تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 253 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه نهایی

بالاخره نسخه نهایی از این فارسی ساز خوب هم آماده شد
    بعد از حدود یک ماه از ریلیس اولین ورژن ( بتا ) که بیشتر از 3000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن نهایی برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد
    نسخه ی نهایی سریع تر ، هماهنگ تر و با کمترین احتمال وجود باگ ارایه شده
    این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال کننده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
    همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
    و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
    از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

برای دانلود به لینک های زیر مراجعه کنین :

به جای نقطه چین i r - t c i . o r g رو بدون فاصله بینشون قرار بدین !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا :

کد:

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

ببخشید. یه سوال ساده : (چون من تازه میخوام پاکت پی سی بگیرم تا الان هم بهترین گزینه رو همین گوشی دیدم)
    موقعی که پاکت پی سی هنگ میکنه یعنی روز از نو روزی از نو؟ نصب تمام برنامه ها و ... از اول؟ یا با روشن خاموش کردن حل میشه؟

چون اگه قرار باشه هر چند روز یه بار یا واسه نصب یه برنامه جدید آدم همه چیز رو از اول انجام بده که واویلاست.
    سلام دوست من
    نه عزیز دلم نیاز نیست برنامه ها رو از اول نصب کنی ... فقط کافیه گوشی رو سافت ریست بدی ( یعنی یه بار خاموش و روشن کنی )
    البته گاهی وقتی که گوشیتو زیادی دست کاری میکنی که کلا قاطی میکنه مثلا اصلا روشن نشه یا همه چیزش به هم میریزه اون زمان باید گوشیتو هارد ریست کنی که با این کار همه ی برنامه ها پاک میشن و گوشی میشه عین روز اولش اما این حالت زیاد اتفاق نمیافته

2. این کاربر از morty0111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ماکو

پيش فرض

من بازی resco bubbles رو نصب کردم منتها بعد از اجرا یه پنجره ی کوچیک سفید رنگ ظاهر میشه که گوشش یدونه ok داره اونو میزنم خارج میشه از بازی!
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نیازمند یاری ....تان هستیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام، من این گوشی رو تازه گرفتم منتها مرور گرش صفحات وب فارسی رو نمایش نمیده یعنی مربع مربع نشون میده و همین طور gps اش نمیدونم چه طور باید باهاش کار کنم نرم افزار مسیر یابی روش نصب نیست ممنون میشم راهنماییم کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

نیازمند یاری ....تان هستیم
    کافیه این فایل ها رو دانلود کنید.اولی که یه فایل cab و نصبش می کنین،دومی رو هم با mobile rar تو پوشه ویندوز extract می کنین و مشکل حل شده!!!
    فایل ها:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ______

6. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه نهایی

بالاخره نسخه نهایی از این فارسی ساز خوب هم آماده شد
    بعد از حدود یک ماه از ریلیس اولین ورژن ( بتا ) که بیشتر از 3000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن نهایی برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد
    نسخه ی نهایی سریع تر ، هماهنگ تر و با کمترین احتمال وجود باگ ارایه شده
    این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال کننده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
    همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
    و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
    از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

برای دانلود به لینک های زیر مراجعه کنین :

به جای نقطه چین i r - t c i . o r g رو بدون فاصله بینشون قرار بدین !

کد:
    یا :

کد:

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

سلام دوست من
    نه عزیز دلم نیاز نیست برنامه ها رو از اول نصب کنی ... فقط کافیه گوشی رو سافت ریست بدی ( یعنی یه بار خاموش و روشن کنی )
    البته گاهی وقتی که گوشیتو زیادی دست کاری میکنی که کلا قاطی میکنه مثلا اصلا روشن نشه یا همه چیزش به هم میریزه اون زمان باید گوشیتو هارد ریست کنی که با این کار همه ی برنامه ها پاک میشن و گوشی میشه عین روز اولش اما این حالت زیاد اتفاق نمیافته
    اگه فارسی ساز قبلی را حذف کنمو اینو بریزم نیازه که هارد ریست کنم؟؟!!!

پروفشنال BehzadKiNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تبریـــز

پيش فرض

یعنی واقعا برای ویندوز موبایل برنامه درست و حسابی پیدا نمیشه
    میشه بگید منظورتون از نرم افزار درست و حسابی چیه؟
    1-برای برنامه اصلا ضعیف نیست و اتفاقا قوی هم هست
    2-درست میگید
    3-مشکل با نصب رام بهتر یا بررسی دلیل هنگ قابل حله
    من قبل از خرید این گوشی زیاد به سیستم عامل فکر نمی کردم ! و تو خیلی از تاپیک ها هم مثل دوست عزیزمون ، امین خان می گفتند که نرم افزار و بازی واسه ویندوز موبایل خیلی خیلی زیاده !
    منم گفتم آره دیگه هر چی باشه ویندوز موبایه ! آفیس هم که داره ! یه عامله بازی و نرم افزار هم که داره !
    بریم بخریم !
    اما الان با تجربه ی خودم فهمیدم که ویندوز موبایل یک سیستم عامل فوق ضعیفه !
    شاید ویندوز موبایل هزاران نوع نرم افزار داشته باشه ، ولی برنامه های درست حسابیش خیلی خیلی محدوده !
    آدم وقتی اینم سیستم عامل رو با اندروید مقایسه می منه ، میفهمه که چقدر این ویندوز موبایل از قافله عقبه !
    سایت گیزمودو که خیلی هاتون باهاش آشنا هستن هر هفته یه پستی می زنه با عنوان "بهترین نرم افزارهای هفته" که فقط نرم افزار های ایفون ، آیپد و اندروید رو می ذاره! یه نرم افزارهای معرفی می کنه که مطمئنم 2 درصدشون هم برای ویندوز نیست حتی مشابهشون ! من که از خوندن اون پست ها دیونه می شم !
    و در رابطه با این هنگ ها ، یکی از نقاط قوت اندروید و آیفون همین هنگ نکردنشون هست ! وقتی یک برنامه ای رو بازی م یکنی دیگه یک ساعت استخاره نمی کنه که باز کنم یا نکنم ! کاری که ویندوز موبایل به کرات انجام می ده !

نتیجه این که ویندوز موبایل در مقایسه با اندروید و ایفون مثل مقایسه دریاچه اورمیه است با اقیانوس آرام !
    ویندوز موبایل داره فقط نون اسمش رو می خوره والسلام !

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

و تو خیلی از تاپیک ها هم مثل دوست عزیزمون ، امین خان می گفتند که نرم افزار و بازی واسه ویندوز موبایل خیلی خیلی زیاده !
    منم گفتم آره دیگه هر چی باشه ویندوز موبایه ! آفیس هم که داره ! یه عامله بازی و نرم افزار هم که داره !
    من در مورد بازی حرف نزدم چون اصلا بازی نمیکنم که بخوام نظر بدم اما نرم افزار واقعا عالی هست .. اون که شما میگی بهترین نرم افزار هفته رو میذاره و همش مال آیفون هست یک توضیحی من راجع بهش بدم.. اولا معلومه که بین آیفون و پاکت پی سی وین مو حتما آیفون بهتره . من ندیدم کسی بگه آیفون نخر و ویندوز موبایل بگیر کما اینکه اردر قیمت ایفون هم بالاتره .. و دوم اینکه سایت هایی که بهترین برنامه رو انتخاب میکنند اغلبشون کارشون فقط جنبه درآمد داره و بی طرف نیستند
    در مورد برنامه هم شما چی میخواستی از گوشیتون که برآوردن نشده؟
    نرم افزار تغییر اینترفیس که ماشاالله زیاده .. دیکشنری که دیگه واقعا اگه کار منو تونسته راه بندازه تو ایران یعنی کار بقیه رو هم راه میندازه .. من هم زبان تدریس میکنم هم خودم دارم دوره CAE مگذرونم و هم واسه امتحانات زبان دانشگاه کمبریج میخوام آماده کنم خودمو و اصلا دلیل پاکت پی سی خریدنم زبان بود چون یک اطلس سخنگو میخواستم بخرم باید 280 تومن میدادم و گوشی هم میخواستم بخرم باز باید حدود 200 تومن میدادم در نتیجه حدود 500 تومن دادم و پاکت گرفتم...واسه مدیریت اس ام اس هم برنامه زیاده SAH و vito sms chatو sms report eraser و
    واسه دیدن فیلم هم که مشکلی نیست و واسه اکسپلورر گوشی و اینترنت هم برنامه زیاده واسه جی پی اس مشکلی نیست واسه پخش اهنگ مشکلی نیست واسه زنگ آلارم مشکلی نیست واسه باز کردن آفیس مشکلی نیست و واسه ویرایش عکس هم برنامه موجوده نرم افزار واسه برنامه نویسی موجوده واسه تسک منیجر برنامه هست واسه مدیریت تماس ها برنامه هست ... برنامه های دیگه.. واقعا انتظارتون از یک گوشی و برنامه هاش بیشتر از اینه؟؟؟!!! توقعتون در مورد برنامه چیه که برآورده نشده؟؟
    در ضمن هم نظر من اینه که کسانی که دنبال وین مو میان دسته خاصی هستند با انتظارات خاص و وین مو به هیچ وجه انتظارات کسی که یک گوشی میخواد واسه زنگ زدن و بازی کردن یا تو خیابون بخواد صدای آهنگ بلند کنه و با دوستانشون کیف کنند رو براورده نمیکنه .. وین مو انتظار گیم لاور ها رو هم بر اورده نمیکنه اما مطمئنم انتظارات افرادی که قصد استفاده از برنامه های کاربردی و تخصصی شون رو دارند برآورده میکنه..
    شما هم اگه بین ایفون و ویندوز موبایل شک داشتید و مشکل مالی هم نداشتید و ویندوز موبایل رو انتخاب کردید معلومه که انتخابتون اشتباه بوده
    Last edited by Amin.M.1986; 23-08-2010 at 14:17.

10. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BehzadKiNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تبریـــز

پيش فرض

اولا" تاکید من بیشتر روی اندورید بود که قیمت گوشیهاش در مقایسه با آیفون خیلی خیلی مناسبه !
    در مورد این سایت ها هم گیزمودو ، انگجت و ... سایتهای معتبری هستند ، حالا شاید به صورت سطحی طرفداری هم بکنند از یک برند خاصی ،ولی کلا" بحث من روی سایتهای مشخصی نبود!
    مطمئنا" اگه ویندوز موبایل هم نرم افزار و بازی قابل توجهی داشت ، حتما" اینا معرفی میکردند ! همه سایتها که دشمن خونی ویندوز نیستند که !
    ببینید برای مثال یک ماه قبل جام جهان یبود ده ها نرم افزار زیبا و کاربردی مختص جام جهانی برای اندروید و آیفون منتشر شد ولی برای ویندوز موبایل فقط فکر کنم 2 یا 3 تا منتشر شد که اصلا" زیبا هم نبودند و اطلاعات زیادی هم نمی دادند !

در رابطه با همین دیکشنری که شما گفتی ! به نظرم من دیکشنری هم برای این ویندوز موبایل خیلی ضعفیه !
    قویترین دیکشنری که من برای ویندوز دیدم که مثل اینکه چندین سال هم برنده بهترین دیکشنری ویندوز شده ، lexisgoo بوده که 180 هزار تا لغت داره با این گرافیک و تلفظش هم از این برنامه های talk it هست !

اما برای اندروید که من هنوز به نرم افزارهاش آشنا نیستم ، نرم افزار Dictionary.com با بیش از 330 هزار تا لغت و تلفظ درست و اصلی لغات و با این گرافیک!

تو زمینه ی اینترفیس هم که دیگه آندروید یک چیز دیگست مخصوصا" با این لانچر های واقعا" زیبای خودش! و live wallpaper هاش !
    نمونه از live wallpaers :

نرم افزار وردپرس برای ویندوز موبایل :

نرم افزار وردپرس برای اندروید :

در رابطه با پلیر ها هم همین core و tcomp خوبن ولی فقط همین دو تا هستن در حالی که برای اندروید همین الان من بالا ی100 برنامه دیدم ! در ضمن من وقتی یک فیلمی رو کپی میکنم به گوشی نمی دونم که آیا پخش خواهد کرد یا نه و تکه تکه نشون خواهد داد !

فیسبوک برای اندروید :

فیسبوک برای ویندوز موبایل :

حالا اینا فقط چند تا مثال خیلی کوچیک بود که توی ویندوز موبایل هم نرم افزار داشت ! خیلی از نرم افزارهای اندروید اصلا" مشابه ای در ویندوز موبایل ندارند !
    من این عقیده رو که ویندوز موبایل در مقابل اندروید (ویا آیفون) مثل دریاچه اورمیه (یاشاید دریای خزر)است در مقابل اقیانوس آرام رو خودم بهش رسیدم و واقعا" هم بدون هیچ تعصبی می گم .
    Last edited by BehzadKiNG; 23-08-2010 at 15:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ماکو

پيش فرض

کافیه این فایل ها رو دانلود کنید.اولی که یه فایل cab و نصبش می کنین،دومی رو هم با mobile rar تو پوشه ویندوز extract می کنین و مشکل حل شده!!!
    قربون مرامت عزیز

من متاسفانه با نرم افزاری که تو چند پست پیش واسه ارسال دریافت اسمس معرفی کردند بازم نتونستم شکلک ها رو ببینم
    اگر برنامه ی خاصی است که میشه شکلک های اسمس هم نشون بده معرفی کنید

یک سوال دیگه!
    چطوری میتونم از نرم افزارهای منوی گوشی یه میانبر بزارم تو صفحه ی اول گوشی؟

داره خودمونی میشه pirsoner's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من دیروز از علادین 220 هزار تومن خریدم با گارنتی ماکروتل با یک رم 8 گیگی توشیبا که 30 هزار تومن شد رویهم رفته 250 هزار تومن شد.

14. این کاربر از pirsoner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •