تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 212 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 2120

نام تاپيک: [ Telegram ] / تمام مسائل مربوط به برنامه تلگرام

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام به همه دوستان

دوستان اطلاع دارید آیا هنوزم میشه با شماره های مجازی اکانت درست کرد یا نه؟

من قبلا از یه سایت با هر شماره ای که میخواستم ( آمریکا ، انگلیس ، آلمان ) اکانت درست می کردم ولی الان قبول نمی کنه ، ارور میده که شماره نامعتبر است

الان از هر سایتی شماره برمیدارم نامعتبر میزنه و کد پنج رقمی نمیاد براش
    شدنش که بله با برنامه هایی مثل TextNow
    ولی شماره ها ریپورت هستن و عملا استفاده خاصی نمیشه کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام. واقعا راهی هست که بشه فهمید کیا عکس پروفایلمو باز و یا سیو میکنن؟
    خیر راهی نداره... چیزی توی پروفایل ثبت نمیشه.

3. 2 کاربر از The Respina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

نوتیفیکیشن از کار انداختس ولی ربطی به اون نداره باز حجم کم میکنه.!
    ترفند میزنیم . لینک رو میگیریم لفت میدیم بعدا باز میاییم خخخ

اون امنیتو خودم میدونم فقط خواستم از حکش بدونم

دنبال یه ترفندم که مثل چت رومای قدیمی وقتی اخ کردن بتونیم بریم داخل دوباره هس یا نه؟
    دوستان " هک " درسته نه " حک "‌

هک تلگرام هم فقط و فقط به وسیله اون کد پنج رقمی که ارسال می شه صورت می پذیره و هر کسی یا هر سایت و یا نرم افزاری و یا هر ارگانی که بگه هک می کنه چرت محضه
    میدونم خودم فقط نخواستم اسمی از کلمش برده بشه تو سرچ!

اون ترفندی که دنبالشم کسی نمیدونه؟

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام. واقعا راهی هست که بشه فهمید کیا عکس پروفایلمو باز و یا سیو میکنن؟
    هیچ راهی نیست . دنبالش نگردید

6. 2 کاربر از fandak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام خدمت شما
    1.من تلگرام ورژن3.10.1 رو نصب کردم..حالا میخوام زمانیکه تو محیط تلگرام نیستمو و به نت کانکتم بدون اینکه وارد محیط تلگرام شم بهم خبر بده پیام اومده برام(میخوام اون فلشه مشکیه هست که بالای صفحه گوشی نشون داده بشه اون بیاد)..تو نوتیفکیشن هرکاری کردم نشد که نشد..میشه راهنمایی کنید؟
    2.یکی از دوستام کاری کرده که پیامایی رو که واسش میفرسمو میخونه اما اون تیکا واسه من دوتیک نمیشه و خبردار نمیشم و جواب هم نمیده..آیا راهی هست ک متوجه شم پیامام رو خونده یا نه؟؟
    با تشکرررر

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام خدمت شما
    1.من تلگرام ورژن3.10.1 رو نصب کردم..حالا میخوام زمانیکه تو محیط تلگرام نیستمو و به نت کانکتم بدون اینکه وارد محیط تلگرام شم بهم خبر بده پیام اومده برام(میخوام اون فلشه مشکیه هست که بالای صفحه گوشی نشون داده بشه اون بیاد)..تو نوتیفکیشن هرکاری کردم نشد که نشد..میشه راهنمایی کنید؟
    2.یکی از دوستام کاری کرده که پیامایی رو که واسش میفرسمو میخونه اما اون تیکا واسه من دوتیک نمیشه و خبردار نمیشم و جواب هم نمیده..آیا راهی هست ک متوجه شم پیامام رو خونده یا نه؟؟
    با تشکرررر
    نوتیفیکیشن تلگرام رو فعال کنید از طریق ستینگ. و هم چنین با توجه به گوشی وسیستم عامل گوشی یه جایی ممکنه تو گوشی باشه که نوتیفیکیشین ها رو از اونجا می شه کامل قطع کرد اونجا رو پیدا کنید و تلگرام رو از لیست اون حدف کنید.

دوست شما دو تا کار می تونه بکنه:
    1- وقتی نوتیفیکیی میاد می تونه از رو نوتیفییشن ها بخونه پیام رو اینجوری لازم نیست تلگرام باط بشه و تیک هم برای شما نمی خوره.
    2- اگر آفلاین پیام ها رو بخونه تا موقعی که به اینترنت وصل نشده باشه دوباره شما نمی فهمید که پیاماتونو خونده

9. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

نوتیفیکیشن تلگرام رو فعال کنید از طریق ستینگ. و هم چنین با توجه به گوشی وسیستم عامل گوشی یه جایی ممکنه تو گوشی باشه که نوتیفیکیشین ها رو از اونجا می شه کامل قطع کرد اونجا رو پیدا کنید و تلگرام رو از لیست اون حدف کنید.

دوست شما دو تا کار می تونه بکنه:
    1- وقتی نوتیفیکیی میاد می تونه از رو نوتیفییشن ها بخونه پیام رو اینجوری لازم نیست تلگرام باط بشه و تیک هم برای شما نمی خوره.
    2- اگر آفلاین پیام ها رو بخونه تا موقعی که به اینترنت وصل نشده باشه دوباره شما نمی فهمید که پیاماتونو خونده
    داداش ممنونم از جوابت
    در مورد اول بگم من تلگرام فارسی(غیر رسمی) رو نضصبیدم نوتیفیکیشنش قشنگ عمل میکنه و من اصلا بهش اعتماد ندارم چون نسخه اصلی تلگرام نیس و میترسم هک بشه..تو نسخه اصلی مشکل دارم..ب نظرتون بازم ممکنه ب تنظیمات گوشی برگرده با توجه ب اینکه تلگرام فارسی بدون مشکل عمل میکنه؟
    و در مورد دوستم من بهش گفتم کاری کردی که پیامام رو وقتی میخونی دو تیک نمیشه؟گفت نه..ب نظرتون ممکنه برگرده ب خود تلگرام؟؟؟اینم بگم دوست گلم که در مورد بقیه مخاطبام ی همچین مشکلی ندارم و اینم امروز عصر اینطور شده
    ممنونممممم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

آقا در مورد نوتیفیکیشن مشکلم حل شد دستتون درد نکنهههههههههه واس تنظیمات گوشیم بودفقط ی سوال آیا میشه به تلگرام های فارسی اعتماد کرد؟؟؟
    گوشیم هوآویه
    Last edited by mosafer20052; 07-07-2016 at 20:05.

12. این کاربر از mosafer20052 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با تشکرررر
    اون دوستـتون احتمالا داره از موبـوگرام و امثال اون استفاده میکنه، توی خود تلگـرام اصلی نمیشه اینجوری، مگه اینکه مشکلی وجود داشته باشه

فقط ی سوال آیا میشه به تلگرام های فارسی اعتماد کرد؟؟؟
    گوشیم هوآویه
    نه، بهـتره از تلگـرام اصلـی استفاده کنید ولی اگر مجبـورید و مشکلی با ورژن اصـلی دارید یا به امکـانات نسخه های دیگه نیـاز دارید دیگه راهی نیست

14. 2 کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAM_FISHER_HQ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    RedEmption

پيش فرض

بچه ها من این Catch Setting من روی Forever هست وهیچ وقتم تغییرش ندادم. ولی از تابستون که توی تلگرام بودم تا االن هیچی حذف نشده بود تا چند روز پیش که دیدم کل پیام های چه گروه چه به صورت پرایویت از 12 مارچ به بعد از حافظه کلود تلگرام پاک شده ... هر چی داشتم هیچ کدوم از چتای قبلیم نیس...

سرچ کردم سایت های ایرانی راهی نبود فقط گفتن از نسخه وب امتحان کنین شاید پیدا شه که پیدا نشد.. سایت های خارجی هم اینو پیدا کردم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار کنم بخوام چت هام برگرده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •