تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 639 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203603 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 6382

نام تاپيک: | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

بنظر من هم موسسه مهر گزينه خوبي هست.البته طرح هاي ميثاق (كه نرخ سود كمتري دارند) سقف دارند.
    دوست عزيز چقدر ميخواين وام بگيريد و ماهانه چقدر توان پرداخت اقساطش رو دارين(طول مدت اقساط)؟چون براي اقساط طولاني مدت،نرخ بهره بيشتري رو بايد متحمل بشيد.
    اگر شما ميتونيد ده ماهه اين مبلغ وام رو بازپرداخت كنيد من جايي سراغ دارم كه از شما هيچ سودي دريافت نميكنه.

2. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من 100 ملیون دارم یه بانک یا موسسه می خواستم که سپرده گذاری کنم پولم و یکی دو سال دیگه یه وام خوب بگیرم تا حدود 300 تومن . کجا رو پیشنهاد میدید ؟ به همراه شرایط بازپرداخت و ... ممنون
    سلام.

موسسه مهر میتونه پاسخگوی نیازتون باشه . یکی از طرحهای مهر یا میثاق . بستگی داره به اینکه نوع بازپرداختتون چگونه باشه .
    به صورت حضوری مراجعه کنید بهتر هست .
    بنظر من هم موسسه مهر گزينه خوبي هست.البته طرح هاي ميثاق (كه نرخ سود كمتري دارند) سقف دارند.
    دوست عزيز چقدر ميخواين وام بگيريد و ماهانه چقدر توان پرداخت اقساطش رو دارين(طول مدت اقساط)؟چون براي اقساط طولاني مدت،نرخ بهره بيشتري رو بايد متحمل بشيد.
    اگر شما ميتونيد ده ماهه اين مبلغ وام رو بازپرداخت كنيد من جايي سراغ دارم كه از شما هيچ سودي دريافت نميكنه.

4. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

[QUOTE=Abbas.V;7093178]سلام.
    شما باید اینترنت بانکتونو فعال کنین . البته میتونین موبایل بانک نصب کنید و این انتقال را انجام بدین .از آبان پارسال انتقال وجه اینترنتی شتابی مسدود شده .

من از طريق اينترنت بانك جديدا انتقال وجه كارت به كارت انجام دادم.نميدونم چرا ميگيد از آبان ماه مسدود شده دوست من.

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

من از طريق اينترنت بانك جديدا انتقال وجه كارت به كارت انجام دادم.نميدونم چرا ميگيد از آبان ماه مسدود شده دوست من.
    فکر کنم پست منو درست نخوندین دوست عزیز . انتقال وجه از طریق اینترنت بانک انجام میشه . و هیچ مشکلی نداره .
    قبل از آبان پارسال میشد بدون اینترنت بانک و از طریق صفحه انتقال وجه خیلی راحت انتقال وجه انجام داد و دیگه نیازی به اینترنت بانک نبود . اما به خاطر مسائل کلاه برداری این مورد برداشته شد و فقط با اینترنت بانک که دارای امنیت بالاتری هست میشه انتقال وجه انجام داد .

عذر خواهی میکنم اگه منظورمو درست نرسونده بودم .
    Last edited by Abbas.V; 09-07-2012 at 21:58.

7. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

با سلام دوستان عزیزذو تا سوال داشتم

1) اینکه الان بیشترین سود روز شمار بین موسسات مالی اعتباری و یا تعاونی ها کدام هستش؟
    البته من پرسیدم موسسه فردوسی گفتش ما بیشترین سود رو برای روز شمار داریم آیا درسته ؟

2) بیشترین سود سپرده گذاری 1 ساله که بشه سودش رو ماهانه دریافت کردش بین موسسات مالی اعتباری و یا تعاونی ها کدام هستش؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

با سلام دوستان عزیزذو تا سوال داشتم

1) اینکه الان بیشترین سود روز شمار بین موسسات مالی اعتباری و یا تعاونی ها کدام هستش؟
    البته من پرسیدم موسسه فردوسی گفتش ما بیشترین سود رو برای روز شمار داریم آیا درسته ؟

2) بیشترین سود سپرده گذاری 1 ساله که بشه سودش رو ماهانه دریافت کردش بین موسسات مالی اعتباری و یا تعاونی ها کدام هستش؟

با تشکر
    سلام
    1-موسسه میزان 20 درصد روزشمار میده
    کارسازان آینده هم 23 فک کنم میده که البته مجوز نداره
    فرشتگان هم که خیلی اعتمادی نیست بهش . همین چندوقت پیش تعلیق شده بود به خاطر همین موضوع .24 درصد میداد .
    فردوسی چنددرصد میده ؟
    2- دقیق نمیدونم . اما مهر 23.33 میده واسه یکساله .

10. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

سلام
    1-موسسه میزان 20 درصد روزشمار میده
    کارسازان آینده هم 23 فک کنم میده که البته مجوز نداره
    فرشتگان هم که خیلی اعتمادی نیست بهش . همین چندوقت پیش تعلیق شده بود به خاطر همین موضوع .24 درصد میداد .
    فردوسی چنددرصد میده ؟
    2- دقیق نمیدونم . اما مهر 23.33 میده واسه یکساله .
    البته من درصدش رو نمیدونم اما فردوسی گفتش هر 1 میلیون تومان اگه 1 ماه بمونه سود روز شمارش بعد 1 ماه میشه 16200 و سود روز شمار قوامین بعد 1 ماه برای 1 میلیون میشه 15000 تومان
    چه جوری باید محاسبه کنیم ببینم سودش میشه چند درصد ؟

بعد این موسسه مهر یعنی سود سپرده 1 ساله که بشه ماهانه دریافتش کردش برای هر 1 تومان میشه ماهی 19814 البته برای ماهه 31 روزه ؟ (درست حساب کردم یا نه ؟)

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

البته من درصدش رو نمیدونم اما فردوسی گفتش هر 1 میلیون تومان اگه 1 ماه بمونه سود روز شمارش بعد 1 ماه میشه 16200 و سود روز شمار قوامین بعد 1 ماه برای 1 میلیون میشه 15000 تومان
    چه جوری باید محاسبه کنیم ببینم سودش میشه چند درصد ؟

بعد این موسسه مهر یعنی سود سپرده 1 ساله که بشه ماهانه دریافتش کردش برای هر 1 تومان میشه ماهی 19814 البته برای ماهه 31 روزه ؟ (درست حساب کردم یا نه ؟)
    با این حساب فردوسی 19 درصد میده برای ماه 31 روزه . و قوامین 18 درصد میده .

در مورد سوال دوم هم درست حساب کردید .
    البته موسسه های مختلف با هم فرق میکنند . مثلا موسسه میزان سپرده زیر 500هزار تومان سود 6 درصد میده ولی بشه 500 هزار ویک تومن 20 درصد میده .
    یا همین موسسه مهر فک کنم به سپرده بالای 10 تومن 23.33 میده .
    /////////////////////
    نظر من :
    اگه میخواین روز شمار سود بگیرید موسسه میزان رو پیشنهاد میدم .
    اگه میخواین سر سال برداشت کنین موسسه مهر .

13. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام 1-موسسه میزان 20 درصد روزشمار میدهکارسازان آینده هم 23 فک کنم میده که البته مجوز نداره فرشتگان هم که خیلی اعتمادی نیست بهش . همین چندوقت پیش تعلیق شده بود به خاطر همین موضوع .24 درصد میداد .فردوسی چنددرصد میده ؟2- دقیق نمیدونم . اما مهر 23.33 میده واسه یکساله .
    با این حساب فردوسی 19 درصد میده برای ماه 31 روزه . و قوامین 18 درصد مید.
    سلام دوستان تو نت چیزی در این مورد نیست جز حرف مردم!شما این اطلاعات رو از کجا آوردین؟ با تشکر

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

سلام دوستان تو نت چیزی در این مورد نیست جز حرف مردم!شما این اطلاعات رو از کجا آوردین؟ با تشکر
    به صورت حضوری پرسیدم دوست عزیز . معلومه چنین سودی رو توسایتشون نمیزنن چون دارن سود غیرقانونی میدن .

16. 2 کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •