تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 1783 اولاول ... 454941001011021031041051061071081141542046041104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دکتر تا آخر این هفته صبر کن یکی از بچه ها داره از یه شرکتی 1MB می گیره بدون مدارک و ... قیمتش هم خوبه
    اگر سرعتش ردیف بود میگم بری بگیری
    صبانت هم روزانش مثل قدیمه شبانش هم با برنامه مثل قدیمه ، فقط باید برنامه ای که تو صفحات قبل گذاشته شده رو بگیری
    خب جیگر همین الان بگو یه پرس و جویی بکنیم شاید مرکز تو مشکل نداره خیلی جاها شبانشون کلا تعطیل شده بعدم من کلا نمی تونم با این سیستم حجمی بسازم چون کارم دانلود زیاد نیست وبگردی و کارای دیگه تو روز بیشتر دارم پخ کن ببینم چی میگه...

در ضمن مخابرات استان تهران روی PCM (فیبر-روتاری و ریموت) ADSL نمیده!

داره خودمونی میشه mehrdad00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    around hell

پيش فرض

دکتر تا آخر این هفته صبر کن یکی از بچه ها داره از یه شرکتی 1MB می گیره بدون مدارک و ... قیمتش هم خوبه
    اگر سرعتش ردیف بود میگم بری بگیری
    صبانت هم روزانش مثل قدیمه شبانش هم با برنامه مثل قدیمه ، فقط باید برنامه ای که تو صفحات قبل گذاشته شده رو بگیری
    این برنامه چیه؟من که هرچی گشتم چیزی نبود ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مخابرات بدون مجوز 256 میده؟

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اولا میخوام بدونم که شما از کجا پرسیدی که مخابرات اینترنت رو فیبر نوری میده؟
    برای فیبر نوری باید کل ساختار شبکه فیبر نوری باشه.
    دوما وقتی میگی فیبر نوری یعنی اسمش ای دی اس ال نیست. ای دی اس ال اصلا یعنی اینترنت رو خط تلفن.
    مطمئنم شما هم از یک نفر پرسیدی که اطلاعات کافی نداشته. وقتی میشه اینترنت را روی خط تلفن به مردم ارائه کرد چرا مخابرات میاد اینترنت رو فیبر نوری بده که اصلا ساختار شبکه ای آن موجود نیست؟؟؟
    دوست عزیز کی گفته نمیشه روی فیبر نوری adsl داد ؟؟من خودم از امور مشترکین پرسیدم
    مخابرات مشهد روی فیبر نوری adsl میده و مثل اینکه باورش برای شما مشکله!!!من که مشهدی هستم میگم نمیده چون تحقیق کردم وگرنه خودم میرفتم و از مخابرات سرویس میگرفتم!در سایت مخابرات مشهد هم قسمت درخواست adsl فقط شماره هایی که فیبر نوری باشه یه فرم باز میشه که میتونن ثبت نام کنن ولی خط هایی که فیبر نوری نباشند مینویسه شماره روی کافوی نوری نیست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. 2 کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال saurron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    IN MY CURSED DREAM

پيش فرض

دوست عزیز کی گفته نمیشه روی فیبر نوری adsl داد ؟؟من خودم از امور مشترکین پرسیدم
    مخابرات مشهد روی فیبر نوری adsl میده و مثل اینکه باورش برای شما مشکله!!!من که مشهدی هستم میگم نمیده چون تحقیق کردم وگرنه خودم میرفتم و از مخابرات سرویس میگرفتم!در سایت مخابرات مشهد هم قسمت درخواست adsl فقط شماره هایی که فیبر نوری باشه یه فرم باز میشه که میتونن ثبت نام کنن ولی خط هایی که فیبر نوری نباشند مینویسه شماره روی کافوی نوری نیست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی مشهد سرویس بدون محدودیت هم میده؟ توی سایتش تعرفه هارو نزده. یا شاید من الان گیجم نمیبینم

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

اولا میخوام بدونم که شما از کجا پرسیدی که مخابرات اینترنت رو فیبر نوری میده؟
    برای فیبر نوری باید کل ساختار شبکه فیبر نوری باشه.
    دوما وقتی میگی فیبر نوری یعنی اسمش ای دی اس ال نیست. ای دی اس ال اصلا یعنی اینترنت رو خط تلفن.
    مطمئنم شما هم از یک نفر پرسیدی که اطلاعات کافی نداشته. وقتی میشه اینترنت را روی خط تلفن به مردم ارائه کرد چرا مخابرات میاد اینترنت رو فیبر نوری بده که اصلا ساختار شبکه ای آن موجود نیست؟؟؟
    دوست عزیز شما اطلاعات خوبی در این زمینه دارید اما قبل از هرچیز توجه کنید که اینجا ایرانه بابا! هرچیزی ممکنه بشه.

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

توی مشهد سرویس بدون محدودیت هم میده؟ توی سایتش تعرفه هارو نزده. یا شاید من الان گیجم نمیبینم

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

دوست عزیز شما اطلاعات خوبی در این زمینه دارید اما قبل از هرچیز توجه کنید که اینجا ایرانه بابا! هرچیزی ممکنه بشه.
    همش بدون محدودیت هست ولی ترفه ها رو تو سایت نزده

8. این کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه akoroorian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فقط بگم که اگر کاری میخوایین بکنین یا همه با هم بکنین یا اصلا نکنین چون فایده ای نداره
    اینم بگم که اگه دقت کرده باشین همه این مشکلات از وقتی شروع شد که مخابرات شروع به دادن سرویس adsl کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه linuxboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اسم برنامه ای که سرعت شبانه را بالا می بره چیه؟
    لینک دانلود هست؟

داره خودمونی میشه omidsadeghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

همش بدون محدودیت هست ولی ترفه ها رو تو سایت نزده
    این که تو ایران از هیچ چیز نباید تعجب کرد را کاملا قبول دارم. من یه ایمیل زدم به مخابرات استان خراسان رضوی. حالا معلوم میشه قشیه چیه.

شما هم به نظرم بهتره حضوری مراجعه کنی به نزدیک ترین مرکز مخابرات شهرتون و تقاضای ای دی اس ال کنی و ببینی چی میگن.

اگه تو مشهد برای گرفتم اینترنت از مخابرات حتما باید به شبکه فیبر نوری وصل باشی اونم برای اینترنت 128k خیلی جالب میشه. البته بعید میدونم اینطوری باشه.

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم پینگ صبا همه جا بالاست یا بعضی جاها بالاست ؟؟ چون تست های بعضی ها را دیدم از باکو پینگ 300 دارند که خیلی بالاست !!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •