تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 225 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام ایا شهرستان های تهران هم شامل این طرح میشه ممکنه شاتل و مخابرات هر کی یه محدود رو پوشش بده یا نه به نظرتون
    باید تماس بگیرید 2020 بررسی کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

از لحاظ فنی این امکان وجود داره حتی یه تعداد از مشترکین قم بعد تبدیل خطشون به vdsl و بدون تعویض مودم سرعتشون رسیده به 19. البته که حرف شما درسته برای استفاده از امکانات و سرعت بالا vdsl حتما باید مودم عوض بشه ولی با همین مودم ADSL هم میشه رو خط vdsl سرعت 19 و 20 داشت مگر این که مگر این که مخابرات نامرد تو تنظیمات مرکز یه تغیراتی بده که این امکان رو از شما بگیره تا مودم هایی که داره رو آب کنه
    بله شما درست میگید فقط گفتند ۳۰٪ تو قم حاظر شدن مودم رو تعویض کنند. وقتی خط تا ۲۴ مگ کشش داشته باشه قطعا روی ۲۰ تا ۲۲ مگ میتونند ببندند. شما در مورد مودم نگفتید بهشون مگه قرار نبود مودم رایگان به مشترک بدین و هیچ گونه هزینه ای این تبدیل سرویس برای مشترک نداشته باشه؟
    مودم هایی که خودشون پیشنهاد دادند غیر از یوتل ۳۰۱ دیگه چی بود؟

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

3. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

بله شما درست میگید فقط گفتند ۳۰٪ تو قم حاظر شدن مودم رو تعویض کنند. وقتی خط تا ۲۴ مگ کشش داشته باشه قطعا روی ۲۰ تا ۲۲ مگ میتونند ببندند. شما در مورد مودم نگفتید بهشون مگه قرار نبود مودم رایگان به مشترک بدین و هیچ گونه هزینه ای این تبدیل سرویس برای مشترک نداشته باشه؟

مودم طرح یکساله به من گفت رایگانه و زایکسل هم هست اگر اشتباه نکنم

5. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

اصولا بالا رفتن سرعت به خاطر فیبرکشی و گذاشتن کافوی نوری هست
    شما که تا حالا کافوی نوری داشتی سرعتت با adsl نباید بالاتر بره
    الآن مودم max rate رو چقدر زده؟ نویز و اینا چطوره
    اگه یه عکس از وضعیت خطت با adsl داشته باشی بزاری خیلی خوب میشه

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

سرعت من رو روی 16 مگ بسته و سرعتم 14 هست حالا اگه رو 24 ببنده احتمالا چیزی بین 18 تا 21 رو باید داشته باشم البته اگه snr اجازه بده در مورد snr کلا گنگ هستم طبق مطالبی که راجع به snr خوندم حتی عدد 14 هم عدد جالبی نیست و همین سرعت 14 رو هم نباید بده و نمیدونم چرا این سرعت رو میده!
    Last edited by hummer_1990; 16-04-2020 at 20:22.

7. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

شانس گند من فقط همین مودم آشغال رو داشتن اگه 304f داشتن حتما اونو میگرفتم.
    در مورد رایگان بودن مودم کسی چیزی نگفته حتی الان تو خود پنل مخابرات الان قسمت فروش مودم رو فعال کردن. وزیر ارتباطات گفت برای تبدیل خط ها و کافو گذاری و اینا هزینه ای نمیگیرن و با تبدیل به vdsl سرعت بالا میره بدون دریافت هزینه و اگر کسی سرعت بالاتر از adsl بخواد باید مودم بخره که خب باید پولش رو بده و حتی قسط بندی هم میکنن.

ولی الان مشکل اینجاس که اگه مودم رو نگیری بدون هزینه خط رو vdsl میکنن ولی با تخلیه کردن خط و پریدن بسته اینترنت! (کلاهبرداری بزرگ) البته من میتونستم برم پیگیری و شکایت و... انجام بدم و احتمالا هم به نتیجه می‌رسیدم ولی خب حوصله و وقتش رو ندارم (کلا آدم کم طاقتی هستم نمیتونم واسه چیزی صبر کنم)

9. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

مودم طرح یکساله به من گفت رایگانه و زایکسل هم هست اگر اشتباه نکنم

مودم طرح یک ساله به این دلیل رایگان هست که یه طرح با پایین‌ترین حجم رو به شما میدن و شما این حجم رو طی 2 الی 3 ماه استفاده میکنی و بعد از اون اجازه خرید بسته به شما داده نمیشه و تا 8. 9 ماه باید به اجبار ترافیک اضافه بخری و جیب خودت رو خالی کنی و جیب مخابرات رو پر!!

11. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

مودم طرح یک ساله به این دلیل رایگان هست که یه طرح با پایین‌ترین حجم رو به شما میدن و شما این حجم رو طی 2 الی 3 ماه استفاده میکنی و بعد از اون اجازه خرید بسته به شما داده نمیشه و تا 8. 9 ماه باید به اجبار ترافیک اضافه بخری و جیب خودت رو خالی کنی و جیب مخابرات رو پر!!
    دقیقا من که زیر بار نرفتم.ینی مخابرات گیگت تموم بشه نمیشه سرویس رو باطل کرد دوباره طرح خرید به جای اینکه گیگ جدا بخری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

سرعت من رو روی 16 مگ بسته و سرعتم 14 هست حالا اگه رو 24 ببنده احتمالا چیزی بین 18 تا 21 رو باید داشته باشم البته اگه snr اجازه بده در مورد snr کلا گنگ هستم طبق مطالبی که راجع به snr خوندم حتی عدد 14 هم عدد جالبی نیست و همین سرعت 14 رو هم نباید بده و نمیدونم چرا این سرعت رو میده!
    منم همین سرعت رو دارم، خطم روی 16 بسته شده 14.5 میگیرم
    البته فاصله من بیشتره نویزمم به این خوبی نیست چون شما کافو نوری هستی خطت خیلی خوبه
    همین الآنشم میتونی adsl با سرعت 20 مگ بگیری اگر بدن
    در مورد snr هرچقدر ریت خط بالاتر باشه snr میاد پایین تر که حتما اینو میدونید
    ولی در مورد مقدارش حتی روی 6 و 7 هم خوبه اگه سیم های مسی داخل و کوچه و ساختمون نویزهای ناگهانی نداشته باشن
    الآن کشورهای خارجی خیلی ها مثلا vdsl دارن با سرعت 70 مگ ولی snr اشون 5 هست هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

14. 4 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

دقیقا من که زیر بار نرفتم.ینی مخابرات گیگت تموم بشه نمیشه سرویس رو باطل کرد دوباره طرح خرید به جای اینکه گیگ جدا بخری؟
    به طور معمول نه نمیشه من خودم یک ماه از سرویس قبلیم مونده بود و حجم تمام شده بود هرچی زنگ زدم 2020 فایده نداشت و می‌گفت شما باید قراردادت به پایان برسه حتما و ترافیک اضافه میخریدم و بدبختی خوردم به اون قطع شدن اینترنت به خاطر شلوغی های آبان و بعدشم 10 روز اینرنت به خاطر قطعی برا همه شارژ کزدن که اون 10 روز برا همه خیر شد واسه من که حجم نداشتم شر!!!

16. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

به طور معمول نه نمیشه من خودم یک ماه از سرویس قبلیم مونده بود و حجم تمام شده بود هرچی زنگ زدم 2020 فایده نداشت و می‌گفت شما باید قراردادت به پایان برسه حتما و ترافیک اضافه میخریدم و بدبختی خوردم به اون قطع شدن اینترنت به خاطر شلوغی های آبان و بعدشم 10 روز اینرنت به خاطر قطعی برا همه شارژ کزدن که اون 10 روز برا همه خیر شد واسه من که حجم نداشتم شر!!!
    های وب وقتی از پنل لاگ اوت بشی و دوباره لاگین بشی یه گزینه میاد برای ابطال سرویس امیدوار بودم اینم اینطور باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •