تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1041 از 2199 اولاول ... 41541941991103110371038103910401041104210431044104510511091114115412041 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,401 به 10,410 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب امروز تونستم بدون مشکل و با سیستم فارسی مبین نت طرحمو عوض کنم. شیرین ترین تجربه ی مبین نتی در طی این دو سال بود برام دوستان همه امتحان کنید. پول بریزین، طرح انتخاب کنید و تمام

2. 3 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

شما اصلا به نقشه سایت نگاه نکن اون نقشه دو سال هیچ تغییری نکرده

4. 2 کاربر از erfan-97 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیر -کارت شارز مخصوص داره
    بله دوستان ، مثل من اشتباه نکنید و کارت شارژ همراه اول بخرین که در نهایت مجبور شین خط موبایلتونو باهاش شارژ کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه seetherali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    آقا يه نفرميتونه ما را راهنمايي كنه ..
    من سه ساله اينترنت مخابرات كاشان دارم .، اصلا هم ازش راضي نيستم چون شبانه نداره، در كل به درد من كه دانلودم بالاست نميصرفه ،.. چند وقته ميخوام مبين نت بگيرم ، نميدنم چه كنم ، ميترسم اينقدر پول بدم باز هم ضرر كنم.... به خاطر همين دو دلم ك چه كار كنم ميخوام بدونم سرعتش بيشتر تو شب كه رايگانه چجوري ؟؟ الان رفتم سايت مبين نت ديدم كه خونه مون سر مرز منطقه پوشش داخليه ... شانس كه نداريم ...به خاطر همين ميترسم ضرر كنم . دوستان اگه ميتونند راهنمايي كنن ممنون ميشم ازشون ..
    عزيز به نظر من كه نبايد ريسك كني , مخصوصا وقتي كه نميخواي ضرر كني و براي دانلود ميخواي بگيري. شخصا چون مجبور بودم و عجله داشتم مبين نت گرفتم . سرعت دانلود شبانه متوسط 70 بوده به جز ماه رمضون كه زير 10 بود. اين دو شب اخير متوسط با 120 ميگيرم.
    البته براي خيلي از بچه هاي همينجا سرعت شبانه واقعا افتضاحه پس خوب فكراتو بكن كه پشيمون نشي . من تعريف سرعت شبانه شاتل رو زياد شنيدم.

7. 2 کاربر از seetherali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال امیر انصاری's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام
    آقا يه نفرميتونه ما را راهنمايي كنه ..
    من سه ساله اينترنت مخابرات كاشان دارم .، اصلا هم ازش راضي نيستم چون شبانه نداره، در كل به درد من كه دانلودم بالاست نميصرفه ،.. چند وقته ميخوام مبين نت بگيرم ، نميدنم چه كنم ، ميترسم اينقدر پول بدم باز هم ضرر كنم.... به خاطر همين دو دلم ك چه كار كنم ميخوام بدونم سرعتش بيشتر تو شب كه رايگانه چجوري ؟؟ الان رفتم سايت مبين نت ديدم كه خونه مون سر مرز منطقه پوشش داخليه ... شانس كه نداريم ...به خاطر همين ميترسم ضرر كنم . دوستان اگه ميتونند راهنمايي كنن ممنون ميشم ازشون ..
    مخابرات که نامحدود داره، دیگه دانلود شبانه معنی نداره!
    در مورد دانلود شبانه ش که نمیشه با قطعیت نظر داد. منطقه به منطقه فرق میکنه. اما در مورد نقشه زیاد به نقشه های مبین نت اعتماد نکن. من حتی از پوشش خارجی هم بیشتر از 1000 متر فاصله دارم، ولی چون توی طبقات بالا ساکنیم، دارم با مودم داخلی استفاده می کنم، هیچ مشکلی ام نیست.

9. این کاربر از امیر انصاری بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مخابرات که نامحدود داره، دیگه دانلود شبانه معنی نداره!
    در مورد دانلود شبانه ش که نمیشه با قطعیت نظر داد. منطقه به منطقه فرق میکنه. اما در مورد نقشه زیاد به نقشه های مبین نت اعتماد نکن. من حتی از پوشش خارجی هم بیشتر از 1000 متر فاصله دارم، ولی چون توی طبقات بالا ساکنیم، دارم با مودم داخلی استفاده می کنم، هیچ مشکلی ام نیست.
    داداش به خاطر راهنماييت ممنون .. و اينكه مخابرات اصفهان مثل تهران و مشهد سرويس نا محدود و شبانه رايگان نداره ؛ البته قبلا شبانه رايگان يه مدت بود بدش جمع كردند

11. این کاربر از adslali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اينكه مخابرات اصفهان مثل تهران و مشهد سرويس نا محدود و شبانه رايگان نداره ؛ البته قبلا شبانه رايگان يه مدت بود بدش جمع كردند

مخابرات که دیگه یه شرکته، چرا تو هر استان و شهری هرکس ساز خودش رو میزنه

مسخرش رو دراوردن

واسه یه اینترنت هفت جد آدم رو میارن جلو چشمش، انگار زورشون میاد از یه چیز ساده استفاده بشه

اخه مگه دارید مجانی اینترنت میدید که منت هم باید بکشیم

اونم از رایتل که نیومده شروع کرده
    Last edited by arash59b; 30-08-2012 at 17:52.

13. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یه سوال :

من مودم وای فای مبین دارم و با لن سیستم وصل کردم و استفاده میکنم. مشکلی که هست تو خونه ی ما چند نفر دیگه هم به صورت وای فای از نت من استفاده میکنن و اشتهاشونم زیاده میخوام بدونم روش یا برنامه ای هست که من سرعت اتصال وای فای روی روی یه سرعت کمتر تنظیم کنم که انقدر زود به زود حجم من خورده نشه؟ در تنظیمات کنترل پنل مودم گزینه ی QoS وجود داره ولی من هیچ تاثیری ندیدم و فکر کنم تاثیرش زمانی باشه که من وصل باشم و دوستان هم با وای فای وصل باشن که مثلا در اون صورت سرعت من بالاتر باشه. من میخوام سرعت وای فای مودم رو مثلا روی 64 یا 128 فیکس کنم که بالاتر نره ، خیلی حرف زدم بخشید منتظر جوابهای شما هستم

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

خب امروز تونستم بدون مشکل و با سیستم فارسی مبین نت طرحمو عوض کنم. شیرین ترین تجربه ی مبین نتی در طی این دو سال بود برام دوستان همه امتحان کنید. پول بریزین، طرح انتخاب کنید و تمام
    سیستم فارسی مبین نت دیگه چیه؟

میشه دقیق تر توضیح بدید باید کدو بخشش بریم ؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

قبل از اینکه فارسی بشه هم امکانش بود که آنلاین پرداخت کنی و یکساعت بعد سرویس فعال بشه.ولی امکان تغییرش نبود.امیدوارم مشکلاتی مثل عدم نمایش حجم مصرفی و باقیمانده هم توی پنل جدید درست بشه.

سیستم فارسی مبین نت دیگه چیه؟

میشه دقیق تر توضیح بدید باید کدو بخشش بریم ؟
    همون قسمت صفحه مشترکین هست که حالا فارسی شده.
    -----------------------------
    کاربر مبین نت اگه اطلاع دارید می تونید بگید که سرویسهای تلفن داخلی و تلفن اینترنتی کی راه اندازی میشه؟
    Last edited by mohammad_87; 30-08-2012 at 19:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •