تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 685 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 6848

نام تاپيک: 3G & 4G Rightel / شرکت رایتل

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان بنظر شما ارزش داره بجای سرویس یک مگ مخابرات یک طرح بینهایت یک مگ رایتل بگیرم؟
    ماهی 50 تومنه؟
    بعد چجوریه، 128 و 512 و 1024 قیمت طرح بینهایتشون فرقی نمیکنه؟!! هر سه تا یک قیمته؟!!

آخر فروم باز ham33d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    [̲̅a̲̅][̲̅h̲̅][̲̅v̲̅][̲̅a̲̅][̲̅z̲̅]

پيش فرض

دوستان بنظر شما ارزش داره بجای سرویس یک مگ مخابرات یک طرح بینهایت یک مگ رایتل بگیرم؟
    ماهی 50 تومنه؟
    بعد چجوریه، 128 و 512 و 1024 قیمت طرح بینهایتشون فرقی نمیکنه؟!! هر سه تا یک قیمته؟!!
    اشتباه نکن مخابرات بهتره
    رایتل تعرفه هاش گرونه
    ......

اگه نباشه جاش خالی می مونه baren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جایی که تو سایت رایتل غیر قابل پوشش دهی باشه ولی رایتل تست شده و میشه باهاش تلفن زد و ..... آیا اینترنتش قابل استفاده است؟
    به عبارت دیگه اینا آنتن 3g شون جدا نیست از آنتن تلفن همراه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اشتباه نکن مخابرات بهتره
    رایتل تعرفه هاش گرونه
    ......
    من که همین الان واسه یک مگ نامحدود مخابرات دارم ماهی نزدیک 50 تومن میدم . خب این نا محدود رایتل هم 50 تومنه دیگه!
    . تازه خوبیش اینه هرجا رفتم اینترنتم همراهمه . ADSL رو بجز خونه خودمون نمیتونم جای دیگه استفاده کنم.

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

من که همین الان واسه یک مگ نامحدود مخابرات دارم ماهی نزدیک 50 تومن میدم . خب این نا محدود رایتل هم 50 تومنه دیگه!
    . تازه خوبیش اینه هرجا رفتم اینترنتم همراهمه . ADSL رو بجز خونه خودمون نمیتونم جای دیگه استفاده کنم.
    نامحدود رایتل سرعتش 1 مگ هست ؟

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نامحدود رایتل سرعتش 1 مگ هست ؟
    کلا رایتل 128 و 512 و 1024 داره و میشه انتخاب کرد. واسه بالای 128 مدارک میخواد. تو سایتش نوشته

Who said "Sent from my Xperia Arc S using tapatalk 2"?

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

دوست من اشتباه نکن!

کلا سرویس های وایمکس و جی آپی آر اس مثل adsl نیستن که همیشه ی سرعت رو به شما بدن.

چیزی که مهمه ، به منطقه ی شما بستگی داره!

یعنی این یک مگ همیشه یک مگ نیست! و بستگی به منطقه شما از لحاظ نزدیکی به آنتن و همچنین ترافیک اون منطقه داره ؛ اونم رایتل که اصلا معلوم نیست چقدر پوشش شبکه داره!

از اینا مهم تر کلا سراغ اینترنت جی پی آر اس نرید چون که به شدت بویژه مواقع دانلود روی مغز تاثیر می ذاره و فوق العاده ضرر داره و خودم که تجربه کردم بعد از چند وقت سر درد گرفته بودم.چون شما مدام کنار گوشی هستید.

جی پی آر اس واسه مواقعی هست که شما می خواین ی چیزی کوچولو مثل حساب بانکی رو چک کنید والا هم از لحاظ هزینه و هم سرعت و ... به هیچ عنوان خوب نیست!

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوست من اشتباه نکن!

کلا سرویس های وایمکس و جی آپی آر اس مثل adsl نیستن که همیشه ی سرعت رو به شما بدن.

چیزی که مهمه ، به منطقه ی شما بستگی داره!

یعنی این یک مگ همیشه یک مگ نیست! و بستگی به منطقه شما از لحاظ نزدیکی به آنتن و همچنین ترافیک اون منطقه داره ؛ اونم رایتل که اصلا معلوم نیست چقدر پوشش شبکه داره!

از اینا مهم تر کلا سراغ اینترنت جی پی آر اس نرید چون که به شدت بویژه مواقع دانلود روی مغز تاثیر می ذاره و فوق العاده ضرر داره و خودم که تجربه کردم بعد از چند وقت سر درد گرفته بودم.چون شما مدام کنار گوشی هستید.

جی پی آر اس واسه مواقعی هست که شما می خواین ی چیزی کوچولو مثل حساب بانکی رو چک کنید والا هم از لحاظ هزینه و هم سرعت و ... به هیچ عنوان خوب نیست!
    والا من قبل اینکه نامحدود مخابرات بگیرم وایمکس مبین نت داشتم و هیچ تغییر سرعتی نداشت و همیشه تقریبا ثابت بود . فقط بخاطر اینکه حجمش محدود بود رفتم مخابرات گرفتم.
    در مورد رایتل هم فکر نمیکنم جی پی آر اس باشه ، میگن تری جیه! در مورد سرعتش هم یکی از دوستان سیم کارت دیتاش رو داشت من کرج تست کردم خیلی عالی بود و نوسان نداشت اصلا.
    در مورد امواج و ضرری که داره و روی مغز تاثیر میدازه منبع موثقی دارید که همچین چیزی میگید؟! آخه الان تو اروپا و آمریکا دیگه الان تقریبا همه دارن از همین 3G و 4G استفاده میکنن. اگه همچین چیزی باشه که واویلاست . اونا خیلی از ماها بیشتر به این چیزا اهمیت میدن . اگه اینطور بود که اینقدر رواج پیدا نمیکرد.
    از بچه های اینجا هیچ کس طرح نامحدود نداره ببینیم چطوریه کیفیتش؟
    Last edited by Bobby Sands; 13-10-2013 at 11:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه علی 254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    قبرستون

پيش فرض

در مورد اسمش که بیخیال ، حالا 3g یا هرچی ...

اما دوست من چه نیازی به منبع هست؟

من خودم دست کم شش ماه از اینترنت همراه اول و ایرانسل استفاده می کردم و در مواقعی که دانلود می کردم فورا از پای کامپیوتر فرار می کردم چون در غیر این صورت سردرد می گرفتم!

من می گم این سردردها در طولانی مدت قطعا مشکل ایجاد می کنه و مشکل هم که ایجاد نکنه همون سردرد کافیه تا آسایش رو از آدم بگیره

شما دقت کنید ؛ همیشه می گن با موبایل مدام حرف نزنید یا لااقل از هندزفری استفاده کنید.همچنین شما گوشی که می خرید توی مشخصاتش ی چیزی تحت عنوان "نر
    خ جذب ویژه" نوشته ، اینا یعنی چی؟
    خب اینا همه واضحه که ضرر داره ، بله ؛ شاید مثلا برای همونی که گفتم مثل چک کردن حساب بانکی یا ی سرچ کوچولو توی گوگل مشکلی نداشته باشه ، ولی قطعا توی دانلود می بینید که تاثیر می ذاره.بهترین منبع هم خودم که تجربه کردم اینو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

در مورد اسمش که بیخیال ، حالا 3g یا هرچی ...

اما دوست من چه نیازی به منبع هست؟

من خودم دست کم شش ماه از اینترنت همراه اول و ایرانسل استفاده می کردم و در مواقعی که دانلود می کردم فورا از پای کامپیوتر فرار می کردم چون در غیر این صورت سردرد می گرفتم!

من می گم این سردردها در طولانی مدت قطعا مشکل ایجاد می کنه و مشکل هم که ایجاد نکنه همون سردرد کافیه تا آسایش رو از آدم بگیره

شما دقت کنید ؛ همیشه می گن با موبایل مدام حرف نزنید یا لااقل از هندزفری استفاده کنید.همچنین شما گوشی که می خرید توی مشخصاتش ی چیزی تحت عنوان "نر
    خ جذب ویژه" نوشته ، اینا یعنی چی؟
    خب اینا همه واضحه که ضرر داره ، بله ؛ شاید مثلا برای همونی که گفتم مثل چک کردن حساب بانکی یا ی سرچ کوچولو توی گوگل مشکلی نداشته باشه ، ولی قطعا توی دانلود می بینید که تاثیر می ذاره.بهترین منبع هم خودم که تجربه کردم اینو
    دوست عزیز، اول این که 3g و GPRS و نه GPERS که شما می فرمایید اسم نیست!
    بعد این که اطلاعاتی که به دوستمون دادین غلط هستش ... شما فکر کنم اصلا تجربه استفاده از 3G رو نداشتید.
    من خودم رایتل دارم اصلا سرعتم افت نداره توی مناطق مختلف شاید کمی فاصله آنتن زیاد تاثیر بزاره اما بیشتر این تاثیر روی باتری گوشی هستش و پینگ رو بالا می بره.
    بقیه حرف های شما کاملا غیر علمی هستش ... اگر چیزی هم باشه منبع باید بدید.

11. این کاربر از slash2244 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •