تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 130 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه hananeh taj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنونم ازت خیلی کمکم کردی راستی دانشگاه غیر انتفاعی سوره شرایط خاصی داره ؟ من تو اعلام نتایج نهایی انتخاب رشتم کد یک گذاشته بود و یعنی ضوابط دانشگاه رو رعایت نکردی و من نمیدونم دقیقا چیشده؟

داره خودمونی میشه betiart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

شرمنده من در مورد سوره اطلاعاتی ندارم اما خواهش میکنم خوشحال شدم اگه مفید بوده برات

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

متمرکز چاپ غیرانتفاعی میرعماد قزوین قبولشدم شما یعنی الان موزه داری میخونی اصفهان؟
    اره مرد بوده اون 12000

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

متمرکز چاپ غیرانتفاعی میرعماد قزوین قبولشدم شما یعنی الان موزه داری میخونی اصفهان؟
    اره مرد بوده اون 12000
    آفرین چاپ غیر انتفاعی هم داشته؟ من نمیدونستم از مهر شرو شده یا مثله دانشگاه تهران از بهمنه؟. من نیمه بهمنی هستم و شروع ترمم از بهمنه که البته اگه مجسمه رو بیارم میرم مجسمه وگرنه که به اجبار باید برم موزه داری اصفهان شما شبانه و غیر انتفاعی هم نیمه متمرکز زدین درست؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

تازه اونی که مرمت تبریز قبولشده میگه من نفرشیشمم توکلاس رتبه های از من بدترم هستن در حالی که من حتی برا مصاحبه هنر اسلامی تبریزم رفتم ولی مثل دانشگاه سوره برام کد یک گذاشته بود درحالی که سوره اصلا مصاحبه هم صدام نکرده بودن تو تبریز بمن گفتن احتمال زیاد قبولی من اصلا نمی فهمم قضیه ی ای قبول شدنا چجوریه!!!!!!!!!!!!!! در کل ازت ممنونم بله خیلی مفید بو د
    اینطور که معلومه باید فقط دعاکنیم امیدوارم اونی رو که دوسداری قبول شی به امید خدا

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

کلا حق خوری تو هنر زیاده تو به دل نگیر.ایشاالله که گرافیکو قبول میشی و میری حالا نهایتش اصفهانو شیرازو گیلانم بزن چون گرافیکو نقاشی رشته های خوبی هستندو حتی اگه برات امکان رفتن یزدو اینام هست اونا را هم بزن. از بهترین که دانشگاه تهرانه شرو کن به پایین. منم ازین نحوه پذیرش سر درنمیارم به امید اینکه 3 ماه دیگه بیای سایتو بگی گرافیک یا نقاشی قبول شدی اونم تهران فعلا.....

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ممنون. اره فقط دوتا دانشگاه یکی هنر تهران یکی میرعماد قزوین چاپ گذاشتن تو کل دانشگاه های ایران . بله از نیمه دوم شروع میشه بدلیل اینکه دانشجو ها به حد نصاب نرسیدن.
    بله شبانه و غیر انتفاعی هم زدم ولی تو انتخاب محل رشته که از یکم شرومیشه فقط روزانه شبانه میزنم

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

انشالله. شمام همین طور. حق نگهدارت

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آره بهتره غیر انتفاعی نزنی چون هزینه گرافیک بالاست و خوب اگه دیگه بخوای غیر انتفاعی هم بخونی با توجه به هزینه ثبت نامو هزینه خوابگاه بری یه رشته دیگه آزاد بیشتر میصرفه مطمینا که روزانه یغیر تهران حتما قبولی اما تهران شبانه امید بیشتری هست اما ایشاالله که اصلا کارت به شبانه نرسه.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

آره بهتره غیر انتفاعی نزنی چون هزینه گرافیک بالاست و خوب اگه دیگه بخوای غیر انتفاعی هم بخونی با توجه به هزینه ثبت نامو هزینه خوابگاه بری یه رشته دیگه آزاد بیشتر میصرفه مطمینا که روزانه یغیر تهران حتما قبولی اما تهران شبانه امید بیشتری هست اما ایشاالله که اصلا کارت به شبانه نرسه.

سلام ببینید هزینه واحد های عملی در دانشگاه ازاد زیاد هستش.
    در رشته های معمولی هزینه غ انتفعاعی ها کمتر هست
    در این مورد اگر با یکی از دانشجو ها ویا از خود دانشگاه بپرسید دقیقتر هزینه هر ترم رو میتونند بهتون بگند
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •