تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 103 اولاول ... 3539399100101102103
نمايش نتايج 1,021 به 1,029 از 1029

نام تاپيک: Hitman: Absolution

آخر فروم باز h_r_v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    كــــــــرمان

پيش فرض

بالاخره این بازی هم تموم شد! اما بریم سراغ نقد بازی.. من قبلا سری های هیتمن رو بازی نکردم و این نسخه اولین نسخه ای بود که بازی میکردم.. اولین بازی که بازی کردم فکر کردم با چیزی شبیه Punisher طرفم که باید یه تنه بری درو کنی ملت رو! بعد که دیدم هر کی رو میکشم امتیاز منفی میده! فهمیدم "نه! مثل اینکه باید مخفی کاری کرد" از اونجا دیگه حساب کار اومد دستم و راحت رفتیم جلو! گرافیک بازی چیزی کم و کسر نداشت از نظر من! ولی خب عالیه عالی هم نبود! در حدی که انتظار داشتم بود و راضیم کرد! یکی از نکات گرافیکی این بازی که خیلی باهاش حال کردم تار شدن دور بود که اسم اصطلاحشو الان یادم نمیاد فیلم های مربوط به این داستان هم خداییش هیچ نقصی مشهودی نداشت که بخوام ایراد بگیرم.. در مجموع گرافیک بازی خوب بود! اما داستان.. ( High Spoiler از اینجا به بعد! خطر لو رفتن داستان! ) توی این بازی ها مثل بایوشاک با داستان خیلی حال کردم! یک داستان کلاسیک داشت به نظرم که به اینجور سبک بازی ها میخوره! اینکه مثلا یکی رو بخوای نجات بدی! داستان های پیچیده ای مثل بایوشاک به درد اینجور بازی ها نمیخوره! شخصیت ها خوب طراحی شده بودن.. ایراد خاصی تو شخصیت ها ندیدم.. دیالوگ های Dirt y خوبی داشتن که به شخصیتشون میخورد! آخر بازی هم که دیدم دیانا زنده موند زیاد تعجب نکردم چون یه جورایی معلوم بود! وقتی روی سکانس اول بازی اینقدر مانور میدن یعنی قطعا یک چیزه غیر معمول وجود داره. با پایانی که دیدم فکر کنم نسخه بعدیش هم ساخته بشه! صداگذاری.. من خودم زیاد نمیدونم صدا گذاری رو چجوری باید نقد کرد ولی مشکلی از نظر صدا و دیالوگ ها و .. نداشتم.. موزیک های متن وقتی که شناخته میشدی و بهت تیر میزدن جالب بود! گیم پلی... من کلا با بازی های سوم شخص خیلی خیلی خیلی زیاد حال نمیکنم! اما این بازی بازم نسبت به بقیه سوم شخص ها بهتر بود! اونم به خاطر این بود که شوتینگ توش کمتر داشت و بیشتر راه رفتن و اینا بود که اینا هم نیاز زیادی به نشونه گیری و این حرفا نداره.. توی اینجا باگ هایی دیدم که واقعا نشه به این بازی 10 داد .. دشمن ها به معنای لغت احمق بودن.. یا اگر بخوایم با احترام برخورد کنیم کور بودن وقتی یکی توی دو متری کاور عوض کنه دیگه ضایع میشه.. اونم با اون کله ملقی که هیتمن میزد .. اما هیچکی نمیفهمید! بعد یه نکته منفی دیگه هم بود! اینکه وقتی داری تیر اندازی میکنی تو یه اتاق کسی بهت نزدیک نمیشه.. همچین میری تو یه باکس یا کمد همه راش میدن تو اتاق که این یه کم مصنوعی بود! لباس عوض کردنش هم از حس طبیعی بازی بیشتر میزد البته خب چاره ای نداشتن! نمیتونستن تو 3 ثانیه لباس عوض کردن طرف رو نشون بدن! باز کردن در ها هم یه جوری بود! طبیعی نبود به نظرم!
    در کل من که طرفدار این سبک بازی ها نیستم ولی فکر کنم طرفدارای این سبک بازی، حتما باید یه نگاهی به این بازی بندازند
    امتیاز من : 8/10

2. 3 کاربر از h_r_v بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آره من گذاشتم زنده بمونه! بیهوشش کردم بعد نشون داد کرکسا دورش پر میزنن.. فک کنم در هر دو صورت تو بیابون میمیره
    من گذاشتم بدیو بدیو کنه بعد اون ارابه ای که دینامیت حمل میکرد رو ترکوندم مرد. بعد هم همه کرکس هارو تو هوا کشتم و رفتم!

4. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

یعنی اگه زنده بزاریش ممکنه باباش نرم تر رفتار کنه ؟

6. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یعنی اگه زنده بزاریش ممکنه باباش نرم تر رفتار کنه ؟
    اتفاقا منم میخواستم همینو متوجه شم!ادم یه لحظه فکر میکنه مس افکته! اگر زندش بزاری فقط یک اچیومنت میگیری و چند امتیاز در اخر مرحله و چندین دیالوگ خنده دار از طرف لنی. اینم عکس العملش نسبت به انتخاب هر اسلحه برای کشتنش:
    Silverballers - I hate silencers. MAKE A SOUND! If you're gonna shot me, make it sound like something!
    Shotgun - Do you have to use such a big gun?
    Bat - NO! Make it fast!
    Sniper rifle: Oh a sniper rifle? You're gonna shoot in the scalp at this distance with a sniper rifle? Are you blind? You sure you don't want to bring in a tank?

در هر حالت کرکس ها میخورنش

8. 2 کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه VAMP!RE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    in the dark

پيش فرض

سلام من بازی رو نصب میکنم اما اجرا نمیشه ....!!

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

11. این کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

11 Full Disclosure Trailer

Full Disclosure Trailer

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پسورد: p30world

13. این کاربر از Malware بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من این بازی رو تازه بدستم رسیده
    ازتون خواهش میکنم فایل setup.exe این بازی رو برای من بفرستین
    فکر نکنم بیش از 5 مگابایت باشه خیلی گشتم
    دم همتون گرم

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلام دوستان
    من این بازی رو تازه بدستم رسیده
    ازتون خواهش میکنم فایل setup.exe این بازی رو برای من بفرستین
    فکر نکنم بیش از 5 مگابایت باشه خیلی گشتم
    دم همتون گرم
    واسه چی میخوای ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •