تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 178 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1778

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من دوماه هست مشکل تایید هویت دارم از همراه اول به ایرانسل
    بعد از کلی شکایت تو سامانه 195 و بعد از درخواست تجدید نظر دیروز پیام زیر رو دادن:

نتيجه بررسي شكايت : كاربر گرامي، با توجه به مشكلات بوجود آمده در خصوص تاييد هويت متقاضيان، خواهشمند است با يك هفته تاخير نسبت به ثبت درخواست مجدد ترابرد خط اقدام نماييد.

بنظرتون درخواست تجدید نظر دوم رو بدم یا اینکه صبر کنم؟ چون احتمال داره بعد از سه روز درخواست من بسته بشه و دیگه نتونم درخواست تجدید نظر کنم و روز از نو و روزی از نو
    لطفا دوستانی که شکایت کردن بگن چیکار کنم.

2. این کاربر از ali1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    به علت مشکل آنتن دهی ایرانسل در بعضی از نقاط میخوام برگردم همراه اول، البته شنیدم همراه اول هم طرح نامحدود داده . در ضمن یه سیم ایرانسل هم واسه دانلود شبانش گرفتم
    میشه بگین سریعترین راه ممکن واسه برگشت به همراه اول چیه؟
    با تشکر

4. این کاربر از Y@var بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من دوماه هست مشکل تایید هویت دارم از همراه اول به ایرانسل
    بعد از کلی شکایت تو سامانه 195 و بعد از درخواست تجدید نظر دیروز پیام زیر رو دادن:

نتيجه بررسي شكايت : كاربر گرامي، با توجه به مشكلات بوجود آمده در خصوص تاييد هويت متقاضيان، خواهشمند است با يك هفته تاخير نسبت به ثبت درخواست مجدد ترابرد خط اقدام نماييد.

بنظرتون درخواست تجدید نظر دوم رو بدم یا اینکه صبر کنم؟ چون احتمال داره بعد از سه روز درخواست من بسته بشه و دیگه نتونم درخواست تجدید نظر کنم و روز از نو و روزی از نو
    لطفا دوستانی که شکایت کردن بگن چیکار کنم.
    بله درخواست تجدید نظر رو بدید و علت رو هم همون بسته شدن شکایت بعد سه روز و حل نشدن مشکل عنوان کنید .

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    به علت مشکل آنتن دهی ایرانسل در بعضی از نقاط میخوام برگردم همراه اول، البته شنیدم همراه اول هم طرح نامحدود داده . در ضمن یه سیم ایرانسل هم واسه دانلود شبانش گرفتم
    میشه بگین سریعترین راه ممکن واسه برگشت به همراه اول چیه؟
    با تشکر
    مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت که طرح ترابرد همراه اول رو اجرا میکنند و درخواست بازگشت فوری به همراه اول و پر کردن فرم ترابرد و دریافت سیم کارت جایگزین همون جا و همون لحظه بدون هیچ گونه هزینه و به صورت رایگان و منتظر موندن 3 روز برای سیم کارت های اعتباری و حداکثر 5 روز برای سیم کارت های دائمی برای انجام عملیات ترابرد و وصل شدن سیم کارت جدید .

یا مراجعه به سایت همراه اول و سیستم ترابرد و استفاده از گزینه بازگشت فوری به همراه اول و انتخاب روش دریافت سیم کارت جایگزین به صورت مراجعه حضوری به یکی از دفاتر همراه اول .

7. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان ترابرد کردم به همراه اول میشه لطفا اگه جشنواره ای طرحی هست بگید فعال کنم برای کاهش هزینه ها ممنون میشم . مخصوصا اینکه چون سیم کارت خوش آمد گویی هم گفته فکر کنم یکسری چیزا ارائه میشه .ممنون

9. این کاربر از amin885 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام لطفاً بحث های مربوط به سرویس های اپراتورها را در تاپیک های خودشون مطرح کنین !

11. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان ایرانسل دائمی ترابرد کردم به همراه اول اما اسمس های خود همراه اول و سرویس ها برام نمیاد حتی ثبت نام همراه من کد فعال سازی نمیاد برای این مشکل پیامک راهی هست؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان ایرانسل دائمی ترابرد کردم به همراه اول اما اسمس های خود همراه اول و سرویس ها برام نمیاد حتی ثبت نام همراه من کد فعال سازی نمیاد برای این مشکل پیامک راهی هست؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    بعد 24 تا 48 ساعت باید مشکل حل بشه

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بعد 24 تا 48 ساعت باید مشکل حل بشه
    درسته حل شد چقدر خوب میشد که همین دو کلمه رو موقع ترابرد اسمس میامد و یا در سایت و یا در اطلاع رسانی درج میشد. همراه با اون اسمس 667 که میاد ذکر میشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •