی زمانها روشن و خاموش بشن.به خصوص چراغ wimax شما که دلیلشم اینه شبکه و یا فرکانس شما ضعیفه و یا با اختلال مواجه.در مورد چراغ wifi شما هم چون مودم شما یک فرستنده wifi حساب میشه به دلایل محیطی و دیگر دلایل ممکن در چند لحظه روشن و خاموش بشه.مگر اینکه این چشمک زدن همیشگی باشه.که اولین دلیل باز هم محل شماست و در نهایت خرابی مودم شما می باشد.پس اینهمه نگران نباشید.
    این طبیعیه دوست من و شما حتی زمانی که مودم روشنه هم باید این اطلاعات رو به شما بدهد.
    کاشکی مودم جیبی نمی گرفتید.دیگر مودمها جوری نیستن که نشه حملشون کرد.ارزش داره چون واقعا قویترن

3. این کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اونو زدم میگه اشتباهه که
    دوست عزیز اگه هنوز اکانت شما فعال نشده و پس از وارد کردن یوزر و پستون وارد اون صفحه سبز معروف فعال نبودن اکانت میشه که این کاملا منطقیه ( همون صفحه ای که توش تصویر یه سرعت سنجه البته چه ربطی یه این صفحه داره والا من نمیدونم.فکر کنم فقط واسه پر کردن صفحس )
    البته میگم اگه اکانت شما فعال نباشه فقط یه دلیل دیگه هم هست که اون نصاب هنوز اون صفحه قبلی انگلیسی کاربری رو به شما داده که اونم فقط با IE میشه ازش استفاده کرد.
    دوست عزیز صفحه کاربری به بزرگ و کوچکی حروف حساسه.
    اگه ابهام دیگری بود در خدمتم
    Last edited by hellpatrol; 01-09-2012 at 17:40.

5. 2 کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز چرا اینقدر نگرانی...اولا ترکیدنو این چیزا به هزار و یک پیش زمینه نیاز داره و تازه اگه فرض بگیریم همشم حقیقت باشه.تنها مشکل مودم جیبی فقط آنتن دهی ضعیفشه که اونم منطقیه. حداکثر بردش 500 متر از دکل bts شماست.هم چراغ wifi هم wimax شما امکانش هست در بعضی زمانها روشن و خاموش بشن.به خصوص چراغ wimax شما که دلیلشم اینه شبکه و یا فرکانس شما ضعیفه و یا با اختلال مواجه.در مورد چراغ wifi شما هم چون مودم شما یک فرستنده wifi حساب میشه به دلایل محیطی و دیگر دلایل ممکن در چند لحظه روشن و خاموش بشه.مگر اینکه این چشمک زدن همیشگی باشه.که اولین دلیل باز هم محل شماست و در نهایت خرابی مودم شما می باشد.پس اینهمه نگران نباشید.
    این طبیعیه دوست من و شما حتی زمانی که مودم روشنه هم باید این اطلاعات رو به شما بدهد.
    کاشکی مودم جیبی نمی گرفتید.دیگر مودمها جوری نیستن که نشه حملشون کرد.ارزش داره چون واقعا قویترن
    مرسی از توضیحاتتون کاش قبلا دقیقتر تحقیق میکردم
    الان با کلی دردسر وصلش کردیم. اونم با چراغ آبی:( سرعتشم با اینکه 1 مگ خریدم بدون اغراق در حد دیال آپه. میگن مشکل از منطقه ی شماست به زودی درست میشه. یعنی فکر کنم یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیمو انجام دادم.

7. 2 کاربر از morteeza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

اونو زدم میگه اشتباهه که
    دوست عزیز در قسمت نام کاربری باید URI, رو که زیر مودم نوشته وارد کنی
    پسورد هم که زیر مودم نوشته فقط باید روش رو خراش بدی تا عددش معلوم شه ( مثل کارت شارژ ایرانسل دقیقا )

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ببخشید کسی میتونه اینو واسه من تفسیر کنه:

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟
    Last edited by morteeza; 01-09-2012 at 18:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrshadmmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    سعادت آباد

پيش فرض

ببخشید کسی میتونه اینو واسه من تفسیر کنه:

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟
    ای بابا چرا کسی به من نمیگه این صفحه مشترکین از کجا اومده؟؟آدرسش چیه؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ای بابا چرا کسی به من نمیگه این صفحه مشترکین از کجا اومده؟؟آدرسش چیه؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by morteeza; 01-09-2012 at 19:30.

12. 2 کاربر از morteeza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه stratocaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان اگر پنل هنوز مشکل داره ترافیک رو حساب نمیکنه بزاریم دانلود

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اگر پنل هنوز مشکل داره ترافیک رو حساب نمیکنه بزاریم دانلود
    دوست عزیز این هنوز نشون نمیده ولی قبلی رو برید هنوز هم نشون میده.اون انگلیسی کار میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •