تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 416 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

آخر فروم باز WooKMaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

مورینیو پارسال تونست با اینتر گواردیولا رو شکست بده فکر می کنید با این همه ستاره ی رئال نمی تونه؟
    كلا رئال عددي نيس واسه بارسا ... اين مهمه ...

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

خوزه هم بدون شک قرار نیست تیم رو طوری بچینه که تو زمین بارسا همینطور حمله کنیم در حالیکه 1 امتیاز تو جدول بیشتر داریم!
    به احتمال زیاد، رئال مثه اینتر تویه بازی رفت بازی میکنه...یعنی مثه بازی برگشت، همه تو زمین خودی نیستن اما الکی هم حمله نمیکنن و منطقی باید حمله کنن...
    +
    من یخورده برام سخته تصور کنم کریس حاضر شه دفاع کنه با اون غرورش! حتی خود خوزه هم همینطور!
    اما از اون طرف اینا حرفه ای هستن و میتونن احساساتشون رو کنترل کنن...

کلا خیلی جذابه...
    يعني قراره 12 نفري از تير دروازه اويزون بشن؟
    وجدانا اينطور بشه من ميرم همون منچ خودمو بازي ميكنم.البته اميدوارم واسه اين تريپ بازيا گوارديولا تزي داشته باشه.خدا بگم هيدينك چيكار كنه.....

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

شنيديم طرفداراي بارسا به اتوبوس رئال حمله كردن!! مثل اينكه سوزش پيش از باخت بوده
    گزارشگر معلوم نشد؟!
    یه پیشنهاد:
    فردا یکی از دوستان یه روم اختصاصی برای این بازی درست کنه (مثلا تو یاهو) و هرکی میخواد بیاد، اعلام آمادگی تا قبل بازی...
    موقع بازی، همه بریزیم اونجا! حس جالبی میده! انگار تو زمین هستیم و لحظه ای کل کل میکنیم!! جو اینجا هم بهم نمیریزه...
    عاليه!! من هستم...!
    چند فصل پيش با ونگال در حال سقوط به دسته 2 بودينا !!

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

امیدوارم بازی زیبا و پرگلی رو امشب تماشا کنیم.

حـــــرفـه ای M3HRD@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    دالان ســـبز WEb►ByNvAyAn.BlOgFa.CoM

پيش فرض

دوستان به نظرتون بارسا امشب چندتا میزنه من رو 3 تا و 5 تا حساب کردم

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

به نظر من رئال امشب کاری نمیتونه بکنه !!!

از ته دل طرفدار باسا ام ... ولی بنا به دلایلی هرگز دوست نداشتم طرفدارش باشم !!!

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

...

شنيديم طرفداراي بارسا به اتوبوس رئال حمله كردن!! مثل اينكه سوزش پيش از باخت بوده
    ...
    دوستان با رعایت ادب و احترام بنویسید تا مشکلی پیش نیاد.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به به ، سلطان اسمایلی اینورا ؟

کنفرانس خبری گواردیولا:اگر بارسا و رئال عالی باشند،بازی مساوی خواهد شد

سایت گل- کنفرانس خبری پپ گواردیولا،ساعاتی پس از کنفرانس خبری مورینیو برگزار شد. پپ با آرامشی تمام و کمال از مسائل مربوط به پیش از دیدار ال کلاسیکو و حتی انتخابات کاتالونیا صحبت کرد

مربی بارسا در پاسخ به این سوال که انتظار چه نوع دیداری را می کشد، به این نکته اشاره کرد که بازی دوشنبه شب نوکمپ، بازی خوب و زیبایی خواهد بود

گواردیولا در ادامه اعلام کرد که مربی تیم حریف که این بار مورینیو است، تنها یک سبک بازی را برای تیمش اعمال نخواهد کرد و ممکن است تیمش با سبکی تدافعی و مشابه آن طوری که اینتر در آخرین بازی اش در نوکمپ ارائه کرد بازی کند.

مربی جوان بارسا اعلام کرد که در بازی امشب شاهد سورپرایزی نخواهیم بود. آنها در ضدحملات بهترین تیم دنیا هستند و منتظر گل نخواهند ماند:« اگر بارسا در بهترین سطحش بازی کند و رئال هم همین طور، هیچ شک و شبهه ای باقی نمی ماند و بازی مساوی می شود.»

گواردیولا ادامه داد:« رئالی ها می دانند که ما چطور بازی می کنیم و ما هم می دانیم که آنها چطور بازی خواهند کرد. این عادلانه نیست که بگوئیم که بارسا تیم بهتری در مقایسه با رئال دارد.»

رئال امسال کریس، دی ماریا، اوزیل را دراختیار دارد و سال گذشته بازیکنانی مثل روبن را در ترکیب تیمش می دید. گواردیولا هم مثل مورینیو معتقد است که با این بازی رقابتهای لالیگا به پایان نخواهد رسید و پس از این بازی هم بازیها و امتیازات زیادی پیش روست ولی ارزیابی روحی در این بازی نکته مهمی است.

سوال بعدی که از گواردیولا پرسیده شد،در مورد هیجان فراوان در این دیدار بود و گواردیولا به این نکته اشاره کرد که فشار و نگرانی در هر دیداری وجود دارد، هر چند که این فشارها گاهی وقتها کاملا متفاوتند.او در مورد فشاری که ممکن است تیمش به خاطر یک امتیاز فاصله با رئال صدرنشین حس می کند گفت:«فشار درهر لحظه حس می شود و این فشار تنها به خاطر اینکه یک امتیاز از رئال کمتر داریم نیست.من زمانی که با شش امتیاز برتری نسبت به رئال گام در ال کلاسیکو می گذاشتیم، این فشار را باز هم حس می کردم.الان احساس رضایت می کنم چون همه ما می دانیم که رئال می تواند در خانه مقابل ما به برتری برسد. »

گواردیولا در آنالیز رئال مادرید کنونی گفت:« رئال تیمی است که در ضد حمله فوق العاده است وازاین نظر بهترین تیم دنیاست. هر دیدار، داستان متفاوتی دارد و آنها می دانند که ما چطور بازی می کنیم و ما هم می دانیم که آنها چطور بازی می کنند.بازی قابل پیش بینی است و شاهد سورپرایزی نخواهیم بود.»

پپ در انتظار دیداری پایاپای است که بازیکنان از فشار موجود در زمین لذت می برند.

کنفرانس خبری مورینیو:امیدوارم که بازیکنان به داور کمک کنند

سایت گل- پس از آخرین جلسه تمرینی کهکشانی ها پیش ازدیدار حساس ال کلاسیکو،ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در کنفرانسی خبری شرکت کرد و این در حالی بود که کارانکا، دستیار او، روی فاریا و زیدان هم در سالن حاضربودند.

مورینیو در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که دیدار ال کلاسیکو، به اندازه دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا مهم نیست و البته معتقد است که اگر دو تیم به داور کمک کنند، دیداری تماشایی را شاهد خواهیم بود.

* بهترین بازی دنیاست؟

- شاید بتوانیم این تیمها را دو تیم از برترین تیمهای دنیا دانست. خیلی سخت است که بخواهیم بازیکنانی مشابه بازیکنانی که دوشنبه شب گام به زمین مسابقه می گذارند بیابیم.من این مسئولیت را برعهده دارم که دیداری بزرگ و باکیفیت را ترتیب دهم. ولی در یک دیدار، سه تیم بازی می کنند و تیم سوم، یعنی داوران، به همکاری دو تیم دیگر نیاز دارد و اگر هیچ یک از بازیکنان نخواهند کار را برای داور سخت کنند و به دنبال درگیری و جنجال نباشند و اگر همه آنها فوتبالشان را بازی کنند، با کیفیتی که ما انتظارش را داریم، این دیدار، دیداری برای جهانیان خواهد بود.دنیا در انتظار این بازی است وما این مسئولیت را برعهده داریم که دنیا را به آنچه که منتظرش است برسانیم

نکات نگران کننده بارسلونا

من نگران تیمم هستم.ما سبک بازی مان را به خاطر مصاف با بارسلونا یا تیمی دیگر تغییر نمی دهیم.برخی از این تیمها، برتر از سایرین هستند و رویارویی با این تیمها، سخت تر از سایر تیمهای اسپانیایی است ولی ما برای همه این تیمها احترام یکسانی قائلیم.باید کیفیت های تیمها را آنالیز کرده و نقاط ضعف آنها را برای برداشتن گامهای مثبت بیابیم.امیدوارم که دوشنبه شب شاهد بازی بزرگی باشیم. در پایان یک تیم از نتیجه بازی راضی نخواهد بود ولی دست کم امیدوارم که همه از بازی راضی باشند

بازی نامشخص

من هر دیداری را دوست دارم ولی بازیهایی هستند که به خاطر ابعاد، به خاطر سختی و به خاطر عواقبش آنها را بیشتر از سایر بازیها دوست دارم.من بازیهای لیگ قهرمانان اروپا را دوست دارم.چرا که بعضی از تیمها، بازی های مرحله بعد را از طریق تلویزیون تماشا خواهند کرد. به همین خاطر بازیهایم (اینتر- بارسا)، (چلسی- بارسا) متفاوت بودند. در اینجا کسی با گریه و ناامیدی به خاطر عدم قهرمانی دررقابتهای بزرگ، به خانه بازنخواهد گشت. در آنجا تنها 12 بازی برگزار می شود. من این فشار اضافی که با حذف تیم ها رقم می خورد را دوست دارم. در رقابتهای لالیگا اوضاع به نحو دیگری دنبال می شود.

رئال مادرید مدعی پیروزی نیست

تیم ما به خاطر صدرنشینی مدعی قهرمانی نیست. با توجه به استرس موجود در دیدارهای ال کلاسیکو، خیلی وقتها،تیمهای برتر به پیروزی نمی رسند. این بازیها، از نظر انگیزه های مختلف متفاوت هستند.حتی اگر ما 10 امتیاز بیشتر یا کمتر داشته باشیم هم در این دیدار، مدعی خاصی وجود ندارد.من بازی را این طور نمی بینم. تجربه به من می گوید که این طور نیست و مدعی ای برای پیروزی در این دیدار وجود ندارد.

این ال کلاسیکو با دیگر ال کلاسیکوها تفاوتی ندارد

من در 4 کشور مختلف، دیدارهای ال کلاسیکوی متعددی را تجربه کردم و همه آنها بازیهای فوق العاده ای بود.فکر نمی کنم که این دیدار هم تفاوتی با سایر ال کلاسیکوها داشته باشد.

سبک کاری گواردیولا

درمورد سبک کاری گواردیولا، هیچ صحبتی ندارم.اگر او از سبک کاری اش راضی است،خیلی خوب است و اگر او با این سبک احساس راحتی می کند، مرد خوشبختی خواهد بودو برایش خوشحالم

بازی مهم و نه سرنوشت ساز

تمام بازیها مهم هستند و هر امتیازی که کسب کنی، می تواند سرنوشت ساز باشد. قطعا بازی دوشنبه شب هم بازی مهمی خواهد بود و امتیازی که به تو برسد، به حریف نمی رسد ولی دوشنبه و درپایان بازی، 25 هفته دیگر باقی خواهد بود و این حاکی از آن است که امتیازات زیاد و فاکتورهای متعددی در میان است.

در لیگ قهرمانان اروپا اگر تن به شکست بدهی، همه چیز تمام شده است.ولی اگر در ال کلاسیکو به پیروزی برسیم، روز بعد سه شنبه است و اگر ببازیم هم روز بعد سه شنبه خواهد بود. آیا حس نگرانی و استرسی که دارم، قابل مقایسه با حسی است که یکی دو سال پیش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان داشتم؟ این مقایسه غیرقابل ممکن است.

ایتورالده، داور مسابقه

الان سال گذشته نیست که بارسلونا، بازی را با10 بازیکن به پایان برد.این همیشگی است.من نگران داوری مسابقه نیستم واگر به آمار و ارقام نگاه کنم، بارسا با ایتورالده خوشحال بوده و رئال کمتر از این داور احساس رضایت دارد.البته فکر می کنم که این اتفاقی تصادفی است که معنا و مفهوم عمیقی ندارد.ایتورالده هوادار داوران است و نه بارسلونا و می خواهد که داوران کارشان را به خوبی انجام دهند و می خواهد به خوبی این دیدار را قضاوت کند.اگر او از حمایت بازیکنان برخوردار باشد، کار آسان تری را پیش رو خواهد داشت از سوی ما، باید بگویم که به قصد کمک به داور به زمین می رویم تا کار را برای او سخت نکنیم.

استقبال در نوکمپ

امیدوارم که این اولین بار و نه آخرین باری باشد که با رئال مادرید به نوکمپ می روم. چون این بدان معناست که من سالها اینجا خواهد ماند و این اتفاقی مثبت خواهد بود. امیدوار که مثل همیشه از ما استقبال شود و هیچ دلیلی نمی بینم که نحوه استقبال تغییر کند. ولی برای من فرقی نمی کند. 90 دقیقه بازی در تمام زمینها یکسان است و هیچ مربی ای را نمی شناسم که نگران باشد و یا تمرکزش را از دست بدهد و یا نگران آن باشد که سکوهای تماشاگران به او وابسته باشند.می خواهم حضور در نوکمپ را تجربه کنم، از بازی لذت ببرم ، همین و بس

محتوای مخفی: منبع 
    بخش فارسی سایت گل

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوزه هم بدون شک قرار نیست تیم رو طوری بچینه که تو زمین بارسا همینطور حمله کنیم در حالیکه 1 امتیاز تو جدول بیشتر داریم!
    من چند بازی بیشتر از رئال ندیدم. علارغم آمار گل به نظرم آنچنان هجومی نیستن که تغییر زیادی لازم باشه. فکر کنم تا اولین اتفاق شاهد تمرکز روی دفاع و ضد حمله سریع باشیم.

من یخورده برام سخته تصور کنم کریس حاضر شه دفاع کنه با اون غرورش! حتی خود خوزه هم همینطور!
    اما از اون طرف اینا حرفه ای هستن و میتونن احساساتشون رو کنترل کنن...
    پرتغال جام جهانی جلوی اسپانیا و برزیل. کریس دفاع نمی کرد اما بخاطر تاکتیک نیمه ایستاده بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مورینیو پارسال تونست با اینتر گواردیولا رو شکست بده فکر می کنید با این همه ستاره ی رئال نمی تونه؟
    فقط یکی از چهار بازی رو مورینیو برد. اونم بازیکنان بارسلونا اصلا شرایط جالبی نداشتن. معلوم نیست حریف بارسای عادی میشد یا نه. نمونه اش مرحله گروهی که بدون مسی و زلاتان به پپ باخت. همین پدرو یکی از گلهارو زد.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من چند بازی بیشتر از رئال ندیدم. علارغم آمار گل به نظرم آنچنان هجومی نیستن که تغییر زیادی لازم باشه. فکر کنم تا اولین اتفاق شاهد تمرکز روی دفاع و ضد حمله سریع باشیم.
    مگه قراره اتفاقی هم بیفته ؟

به هرحال کاملا عقلانیه که جلوی بارسا اون هم توی نیوکمپ نباید دست به خودکشی زد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •