تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 225 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 2247

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

مبارک باشه پردیس جای خوبیه
    ممنون

وضعیت فعلا در حالت (ارسال به مرکز) هست وقتی از طرف مرکز تایید اجرا بشه آیا رو همین مودم ADSL سرعت 13.8 که دارم میره 19 و 20 اینا؟(یا بیشتر)

خط شما وقتی که سوئیچ شد به vdsl از نظر snr تغییری پیدا کرد؟
    Last edited by hummer_1990; 16-04-2020 at 20:11.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

ممنون

وضعیت فعلا در حالت (ارسال به مرکز) هست وقتی از طرف مرکز تایید اجرا بشه رو همین مودم ADSL سرعت 13.8 که دارم میره 19 و 20 اینا؟

با همون snr صابق سرعت vdsl میره 50مگ به بالا

3. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

آخه یه دونه دوتا نیست که!! به فاصله کمتر از 400 _500 متر از هم یه عالمه از این کابینت ها هست فقط تو خیابون ما که 800 متر هست 4 تا از اینا وجود داره همشون شماره بندی شدن تو کوچه ما از 35 تا 38 هست چنتا کوچه پایین‌تر یکی از کابینت ها شمارش 98 بود پس یعنی خیلی زیادن. همونطور که گفتم هیچ کابینت غیر نوری اینجا نیست همگی Fttc هستن کابل کشی اینجا طوری انجام شده که به ازای هر 2 یا 3 تا مجتمع جدید که ساخته میشه یه کابینت جدید براشون نصب میکنن.
    مبارک باشه.
    دوست عزیز شما کدام سرویس رو گرفتید و سرعتتون رو چقدر بسته شد؟مودم رو چیکار کردید؟

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام ایا شهرستان های تهران هم شامل این طرح میشه ممکنه شاتل و مخابرات هر کی یه محدود رو پوشش بده یا نه به نظرتون
    Last edited by Hsjxhchfi; 16-04-2020 at 19:23.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نه داداش رو همین مودم adsl که نمیشه حتما باید مودم vdsl تهیه کنی وقتی خطت در مرکز مخابراتی به vdsl پورت بشه دیگه با این مودم اصلا نمیتونی اینترنت داشته باشی فکر مودم باش.
    ممنون

وضعیت فعلا در حالت (ارسال به مرکز) هست وقتی از طرف مرکز تایید اجرا بشه آیا رو همین مودم ADSL سرعت 13.8 که دارم میره 19 و 20 اینا؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام
    مخابرات قم اولین جایی که داره کافو های فیبر نصب میکنه منطقه مخابراتی 19 دی هست
    یعنی بخشی باجک 1 و بخشی از 2 . 55 متری عمار یاسر تا تقریبا سمت نوبهار
    چون مرکز مخابراتی اصلی قم اونه

بعد هم میره سراغ شهرک قدس و مناطق جدید شهر چون از قبل فیبر کشی شدن و 90 درصد کارهاش آماده هست
    اینجوری که من متوجه شدم تا یک ماه دیگه کل قم فیبر میشه اما پورت ها کمه و امکان vdsl نیست ولی کیفیت خط روی همون adsl به طور محسوسی بهتر میشه

8. این کاربر از Aleghafoor1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

مبارک باشه.
    دوست عزیز شما کدام سرویس رو گرفتید و سرعتتون رو چقدر بسته شد؟مودم رو چیکار کردید؟

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

هنوز به تایید مرکز نرسیده و فعلا سرعتم تغییری نکرده.

بسته هم همون بسته استاندارد غیر حجمی هست که قبلا داشتم.

در مورد مودم یک ساعت و نیم چک و چونه زدم اونجا. دو حالت پیش روتون قرار میدن یا باید به زور مودم مخابرات رو بگیرین تا بسته اینترنت قبلیتون حفظ بشه و خطتون تخلیه نشه یا این که خطتون رو تخلیه میکنن و بسته اینترت شما حذف میشه و 48 ساعت بعد با سرویس vdsl خط رو رانژه میکنن و باید بسته جدید بخرید و البته مودم دلخواه خودتون رو از بيرون تهیه کنید. (حالا نمیدونم در حالت دوم آیا مجبورتون میکنن بسته های مسخره جدید مخصوص vdsl رو بخرید یا میتونید بسته دلخواه بخرید)

با توجه به این که حدود 250 هزار تومن از بسته من مونده بود و مخابرات هم مرغش یه پا داشت و من هم آدم کم طاقتی هستم و نمیتونستم تا 3 ماه دیگه واسه vdsl صبر کنم با کمال نارضایتی مودم درپیت v301 رو گرفتم تا هم سریعتر به vdsl رسیده باشم هم بسته اینترنت حیف و میل نشه.(البته مودم رو باز نمیکنم و بعد از راه افتادن خطم میفروشمش)

ولی هنوزم میگم و مطمئن‌ هم هستم دوستان این قابلیت وجود داره که بدون گرفتن مودم و بدون تخلیه خط سرویستون رو تبدیل کنن. ما که زورمون نرسید شماها ولی سعیتون رو بکنید زیر بار نرید.

10. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

پردیسان رو خبر ندارم

یه بنده خدایی که تو مخابرات بود گفت تانوما پروژه ش یه جورایی تعلیق شده و فعلا روی VDSl زمان میذارن

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

نه داداش رو همین مودم adsl که نمیشه حتما باید مودم vdsl تهیه کنی وقتی خطت در مرکز مخابراتی به vdsl پورت بشه دیگه با این مودم اصلا نمیتونی اینترنت داشته باشی فکر مودم باش.

از لحاظ فنی این امکان وجود داره حتی یه تعداد از مشترکین قم بعد تبدیل خطشون به vdsl و بدون تعویض مودم سرعتشون رسیده به 19. البته که حرف شما درسته برای استفاده از امکانات و سرعت بالا vdsl حتما باید مودم عوض بشه ولی با همین مودم ADSL هم میشه رو خط vdsl سرعت 19 و 20 داشت مگر این که مگر این که مخابرات نامرد تو تنظیمات مرکز یه تغیراتی بده که این امکان رو از شما بگیره تا مودم هایی که داره رو آب کنه

13. 2 کاربر از hummer_1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

از لحاظ فنی این امکان وجود داره حتی یه تعداد از مشترکین قم بعد تبدیل خطشون به vdsl و بدون تعویض مودم سرعتشون رسیده به 19. البته که حرف شما درسته برای استفاده از امکانات و سرعت بالا vdsl حتما باید مودم عوض بشه ولی با همین مودم ADSL هم میشه رو خط vdsl سرعت 19 و 20 داشت مگر این که مگر این که مخابرات نامرد تو تنظیمات مرکز یه تغیراتی بده که این امکان رو از شما بگیره تا مودم هایی که داره رو آب کنه
    اصولا بالا رفتن سرعت به خاطر فیبرکشی و گذاشتن کافوی نوری هست
    شما که تا حالا کافوی نوری داشتی سرعتت با adsl نباید بالاتر بره
    الآن مودم max rate رو چقدر زده؟ نویز و اینا چطوره
    اگه یه عکس از وضعیت خطت با adsl داشته باشی بزاری خیلی خوب میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •