تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 112 اولاول ... 3539399100101102103104105106107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اقا علوی یه جمع بندی از این قلم چی بکنید ببینیم چی هست .خدماتش چیه؟ارزشش رو داره برینم؟تاثیری هم داره؟

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

به جان خودم من هفته ای 50 تا میخوندم بازم نمیرسیدم!!!

یه دوستی داشتم ساعت 3 بعد ازظهر شروع میکرد تا 12 شب میخوند یعنی 9 ساعت با مدرسه و روزای تعطیل هم تموم روز رو میخوند بازم نمیرسید ول کرد رفت آیندگان بهش گفتم کجا!!؟
    گفت برو بابا قلم چی برنامه ش خیلی سنگینه!!

من فارغ التحصیل هم بودم بازم نمیرسیدم!!
    دوست عزیز من اجرا کردم و میشه....تازه با 48 ساعت....شما که فارغ تحصیلی که خیلی باید بیشتر بخونی....حدود 70 ساعت...

فقط درس خوندن مهم نیس...چطوری خوندن هم مهمه.....وقتی میگم 6 ساعت تو این 6 ساعت باید 4 درس مختلف رو بخونی.....هفته ی اول کامل درسا رو میخونی و خلاصه برداری میکنی و هفته ی دوم خلاصه ها + تست زیاد..... تست زیاد یعنی روزی حداقل 150 تا....
    اگه این کارا رو کردی و ترازت زیر 7400 اومد واسه تجربی اومد اون وقت دیگه ترک تحصیل کن....
    حرف من اینه که خیلی ها که نمی تونن برنامه ی قلمچی رو اجرا کنن الکی ازش ایراد میگیرن...خوب اگه بعضی ها نمتونن دلیل نیست که همه نتونن...بعضی ها از اول تلاش نمی کنن اما اون سه ماه آخر مجبورن روزی 13 ساعت بخونن....شما از همین الآن خوب بخونین اون آخرا با 10 ساعت خوندن هم به راحتی موفق میشید....
    من الآن امضای شما رو دیدم به نظرم شما خیلی تحت تاثیر بقیه قرار گرفتین...چون خیلی علاقه ای به قلمچی ندارین پس قلمچی به دردتون نمی خوره...آموزشگاه زیاده....یکی دیگه رو امتحان کنین موفق باشی

3. 2 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام...من امسال کنکور دادم و عمران مشهد قبول شدم....میخوام بدونم میشه از ترم اول پشتیبان کانون بشم...اصلا شرایطش چیه؟؟..چقدر پول میدن؟
    پشتیبان معمولا از تابستون میگیرن اما من دیدم از وسطای سال هم میارن....شرایطش اینه که دانش آموز کانون بوده باشی و رتبت تو کنکور بد نبوده باشه.هرچی رتبت بهتر شانست بیشتر.... پول زیاد نمیدن....شرایط زیاد داره....مثلا اگه ضریب رشد دانش آموزای تحت پوششتون منفی باشه بابت اون بهتون پول نمیدن اما هر چی کارتون بهتر باشه بیشتر گیرتون میاد....شما به بالای 100تومن فکر نکن.....ولی اگه توی قلمچی یه کاره ای بشید( مدیر بخش متوسطه یا هرچیز مشابه) نونتون تو روغنه...لازمه ی مدیر شدن سابقه ی زیاد (حدود 10 سال) و رابطه ی خوب با مدیران بالای اون نمایندگی هست...و بگم که در نمیاندگی های کانون باند بازی زیاده و به هیچ عنوان شایسته سالاری نیست و مدیر نمیاندگی هر وقت دلش بخواد میندازتون بیرون....کلا برای زندگی دانشجویی بد نیست...

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اقا علوی یه جمع بندی از این قلم چی بکنید ببینیم چی هست .خدماتش چیه؟ارزشش رو داره برینم؟تاثیری هم داره؟
    سلام دوست من
    ببینید در این باره در پست های قبل توضیح و بحث شده
    من به طور خلاصه عرض میکنم.
    شما اگر به کانون توجه کنید در چند سال اخیر فقط تبلیغات شده.
    یعنی خود ازمون که میریر اولا 2 هفته هست خب این باعث اقزایش هزینه میشه.
    بحث بشتیبان و باز هم هزینه حدود 2 هزار تومانی بابابت هر ازمون و امکانات مشاوره ای خیلی ضعیف داره .چون هزینه کمی به پشتیبان میده.
    خب وارد ازمون که بشویم.
    نوشته برای تسلط بر مباحث کنکور های قبل از کتاب ابی قلم چی توصیه میشه.
    این توصیه یک اجبار میشه .چون پشتیبان فقط تبلیغ کتاب رو میکنه.
    و جالب اینکه در ازمون هم سوالات خیلی مشابه و تکراری با اون کتاب ها داره.
    به نوروز که برسید کتاب نوروز بعد از اون کتاب زرد.
    خب در برخی ازمون ها سوال ضمیمه داره یعنی مثلا میگه از 20 سوال ادبیا این ازمون 10 سوال از کتاب زرد هست
    یعنی شما کتاب رو بخونی تراز میاری.
    البته بحث خوندن کنکور ها بد نیست ولی شما پول هزینه نمیکنی که بری سوال های کتاب رو بزنید.
    پس از لحاظ کیفیت ازمون ضعیف هست.
    گاج . گزینه 2 هر 3 هفت هستند و هم ارزانتر و هم کیفیت بیشتر
    من خودم گاج رو توصیه میکنم ولی این رو هم بگم تنها عیب گاچج جامعه اماری پایین تر نسبت به بقیه هست.
    ولی سوالات ازمون و کتابهاش بهتر هست
    سوالی بود در خدمتم....
    موفق باشید

6. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

راستی دوستان
    من حرف هایی رو که میزنم فقط واسه اینه که شما موفق بشید در کنکور.

اگر شک در انتخاب ازمون دارید میتونید به صورت تک ازمون شرکت کنید.
    اگر خوب بود برای ترم ثبت نام کنید.

موفق باشید

کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=6372633&postcount=689
    کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=6378419&postcount=706
    کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=6382402&postcount=727
    کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=6383589&postcount=732
    کد:
    http://forum.p30world.com/showpost.php?p=6386479&postcount=738
    این شما هستید که انتخاب نهایی رو میکنید.
    حق انتخاب با شما هست که قرار هست هزینه بکنید.

8. این کاربر از alavi71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Muhammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دوست عزیز من اجرا کردم و میشه....تازه با 48 ساعت....شما که فارغ تحصیلی که خیلی باید بیشتر بخونی....حدود 70 ساعت...

فقط درس خوندن مهم نیس...چطوری خوندن هم مهمه.....وقتی میگم 6 ساعت تو این 6 ساعت باید 4 درس مختلف رو بخونی.....هفته ی اول کامل درسا رو میخونی و خلاصه برداری میکنی و هفته ی دوم خلاصه ها + تست زیاد..... تست زیاد یعنی روزی حداقل 150 تا....
    اگه این کارا رو کردی و ترازت زیر 7400 اومد واسه تجربی اومد اون وقت دیگه ترک تحصیل کن....
    حرف من اینه که خیلی ها که نمی تونن برنامه ی قلمچی رو اجرا کنن الکی ازش ایراد میگیرن...خوب اگه بعضی ها نمتونن دلیل نیست که همه نتونن...بعضی ها از اول تلاش نمی کنن اما اون سه ماه آخر مجبورن روزی 13 ساعت بخونن....شما از همین الآن خوب بخونین اون آخرا با 10 ساعت خوندن هم به راحتی موفق میشید....
    من الآن امضای شما رو دیدم به نظرم شما خیلی تحت تاثیر بقیه قرار گرفتین...چون خیلی علاقه ای به قلمچی ندارین پس قلمچی به دردتون نمی خوره...آموزشگاه زیاده....یکی دیگه رو امتحان کنین موفق باشی
    سلام

ممنونم که وقت میذارین

من سال 84 رفتم کانون کاشکی شما رو قبلا میشناختم

بای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    ببینید در این باره در پست های قبل توضیح و بحث شده
    من به طور خلاصه عرض میکنم.
    شما اگر به کانون توجه کنید در چند سال اخیر فقط تبلیغات شده.
    یعنی خود ازمون که میریر اولا 2 هفته هست خب این باعث اقزایش هزینه میشه.
    بحث بشتیبان و باز هم هزینه حدود 2 هزار تومانی بابابت هر ازمون و امکانات مشاوره ای خیلی ضعیف داره .چون هزینه کمی به پشتیبان میده.
    خب وارد ازمون که بشویم.
    نوشته برای تسلط بر مباحث کنکور های قبل از کتاب ابی قلم چی توصیه میشه.
    این توصیه یک اجبار میشه .چون پشتیبان فقط تبلیغ کتاب رو میکنه.
    و جالب اینکه در ازمون هم سوالات خیلی مشابه و تکراری با اون کتاب ها داره.
    به نوروز که برسید کتاب نوروز بعد از اون کتاب زرد.
    خب در برخی ازمون ها سوال ضمیمه داره یعنی مثلا میگه از 20 سوال ادبیا این ازمون 10 سوال از کتاب زرد هست
    یعنی شما کتاب رو بخونی تراز میاری.
    البته بحث خوندن کنکور ها بد نیست ولی شما پول هزینه نمیکنی که بری سوال های کتاب رو بزنید.
    پس از لحاظ کیفیت ازمون ضعیف هست.
    گاج . گزینه 2 هر 3 هفت هستند و هم ارزانتر و هم کیفیت بیشتر
    من خودم گاج رو توصیه میکنم ولی این رو هم بگم تنها عیب گاچج جامعه اماری پایین تر نسبت به بقیه هست.
    ولی سوالات ازمون و کتابهاش بهتر هست
    سوالی بود در خدمتم....
    موفق باشید
    سلام
    متاسفانه در شهر ما فقط قلم چی و گزینه 2 هست حالا با این حساب که شما میگید گزینه 2 بهتره؟
    میشه تو پیغام خصوصی بگید چه خدماتی داره و سطحش چطوره ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    متاسفانه در شهر ما فقط قلم چی و گزینه 2 هست حالا با این حساب که شما میگید گزینه 2 بهتره؟
    میشه تو پیغام خصوصی بگید چه خدماتی داره و سطحش چطوره ممنون
    ارسال شد دوست من

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اقا یه سوال تو برنامه راهبردی واسه سوم ریاضی یه ازمون تو روز 7 مهر هست که از کلیه دروس کتاب های سال دومه به نظرتون من که تابستون نرفتم این ازمون رو برم ؟اخه من که چیزی نخوندم بتونم تست بزنم
    الان که به برنامه راهبردی نگاه کردم دیدم تو ازمون 7 مهر فقط دروس عمومی هست (ادبیات 2-عربی2-زبان2-زبان3-عربی 3)حالا من که دروس سوم رو پیشخوانی نکردم فقط باید سه درس اول رو تو ازمون بزنم؟اینطوری باشه که شرکت میکنم چون عربی رو خوندم ،تو زبان هم زیاد مشکلی ندارم .یکمم ادبیات میخونمم میرم میزنم دیگه.لطفا یکی این ازمون رو واسم توضیح بده که چجوریه
    Last edited by mehrdad123; 20-09-2012 at 10:09.

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

اقا یه سوال تو برنامه راهبردی واسه سوم ریاضی یه ازمون تو روز 7 مهر هست که از کلیه دروس کتاب های سال دومه به نظرتون من که تابستون نرفتم این ازمون رو برم ؟اخه من که چیزی نخوندم بتونم تست بزنم
    الان که به برنامه راهبردی نگاه کردم دیدم تو ازمون 7 مهر فقط دروس عمومی هست (ادبیات 2-عربی2-زبان2-زبان3-عربی 3)حالا من که دروس سوم رو پیشخوانی نکردم فقط باید سه درس اول رو تو ازمون بزنم؟اینطوری باشه که شرکت میکنم چون عربی رو خوندم ،تو زبان هم زیاد مشکلی ندارم .یکمم ادبیات میخونمم میرم میزنم دیگه.لطفا یکی این ازمون رو واسم توضیح بده که چجوریه
    آره برو ، خوندن دروس عمومی وقت زیادی رو نمیگیره ، حداقل نرسی همشو بخونی (البته بعیده با این وقتی که داری نرسی) تا نصفه که میرسی بازم از هیچی بهتره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •