تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 472 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

بالاخره من سمند Ef7پایه گاز سوز مدل88بهمن ماه خریدم دو سه تا سوال از شما داشتم
    1ماشین را با گاز روشن وخاموش کنم یا با بنزین
    2اگه فقط با گاز ماشین را برانم آیا برای موتورش اشکالی داره کی از بنزین استفاده کنم
    3وروی صفحه کیلومتر هم یه علامت نمی دونم چییه که توش به انگلیسی نوشته چک ورنگش هم زرده

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

2اگه فقط با گاز ماشین را برانم آیا برای موتورش اشکالی داره کی از بنزین استفاده کنم
    3وروی صفحه کیلومتر هم یه علامت نمی دونم چییه که توش به انگلیسی نوشته چک ورنگش هم زرده
    مبارک باشه به سلامتی
    1-ماشین اتوماتیک روی بنزین روشن میشه همیشه اگر بنزین نباشه با گاز روشن میشه
    2-نه هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره بعضی وقتا یه 7-8 کیلومترم با بنزین بری
    3-اون علامت پیغام خطای ماشین هست باید ببرید تعمیرگاه دیاگ بزنن ببینن ارور ماله چی هست
    ایشالا که به خوشی سوار شی

3. 2 کاربر از alipsp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

البته این چراغ چک به نظر من تو سمند های پایه گازشور یه چیز طبیعی شده برای ما که خودش روشن میشه خاموش میشه ، اوایل حساس بودیم میبریدم سریع پول میدادیم دیاگ میزاشتن و چراغ خاموش میشد بعدها دیدیم خودش روشن میشه و بعد مدتی خاموش میشه که پی بردیم از گاز خودرو هست و زمانی که میره روگاز و بنزین و یا گاز زده میشه گاها اینطوری میشه

5. 2 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

داداشی اگه گذرت به نمایندگی افتاد یه سوال در مورد ef7 بکن بگو قدیما با جدیداش چه فرقی داره اونوقته که یارو جیغش در میاد والا به من که گفت اون قدیمیاش بود که ماه بود جدیدیاش به مفت نمیارزه
    و اما 206 والا من خونواده ی پر جمعیتی ندارم کلا 4 تاییم که بابام خودش ماشین داره و کلا توی مسافرت با ما نمیاد اما اوه اوه اوه یه مامان دارم که وقتی میخواد بره مسافرت خونرو بار میکنه میاره با خودش
    یا مثلا میخوایم با ابجیم بریم بیرون یه مینی بوس دوستاشو میاره تو ماشین
    206 هاچ بک چند تا مشکل داره که نمیتونم باهاش کنار بیام
    یکی این که صندوق نداره یکی این که عقبش جاش کمه یکی این که سرعت 70 تا انگار داری 500 تا میری ادم داره پرت میشه بیرون از شیشه جلو انگار
    و دیگری این که اصلا توی دور زدن با سرعت بالا پایداری نداره من با سمندم 130 تا دور میزنم اصلا معلوم نمیکنه اما با 206 80 تا هم که دور بزنی لنگش رو هواست و دیگری این که 206 به علت کوتاهی فاصله بین 2 محورش خیلی تکون میخوره ادم حس راحتی توش نمیکنه متاسفانه
    تو فکر یه 206 اس دی هستم که بگردم یکیو پیدا کنم که پول لازمه میخواد یه ماشین 89 /30000تا کار کرده رو بفروشه خوبیش به اینه که هم افت قیمت حدود 2 میلیونی رو داره هم سالمه و هم مدل داره اگه شانسم بگه و پیدا بشه فکر کنم خوب باشه
    میخواستم 405tu5بگیرم هرچی فکر کردم نتونستم با قیافش کنار بیام
    ef7 مال برج 9 اگه بتونم 16500 بفروشم حدود 14 تا 15 تومنم یه 206 اس دی پیدا کنم خیلی خوبه
    حالا فعلا که تو تعمیرگاهه بیاد بیرون ببینیم چی میشه
    آره جدیدا که نرفتم خبر ندارم ولی قدیمیاش خوب بود
    اگه برای خانواده و مسافرت میخوای sd بهتره خب.موافقم.سمندم خوش سفره ولی خب ماله شما که مشکل داره
    206 رو اگه ارتفاعش رو تنظیم کنی زیاد مشکل پایداری نداره دیگه.ولی خب کلا ماشین خشکیه قبول دارم
    اما sd واسه خانواده خوبه
    در هر صورت امیدوارم موفق باشی داداش

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبارک باشه
    خودرویی که بر پایه ی سوخت گاز تولید شده بهتره بیشتر از گاز استفاده بشه.
    در موتور EF7 پایه گاز سوز گاز عملکرد بهتری داره تا بنزین و همین طور استفاده بیشتر از بنزین عمر خودرو را کاهش میده.
    ماشین هم با بنزن روشن کنید و خاموش کردنش هم فرقی نمیکنه.

8. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره جدیدا که نرفتم خبر ندارم ولی قدیمیاش خوب بود
    اگه برای خانواده و مسافرت میخوای sd بهتره خب.موافقم.سمندم خوش سفره ولی خب ماله شما که مشکل داره
    206 رو اگه ارتفاعش رو تنظیم کنی زیاد مشکل پایداری نداره دیگه.ولی خب کلا ماشین خشکیه قبول دارم
    اما sd واسه خانواده خوبه
    در هر صورت امیدوارم موفق باشی داداش
    میدونی چیه اگه بخوام اس دی بگیرم دسته دومه اما 206 هاچ بک و 405 tu5 میتونم نو بردارم ای فرقشه
    موندم بین ماشین نو و دسته دوم کودومو انتخاب کنم

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداشی طراحی موتور به صورتی انجام شده که با بنزین به صورت خودکار روشن میشه اما شما چراغ سی ان جی رو روشن میبینی و این که بعد از باز شدن ترموستات ماشین به صورت خودکار روی گاز قرار میگیره
    و این که در موتور این ماشین از الیاژهای استفاده شده که استفاده از گاز به موتور اسیب نمیزنه و من تا این حد میدونم که این موتور 100% برای گاز ساخته نشده پس هنوزم بهترین سوخت همون بنزینه
    و این که گاهی اوقات از بنزین استفاده کن و این که موتور بنزین هیچ اسیبی بهش نمیزنه و نظر شخصی من اینه که با بنزین موتورو خاموشش کنی
    و حالا میرسیم به چراغ چک :این چراغ زمانی روشن میشه که کامپیوتر ماشین یه مشکل تو ماشین پیدا کنه و زمانی هم که مشکل حل بشه اون رو خاموش میکنه اگه به طور مداوم این مشکل چند بار به وجود بیاد در سیستمش مشکل رو ثبت میکنه و فقط شما نیاز به یه دستگاه دیاگ داری تا مشکلت رو بدونی میری به یه تنظیم موتوری یا تعمیرگاه مجاز و وقتی دیاگ رو وصل کرد مشکل ثبت شده رو میخونی اگر مشکل مورد خاصی بود درست میکنیش اگر هم یه عیب ساده یا الکی بود ایندفعه که چراغ روشن شد دل چرکین نیستی که شاید ماشین مشکل داره و یه کار دیگه :اگه مشکل از سیستم گاز ماشینت باشه این چراغ روشن شدنش مشکلی نداره و راه امتحان کردنشم اینه که وقتی یه بار گازت تموم میشه ماشینو خاموش کن دوباره روشنش کن یه مسیر رو برو ببین بازم چراغ روشن میشه ؟اگه نشد همون سیستم گازه
    Last edited by pishooo2; 13-02-2012 at 03:40.

11. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

عزیزم من یکی الان 3 هفته ای میشه ماشینم تو تعمیرگاهه سر 5000 تا موتورش سوخت مشکل اصلی ایجاد یه مورد نیست عزیزم مشکل اصلی ایجاد یه موردیه که نه اجازه ی باز شدن موتور رو دارن نه اجازه ی تعمیر و نه تعویض قطعه در ضمن قطعات ef7 نه در بازار موجوده نه سریع میفرسن روز اول موتور صندلی ماشین سوخت الان بعد از 1 ماه تازه زنگ زدن و گفتن موتور اومده اگه میخوای بیا در صورتی که صندلی ماشین من رفت پایین دیگه بالا نیومد فکر کن 1 ماه صندلی خوابیده بود الانم که کلا ماشین خوابیده نمیدونم چند بار دیگه میشه اتفاقاتی از این دست واسه یه ماشین 0 بیوفته تازه واااای از دنده هاش که اصلا جا نمیرفت دنده عقب هم که یه پارچ جای یه لیوان اب هویج میداد تا جا بره
    دیگه تعمیر کار اونجا به من داشت جیز میگفت که مگه عقل نداری که میری ef7میخری اون سری اول خوب بود الان دیگه یه بار مصرفه 5000تا به 5000 تا باید بیای یه تعمیر موتور اساسی
    منم منتظرم بیاد بیرون سریع بفروشمش یا 405 tu5 یا 206 sd بگیرم
    شما ماشينت بدون روغن مونده كه موتور سوزوند؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما ماشينت بدون روغن مونده كه موتور سوزوند؟؟
    نه فدات شم هیچ مشکلی نداشت خودت میدونی توی بحث گارانتیه یه وسیله که میشه شرکت سازنده از هر راهی وارد میشه که بندازه تقصیر خودا و بگه من قبول نمیکنم روغنش که سالم بود و داشت روغن بهم گفت اب هم رادیاتور داشته یدفعه گفت چرا ضد یخ نداشته ماشینت واسه اون بوده دما رفته بالا تقصیر خودته فکر میکرد من الان قبول میکنم گفتم پاشو اب رادیاتو خالی کن بدو همین الان گفت نه نمیخواد ازین حرفا منم مجبورش کردم خالیش کرد دید داره ضد یخ اخرشم اومد کم نیاره گفت غلضتش کمه گفتم به من هیچ ربطی نداره خود شرکت کم ریخته اصلا یه بهانه ی الکی بود
    در کل وقت کردی برو نمایندگی ببین 50 تا ef7 اونجاست 1دونه 206 1 دونه 405 دقیقا شده مثل تعمیرگاه سایپا که 10000 تا پراید میبینی یدونه ریو
    اینم بگم که برو از مکانیک بپرس تا ببینی میگه عجب ماشین بدیه این جدیداش

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در کل وقت کردی برو نمایندگی ببین 50 تا ef7 اونجاست 1دونه 206 1 دونه 405 دقیقا شده مثل تعمیرگاه سایپا که 10000 تا پراید میبینی یدونه ریو
    اینم بگم که برو از مکانیک بپرس تا ببینی میگه عجب ماشین بدیه این جدیداش
    تو 6 ماه اخير 2 نفر ميشناسم ef7 گرفتن تا الان هم هيچ مشكل موتوري نداشتن.
    دركل يا خيلي بدشانسي يا اينكه خوب نگهداري نكردي.
    شما هموني كه با سمند 200 تا رفته بود نيستي...!!!؟

15. این کاربر از A.IvI.I.N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •