تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بخاطر عدم بازدهی نظرسنجی این بخش حذف می شود.لطفا از زدن

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
    0 0%
  • تیم مدیریت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 1032 از 1042 اولاول ... 325329329821022102810291030103110321033103410351036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,311 به 10,320 از 10412

نام تاپيک: راهنمای جامع سرویس دهنده های اینترنت

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    من الان سرویس 4 مگ شاتل حجمی دارم به دلیل هزینه زیاد میخوام به مخابرات کوج کنم..
    میخوام 1 مگ نا محدود بگیرم..
    سول من اینکه: مخابرات قطعی چه قدر داره؟ سرعت وب و دانلودش چطوره؟
    مرکز مخابراطی ما شهیدباهنر تهرانه آیا خوبه؟
    مشترک شدن به اینترنت مخابرات صبوری میخواد. البته همیشه اینطوری نیست.
    ممکنه در روز 2 ساعت قطعی داشته باشید ممکنه هم قطعی اصلا نباشه. ولی کلا مثل سرویس های دیگه بی اشکال نیست. البته به منطقه هم بستگی داره.
    اما واسه کارهای روزانه با سرعت دانلود ثابت 128 تا 130 خوبه. سرعت تک کانکشن تقریباً افتضاحه. یعنی دور برنامه هایی مثل اسکایپ و وایبر و لاین و اینا رو باید خط بکشید. ( البته میشه استفاده کرد ولی به سختی ) (سرعت دانلودش، آخرین باری که تست کردم ، تک کانکشن 20 کیلوبایت بود)
    اما به نظرم نسبت به قیمت هایی که الان وجود داره مخابرات کمی با انصاف تر هست و واسه خونه بد نیست.
    البته بازم بستگی به منطقه داره و اینکه اصلا پورت خالی وجود داره یا نه !!!

2. 4 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mey3amm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    جهنم در ته جهنم

پيش فرض

مشترک شدن به اینترنت مخابرات صبوری میخواد. البته همیشه اینطوری نیست.
    ممکنه در روز 2 ساعت قطعی داشته باشید ممکنه هم قطعی اصلا نباشه. ولی کلا مثل سرویس های دیگه بی اشکال نیست. البته به منطقه هم بستگی داره.
    اما واسه کارهای روزانه با سرعت دانلود ثابت 128 تا 130 خوبه. سرعت تک کانکشن تقریباً افتضاحه. یعنی دور برنامه هایی مثل اسکایپ و وایبر و لاین و اینا رو باید خط بکشید. ( البته میشه استفاده کرد ولی به سختی ) (سرعت دانلودش، آخرین باری که تست کردم ، تک کانکشن 20 کیلوبایت بود)
    اما به نظرم نسبت به قیمت هایی که الان وجود داره مخابرات کمی با انصاف تر هست و واسه خونه بد نیست.
    البته بازم بستگی به منطقه داره و اینکه اصلا پورت خالی وجود داره یا نه !!!
    ممنون.........
    شما از 1 مگ نا محدود فن آوا خبر دارید چحوریه؟

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سرويس هاي نامحدود مخابرات به درد نميخوره. سرعت هاي ١ مگ و ٢ مگ و ٣ مگ هاشون از ٢٥٦ هم كمتره چون توربو نيست و ١/٨ هست. ولي در عوض سرويس هاي حجمي با دانلود شبانه رايگان خيلي عاليه، سرعت هميشه رو رنج ٢٥٠-٣٠٠ هست (٢ مگ)

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نامحدود آسياتك به صرفه تره يا فن آوا و از نظر سرعت كدوم بهتره ؟؟؟؟ تا حدود ماهي 40 تومان چه سرويس نامحدود ميشه گرفت البته يه برنز آسياتك هستش كه نميدونم سرعتش چقدره و اون اعداد زيرش چي هست نوشته؟؟؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

نامحدود آسياتك به صرفه تره يا فن آوا و از نظر سرعت كدوم بهتره ؟؟؟؟ تا حدود ماهي 40 تومان چه سرويس نامحدود ميشه گرفت البته يه برنز آسياتك هستش كه نميدونم سرعتش چقدره و اون اعداد زيرش چي هست نوشته؟؟؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    نا محدود آسیا تک محدودیت دانلود داره
    ولی فن آوا نه
    برنزی یک مگ میتونی ۴۵ بگیری
    پائینتر هم هس برو تو سایتش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان من برام استریم خیلی مهمه و شاید هفته‌ای یکی دو تا بازی فوتبال رو بخوام مستقیم ببینم.
    و معمولا هم سرویسی با حدود 10 گیگ ترافیک میخرم و شاید تا 20 گیگ دیگه هم در ماه از طریق دانلود شبانه دانلود داشته باشم.

الان از پارس سرویس دارم از نظر استریم و... خیلی داغونه اصلا نمیشه ویدیو باهاش دید.سرعت شبانش داغونه.جدیدا پهنای باند کم آوردن رفتن از یه جایی به اسم شهرادنت پهنای باند خریدن و وقتی اون آی پی شهرادنت بهت بیافته دیگه پینگ 8.8.8.8. میره رو 500! ماهی حداقل 10-12 بار قطعی دارم از یه ربع ساعت گرفته تا چند ساعت.سرعت با کر.یو و سیسکو و....خیلی پایین میاد.خلاصه هیچ نکته مثبتی نداره.

حالا بین مخابرات، صبانت و های‌وب کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام خدمت همگی دوستان من در حال حاظر سرویس نامحدود 256 مخابرات دارم ولی چند وقتی قطعیاش رو مخه خیلی قطع میشه و دیگه بدرد دانلود درست حسابی نمیخوره در روزم نمیتونم زیاد بذارم برای دانلود چون از سیستم استفاده میشه.حال میخوام برای دانلود شرکت عوض کنم البته دانلودم اونقدرهام زیاد نیست . اول به های وب زنگ زدم گفتن پورت خالی نداریم میخواستم ببینم چقد طول میکشه ؟ و سرویساش چه جوری بدرد میخوره ؟ بعد میخواستم ببینم فناوا چه جوری 1024 3 گیگ شبانه رایگانش چند دانلود میده ؟

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

میشه در نگارش و ویرایش و تکمیل کردن این شکایت راهنماییم کنین
      محتوای مخفی: متن شکایت برای سازمان تنظیم مقررات 
    با سلام . بنده سرويس 128 دارم که down stream روی 8 مگ گذاشته شده....جدیدا سرعتم به شدت پايين اومده....لطفا رسيدگي كنيد . بنده با پشتیبانی تماس گرفتم،پرسیدم خط من نویز داره؟ گفتن خیر .پرسیدم آیا پهنای باند مرکز مخابراتی پر شده؟ گفتن از NOC سوال کردم،پهنای باند پر نشده .پرسیدم اگه پهنای باند پر نشده پس چرا سرعتم کم شده!!!!!! اوپراتور HIWEB گفت سرعت شما کم نشده بلکه اوپراتور های قبلی به شما اشتباه توضیح دادن و در حال حاضر با توجه به ضریب اشتراک سرعت مناسبی رو دارین!!!!!!!!!! گفتم همکارتون به من گفتن که ضریب اشتراک فقط زمانی اعمال میشه که پهنای باند پر بشه.الان هم شما گفتین پهنای باند پر نشده پس چرا ضریب اشتراک برای من اعمال کردین.گفتن همکارم به شما اشتباه توضیح داده که در اولین فرصت بخاطر توضیحات اشتباه با ایشون برخورد میکنیم تا اگه اشتباه توضیح دادن توبیخ بشن!!!!! الان تكليف مايي که سرويس خريديم چيه ؟؟ باید سه چهار روز ضرر بدیم تا باز یکنفر بیاد به شکایتم رسیدگی کنه تا مشکل برطرف بشه ؟؟ اول از همه باید مشکل رو برطرف کنن . باید بخاطر روزهایی که سرعت پایین بوده به من خسارت بدن چون پولی که پرداخت کردم بخاطر سرعت بالا بوده!!!!!!!!!!! از شما کارمندان عزیز سازمان تنظیم مقررات خواهشمندم نزارين یک عده حق مردمو بخورن . تک تک مکالمه ها توی دیتا بیس شرکتشون هست و میتونین گوش کنین
    درضمن از سرکار خانوم دشتی و سرکار خانم علیزاده بخاطر پیگیری هایی که داشتن تشکر میکنم و از اوپراتور های کم سوادی که با حرفهای تکراری اعصاب منو خورد کردن شکایت دارم

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دیروز سرویس 1 مگ داشتم که سرعت دانلودم همیشه روی 700 800 کیلوبایت بود . دیشب با اوپراتور صحبت کردم،گفتم اگه سرویس 128 بخرم بازم خطمو روی 8 مگ آپ میکنین ؟ گفتن بله مشکلی نیست چون نویز ندارین خط شما تاهشت آپ میکنیم برای رضایت بیشتر مشتری
    امروز سرویس 128 خریدم،سرعت دانلود از تمامی سرور ها بیشتر از 200 نشد . به نظرتون اگه دوباره سرویس 1 مگ بخرم سرعتم میاد روی 700 800 کیلوبایت درثانیه ؟ راهنمایی کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام بین مبین و ایرانسل تو تهران کدوم بهتره؟وایمکس از این دو تا بهتر هست؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •