تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 1125 اولاول ... 454941001011021031041051061071081141542046041104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 11249

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

12 Hard Disk S.M.A.R.T اساتید هاد لطفا جواب دهید

سلام عزیزان و اساتید محترم
    من یک هارد مکستور 80 گیگ دارم که وقتی به سیستم وصل میکنم این پیام میده hard disk S.M.A.R.T status bad
    و حتی Fdisk هم نمیشه و با برنامه های مختلف هارد هم نتونستم کاری روش انجام بدم حتی پارتیشن ماجیک هم ارور 701 میده

لطف راهنمایی کنید این S.M.A.R.T چیه؟ و من با این مشکل چیکار کنم
    ممنون از شما اساتید فن

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دستت درد نکنه اما برای تعمیر بد سکتور هارد با نرم افزارhdd regenatorباید کل اطلاعات پاک بشه
    تا حالا با این نرم افزار کار کردی
    اگه قرار باشه هاردم پاک شه یک نرم افزار دیگه که بدون پاک شدن هارد بد سکتور ها رو درست میکنه معرفی کن
    متشکرم
    اقا من منتظر جواب هستم
    ایا باید کل اطلاعات هاردم پاک بشه یا نه ؟

داره خودمونی میشه farbodkain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام خدمت دوستان،آقا من یک مشکل عجیبی بهش بر خوردم یک هارد maxtor 160گیگ ساتا دارم که داشت روی کامپیوتر کار می کرد آقا یکدفعه کامپیوتر خاموش شد هر کاری کردم روشن نشد بعد هارد را کشیدم یکبار Power را از پشت قطع و وصل کردم دوباره روشن کردم کار کرد البته بدون هارد دیسک.باز که هارد رو وصل کردم همین طور شد یعنی دستگاه روشن نشد برق توی وادربرد بود اما روشن نمی شد زمانی که برق هارد را قطع می کنی بازم روشن نمیشه مگر اینکه یکبار کلا Power را از پشت قطع و وصل کنی.به نظرتون مشکل از کجاست؟!دستم به دامنتون که کلی اطلاعات بدرد بخور توشه

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

من یه هارد 40 اضافی دارم که تو خوندن و نوشتن خیلی اذیت میکرد گرفتم با برنامه low level format فورمتش کردم بعد هر کاری کردم پارتیشن بندی نمیشد ولی به هر زور و زحمتی که بود پارتیشن بندیش کردم و راش انداختم ولی چیزی که هست انگار هارد آب رفته و به جای 40 GB شده 32 GB .
    بعدش یه چند روزی کار کرد ولی از دیروز وقتی هارد رو به مادر بورد وصل میکنم ویندوز هایی که توی اون یکی هارد هستش هیچ کدومشون بالا نمیان در واقع بعد از صفحه لودینگ ویندوز این پیغام میاد و کامپیوتر ری استارت میشه:

نکته اینکه وقتی هارد 40 رو از کامپیوتر جدا میکنم ویندوز بالا میاد . اومدم ویندوز xp رو دوباره نصب کنم وقتی این هارد به کامپیوتر وصل هستش قبل از انتخاب درایو ها واسه نصب ویندوز همین پیغامو میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام عزیزان و اساتید محترم
    من یک هارد مکستور 80 گیگ دارم که وقتی به سیستم وصل میکنم این پیام میده hard disk S.M.A.R.T status bad
    و حتی Fdisk هم نمیشه و با برنامه های مختلف هارد هم نتونستم کاری روش انجام بدم حتی پارتیشن ماجیک هم ارور 701 میده

لطف راهنمایی کنید این S.M.A.R.T چیه؟ و من با این مشکل چیکار کنم
    ممنون از شما اساتید فن

سلام لطفا یکی جواب بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان:
    من هم مشکلی تقریبا مشابه دارم. هارد 250 مکستور sata2 که اکبند خریدم را بعد از پارتیشن بندی روی ان xp نصب کردم. بعد با یک نرم افزار دیگه partition magic 8 سعی کردم بعضی از درایو ها رو resize کنم که ارور MBR داد. توجه نکردم. بعد از restart اصلا این هارد به هیچوجه بالا نیومد. حتی با سی دی بوت هم همینطور.
    ایا این هارد رو میشه درست کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان:
    من هم مشکلی تقریبا مشابه دارم. هارد 250 مکستور sata2 که اکبند خریدم را بعد از پارتیشن بندی روی ان xp نصب کردم. بعد با یک نرم افزار دیگه partition magic 8 سعی کردم بعضی از درایو ها رو resize کنم که ارور MBR داد. توجه نکردم. بعد از restart اصلا این هارد به هیچوجه بالا نیومد. حتی با سی دی بوت هم همینطور.

لطفا کسی ممکنه جواب بده؟

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

سلام دوستان با مشکلی مواجه شدم که واقعا ناامیدم کرده:
    مادر بورد من K8N NEO4 با CPU AMD3000 64
    یک هارد maxtor 80gb IDE داشتم که فضای کمی برام بود
    یک هارد 500GB SATA2 MAXTOR خریدم و سعی کردم روی BIOS تنظیماتش را درست کنم ولی ویندوز هاردم رو نشناخت
    توی همین تنظیمات بوت ویندوزم پرید و مجبور شدم هارد قبلیم رو باز کنم و ویندوز XP را روی هارد جدیدم بریزم
    ولی بعد از کپی شدن فایلهای سیستم و درست در زمان نصب فایلهای ویندوز با پیغام زیر روبرو میشم که مجبور به ریستارت میشم:
    STOP: C0000221 UNKNOWN HARD ERROR \SYSTEMROOT\SYSTEM32\NTDLL.DLL
    از دوستان خواهش میکنم کنند
    راستی فقط تونستم ویندوز me روش بریزم و دوباره در موقع آپگرید به ویندوز XP با پیغام خطا مواجه شدم؟؟
    سلام اين مشكل مربوطه مي شه به cd‌شما از يك cd ديگه استفاده كن يا ESC را وقتي اين پيغام اومد بزن

دستت درد نکنه اما برای تعمیر بد سکتور هارد با نرم افزارhdd regenatorباید کل اطلاعات پاک بشه
    تا حالا با این نرم افزار کار کردی
    اگه قرار باشه هاردم پاک شه یک نرم افزار دیگه که بدون پاک شدن هارد بد سکتور ها رو درست میکنه معرفی کن
    خير پاك نمي شه بهتره از لو لول فرمت استفاده كني

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    یکی از دوستانم چند روز پیش یک هارد 160 مکستور Ide خرید،اما وقتی رو سیستم خودش گذاشت از 16 گیگ تنها 130 گیگ رو میشناخت!!!وقتی برای گارانتی برد و اونجا تستش کرد،دید رو سیستم اونا مشکل نداره و کل 160 گی رو میشناسه و بعد همونجا 160 گیگ رو پارتیشن بندی می کنه و می آره خونه اما بازتو خونه از تو بایاس 130 گیگی رو میشناسه اما از تو ویندوز همون 160 گیگ!!!مشکل از کجاست؟
    دروود
    کسی نمیتونه پاسخ بده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مشکل با HDD . لطفا اساتیدجواب دهند
    ------------------------------------------------------

هارد 250 مکستور sata2 که اکبند خریدم را بعد از پارتیشن بندی روی ان xp نصب کردم. بعد با یک نرم افزار دیگه( partition magic 8) سعی کردم بعضی از درایو ها رو resize کنم که ارور MBR داد. توجه نکردم. بعد از restart اصلا این هارد به هیچوجه بالا نیومد. حتی با سی دی بوت هم همینطور. لو لول هم جواب نمیده.

لطفا کسی ممکنه جواب بده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •