تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 535 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

تنها دليلي كه بعث شد ويستا رو پاك كنم اين بود كه نذاشت برنامه آكروبات هشت رو نصب كنم مي گفت من سازنده اين نرم افزار رو نمي شناسم شما نمي توني نصبش كني !؟! راهي هست كه بشه اين گير دادن هاشو حذف كرد چون هيچ گزينه اي نداشت كه مثلا من بهش بگم من به اين نرم افزار اعتماد دارم تو نصبش كن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نرم افزار محبوب TuneUp Utilities 2007 از امروز 27/4/2007 از ویندوز ویستا نیز پشتیبانی می کند.(می توانید TuneUp Utilities 2007 را نصب کرده و آپدیت آن که 3mb است دریافت نمایید.)

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

دوستان این مشکل پشتیبانی ویستا از زبان فارسی حل نشد؟
    من که دق کردم. نه تو پریمیر و نه نرم افزارهای دیگم نمی تونم فارسی کار کنم چون به صورت علامت سوال نشون میده.
    زبان رو هم که می خوام نصب کنم میگه باید فایلشو از روی هارد باز کنم.
    شما بگید من چیکار کنم که حسابی گیرم.

یعنی هیچکس جواب سوال منو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه بخوای تو برنامه ها فارسی بنویسی باید از فارسی نویس استفاده کنی.

مثل مریم و پروین و شوهرش و ...

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

تنها دليلي كه بعث شد ويستا رو پاك كنم اين بود كه نذاشت برنامه آكروبات هشت رو نصب كنم مي گفت من سازنده اين نرم افزار رو نمي شناسم شما نمي توني نصبش كني !؟! راهي هست كه بشه اين گير دادن هاشو حذف كرد چون هيچ گزينه اي نداشت كه مثلا من بهش بگم من به اين نرم افزار اعتماد دارم تو نصبش كن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
    دوست من ویستا هیچ مشکلی با آکروبات ندارد من همین الات از نسخه 8 آن روی ویستا استفاده می کنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

سلام دوستان منم از امروز رفتم تو جرگه ویستای ها اما ماجرای داشتیم با این ویستا
    من از دوست چلمنگم سعید خواستم برایم یک ویستا بیاره اونم برام یک مجموعه 6 تا cd فرستاد گفت ویستا است نصبش کن
    منم نصب کردم اما بعد از نصب دیدم نسخه vista home besic است که نه مودم رو شناخته نه کارت صوتی رو
    یادم رفت بگم مادر بورد من asus p5ad2-e است عصبانی شدم و بلافاصله حذفش کردم چوم من نشخه ultmate رو خواسته بودم
    به شب نکشید که دیدم دوستم یک dvd برام فرستاد و گفت اینو تازه از روسیه براش فرستادند بهترین ویستا است که فارسی رو هم ساپورت میکنه
    در داخلش همه نسخه هارو داشت منم نسخه نهایی رو نصب کردم در عرض 23 دقیقه نصب شد
    و تنها با یک کلیک هم کرک شد نه شماره سریالی خواست نه چیز دیگری فارسی رو هم ساپورت میکرد البته اینم مودم و کارت صوتی که cmedia است نشناخت البته از اینترنت برای مودم زولتریکس دراورش هست دانلود کردم اما هر کاری کردم با کارت صوتی نصب نمی شد تو سایت cmedia هم درایورش نبود لذا یک میل فرستادم به بخش پشتیبانی ایسوس
    نا سلامتی بنده از اعضای vip این سایتم البته هر کس که محصولی از ایسوس داره میتونه هنگام عضو شدن به این سایت شماره سریال محصولشو بده تا عضو vip بشه که البته مزایای داره از جمله تا 3 سال به صورت ان لاین از محصول شما پشتیبانی میکنه
    بعد از 3 ساعت یک میل برام امد که الته توش ابتدا به خاطر نداشتن درایور ویستا حسابی ازم دلجویی کرده بودند بهد هم یک لینک بهم داده بود که یک فایل 4 مگابایتی رو دانلود میکردی که با ان میشد به صورت نصفه نیمه از کارت استفاده کنی البته از هیچی بهتره
    به خوبی ایکس پی کارت صوتی کار نمیکنه اما باز هم خوبه و یک صدای ازش در میاد
    البته این نسخه از ویستا که من نصب کردم ظاهرا توسط روسها کرک شده خیلی خوب جواب میده وقتی هم به اینترنت وصل شدم 45 مگابایت فایل جهت اپدیت ویستا از شرکت ماکرو سافت دانلود کردم که الته در این میان علاوه بر وصله های امنیتی این پکیچ 45 مگابایتی شامل داریور nvidia و یک اسکرین سرور زیبایی هم بود
    یادم میاد ان اوایل که ویستا امده بود کرکش سخت بود و باید نیم سایت تعداد زیادی فایل اینور و انور بکشی تا کرک بشه اما الان تنها با یک کلیک کرک میشه در حالی که ماکروسافت انهمه ادعا داشت که نمیزاره کرک بشه
    تو سایت ماکروسافت تعداد زیادی وصله امنیتی برای ویستا است که نشون میده ماکروسافت در مورد امنیت هم بلوف زده
    تو وصله های امنیتی یک برنامه 4 مگابایتی بود که سبب میشد ویستا با اکثر برنامه ها کار کنه
    من الان از نرو و وین مپ به راحتی استفاده میکنم
    البته باید بگم از نظر گرافیگی فوق العاده زیباست

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان منم از امروز رفتم تو جرگه ویستای ها اما ماجرای داشتیم با این ویستا
    من از دوست چلمنگم سعید خواستم برایم یک ویستا بیاره اونم برام یک مجموعه 6 تا cd فرستاد گفت ویستا است نصبش کن
    منم نصب کردم اما بعد از نصب دیدم نسخه vista home besic است که نه مودم رو شناخته نه کارت صوتی رو
    یادم رفت بگم مادر بورد من asus p5ad2-e است عصبانی شدم و بلافاصله حذفش کردم چوم من نشخه ultmate رو خواسته بودم
    به شب نکشید که دیدم دوستم یک dvd برام فرستاد و گفت اینو تازه از روسیه براش فرستادند بهترین ویستا است که فارسی رو هم ساپورت میکنه
    در داخلش همه نسخه هارو داشت منم نسخه نهایی رو نصب کردم در عرض 23 دقیقه نصب شد
    و تنها با یک کلیک هم کرک شد نه شماره سریالی خواست نه چیز دیگری فارسی رو هم ساپورت میکرد البته اینم مودم و کارت صوتی که cmedia است نشناخت البته از اینترنت برای مودم زولتریکس دراورش هست دانلود کردم اما هر کاری کردم با کارت صوتی نصب نمی شد تو سایت cmedia هم درایورش نبود لذا یک میل فرستادم به بخش پشتیبانی ایسوس
    نا سلامتی بنده از اعضای vip این سایتم البته هر کس که محصولی از ایسوس داره میتونه هنگام عضو شدن به این سایت شماره سریال محصولشو بده تا عضو vip بشه که البته مزایای داره از جمله تا 3 سال به صورت ان لاین از محصول شما پشتیبانی میکنه
    بعد از 3 ساعت یک میل برام امد که الته توش ابتدا به خاطر نداشتن درایور ویستا حسابی ازم دلجویی کرده بودند بهد هم یک لینک بهم داده بود که یک فایل 4 مگابایتی رو دانلود میکردی که با ان میشد به صورت نصفه نیمه از کارت استفاده کنی البته از هیچی بهتره
    به خوبی ایکس پی کارت صوتی کار نمیکنه اما باز هم خوبه و یک صدای ازش در میاد
    البته این نسخه از ویستا که من نصب کردم ظاهرا توسط روسها کرک شده خیلی خوب جواب میده وقتی هم به اینترنت وصل شدم 45 مگابایت فایل جهت اپدیت ویستا از شرکت ماکرو سافت دانلود کردم که الته در این میان علاوه بر وصله های امنیتی این پکیچ 45 مگابایتی شامل داریور nvidia و یک اسکرین سرور زیبایی هم بود
    یادم میاد ان اوایل که ویستا امده بود کرکش سخت بود و باید نیم سایت تعداد زیادی فایل اینور و انور بکشی تا کرک بشه اما الان تنها با یک کلیک کرک میشه در حالی که ماکروسافت انهمه ادعا داشت که نمیزاره کرک بشه
    تو سایت ماکروسافت تعداد زیادی وصله امنیتی برای ویستا است که نشون میده ماکروسافت در مورد امنیت هم بلوف زده
    تو وصله های امنیتی یک برنامه 4 مگابایتی بود که سبب میشد ویستا با اکثر برنامه ها کار کنه
    من الان از نرو و وین مپ به راحتی استفاده میکنم
    البته باید بگم از نظر گرافیگی فوق العاده زیباست
    سلام دوست عزیز rsh
    به تو تبریک می گم
    من الان حدود 5 ماه است که از ویستا استفاده می کنم
    ازش راضیم و هنوز هیچ برنامه ای نبوده که لازمم باشه و نتونم با یه کلکی روش نصب کنم
    ولی این که گفتی از روسیه واست اومده باید جالب باشه ولی فکر کنم مقدار آپدیتاش که اینقدر زیاده یه خورده قدیمی هست من که الان گیرم اومده در حدود 12.5 مگ آپدیت بیشتر نداره و خیلی خوب هم کرک شده
    بهر حال موفق باشی.
    بازم تبریک

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

rsh‌ عزيز مي شه اون كرك يك كليكي رو يه جا آپلود كنيد تا ما هم استفاده كنيم ممنون مي شم .

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

با 1 گیگ رم و نمی دونم چرا واسه من هنگ میکنه البته از زمانی اینجوری شد که هاردم رو دوباره پارتیشن بندی کرده بودم میتونه از هاردم باشه که زیاد هنگ داره ؟ اگه اینجوریه تا عوضش کنم چون بدون اونم از هاردم راضی نیستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin_007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubaiِ

پيش فرض

توي سايت ياهو نوشته كه اخرين ورژن ياهو مسنجر كار ميكنه روي ويندوز ويستا.
    من نصب كردم و نتونستم لوگين كنم error ميده پاكش كردم و دوباره نصب كردم ولي باز هم جوابي نگرفتم.
    چيكار بايد بكنم؟

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

پيش فرض

سلام

لطفا یکی آخرین کرکی که برای ویستا ساخته شده رو لطف کنه (ultimate)

در ضمن از کجا میشه build دقیق ویندوز رو دید. اینWindows Script host کجاست:

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •