تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 171 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزیز من 76100 دارم خیلی ازش راضی هستم
    و فامیلمون 66100 داره با هاش مقایسه می کنم البته در شرایط یکسان امکانش نبود اما 76100 خیلی خیلی نسبت به 66100 بهتر است. شفافیت و روشنایی تصویر در 76100 خیلی بیشتر می باشد حتی در صداش هم همینطور .
    من به شما توصیه می کنم 76100 بخرید اگر 400 تا 500 تومن برای شما مشکل دار نباشد.
    76100 بهترین انتخاب نسبت به قیمت و امکاناتش می باشد. وگرنه 8600 و 9600 مشخصاتشون بالاتر از 76100 می باشد اما اختلاف قیمتشون برای امکانات بیشترشون نمی صرفه . به قول سایت فلت پنل highly recommded می باشد.

همچنین این تی وی ها بدون بدنه می باشند و اصلا متوجه بزرگی تی وی نمی شوید. و خیلی راحت با تی وی 47 اینچ ارتباط برقرار می کنید. همچنین توصیه من به عنوان کسی که 47 اینچ 76100 رو دارم این هست که در صورت داشتن امکانات مالی حتما 55 اینچ آن را تهیه فرمایید . من به شخصه الان از اینکه 55 نخریدم ناراضی هستم. و هر بار افسوس می خورم .
    امید وارم هر چه سریهتر خرید کنید و از تی وی تون لذت ببرید.
    با سلام آیا lm7610 امکان پخش mkv را دارا می باشد ؟
    با زیر نویس فارسی چطور ؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    امروز زنگ زدم به پشتیبانی فنی گلدیران(
    84733-021) و مشکل رو براشون توضیح دادم. اونها برام یه تکنسین فرستادن و اون هم در عرض 30 دقیقه درستش کرد و تحویلم داد. هر کاری هم کردم که بهم بگه چیکار کرده بهم نگفت. فقط یه کنترل عجیب و غریب دستش بود و با اون کار میکرد.

الان هم تنها مشکلم اینم که نمیتونم با LG APPS کار کنم. به سایت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    هم رفتم و یک اکانت هم ساختم و میگه که ایمیل تاییدیه رو باید برم و فعال کنم ولی هر کاریش میکنم و لینک تایید رو میزنم به صفحه اصلی سایت میره و چیزی برام نمیاره! حالا نمیدونم این مشکل رو چجوری حلش کنم....؟؟؟

کسی هست با LG APPS کار کرده باشه ؟
    وقتی ایمیل الجی رو باز کردی حالت نمایش تصاویر رو فعال کن لینک فعال سازی بصورت یه تصویر برای شما فرستاده میشه.

3. این کاربر از sasan440 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pori.ya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام آیا lm7610 امکان پخش mkv را دارا می باشد ؟
    با زیر نویس فارسی چطور ؟
    با تشکر
    سلام
    بله فایل mkv رو پخش میکنه فقط زیر نویس اگر مشکل داشته باشه باید با تو نت پد به UTF-8 تبدیلش کنی
    موفق باشی

5. این کاربر از pori.ya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_82111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من آپدیت ورژن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو واسه LM6200 از سایت LG دانلود کردم ولی TV ورژن 4.00.11 رو واسه آپدیت نشون میده...
    حالا کدومو باید نصب کنم؟نمیخوام زبان فارسیش پاک بشه
    الان ورژن 03.11.37 نصبه.حلا ورژن 3 با 4 چه تفاوتهایی داره؟
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید..
    Last edited by amir_82111; 23-01-2013 at 12:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من تا دیروز از طریق فایل هایی که از طریقlibrary ویندوز مدیا ‍لیر به اشتراک گذاشته بودم راحت تمام ویدپو ها رو می دیدم ولی نمی دونم یک دفعه چطور شد دیگه فایلها رو نشون نمی ده ولی فایلهای صوتی رو مثل قبل ‍خش می کنه و من هر کار کردم نتونستم مثل قبل برگردونم من طبق راهنمایی دوستمون این کار هاییکه این زیر گفته بودن انجام دادن ولی نمی فهمم چطور شده
    البته مال من سامسونگه اما برا یکی از اقوام انجام دادم قبلا:
    اول میای تو pc از مدیا پلیر قسمت stream که کلیک بکنی 4 تا گزینه میاد.....شما روی اخری یعنی : more streaming options کلیک میکنی...یه پنجره باز میشه و دستگاه هایی که از وایرلس استفاده میکنند رو نشون میده...اگر تلویزیون به وایرلس وصل شده باشه حتما نام تلویزیون رو اونجا میبینی...حالت Allowed رو برای تلویزیون انتخاب میکنی. الان هر فایلی که تو libraries باشه تو تلویزیون قسمت smartshare نشون داده میشه.
    برای اینکه یه درایو کامیوتر رو در libraries داشته باشید لازم نیست فایلی رو که میخواید رو اونجا کپی کنید فقط کافیه که :
    به mycomputer برید و روی درایو مورد نظرتون کلیک راست کنید و روی گزینه include library in رفته و مثلا videos رو انتخاب کنید...
    اینطوری هر ویدئویی که در این درایو داشته باشید در قسمت smartshare تلویزیون نمایش داده میشه.
    نکته: تا اونجایی که من دیدم در الجی فرمت mkv رو از فایل های کامپیوتر اجرا نمیکنه! مال خودم ینی سامسونگ رو هنوز امتحان نکردم!
    Last edited by vahid1414; 23-01-2013 at 19:09.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من پوشه LG_DTV رو تو فلش 4GB درست کردم و فایل GP4_---_BB_EU_B0_MP_lg1152_B0_RevNo66676_V04.04.47 _usb_V2_SECURED.epk رو توش کپی کردم ولی وقتی به TV LM62000 وصل میکنم هیچ پیغامی واسه آپدیت نمیده... با یه فلش دیگه هم تست کردم بازم هیچ پیغامی نداد... باید چکار کنم؟
    Last edited by amir_82111; 24-01-2013 at 14:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان من تا دیروز از طریق فایل هایی که از طریقlibrary ویندوز مدیا ‍لیر به اشتراک گذاشته بودم راحت تمام ویدپو ها رو می دیدم ولی نمی دونم یک دفعه چطور شد دیگه فایلها رو نشون نمی ده ولی فایلهای صوتی رو مثل قبل ‍خش می کنه و من هر کار کردم نتونستم مثل قبل برگردونم من طبق راهنمایی دوستمون این کار هاییکه این زیر گفته بودن انجام دادن ولی نمی فهمم چطور شده
    دوست عزیز برای منم همین مشکل پیش میومد، و فقط با تعویض ویندوز درست میشد!
    اگه میخواید بدون دردسر و برای همیشه از این مشکل راحت بشید ،نرم افزار nero media home 4.2 رو نصب کنید با اون راحت میتونید فایل هاتون رو رو تلویزیون share کنید،من خودم حدود 4 ماه دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم واقعا عالیه

10. 2 کاربر از fb.atheist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان با تشکر از راهنمايي هاي همه تون در اين تاپيک، ما هم امروز رفتيم بالاخره مدل 47LM86000 رو گرفتيم با سينماي خانگي بلوري و 750 تومان کارت هديه، قرار شد شنبه بيان و نصب کنن. ايشالا نصب که شد حتماً باز هم مزاحم دوستان باتجربه اين تاپيک ميشيم.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز برای منم همین مشکل پیش میومد، و فقط با تعویض ویندوز درست میشد!
    اگه میخواید بدون دردسر و برای همیشه از این مشکل راحت بشید ،نرم افزار nero media home 4.2 رو نصب کنید با اون راحت میتونید فایل هاتون رو رو تلویزیون share کنید،من خودم حدود 4 ماه دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم واقعا عالیه
    با تشکر از جواب شما دوست عزیز یعنی از طریق وای فای به راحتی کار می کنه و در ضمن این نرم افزار زیر مجموعه نرم افزار neroهست یا باید جدا نصب بشه

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با تشکر از جواب شما دوست عزیز یعنی از طریق وای فای به راحتی کار می کنه و در ضمن این نرم افزار زیر مجموعه نرم افزار neroهست یا باید جدا نصب بشه
    جدا هم میتونی نصبش کنی

14. این کاربر از amir_82111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •