تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 283 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من الان تو مرحله 5 هستم

خیلی بده که 100 تومن بدی اما کلاساشو نری... حیف اون پولی که همینطوری الکی میره تو جیب مربیا...

آخر فروم باز rozy_1500's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

خیلی بده که 100 تومن بدی اما کلاساشو نری... حیف اون پولی که همینطوری الکی میره تو جیب مربیا...
    ایشالا که 7 رو هم رد کنی

حرفت درسته
    اما من 100 تومن (95 تومن) رو فقط برای کلاسهای عملی ندادم
    همونطور که تو قرارداد نوشته هر جلسه کلاس عملی 8000 تومن که من 7 جلسه نرفتم پس 56000 تومن رفت تو جیبشون(بالا حساب کردم)
    در ضمن من رانندگی بلدم و همچنین زمان بیشتر برام مهم بود تا رانندگی با ماشین های آموزشگاه
    در هر صورت تو درست میگی چون پول زور میره تو جیبشون
    Last edited by rozy_1500; 26-10-2010 at 00:50.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

دوستان گلم یکی به من بگه اینا راسته؟
    جانشين رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا، جزئيات آخرين تغيير در گواهينامه‌هاي يكساله را تشريح كرد.
    سردار هاديان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با اشاره به تغييرات صورت گرفته گواهينامه‌هاي يكساله (B1) گفت: بعد از پايان يافتن مدت يكسال از صدور اولين گروه از گواهينامه‌هاي يكساله در پانزدهم آبان ماه مشخص شد كه طي اين مدت فقط 3 درصد از افرادي كه گواهينامه يكساله داشته‌اند مرتكب تخلف شده‌اند.
    وي گفت: پس از بررسي اين موضوع تصميم بر اين شد ، با توجه به اينكه طي اين مدت فقط تعداد محدودي مرتكب تخلف شده‌اند لذا در صدور گواهينامه‌هاي جديد يكساله( B1 ) به ديد تشويقي عمل كنيم و بنابراين جهت تشويق افرادي كه به تازگي اقدام به اخذ گواهينامه مي‌كنند از اين پس گواهينامه‌هاي (B1 )يكساله بدون درج نام يكساله در روي گواهينامه و به صورت گواهينامه 4 + 1 كه منطبق با قوانين و دستورالعمل هاي ابلاغي است صادر مي‌شود.
    وي در توضيح گواهينامه 4 + 1 گفت: در گواهينامه هاي 4+1 محدوديت هاي گواهينامه هاي يكساله، مانند ممنوعيت بكسل كردن خودرو، تردد در جاده و ديگر محدويت هاي گذشته وجود ندارد ولي رفتار فرد تا يكسال تحت نظارت و كنترل پليس است و در صورتيكه طي يكسال مرتكب 4 تخلف تقصير در تصادف فوتي، تقصير در تصادف جرحي، سبقت غير مجاز و سرعت غير مجاز شود گواهينامه فرد متخلف با ارائه رسيد اخذ شده و براي وي گواهينامه يكساله صادر مي‌شود.
    وي گفت: اگر فردي كه گواهينامه 4 + 1 را اخذ كرده است بعد از مدت يكسال از تاريخ صدور مرتكب 4 تخلف ذكر شده نشود، اعتبار گواهينامه به صورت خود به خود و بدون نياز به تعويض تا 4 سال ديگر تمديد خواهد شد.
    جانشين رئيس پليس راهنمايي و رانندگي با اشاره به افرادي كه گواهينامه آنها به دليل تخلف به يك يكساله تبديل مي‌شود، گفت. اين افراد بايد به آموزشگاههاي كه در گذشته در آن آموزش ديده‌اند مراجعه و مجدداً آموزش ببينند كه پس از طي آموزش، دوباره گواهينامه يكساله دريافت مي‌كنند.
    وي در پاسخ به سئوالي در مورد مشكل تعدادي از هموطنان در خصوص عدم صدور گواهينامه المثني يكساله( B1 ) گفت: در حال اصلاحاتي در سيستم هستيم كه از 10 روز آينده و با انجام اصلاحات لازم كار صدور گواهينامه‌هاي المثني يكساله B1 انجام مي‌شود.

4. این کاربر از rozy_1500 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان گلم یکی به من بگه اینا راسته؟

اینی که گفته اصلا تفاوتی نکرده...!

همین الان هم اگر کسی تا یک سال تخلفی نکنه، به طور معمول 5 ساله محسوب میشه و نیازی به تمدید نیست.

یه جورایی اومده تشکر کنه از اونایی که اونایی که تازه گواهینامه گرفتند.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

اینی که گفته اصلا تفاوتی نکرده...!

همین الان هم اگر کسی تا یک سال تخلفی نکنه، به طور معمول 5 ساله محسوب میشه و نیازی به تمدید نیست.

یه جورایی اومده تشکر کنه از اونایی که اونایی که تازه گواهینامه گرفتند.
    منظورم این نیست
    منظورم اینه که اثری از بیرون شهر و از 12 شب به بعد نیست
    آیا برای یکساله ها واقعا همینجوری شده؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

جدی؟
    اگه باشه که خیلی خوبه

رفتم دنبال این خبر بگردم یه ی دیگه پیدا کردم!

تخلفات رانندگي، حرام است
    گروه ناجا-آيت الله مكارم شيرازي گفت: تخلف از قوانين راهنمايي و رانندگي در نظام اسلامي و سرعت و سبقت غير مجاز، حرام شرعي است.
    به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس :حضرت آيت اله مكارم شيرازي، در ديدار رييس پليس راهنمايي و رانندگي ناجا با اشاره به وصيت امام علي (ع) بر تقوا و نظم در زندگي ، اظهارداشتند: تقوا يعني احساس مسئوليت الهي است و كساني كه احساس مسئوليت ندارند و به تخلف دست مي زنند، انسان هاي بي تقوايي هستند.
    معظم له افزود: انسان با تقوا، چه پليس حضور داشته باشد يا نباشد، احساس مسئوليت مي‌كند و دست به تخلف نمي‌زند، چون معتقد است كه، خداوند بر اعمال و رفتار ما نظارت دارد.
    اين مرجع تقليد ادامه داد: عالم هستي ، عالم نظم است و ملتي كه بي نظم باشد و در رانندگي بي نظمي كند در اين مجموعه خلقت جايي ندارند، زيرا انسان بي نظم محكوم به فنا است.
    آيت الله مكارم شيرازي تاكيد كرد: در اجتماع بي نظم نمي‌توان زندگي كرد، بايد هماهنگ با نظام هستي منظم بود تا حق حيات از كسي گرفته نشود.
    معظم له تصريح كرد: اقشار مختلف جامعه احساس مسئوليت شرعي دارند و بر موازين اسلامي پايبند هستند، لذا با اطلاع رساني و فرهنگ سازي مي توان جرائم را در كشور كاهش داد.
    معظم له اضافه كرد: در زمينه فرهنگ رانندگي و ترافيك بايد فرهنگ سازي و اطلاع رساني بيشتري در جامعه صورت گيرد و روي مسائل اعتقادي و مذهبي جامعه در اين زمينه بايد تاكيد شود، چون مشكلات ترافيكي در كشور مانند بد حجابي، يك مشكل فرهنگي است كه با تقويت عقايد مذهبي مردم رفع مي شود.
    به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس به نقل از مركز خبر حوزه، آيت الله مكارم شيرازي گفت: استفاده از روانشناسان و روان كاوان جهت شناسايي علل بروز حوادث در كشور مي تواند موثر باشد، تا به اين طريق رتبه كشور را در ميزان تلفات پايين تر بياوريم، چون كشورهايي كه از ما عقب تر هستند و جمعيت شان بيشتر است، تلفات رانندگي كمتري دارند و اين مسئله براي نظام اسلامي شايسته نيست.
    وي تاكيد كرد: بايد جرائم رانندگي سنگين تر و عواقب آن بيشتر باشد تا رانندگان متخلف جرات تخلف نداشته و جان ديگران را به خطر نياندازند، چون سرعت بالا و تصادفات نوعي خود كشي است و بايد روز قيامت جواب گوي نفس خود و ديگران باشند.
    مكارم شيرازي خاطرنشان كرد: متاسفانه برخي افراد فرهنگ رانندگي ندارند؛ و به جاي اينكه بعد از پرداخت جريمه ها متنبه شوند و تخلف نكنند، به دنبال پيدا كردن دوربين هاي پليس هستند تا از دست مامورين فرار كنند.
    وي در پايان خاطرنشان كرد: كلمه تصادف غلط است، چون هر عاملي در جهان علت و معلولي دارد و بايد عوامل سوانح رانندگي در كشور شناسايي و مشكلات پيرامون آن رفع شود.

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان من چهارشنبه امتحان آئین نامه آموزشگاه دارم
    باید کل این 150 صفحه رو خوند؟
    میشه مثلا گفت کجاهاش بیشتر مهمه که برم بیشتر رو همون جاها تاکید کنم؟

تو دو روز خوندن راحت میتونم قبول بشم؟

من خیلی عجله برای گرفتنش دارم.آخه گواهی اشتغال به تحصیلم تا آخر دی اعتبار داره و من دیگه ترم دوم رو نمیخوام پول به دانشگاه بدم و در نتیجه نمیتونم گواهی بگیرم پس باید تا آخر دی حتما همه مراحل رو بگذرونم!!

تو خود گواهی زده آخر بهمن ولی آموزشگاه گفته تا آخر دی اعتبار داره

ممنون

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آره
    اگه 2 روز خوب بخونی قبول میشی.
    من موندم اونایی که هر دفعه میفتن چه جورین؟!
    یه نفر اومده بود 40 دفعه آیین نامرو افتاده بود!
    البته منم افتادم(100 صفحه خوندم) . 4 تا غلط قبولی بود که من 5 تا زدم!

اما آُسونه . بخونی قبولی.اندازه یه سوال ریاضی کنکور وقت داره!اونوقت میگن کمه!

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ♪♫

پيش فرض

راستی کسی نمیخواد در مورد گواهینامه موتور سیکلت کمک کنه؟ :
    دقیقا چه مدارکی لازم داره؟
    میشه در حین گرفتن گواهینامه ماشین گواهینامه موتور گرفت؟تداخل پیش نمیاد؟
    با توجه به این:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هنوز گواهینامه موتور رو بصورت کارت پرس شده میدن یا هوشمند با ماشین یکی میشه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برای من یکی دو ماه پیش گرفتم. جدا صادر کردند.قبلش هوشمند داشتم ماشین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •