تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 284 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2840

نام تاپيک: درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

داره خودمونی میشه speedy3m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان یه ماشین ریش تراش هم معرفی کنین که سه تیغ نکنه و بشه اندازه ی دلخواه صورت رو اصلاح کرد. قدیما موزر بود، یه چیزی تو اون مایه ها.

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنظر من میتونید بهتر از این مدل رو خرید کنید البته باید یه کم هزینه رو ببرید بالا.در ضمن شما فقط برای اصلاح صورت میخواید استفاده کنید یا کوتاه کردن سر؟
    من دلم پیش پاناسونیک LV81 گیره اما قیمتش خیلی بالاس
    از طرفی دیدم QC5550 هم میتونه موهارو کوتاه کنه و هم احتمالا صورتو بزنه!
    پیشنهاد شما چیه؟
    اگه ماشین اصلاح بگیرم که حتما میخوام بهترینش که همون پاناسونیک LV81 هستو بگیرم اما فعلا با این قیمتا میخوام یه ماشین بگیرم که هم اصلاح کنه و هم کوتاه

اگه نباشه جاش خالی می مونه best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام..دوستان بین سری ES-LT50 و ES-LT51 پاناسونبک چه فرقی هست؟کدوم بهتره..و تفاوت خیلی زیادی تو کار دارد؟

نسبت به براون سری 7 چطور؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hes_luckey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان تا 150 میتونم یه ماشین اصلاح بگیرم که هم بتونه موها بدن رو بزنه هم صورت رو نسبتا خوب بزنه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام.ﺩوستان ایا مﺩل پاناسونیک ۵۱ با کابل برق هم کار میکنه؟یا فقط شارژی هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام LF51 که کار نمیکنه و بنظرم یه ضعفه.البته phlips که داشتم بعد از 5-6 سال باتریش مثل روز اوله ایشالا که اینم اینطور باشه

داره خودمونی میشه 22arash's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من دیروز جمعه 19 خرداد 91 یه lf51 از جمهوری با 2 سال گارانتی(و چون از نمایندگی اصلی فروش گرفتم 3 ماه اضافه گارانتی و 1 ماه تعویض) خریدم 370 تومن.قبل از این 5 سال hq tuch فیلیپس داشتم و بخاطر حساسیت زیر چونم که با مدل های 3 دایره ار جمله phlips سازگاری نداشت(قرمزی سوزش جوش و گاهی هم بریدگی های جزیی) شاید کمتر از 30 بار استفاده کردم(نا گفته نماند ضد آب بود و با صورت پدرم هیچ مشکلی نداشت).ولی دیروز که panasonic خطی lf51 رو گرفتم از اصلاح کردن باش لذت بردم.
    1.با اینکه ریشام بلند شده بود گاز نمیگرفت
    2.بخاطر اینکه جزو مدل های lamdash هست هیچ حساسیتی با پوستم نداشت و پوستم قرمز نشد.
    3.مثل phlips که داشتم زیر آب به راحتی شستمش(تازه تمیز کننده خودکار sonic هم داشت)
    4.واقعا دور موتورش سریع بود(14000 RPM) و نفهمیدم کی ریشامو زد!!!
    اول میخواستم 790cc براون بگیرم ولی وقتی هر جفتشونو دستم گرفتم دیدم این کجا و آن کجا(asheghe BRAUN budam albate ta ghablaz inke har 2 ro dastam gereftam)
    در کل از خریدم خیلی خیلی راضیم هفته بعدی باز میام نظر میذارم.
    به نظرم(البته بر خلاف نظر قبلیم که فکر میکرم براون خطی برای صورت های حساس بهترینه) ولی پاناسونسک واقغا ارزش خرید رو داره!!!
    سلام
    مبارکه ، لطفا اگر براتون مقدوره اصلاح با فوم یا همون کف ریش را امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید
    سپاس دوست عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    سلام LF51 که کار نمیکنه و بنظرم یه ضعفه.البته phlips که داشتم بعد از 5-6 سال باتریش مثل روز اوله ایشالا که اینم اینطور باشه
    این مدل با سیم کارنمیکند ... البته من با نظر دوستمون که این رو یک ضعف میدونند اصلا موافق نیستم
    مطمئن باشید وجود این امکان برای کمپانی هیچ هزینه ای نداره ... اینکه کار نمیکنه یک دلیل داره فقط و اون هم اینه که:
    هیچ دستگاه برقی بهداشتی کاملا ضد آبی که بتوان زیر دوش از آن استفاده کرد وجود نداره که با سیم هم کار کنه
    این فقط و فقط و فقط به دلایل امنیتی مصرف کننده است

سلام
    مبارکه ، لطفا اگر براتون مقدوره اصلاح با فوم یا همون کف ریش را امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید
    سپاس دوست عزیز
    ببخشید که من جواب میدم گفتم شاید مفید باشه برای دوستان
    من این مدل رو چند روز پیش به عنوان هدیه روز مرد از همسرم گرفتم
    این نکته رو بگم که من 11-12 ساله که از تیغ استفاده میکنم و غیر از چند ماهی که همون 12 سال پیش از ریش تراش فیلیپس استفاده میکردم که خیلی هم اذیت میکرد اصلا عادت به استفاده از ریش تراش ندارم .... ریش های پری دارم و زبر ... موهای زیر گردنم هم تقریبا در تمام جهات پراکنده است
    امروز برای اولین بار از این مدل استفاده کردم ... بدون فوم ولی با صورت خیس .... برای اصلاح صورت میتونم بگم عالی کار میکنه .... تقریبا 99% مثل تیغ
    زیر گلو رو هم خوب میزنه البته من رو یک مقدار اذیت کرد که فکر کنم به خاطر فرم ریش من باشه و اینکه صورت من اصلا به ماشین عادت نداره
    توی دفترچه که نوشته سه هفته طول میکشه که صورت و ریش تراش هماهنگ بشند.
    اما من در کل ازش بسیار راضی هستم ... حالا بعد سه هفته هم نظرم رو میگم

شاد باشید.

9. این کاربر از kindlinessangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hes_luckey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان تا 150 میتونم یه ماشین اصلاح بگیرم که هم بتونه موها بدن رو بزنه هم صورت رو نسبتا خوب بزنه ؟
    آقا جواب ما رو هم بدین که دلار باز داره میره بالا و دیگه هیچی نمیشه خرید

یه ماشین که بدن رو اصلاح کنه صورت رو هم بتونه مدل بده ، من همیشه یه ته ریش میزارم واسه همین 6تیغ کنه و اینا رو لازم ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

با سلام

این مدل با سیم کارنمیکند ... البته من با نظر دوستمون که این رو یک ضعف میدونند اصلا موافق نیستم
    مطمئن باشید وجود این امکان برای کمپانی هیچ هزینه ای نداره ... اینکه کار نمیکنه یک دلیل داره فقط و اون هم اینه که:
    هیچ دستگاه برقی بهداشتی کاملا ضد آبی که بتوان زیر دوش از آن استفاده کرد وجود نداره که با سیم هم کار کنه
    این فقط و فقط و فقط به دلایل امنیتی مصرف کننده است

ببخشید که من جواب میدم گفتم شاید مفید باشه برای دوستان
    من این مدل رو چند روز پیش به عنوان هدیه روز مرد از همسرم گرفتم
    این نکته رو بگم که من 11-12 ساله که از تیغ استفاده میکنم و غیر از چند ماهی که همون 12 سال پیش از ریش تراش فیلیپس استفاده میکردم که خیلی هم اذیت میکرد اصلا عادت به استفاده از ریش تراش ندارم .... ریش های پری دارم و زبر ... موهای زیر گردنم هم تقریبا در تمام جهات پراکنده است
    امروز برای اولین بار از این مدل استفاده کردم ... بدون فوم ولی با صورت خیس .... برای اصلاح صورت میتونم بگم عالی کار میکنه .... تقریبا 99% مثل تیغ
    زیر گلو رو هم خوب میزنه البته من رو یک مقدار اذیت کرد که فکر کنم به خاطر فرم ریش من باشه و اینکه صورت من اصلا به ماشین عادت نداره
    توی دفترچه که نوشته سه هفته طول میکشه که صورت و ریش تراش هماهنگ بشند.
    اما من در کل ازش بسیار راضی هستم ... حالا بعد سه هفته هم نظرم رو میگم

شاد باشید.
    اینطور نیست که میگید همین phlips HQ tuch هم با سیم کار میکنه هم بی سیم.و کاملا ضذ آب هست و زیر دوش هم میشه استفاده کرد.قرار نیست که با سیم برق بریم زیر دوش.البته اگر راهنمای LF51 رو هم مطالعه کرده باشید او نجا هم نوشته سیم رو در بیارید و بعد دستگاه رو بشورید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •