تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 630 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Doe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام به دوست داران ابلیس بزرگ مشهدی
    گاج یه کتاب مختص ارایه های ادبی سال سوم داره که خب یه همچین کتابی حتما این چیزا رو هم داره
    ولی من بعد از این که چند کتاب دیگه رو دیدم فهمیدم گاج همچین پخی هم نیست این همه تبلیغ می کنه
    سلام همشهری!!! کتابای گاج به هبچ وجه بدرد نمیخوره.مثلا من فیزیک پایشو گرفتم.یارو نشسته از سال 49 سوالارو همین جوری نشسته.بدون اینکه ببینه کدوم سوالا ازکتاب حذف شدن.حتی بعضی سوالا که تو سال های مختلف عینا تکرار شدنو 5و6 بار نوشته! همینجوری الکی الکی شده 4000 تا سوال!!!

2. این کاربر از John Doe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Doe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

4 تا از همه مهمترند همه جاهم میان
    پلاستیک و شیشه منفی
    پشم مثبت
    یکی دیگه یادم نیست هر کی بلده بگه
    اشتباه گفتی متاسفانه. پشم و شیشه مثبته.پلاستیک منفی.اون یکی هم منفی بود (فکر کنم ابریشم)

داره خودمونی میشه Numb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    مستطیل سبز

پيش فرض

اشتباه گفتی متاسفانه. پشم و شیشه مثبته.پلاستیک منفی.اون یکی هم منفی بود (فکر کنم ابریشم
    با مالش پارچه ابریشمی به میله شیشه ای در میله بار مثبت---------با مالش پارچه پشمی به میله ابونیتی(لاکی-پلاستیکی)در میله بار منفی بوجود می اید. اگر پارچه ابریشمی را به میله ابونیتی مالش دهید باز بار مثبت در ان بوجود می اید اما به مقدار کم به علت اصطکاک کم.

5. 2 کاربر از Numb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

سلام به همه
    بچه هايي كه امروز آزمون دادين : ازمون چه طور بود خواهشا ترازتون رو بگين ؟
    يه سوال ديگه : مجله آزمون با رتبه 1 رياضي مصاحبه كرده؟

داره خودمونی میشه s.fcukre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    be ma migan bachey shar...

8

دوستان عزیز خسته نباشید . خاک کف پای همتونم.جون من کف پاتون رو نگاه کنید ، دیدی منو ؟ آ باریکلا .(به نصیحت از نل092 عزیز)
    دو تا مورد:
    1-امروز این همت یار اومده بود تو شبکه سه برنامه گزینه کودک... آقا تا دلتون بخواد پشت سر عمو کاظم بد گفت.اول گفت :بعضی از این آزمون های آزمایشی هستن که ماهی 2 بار آزمون دارند،خیلی بده و خسته کننده ست و ... (یعنی یه جور آدرس داد که هیچ کس نفهمه منظورش عمو ی عزیز منه)
    بعد گفت:بعضی از این آزمون های آزمایشی هستند که از کتاب های چاپ خودشون سوال کپی و پیست میکنند تو آزمون هاشون.(به مرگ خودم اینبار هیچ کس نفهمید منظورش با عمو کاظمه.اصلا کی؟چی؟من که چیزی نفهمیدم.)
    بعدش گفت بعضی آزمون ها هم هست که جامعه آماری خوبی داره و لی همشون بی سوادن.(منظورش کی بود !؟!؟!؟!)
    کلا ازش لجم گرفت.کسی بخواد با خورد کردن رقیبش بیاد بالا از همون جایی هم که هست پایین تر میره.
    -------
    2-امروز ساعت 3 شبکه 3 مراسم تجلیل از تک رقمی های کانون رو گذاشت. این غزاله شجاع طلب رو که دیدم از خودم نا امید شدم...........عجب تی.ه ای بود....
    عزیزم راست میگه بیچاره،بازاره کسی رو هم نمیخاد خراب کنه،اگه بدونی(که مطمئنم نمیدونی)امتحانای خودشونم 2هفته ای هست،اونم که میگه از کتابای خودش استفاده میکنه مگه 2روغ گفته؟میدونی کسایی که کتاباش میخونن،بدش رتبه خوب میارن،آخرش توی کنکور چی سرشون میات؟نه،نمیدونی،اونا ادت دارن سوال از حفظ بجوابن،ولی این سوالا ندیدن...

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

دانش پژوهانی که از امتحان برگشتن چند تا از سوالای سخت ریاضی و فیزیک رو بزارند تا ما هم آشنا بشیم

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت

پيش فرض

شرمنده يه سوال ديگه : روش خلاصه نويسي و نكته برداري شما چه جوريه ؟
    مثلا از كتابي مثل شيمي مبتكران يا اياد كه تقريبا همش نكتس چجوري نكته برداري ميكنين؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت

پيش فرض

عزیزم راست میگه بیچاره،بازاره کسی رو هم نمیخاد خراب کنه،اگه بدونی(که مطمئنم نمیدونی)امتحانای خودشونم 2هفته ای هست،اونم که میگه از کتابای خودش استفاده میکنه مگه 2روغ گفته؟میدونی کسایی که کتاباش میخونن،بدش رتبه خوب میارن،آخرش توی کنکور چی سرشون میات؟نه،نمیدونی،اونا ادت دارن سوال از حفظ بجوابن،ولی این سوالا ندیدن...
    كانون كجا سوال از كتابهاي خودش ميده؟
    فقط 2 تا سوال از كتاب دوسالانه ميده

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مثلا از كتابي مثل شيمي مبتكران يا اياد كه تقريبا همش نكتس چجوري نكته برداري ميكنين؟
    سلام
    من كه كلا بيخيال اياد شدم رفتم بخرم ديدم خيلي زياده !!!!!
    نميدونم شما چه جوري وقت ميكنين بخونيدش .
    من خودم از نظر قواعد عربي كتاب درسي رو ميخونم وقتي خوب فهميدم ميرم سراغ كتاب آبي قلم چي فكر نمي كنم بيشتر از اين كتاب قواعدي وجود داشته باشه .اگه چيزي رو هم نفهميدم كتاب عربي سبز قلم چي رو ميخونم
    .آخرم يه چارت بندي كلي و تمام ميشه . اخرشم تست هاي آبي قلم چي ميزنم.شيمي رو فعلا شروع نكردم بچه ها اگه شروع كردن راهنمايي كنن.
    موفق باشي
    Last edited by elhameli; 03-10-2008 at 12:20.

آخر فروم باز MaaRyaaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من خلاصه نوسی می کنم ولی نه اونجوری که همه کتابو بنویسم!
    در حد 1 2 صفحه
    شیمی هم اگه نکته ای که به نظرم مهمه یا یادم میره مینویسم همین!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •