تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1038 از 1042 اولاول ... 385389389881028103410351036103710381039104010411042 آخرآخر
نمايش نتايج 10,371 به 10,380 از 10412

نام تاپيک: راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

آقا من یه اینترنت میخوام سرعت دانلود بین 400 تا 500 باشه شبانش هم با همین سرعت ( حالا شبانه یه مقدار کمتر هم شد ایراد نداره ) ... شبانش دانلود رایگان داشته باشه حتما من هر ماه حدود 10تا12 گیگ مصرف دارم (بدون شبانه )

حالا شما بگید چه شرکتی و چه سرویسی بگیرم مرسی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

اینا رو یه مقایسه بکنید:

- 2مگ اکو شاتل, 3 ماه, 8 گیگ, 54 تومن, بدون شبانه
    - 2مگ فن اوا, 3 ماه, 9 گیگ, 60 تومن, بدون شبانه
    - 2مگ صبانت, 3 ماه, 12 گیگ, 60 تومن, (مثل اینکه بدون شبانه)

از لحاظ قطعی و اینا کدوم بهتره؟ اصلا من 2 مگ نیاز دارم یا نه؟ به نظرتون 3 ماهه بگیرم یا نه؟
    عزیز کسی نمیتونه جواب قطعی بده
    شما برو توی هر 3 بخشو ببین بچه ها درمورد کیفت ها سوال کن
    من خودم پارس انلاین دارم و بشما پیشنهادم ندادم چون ناراضیم

3. این کاربر از binaafarin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این پست رو توی تاپیک داتک دادم، اینجا هم مینویسم تا دیگران استفاده کنن:

واقعاً حسرت داره که ما حتی نمیدونیم اینترنت یعنی چی. وقتی به کشورایی آسیای شرقی یا اروپا و امریکا برید میبینید با این پول میتونید اینترنت 100 مگ داشته باشید، جالبه بدونید واسه اونا محدودیت حجمی خنده داره! دقیقاً در همون حدی که واسه ما دایل آپ نسبت به adsl خنده داره! اینترنت رو 1000 تومن میخرن و به ما با کلی منت 10000 تومن میفروشن!

در هر صورت، من مدت زیادی هست مشترک داتک هستم و نظرم رو مینویسم برای اشخاصی که مردد هستن مشترک بشن یا نه.
    تا الان سرویس‌هایی مثل شاتل، پارس آنلاین، صبانت، آسیاتک و مخابرات رو در سیستمای مختلفی امتحان کردم که متاسفانه همه اینها (به جز پارس آنلاین) مشکلاتی داشتن از جمله اختلال سرعت دانلود شبانه و حتی روزانه، قطعی، عوض شدن IP و ...
    اما داتک خوشبختانه در زمینه سرعت اصلاً مشکلی نداره، به طوری من با سرعت 512 از اسفند پارسال که پهنای باند کشور افزایش پیدا کرد، تا الان مینیمم سرعتی که داشتم 400 یا 500 کیلوبایت بر ثانیه بوده و در خیلی اوقات به بالای 1 مگابایت هم رسیده. (رکوردی که دارم 1.2 مگ هست)
    من دانلود شبانه زیاد دارم، هر شب بدون هیچ مشکلی مینیمم 7 گیگ دانلود میکنه و گاهی اوقات به بالای 10 گیگ هم میرسه. (رکوردی که دارم 14 گیگ هست)
    امسال تا الان فقط دو بار قطع شده که اون هم به خاطر مخابرات بوده و adsl کل منطقه قطع شده. پارسال هم یک بار قطع شد که روز قبلش sms داد.
    پشتیبانی داتک واقعاً عالیه، وقتی تماس بگیرید خانمای خوش اخلاقی هستن که کاملاً با حوصله وقت میذارن تا مشکلتون رو حل کنن. (نه مثل بعضی شرکتای دیگه مثل مبین نت و مخابرات و ... که بعد از 10 دقیقه پشت خط بودن آخرش میگن اختلال داریم و معلوم نیست کی حل شه!)
    اگر داخل سایت برید و شکایتی داشته باشید، روز بعد با شما تماس میگیرن و در این مورد صحبت میکنن.
    در کل در ایران چنین شرکتایی که واقعاً به مشتری بها بدن معدود هست.

تنها گله ای که دارم پولی کردن دانلود شبانه هست که واقعاً حال من یکی رو گرفت! با این حال مزایاش انقدر زیاد هستن که ترجیح میدم همین داتک رو داشته باشم تا اینکه بخوام برم سمت نامحدود که سرعت داغونی داره و فقط یه اسمه.
    همینطور باید توجه کنیم که داتک 90% تخفیف میده، در حالی که بقیه شرکتا 50 تا 70% تخفیف میدن.
    ضمناً اطلاعاتی که دادم مربوط به تهران میشه، ممکنه داتک داخل شهرستانا مشکل داشته باشه.

برای تکمیل اطلاعاتی که دادم:
    پارس آنلاین هم مثل داتک هست، سرعت خوبی داره و دانلود شبانش هم خوبه، ولی علت اینکه من داتک رو انتخاب کردم، اولاً قیمت کمتری داره و ثانیاً پشتیبانی بهتری داره. توی اکثر شهرستانا هم پارس آنلاین جزء بهترین هاست.
    مخابرات فقط به درد نامحدود میخوره و اون هم با قبول اینکه سرعتتون از 60 کیوبایت یا نهایتاً 100کیلوبایت بالاتر نمیره.
    شاتل هر کی دیدم ازش ناراضی بوده، دو تا دوست اهوازی دارم که هر دو همیشه از قطع بودن و پایین بودن سرعتش شاکی هستن. و توی تهران هم خیلی بیشتر.
    آسیاتک و صبانت به نظر من در صورتی که پارس و داتک در دسترس نباشه انتخابای بهتری میتونن باشن.

این هم تست با سرورهای مختلف:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MehranVB; 07-11-2014 at 11:52.

5. 3 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amrihh49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود به شما،ممنونم از زحمتی که کشیدید. میدونید در مشهد هم هست نمایندگیش ؟

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهترین سرویس دهنده تو مشهد غیر از پارس آنلاین کدام شرکت هست؟داتک خوبه مشهد یا نه؟

8. این کاربر از mohammad.asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درود به شما،ممنونم از زحمتی که کشیدید. میدونید در مشهد هم هست نمایندگیش ؟
    بهترین سرویس دهنده تو مشهد غیر از پارس آنلاین کدام شرکت هست؟داتک خوبه مشهد یا نه؟
    توی نمایندگی‌هاش اسمی از مشهد ندیدم: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سرعت اینترنت به منطقه ای که هستید و ظرفیت خطتون هم خیلی بستگی داره.
    یکی از دوستام در شیراز داتک داره و سرعتش بالاست، اما توی این فوروم خوندم که یه نفر میگفت سرعت داتک توی شیراز خوب نیست.
    بهتره با شرکتی که قصد اشتراک باهاش رو دارید تماس بگیرید و ازشون بپرسید ماکزیمم سرعتی که به خط شما میتونن اختصاص بدن چقدر هست، اونا هم شماره شما رو چک میکنن و بهتون میگن.
    اگر مشکل هزینه ندارید به نظر من پارس آنلاین هم میتونه انتخاب خوبی باشه.
    بازم دوستای دیگه شاید بهتر بتونن راهنمایی کنن.

10. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mostafamz2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

آقا من یه اینترنت میخوام سرعت دانلود بین 400 تا 500 باشه شبانش هم با همین سرعت ( حالا شبانه یه مقدار کمتر هم شد ایراد نداره ) ... شبانش دانلود رایگان داشته باشه حتما من هر ماه حدود 10تا12 گیگ مصرف دارم (بدون شبانه )

حالا شما بگید چه شرکتی و چه سرویسی بگیرم مرسی
    باید سرویس آسیاتک 2 مگ ماهی 10 گیگ رو بگیری
    البته من بهت آسیاتک رو پیشنهاد نمیکنم اما اینجا مسئله ی انتخاب بین بد و بدتر هست بقیه شرکت ها هم دارن دانلود شبانه رو محدود میکنن یا کلا برداشتن
    من سرویس 2مگ ماهی 10 گیگ دارم بد نیست ولی دانلود شبانه الان شده 2 تا 8 صبح
    قیمتشم با مالیات و اینا میشه 44600 تومن
    سرعتش توی روز 400 تا 500 هست و شبانه هم سرعت 120 هست
    البته اولش که گرفتم سرعتش نوسان داشت و شبانه روی 50 هم میرفت ولی از بس پیگیری کردم و گفتم شما گفتین سرعت شبانه 256 کمتر نمیشه
    خلاصه از تهران پیگیری کردم و الان سرعت شبانه ام همون 120 تا 130 ثابت هست

12. این کاربر از mostafamz2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amrihh49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود به همه،جان من یکی بنده رو راهنمایی کنه بخدا دارم دیوانه میشم. تمام نت رو گشتم به هیچ جایی نرسیدم. من میخوام در ساعات رایگان حداکثر 3 یا 4 گیگ دانلود کنم و روزانه فقط وب گردی میخوام.شرکتی هست که بتونم ازش نت تهیه کنم؟ بنده مشهد هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

به نام خدا
    با تقدیم سلام واحترام
    چند پرسش در مورد کمپین مخابرات همدان داشتم لطفا به این لینک نگاه بندازید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1.چرا در تعرفه های سیستم برای سرعت 5مگ و10 مگ نوشته up to 5 و up to10 ؟این up چه معنی میده؟؟؟
    2.چرا تعرفه های up to 5 و up to 10 نوشته دارای "ip استاتیک" ?
    پیشاپیش بابت پاسختون ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    شرکتی سراغ ندارید که اینترنت نامحدود 2mg قیمت حدود 100 تومن داشته باشه ؟؟؟
    یا اینکه شرکنی که سرعت شبانش درست باشه ( سرعت دانلودش مثل روز باشه ) ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •