تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 1004 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز x8800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

آقا تارنت همنظورتون همون Torrent هست ؟ تورنت که زیاد سرعتش خوب نیست ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه AliBaMaram.13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

آقا تارنت همنظورتون همون Torrent هست ؟ تورنت که زیاد سرعتش خوب نیست ؟!
    اگه چند تا نکته رو نظر بگیری سرعت ات خیلی خوب می شه! مثلا اون تارنت چند تا seed یا lech داره؟ هر چی سید بیشتر بهتر! یعنی تعداد افرادی که اون فایل رو دارن برای دیگران دانلود می کنند بیشتره! و هر چی بیشتر باشه طبعا سرعت دانلود شما بیشتر می شه! دوما شما هم باید برای دیگرون آپلود کنی یعنی هر چی بیشتر آپلود کنی بیشتر می تونی دانلود کنی .و ... ای شالله یه مقاله کامل در این مورد خواهم نوشت

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اگه چند تا نکته رو نظر بگیری سرعت ات خیلی خوب می شه! مثلا اون تارنت چند تا seed یا lech داره؟ هر چی سید بیشتر بهتر! یعنی تعداد افرادی که اون فایل رو دارن برای دیگران دانلود می کنند بیشتره! و هر چی بیشتر باشه طبعا سرعت دانلود شما بیشتر می شه! دوما شما هم باید برای دیگرون آپلود کنی یعنی هر چی بیشتر آپلود کنی بیشتر می تونی دانلود کنی .و ... ای شالله یه مقاله کامل در این مورد خواهم نوشت
    شما کدوم منطقه هستین؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

دوست عزیز اینایی که شما گفتی همه رو میدونم . فقط متعجم که شما میگی "تا وقتی با تارنت آشنا نشده بودم دانلودم 1 گیگ بود " معمولا سرعت دانلود از تورنت در بهترین شرایط 80% سرعت دانلود با IDM هست . چطور شما با لینک مستقیم شبانه 1 گیگ دانلود میکنی و با تورنت 4 گیگ !!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

شما کدوم منطقه هستین؟
    البرز

دوست عزیز اینایی که شما گفتی همه رو میدونم . فقط متعجم که شما میگی "تا وقتی با تارنت آشنا نشده بودم دانلودم 1 گیگ بود " معمولا سرعت دانلود از تورنت در بهترین شرایط 80% سرعت دانلود با IDM هست . چطور شما با لینک مستقیم شبانه 1 گیگ دانلود میکنی و با تورنت 4 گیگ !!!!
    خوب اومدیم یه کلاس بزاریم خودمم هم دنبال دلیل اش بودم یعنی تا جایی که عقل من می رسه وقتی یه اکانت share هست بالاخره یه پهنای بندی به هر یوزری می رسه ولی چرا وقتی با دانلود منیجر دان می کردم حداکثر 2 گیگ می گرفتم با تارنت تا 4 گیگ؟ (یعنی با هر دو تاش) البته اینم بگم وقتی نسبت ratio تارنتم بالا می رفت به 4 گیگ می رسیدم... فک کنم جوابشو کسایی که شبکه می دونن بتونن بگن البته به ذهن ناقص من می رسه که یه محدودیت هایی از طرف ISP اعمال می شه که شامل سیستم p2p نمی شه
    Last edited by AliBaMaram.13; 04-07-2011 at 20:43.

6. این کاربر از AliBaMaram.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من از سرویس FP1-3x سه ماهه پارس آنلاین استفاده می کنم

این رو در نظر بگیرین که قبل اینکه با تارنت آشنا بشم 1.5 نهایت 2 گیگ می گرفتم
    سرویس FP1-3x میشه 128 3ماهه 3 گیگ؟ چون تو سایت پارس آنلاین سرویسهارو یه جور دیگه زده

و اینکه نگفتین دقیقا شبها با IDM با چه سرعتی دانلود میکنید؟ چون من اصلا با تورنت کار نمیکنم.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

اصلا با عقل جور در نمیاد .شما IDM بلدی ست کنی برای دانلود شبانه ؟ تورنت که زمان بندیو اینام نداره

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سرویس FP1-3x میشه 128 3ماهه 3 گیگ؟ چون تو سایت پارس آنلاین سرویسهارو یه جور دیگه زده
    بله

و اینکه نگفتین دقیقا شبها با IDM با چه سرعتی دانلود میکنید؟ چون من اصلا با تورنت کار نمیکنم.
    وقتی utorront دان نمی کنه با IDM در حدود 30 40 50 طرفای صبح بیشتر 60 70 ولی وقتی هر دو تاش فعاله یه 20 30 تا از IDM کم می شه ولی utorront حداقل 90 تا برو 150 دان می کنه! یعنی 20 30 تا کم می شه در عوض 90 تا 150!! دوست خوبم بهتره با تارنت کار کنی مزیت های فوق العاده ای داره به نسبت ....

اصلا با عقل جور در نمیاد .شما IDM بلدی ست کنی برای دانلود شبانه ؟ تورنت که زمان بندیو اینام نداره
    بله دوست عزیز بلدم ولی سوالت چه ربطی داشت؟ در ضمن تارنت هم خاصیت scheduler داره utorront>option>preferences>scheduler

10. این کاربر از AliBaMaram.13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بله منم میدونم که تورنت چیه و چه مزایایی نسبت به idm داره ولی چون وی پی انی که دارم با تورنت مشکل داره و در صورت استفاده از تورنت اکانت بلوکه میشه سمت تورنت نمیرم، ضمن اینکه من خیلی از فایلهامو از سرورهای اشتراکی پیدا میکنم بعد میزارم تو رپیدرر و لینک رو مستقیم میکنه و با حداکثر سرعت دانلود میکنم

اما واسم خیلی عجیبه تورنت سرعتش به 150 میرسه حتی 90 هم زیاده. به هر حال ممنون از جوابتون

پ ن: عجب سرعتی داره گوگل کروم 14
    Last edited by urumchi; 04-07-2011 at 20:55.

12. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

urumchi شما بیا از پارس بگیر اگه سرعت مناسب بود منم میگیرم
    حساب مخابرات ایثار با بقیه جاها فرق میکنه و ریسک بالایی داره!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •