تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1049 از 2199 اولاول ... 49549949999103910451046104710481049105010511052105310591099114915492049 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,481 به 10,490 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

واسیه خرید اقساطی من 10 روز هست ثبت نام کردم تماس نگرفتن تو سایت نوشته 3 روز

تو توضیحات سایت واسیه شهرستان شماره تماس 89369 نوشته ولی 021 و یا با صفر اول هم میگیرم شماره اشتباه هست این شماره رو چطور میشه گرفت

مرسی
    شماره مشکلی نداره ... تماس بگیرید و مشخصاتتونو اعلام کنید تا پیگیری بشه و براتون بفرستن ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    چطور میشه جایی که مبین نت آنتن نداره درخواست داد آنتن نصب کنن...همونطور که گفته بودم ما شهرک صنعتی نزدیک سمنان هستیم.
    میشه لطفا راهنمایی کنید ، ما برای شرکت اینترنت با پهنای باند اختصاصی میخوایم ، آیا امکان داره؟
    لطفا بیشتر راهنمایی کنید
    ممنون
    نامه نگاری کنید دوست عزیز ...

داره خودمونی میشه m.diadem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

من تازه اشتراک گرفتم...توی e-care واسه نام کاربری و رمز عبور چی باید وارد کنیم؟؟؟

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام

من تازه اشتراک گرفتم...توی e-care واسه نام کاربری و رمز عبور چی باید وارد کنیم؟؟؟
    یوزر و پسورد روی مودم

داره خودمونی میشه hellpatrol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز باید به خود خدمات اول تماس بگیری.شما اینترنتت رو از اونا گرفتی و با اونا طرفی . به 1868 اگه تهرانی و 89369 تماس بگیر یه ذره هم سه پیچ شو,همون لحظه اقدام می کنن.بهتم میگن مودمتو خاموش و روشن کن و نیم ساعت دیگه واقعا وصل میشه.واسه اقساط هم به همون شماره کارت تو قراردادت واریز کن و فقط برای تمدید و تغییر طرحت برو تو خود سایت مبین نت . حتی برای پشتیبانی هم باید به خدمات اول تماس بگیری.

------------------------------------------------------------------

نقل قول نوشته شده توسط amirlovely مشاهده تاپيک
    سلام

واسیه خرید اقساطی من 10 روز هست ثبت نام کردم تماس نگرفتن تو سایت نوشته 3 روز

تو توضیحات سایت واسیه شهرستان شماره تماس 89369 نوشته ولی 021 و یا با صفر اول هم میگیرم شماره اشتباه هست این شماره رو چطور میشه گرفت

مرسی

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام کسی تو شهرری مبین نت داره بگه وضعیت چطوریه واز همه بچه ها میخوام بهم بگن بهترین مودم داخلیه مبین نت چیه ؟؟
    بهترین مودم الان swc -9200 که مودمهای وارد شده به این شرکته.چون من دو مدل داخلی قبلی رو هم داشتم.به وضوح کیفیت آنتن دهی و ثبات آنتنش بهتره. با

اینکه حتی الان تعداد کاربرانشم کیلویی رفته بالا

7. این کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درسته, من 2 مگ رو امتحان كردم در حد 1 مگ بود ولي 512 رو بعيد ميدونم شبا 120 دانلود بده چون من با يك مگ شبا 120 ميگرفتم گاهي اوقات
    دوست عزیز دلیلشو نمی دونم ولی چندین روزه از عمد این امتحان انجام دادم در تهران ( با چندین مشترک در جاهای مختلف ) با اشتراک 512 از ساعات 5 - 8 صبح
    که رایگانه بدون قطعی و افت سرعت به راحتی سرعت دانلود با idm بین 100 -120 راحت میمونه.آخ هم نمی گه.به دوستان هم پیشنهاد میکنم استفاده کنن.( البته که اینطور نشد حتما یکبارdisconnet بشید بعد )

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1. با اين تفاسير كه شما فرموديد يعني اين طرح هاي اقساطي مودم همراهش نيست و بايد مودمش جدا تهيه بشه درسته ؟
    2. حالا من مثلا مودم از بيرون بخرم ميتونم اين طرح هارو فقط بردارم و استفاده كنم ؟
    3. يه نكته مهم اونم اينكه اگر مودم از كسي بخرم كه سرعتش 128 بوده من نامه براي 512 داشته باشم ميتونم اقدام كنم يا بايد خوده اون فرد حتما نامه بنام خودش ببره ؟
    4. هزينه نصب چيه ؟ من خودم 7 ساله Adsl دارم وايمكسم دوستام دارن مگه مودم فعلا تحويل نميدن هزينه نصب چه صيغه اي داره ؟

1 - همراهش هست
    2 - بله می تونید.البته بگم مودم جدید swc -9200 به وضوح کیفیت بهتری داره
    3 - بله می تونید.این روزا مبین نت برای کل کل با ایرانسل هم که شده اصلا کاری به مدرک برای سرعت بیشتر نداره.فقط پولشو می خواد.البته مودم جدید فعلا برای طرح قسطی هستش
    4 - بین 12000 - 14000 تومان .تا سفارش بدی گوله میان ( همون دلیل بالا ) این هزینه برای یه configue الکیه خیلی راحته .البته اینو بگم که اگه این هزینه رو نپردازید و خودتون مودمتون رو راه اندازی کنید دیگه مودمتون گارانتی نداره. ( نکته پرداخت این پول همینه و تو قرارداد هم نوشته )

10. این کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

14

همه دوستان عزیزی که برای جوابگویی بخش پشتیبانی شاکی هستید.بهترین زمان برای تماس برای اینکار از ساعت 5 عصر تا 9 شب می باشد.بارها اینو امتحان کردم.حداقل خیلی خیلی کمتر منتظر می مونید.من هر چی زنگ زدم نهایتش 2-3 دقیقه پشت خط موندم . ( من تهرانم )

12. 2 کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام.تورو خدا یکی حقیقتو بگه دارم دیونه میشم!
    من 5شنبه یه وایمکس جیبی خریدم که تو دفترچش توضیحی درباره باتری و نحوه ی شارژش ننوشته بود.بعد اومدم تو گوگل یه سرچ کوچولو کنم دیدم یه صفحه هایی باز شد که واقعا منو تا همین الان وحشت زده کرده! از ترکیدگی مودم بگیر تا آنتن دهی خیلی خیلی ضعیف و پیدا کردن این تاپیک که اکثر بچه هاش ناراضی هستن! میخواستم از کسایی که مودم جیبی دارن بپرسم چقدر این حرفا واقعا حقیقت داره؟ این مطالب مال چند ماه پیشه یا هنوزم واقعیت داره؟
    مال من قرار شد امروز وصل بشه. صبح که تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم تا بعد از ظهر وصلش میکنیم.
    راستی الان چراغ wifi آبیه. چراغ wimax سبز ثابته و اصلا چشمک نمیزنه. ولی چراغ wimax rssi کاملا خاموشه. با توجه به اینکه هنوز مودم فعال نشده این طبیعیه یا باید wimax rssi همین الانم روشن باشه؟!

14. این کاربر از morteeza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •