تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 849 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بسته اينترنتي براي سيم كارت معمولي تون بخريد و دوباره چك كنيد و ي ريست كنيد بعد از خريد روتر رو.مقدار زمان كانكت شدنش بيشتر از مودم هاي معمولي هستش ولي متصل ميشه.الان من با سيم معمولي ٤جي ايرانسل در روتر بيروني استفاده ميكنم و مشكلي نداره.
    z6000هم شبيه همين روتر هستش و سازنده و فريمور يكي دارند و تفاوتي در اينها جز آنتن گيرنده و واي فاي نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون از جوابت،دوست من لطفا این عکس و ببین s6.picofile.com/file/8285154500/SampleSNAG.jpg (کل آدرس و کپی پیست کنید لطفا) سیم کارت 1000 تومن شارژه ولی داخل تنظیمات مودم که میشم میگه کلا سیم کارت داخل مودم نیست و چراغ LTE و سیگنال چشمک میزنه خاموش روشن میشه نه اینکه بسته نداره.ببین سیم کارت و درست دارم میذارم توی مودم؟ضمنا من این مودم و از دیجیکالا خریدم واسه همین سیم کارت TD LTE خودش اصلا فعال نیست.می تونه بخاطر اون باشه؟هر چند سیم کارتی که میذارم توش که 4G معمولیه فعاله و با گوشی کار می کنه اما وقتی میذازمش توی z6000 می گه اصلا سیم کارت داخل مودم نیست!جالب اینجاست دیروز عصر که خواستم امتحانش گنم 1000 تومن شارژش کردم سیم کارت و شناخت باش دانلودم کردم تا 1000 تومن تمام شد ولی وقتی سیم و در اوردم که اس ام اس کد فعال سازی my irancell بیاد براش و دوباره گذاشتمش توس مودم دیگه هر کاری کردم میگه سیم کارت داخل مودم نیست با اینکه سیم کارت و باز با گوشی چک کردم میگه کار می کنه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مودم z6000 سیم فورجی معمولی ایرانسل هم میشه استفاده کرد؟ یا فقط TD LTE؟
    اگه آره، تنظیمات خاصی باید انجام داد؟

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    سرعت tdlte در بهترین شرایط چقدر با سرعت 4جی عادی ایرانسل تفاوت داره؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام
    سرعت tdlte در بهترین شرایط چقدر با سرعت 4جی عادی ایرانسل تفاوت داره؟

Sent from my E6633 using Tapatalk
    در بهترین شرایط برای هر دو، به نظرم TD سرعتش کمتره

بعضی دوستان ۴جی دارن سرعت ۵۰ و ۶۰ مگ میگیرن

ولی من ۴جی بهم بین ۱ مگ تا اول صبح ها شانسی ۷ ۸ مگ میده
    تی دی بهم همیشه ۱۵ تا ۲۵ مگ میده صبح و شب نداره
    Last edited by bzr350; 05-02-2017 at 21:24.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سرویس TD-LTE ایرانسل ویژه مشترکان سازمانی عرضه شد

اینترنت نسل چهار ثابت یا TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت پهن باند است و یکی از گزینه های مناسب برای تامین بی‌سیم اینترنت سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری به شمار می‌رود. این سرویس در مقایسه با سایر سرویس‌های موجود اینترنت ثابت از جمله ADSL و WiMAX تجربه سرعت بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد و محدودیت مکانی، عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف نموده است.

از مهمترین ویژگی‌های این سرویس برای سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توان به راه‌اندازی سریع و عدم نیاز به خط تلفن ثابت برای راه‌اندازی سرویس، پهنای باند بسیار بالا، پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود، امکان خرید بسته‌های متنوع و مقرون‌به‌صرفه متناسب با مصارف سازمانی، عرضه سیمکارت‌ها با قیمت‌های ترجیحی و تحت مالکیت سازمان، ارائه خدمات مدیریت حساب اینترنتی با قابلیت مدیریت سیمکارت‌ها به صورت گروهی و فردی، برخورداری از پشتیبانی 24 ساعته سازمانی و نیز ارائه مودم با قابلیت جابه‌جایی و امکان دریافت سرویس در تمامی مناطق تحت پوشش در سراسر کشور اشاره کرد.

شبکه سراسری اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) ایرانسل روز چهارشنبه 13 مرداد 95 همزمان با میلاد حضرت معصومه (س)، طی یک نشست خبری در مشهد مقدس به صورت همزمان در 25 استان به شکل رسمی و تجاری راه‌اندازی شد و در حال حاضر پس از گذشت حدود 6 ماه، در بیش از 130 شهر، شامل تمامی مراکز استان راه‌اندازی شده است.

مودم‌های TD-LTE ایرانسل دارای سیم‌کارت هستند و در دو نوع فضای داخلی و فضای باز ارائه شده‌اند. مودم‌های داخلی (Indoor) برای استفاده شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و خانگی ارائه می‌شوند و مودم‌های فضای بیرونی (Outdoor) برای سازمان‌های بزرگ و فضاهای عمومی قابل استفاده هستند.

مشاهده مناطق تحت پوشش اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/coverage امکان‌پذیر بوده و همچنین امکان ثبت سفارش سازمانی از طریق لینک shop.irancell.ir/business فراهم است. ‌

6. 2 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

عجیبه
    تست سرعت میگیرم اینه

اما سایت (چه ایرانی چه خارجی) شدیدا کند باز میشه

ویرایش: حدود ۲۰ دقیقه اونطور بود، بعد کلا قطع شد، بعد ۵ دقیقه وصل شد و الان همه چیز خوبه
    Last edited by bzr350; 06-02-2017 at 03:04.

8. 2 کاربر از bzr350 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

ممنون از جوابت،دوست من لطفا این عکس و ببین s6.picofile.com/file/8285154500/SampleSNAG.jpg (کل آدرس و کپی پیست کنید لطفا) سیم کارت 1000 تومن شارژه ولی داخل تنظیمات مودم که میشم میگه کلا سیم کارت داخل مودم نیست و چراغ LTE و سیگنال چشمک میزنه خاموش روشن میشه نه اینکه بسته نداره.ببین سیم کارت و درست دارم میذارم توی مودم؟ضمنا من این مودم و از دیجیکالا خریدم واسه همین سیم کارت TD LTE خودش اصلا فعال نیست.می تونه بخاطر اون باشه؟هر چند سیم کارتی که میذارم توش که 4G معمولیه فعاله و با گوشی کار می کنه اما وقتی میذازمش توی z6000 می گه اصلا سیم کارت داخل مودم نیست!جالب اینجاست دیروز عصر که خواستم امتحانش گنم 1000 تومن شارژش کردم سیم کارت و شناخت باش دانلودم کردم تا 1000 تومن تمام شد ولی وقتی سیم و در اوردم که اس ام اس کد فعال سازی my irancell بیاد براش و دوباره گذاشتمش توس مودم دیگه هر کاری کردم میگه سیم کارت داخل مودم نیست با اینکه سیم کارت و باز با گوشی چک کردم میگه کار می کنه...
    در كتابچه راهنما قرار دادن سيم كارت رو توضيح داده و معمولا هم وقتي جابجا باشه سيم داخل اسلت نميشينه.و چون خودم اين روتر رو ندارم و نديدم نميتونم جواب قطعي بدم متاسفانه.اما با خوندن در وب سايتهاي اين وري و اون وري با سيم كارت معمولي هم كار ميكنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

در چند صحفه قبل قرار دادم ميتونيد استفاده كنيد.

میشه سایتی که ازش گرفتی رو بذاری ؟ فرمور جدیدتر نداری ؟

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.وضعیت پینگ این اینترنت ثابت چه جوریه؟واسه گیم میخواستم

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

بچه ها من امروز مودم z6000 رو گرفتم کلا ۱۶۵تومن شد با سیم و بسته ۴.۵گیگی سرعتم از ۲۵مگ پایینتر نمیاد با ۱خط این سرعتو گرفتم دارم عملیات انجام میدم ک سرعتو ب ۶۰مگ برسونم،مودم هیج ایرادی نداره هم سیگنال وای فای خوبی داره هم کیفیت و سرعت پایدار اگ میخاین بخرین الان بهترین موقع اس تا ۲۲ بهمن تخفیف داره

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

13. این کاربر از leysandada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •