تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 145 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1449

نام تاپيک: ◄ ™ Acer اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سوال دوم
    بعد از تعوض رم میخوام در هفته اینده ال سی دی این لب تاب رو عوض کنم و به جای اون ال ای دی بندازم

ال سی دی ان لب تابم Monitor AU Optronics B156XW02 V2 15.6" LCD
    میباشد . ایا این را میتوانم عوض کنم . البته پاسخ به سوال اول خیلی برای من ارجعیت دارد

با سپاس از همه عزیزان
    سوال اولو که دوستمون جواب دادن.
    جواب سوال دوم هم میتونی تو این لینک ببینی (طریقه تعویض صفحه نمایش)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 2 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

[QUOTE=mhadishirani;6244275]سلام دوست عزیز
    رم 6 گیگ اصلا رم مناسبی نیست و کارایی خوبی نخواهد داشت چند از سیستم دوال چنل مادربرد استفاده نمیکنه.
    رم اگه بخواد کارایی بالا تری داشته باشه باید توانی از دو باشه یعنی 2 ،4،8 و 16.

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

دوست عزیز همین الانش هم که رم 3 گیگ روش هست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم که شاید خیلی ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی ببخشید دیگه تازه واردم نمی دونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم.
    من یه لپ تاپ acer 5738 z دارم که البته خیلی وقته دارمش.حالا جدیدا که ویندوزمو عوض کرده ( برای بار n ام ! ) به یه مشکلی برخوردم.
    مودم من وایرلس هست و قبلا هر جای خونه بودم لپ تاپم وایرلس رو میشناخت و من راحت از اینترنت استفاده میکنم ولی تازگیا کنار مودم هم که باشم سیگنالش کامل نیست و یه کم که دور بشم از مودم دیگه کلا قطع میشه.
    در ضمن مطمئنم که مشکل از سیستمه و مودم ایرادی نداره چون همسایه طبقه بالایی هم از اینترنت ما استفاده میکنه
    حالا میخواستم ببینم مشکل از چیه و کسی راهی سراغ داره که بشه محدوده پوشش وایرلس رو تو سیستم زیاد کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ghafari88's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

می خواستم از دوستانی که مدل 4750 رو تهیه کردن بپرسم نظرشون راجع بهش چیه و کیفیت ساختش خوبه یا نه؟ .. از لحاظ سخت افزاری چطور؟ ... کلا یه اطلاعاتی از تجربیاتشون در اختیار ما بذارن. ممنون.
    کلا بعضی ها می گن لپ تاپ های ایسر خوب نیستن و مشکل زیاد دارن. راست می گن؟
    Last edited by ghafari88; 09-07-2011 at 18:14.

داره خودمونی میشه shamlou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

13 سلولی یا لیتیوم!!!

چند وقت پیش یه لپ تاپ برند Acer مدل 4810T داداشم گرفته که حدود 8 الی 8:30 شارژ نگه میداره!

ولی الان مشخصات لپ تاپ های مختلف با برندهای گوناگون رو نگاه میکنم عموماً حدود 3 الی 4 ساعت شارژ نگه میدارن!

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

چند عامل میتونه دخیل باشه:
    1 - کانفیگ این لپ تاپ پایینه و بخاطر همین برق مصرفیش کمتره
    2 - 14 اینچه
    3 - ممکنه داداشتون باتری 9 سلولی رو این لپ تاپ انداخته (مهم ترین دلیل) چون من تا حالا ندیدم باتری 6 سل بیشتر از 4 ساعت (دیگه نهایتا 5 ساعت) جواب بده پس میتونیم بگیم باتریش 9 سل و حتی 12 سل هست.
    تشکر از جوابتون

1- درسته کانفیگش پائینه و به خاطر همین مثل باتریشم کمه
    2- اینچش اینقدی نمی تونه تأثیر بذاره
    3- امکان نداره باتری 9 سلولی رو لپ تاپ انداخته باشه. به خاطر اینکه این لپ تاپ رو باهم گرفتیم. اگه مشخصات این لپ تاپ رو نگاه کنید میزان شارژش رو زده 8 ساعت.
    البته من اینو از دوستم که توی بازار هستش پرسیدم گفت که اولاً قطعاتش پایینه و دوماً باتریش لیتیوم هستش به همین خاطر شارژ زیاد نگه میداره.

بازم ممنون بابت توجهتون

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

[QUOTE=yourtv;6245327]
    سلام دوست عزیز
    رم 6 گیگ اصلا رم مناسبی نیست و کارایی خوبی نخواهد داشت چند از سیستم دوال چنل مادربرد استفاده نمیکنه.
    رم اگه بخواد کارایی بالا تری داشته باشه باید توانی از دو باشه یعنی 2 ،4،8 و 16.

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

دوست عزیز همین الانش هم که رم 3 گیگ روش هست .
    اون هم میگم مناسب نیست .
    این کارو میکنن که ویندوز 32 بیتی بریزن که واقعا کارایی جالبی نداره.
    همیشه وقتی توان 2 باشه خیلی بهتر (خیلی خیلی بهتر) کار میکنه.
    یعنی 2*1 گیگ خیلی بهتره از یه 2 گیگ تنها و همچنین 2*2 خیلی خیلی بهتره از 3 گیگ(حتی میتونه 2 برابر کارایی داشته باشه )

آخر فروم باز italia88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ناکجا آباد !!!

پيش فرض

می خواستم از دوستانی که مدل 4750 رو تهیه کردن بپرسم نظرشون راجع بهش چیه و کیفیت ساختش خوبه یا نه؟ .. از لحاظ سخت افزاری چطور؟ ... کلا یه اطلاعاتی از تجربیاتشون در اختیار ما بذارن. ممنون.
    کلا بعضی ها می گن لپ تاپ های ایسر خوب نیستن و مشکل زیاد دارن. راست می گن؟
    کلا بعضی ها یه چی میگن تا یه چی گفته باشن !! شما زیاد جدی نگیر !!
    ما که 4 ساله از برند ایسر استفاده میکنیم و مشکلی ندیدیم

9. این کاربر از italia88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا بعضی ها یه چی میگن تا یه چی گفته باشن !! شما زیاد جدی نگیر !!
    ما که 4 ساله از برند ایسر استفاده میکنیم و مشکلی ندیدیم
    خریدم بالاخره داداش گلم .... الحمدلله که تا الان که شده دو روز ازش راضی ام. ایشالا که چرخض برام بچرخه! ... لی لی لی لی لی لی .....

11. این کاربر از ghafari88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه javad 61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خریدم بالاخره داداش گلم .... الحمدلله که تا الان که شده دو روز ازش راضی ام. ایشالا که چرخض برام بچرخه! ... لی لی لی لی لی لی .....
    سلام.چند خریدی؟تو این دو روز چه مزایا و یا معایبی ازش توجهتو جلب کرده؟کیفیت صفحه نمایش چطوره؟
    سبکیش تو حمل ونقل چه میزان تاثیر داشته؟
    در کل هر نکته مهمی که بدرد بنده و سایر دوستان که قصد خرید این لپتابو داریم بگی ممنونت میشیم.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.چند خریدی؟تو این دو روز چه مزایا و یا معایبی ازش توجهتو جلب کرده؟کیفیت صفحه نمایش چطوره؟
    سبکیش تو حمل ونقل چه میزان تاثیر داشته؟
    در کل هر نکته مهمی که بدرد بنده و سایر دوستان که قصد خرید این لپتابو داریم بگی ممنونت میشیم.
    مدل : 4750G

چشم. عرض می کنم ...
    من تا الان که ازش استفاده کردم راضی بودم خدا رو شکر .... من قسطی خریدم راستش و برام یک میلیون در اومد اما ظاهرا نقدش 890 تومنه ...
    نکات جالب توجهش برام اینا بوده:
    1- وزنش برام مناسبه و خیلی سنگین نیست و برای منی که همش دارم جابجا میشم تا حدودی خوبه.
    2- خیلی داغ نمیشه و این برای من خیلی جالب توجه بود.
    3- از لحاظ کارایی هم تا الان خوب عمل کرده و در موردی نشده کم بیاره. اما خوب فکر می کنم برای اظهار نظر در این خصوص یه مقدار زود باشه. باید بیشتر ازش استفاده کنم تا ببینم چجوریاس.
    4- باتریش هم برای من خوب بوده و با اینکه یه کله وای فایش روشن بوده و داشتم استفاده می کردم، حدود 4-5 ساعت جواب داده ....
    5- کیفیت صفحه نمایشش به نظرم زیاد مطلوب نیست. یعنی رنگ هاش خیلی خوب نیست و سفیدی زیاد داره. کنتراستش رو کم کردم اما باز هم تاثیری نداشته. نمی دونم. شاید تنظیمات خاصی داره که من بلد نیستم اما بهرحال اگر مال خودش باشه این مسئله؛ از نظر من یه نقطه ضعفه.
    6-طراحیش خوبه و به نظر کیفیت جنس بدنش بد نمیاد. ولی من تا جایی که شنیدم لپ تاپ های ایسر بدنشون ضعیفه و باید مراعاتشون رو کرد.
    باز اگر سوالی بود من در خدمتم.

14. 2 کاربر از ghafari88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •