تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 339 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 3386

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | آبی پوشان

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

« بازی در تیمی که کی روش سرمربی آن است برای من افتخار آمیز است »
    البته باید بازی برای ایران براش افتخار باشه. به نظرم

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پورحیدری: مجیدی قهر نکرده و می‌خواست مشکل جباری حل شود

منصور پورحیدری درباره شرایط استقلال در مقابل تیم فجر سپاسی عنوان کرد: در بازی با فجر به لحاظ کار گروهی آنچنان ایده‌آل نبودیم اما با همین کمبودها خوب نتیجه می‌گیریم. فجر تیم دونده و با انگیزه‌ای بود و بازی با آنها سخت بود.
    وی افزود: بچه‌ها هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌اند

فتح‌الله‌زاده: پرسپولیس تیم بزرگی است و راه می‌افتد

سرپرست باشگاه استقلال معتقد است که در فوتبال فقط بازیکن داشتن مهم نیست، بلکه تیم بودن شرط است و اگر استقلال یک تیم شود کسی جلودار آن نیست.
    علی فتح‌الله‌زاده با اشاره به یارگیری استقلال در نقل و انتقالات و نتایجی که این تیم در چهار هفته ابتدایی کسب کرد، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که به من و همکارانم توفیق داد و در یارگیری موفق بودیم. این حاصل تلاش معاونان باشگاه و دوستان است. به هر حال کادر فنی هم از این موقعیت خوب استفاه کرده و بازیکنان هم واقعا زحمت کشیدند. با شرایطی که داریم بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند و خیلی خوشحالم که تا اینجای کار توانستیم هواداران را شاد کنیم.
    فتح‌الله‌زاده در مورد شانس استقلال برای موفقیت در فصل جاری، بیان کرد: تیم رئال مادرید تمام کهکشانی‌ها را جمع کرد، ولی نتیجه‌ نگرفت. یا استیل آذین خودمان هم همین اتفاق برایش افتاد. فوتبال فقط بازیکن نیست، بلکه تیم بودن مهم است. اگر این بازیکنانی که گرفتیم تیم شوند کسی نمی‌تواند جلودار آن‌ها شود. این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و از مدعیان اصلی است. امیدوارم این روند رو به رشد ادامه پیدا کند، اما هنوز ابتدای لیگ است و بازیهای دیگری پیش‌رو داریم.
    سرپرست باشگاه استقلال درباره بازی با پرسپولیس در شهرآورد فصل یازدهم گفت: امیدوارم دوستان و رقیب‌ ما تا آن زمان خودشان را بازیابی کنند. این اتفاق‌ برای هر تیمی می‌افتد، اما پرسپولیس تیم بزرگی است و با شناختی که از استیلی و کاشانی دارم می‌دانم که تیمشان راه می‌افتد.
    فتح‌الله‌زاده درباره وضعیت فرهنگی حاکم در ورزشگاه‌ها گفت: باید به این نکته توجه کنیم که سایر تیم‌ها حتی در اروپا چنین جمعیت مشتاقی را ندارند. واقعا کنترل کردن ۷۰ هزار نفر سخت است ولی با این تماشاگران روند بدی نداریم. امیدوارم رسانه‌ها کمک کنند تا ما هم بتوانیم در این امر موفق باشیم.
    فتح‌الله‌زاده با اشاره به تشویق ناصر حجازی در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: حجازی هیچ وقت فراموش نمی‌شود. ناصر حجازی محبوب همه استقلالی‌ها است. سه ماه که سهل است اگر ۳۰ سال دیگر هم بگذرد استقلالی‌ها حجازی را فراموش نمی‌کنند. این نشان از محبوبیت اوست، خدا روحش را شاد کند.
    سرپرست باشگاه استقلال در مورد مجیدی و دعوت شدنش به تیم ملی گفت: فکر می‌کنم اگر خود کی‌روش صلاح بداند حتما فرهاد را دعوت می‌کند. نباید به مربی فشار بیاوریم. مربی خودش باید به بازیکن اعتقاد پیدا کند. فرهاد نشان داده که بازیکن فرصت طلبی است و با این آمادگی واقعا مثمرثمر است.

bordobakht

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

4. این کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

پزشک تیم فوتبال استقلال تهران آخرین وضعیت مصدومان را تشریح کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، دكتر رضایی پزشك تیم فوتبال استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال در رابطه با آخرین وضعیت مصدومان تیم گفت: وضعیت فریدون زندی خیلی بهتر است و اگر كادر فنی صلاح بداند،می تواند در بازی روز پنجشنبه در اهواز به میدان برود.

وی ادامه داد: در مورد آندو تیموریان باید عرض كنم؛ فعلاً دارم بصورت متمركز روی پایش كار می كنم ولی وضعیتش هنوز مشخص نیست و حضورش در بازی پنجشنبه در هاله‌ای از ابهام است.

رضایی تصریح کرد: وضعیت محسن یوسفی خیلی بهتر است و برای بازی كردن مشكلی نخواهد داشت؛ همچنین میلاد میداوودی فقط چند دقیقه می تواند بازی كند و هنوز بازیكن 90 دقیقه ای نیست.

پزشک استقلال در پایان گفت: وضعیت پژمان منتظری بد نیست ولی بدلیل پارگی رباطی كه داشته فعلاً باید به طور متمركز فیزیوتراپی كند اما قطعاً به بازی پنچشنبه در اهواز نخواهد رسید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hojjatinho; 20-08-2011 at 20:15.

6. 5 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بازگشت ستاره به تیم ملی / فرهاد مجیدی در لیست کی روش

سایت گل - ستاره استثنایی فوتبال ایران که در 35 سالگی به گواه اکثریت کارشناسان بهترین است در لیست جدید کارلوس کی روش حضور دارد . فرهاد مجیدی ، کاپیتان تیم استقلال در دوره مربیگری افشین قطبی از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد .

[
    وای که چه قدر منتظر این روز و این خبر بودم هر چند خیلی دیر شد.
    بالاخره فرهاد رو با لباسی میبینیم که خیلی وقته که ارزشو داریم .
    بالاخره حقشو بهش دادن خداکنه 7 دوست داشتنی تیم ملی رو بهش بدن الان 7 دست کیه؟
    اگه بازی کنه مطمئن باشید گل میزنه

8. 5 کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

غیبت چند بازیکن استقلال تهران در دیدار با فولاد

سایت باشگاه استقلال تهران - اکبر رضایی پزشک تیم استقلال در رابطه با آخرین وضعیت مصدومان این تیم گفت: وضعیت فریدون زندی خیلی بهتر است و اگر کادر فنی صلاح بداند ، وی می تواند در بازی روز پنجشنبه در اهواز به میدان برود.
    رضایی در مورد وضعیت آندرانیک تیموریان نیز گفت: فعلا" به صورت متمرکز روی پای تیموریان کار می کنیم ولی وضعیت این بازیکن هنوز مشخص نیست و حضورش در بازی پنجشنبه در هاله‌ای از ابهام است.
    وی شرایط محسن یوسفی را نیز مطلوب خواند و گفت: وضعیت یوسفی خیلی بهتر است و برای بازی کردن مشکلی نخواهد داشت.
    دکتر رضایی در خصوص میلاد میداودی نیز گفت: میداودی فقط چند دقیقه می تواند بازی کند و هنوز بازیکن ۹۰ دقیقه‌ای نیست.
    پزشک تیم استقلال همچنین افزود: وضعیت پژمان منتظری بد نیست اما به دلیل پارگی رباطی که داشته فعلا" باید به طور متمرکز فیزیوتراپی کند و قطعا" به بازی پنچشنبه در اهواز نخواهد رسید.
    گفتنی است دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در چارچوب هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور ، ساعت ۲۲:۳۰ پنجشنبه دوم شهریور در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

مجیدی، شصت و چهارمین گلزن برتر جهان

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از خبرگزاری برنا، فدراسیون جهانی آمار و تاریخ فوتبال جدیدترین رده بندی برترین گلزن دنیا در سطح بین المللی را منتشر کردکه بر اساس لیست اعلام شده "خاویر هرناندز" مهاجم مکزیکی منچستریونایتد به به ثمر رساندن ۱۰ گل در بازی های ملی و ۳ گل در بازی های بین المللی باشگاهی در صدر قرار دارد و "رامادل فالکائو" با همین تعداد گل دوم است.
    در مکان سوم نام "نیمار" برزیلی دیده می‌شود که از آغاز سال ۲۰۱۱ تاکنون ۱۱ گل وارد دروازه حریفان کرده است. "الکساندر دوریچ" از سنگاپور نیز با ۱۰ گل عنوان چهارم را در اختیار دارد.
    از مشهورترین بازیکنان در بین ۲۰ گلزن برتر می توان به "لیونل مسی" آرژانتینی و "ماریو گومز" آلمانی اشاره کرد که به ترتیب ۸ و ۷ گل به ثمر رسانده اند.
    از کشورمان نیز نام "فرهاد مجیدی" کاپیتان استقلال وجود دارد. این مهاجم در سال ۲۰۱۱ توانست ۵ گل برای آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر برساند و در مکان شصت و چهارم در کنار هجده بازیکن دیگر از جمله "ابراهیم توره" مهاجم سابق سپاهان قرار بگیرد.

مجیدی؛ ۲ بازی تا رکورد عنایتی

فرهاد مجیدی به بازی های خوب خود طی ۲ سال اخیر ادامه داده و هم اکنون بدون شک آماده ترین بازیکن لیگ محسوب می شود
    فرهاد مجیدی به بازی های خوب خود طی ۲ سال اخیر ادامه داده و هم اکنون بدون شک آماده ترین بازیکن لیگ محسوب می شود. به طوری که کارلوس کوئیروش را وسوسه کرده بدون توجه به سن او زمینه برای دعوت از این بازیکن به تیم ملی را فراهم کند. فرهاد چند ماه قبل در جریان دربی رکورد جالبی را خلق کرد و به تنها بازیکن استقلال بدل شد که در ۳ دربی متوالی برای تیمش گل زده است و می تواند این رکورد را در بازی اواخر شهریور هم ارتقا ببخشد. از سوی دیگر او در آستانه شکستن رکورد دیگری هم قرار دارد که در نوع خود جالب توجه است. مجیدی هم اکنون در ۳ بازی متوالی برای استقلال گلزنی کرده و اگر در جدال با فولاد و تراکتورسازی هم این کار را بکند؛ رکورد رضا عنایتی را خواهد شکست. عنایتی در فصل ۸۴-۸۳ طی ۴ بازی متوالی برای آبی پوشان گلزنی کرده است و از این نظر رکورددار محسوب می شود.

مظلومی: امسال هم پرویز رفت و برگشت می‌شوم

۹۰: و سه امتیاز دیگر برای استقلال مثل این‌که روی دور برد افتاده‌اید...
    بازی بسیار سختی مقابل فجر داشتیم فکر نمی‌کردم آنها چنین شرایطی داشته باشند و تا این حد قلدر باشند.
    ۹۰: به نظر شما تا این لحظه به چند درصد ایده‌آل مورد نظر رسیده‌اید؟
    باید قبول کرد که به مرز هفتاد درصد هم نرسیده‌ایم، اما با گذشت زمان به صددرصد دست پیدا خواهیم کرد.
    ۹۰: دوست دارید استقلال شما فوتبال را روی زمین بازی کند یا روی هوا؟
    خودم به بازی روی زمین اعتقاد بیشتری دارم و این‌که تیمم ارسال‌های هوایی را از کناره‌ها انجام دهد، نمی‌پسندم. به نظرم اگر قرار است توپی هم ارسال شود به نظرم باید زمینی باشد و در این زمینه توصیه‌هایی را به خسرو حیدری کرده‌ام.
    ۹۰: از عملکرد ولیدعلی صحبت کنید.
    از او راضی هستم البته تازه به تیم اضافه شده و نیاز به زمان دارد.
    ۹۰: قبول کنید جناح راست از چپ قوی‌تر است.
    بله. با نظر شما موافقم، اما خواهید دید در ادامه بازی‌ها در این سمت از زمین هم به انسجام خواهیم رسید.
    ۹۰: برای ادامه بازی‌ها تاکتیک خاصی ندارید؟
    به موضوع خوبی اشاره کردید. از بازیکنان می‌خواهم توپ را از مرکز زمین به مهاجمان برسانند تا برهان، مجیدی و کرار روی این توپ‌ها به دروازه حریفان نزدیک و با خلاقیتی که دارند گل بزنند.
    ۹۰: استقلال مهاجم سرزن ندارد، این موضوع مشکل‌ساز نیست؟
    این اظهارنظر را قبول ندارم چرا که آرش بارها پرش‌های خوبی انجام داده و در سر زدن موفق است، اما فوتبال روی زمین باز هم می‌گویم زیباتر است.
    ۹۰: علاقه زیادی هم به فوتبال هجومی دارید.
    صددرصد. مرگ تفکراتم فوتبال دفاعی است. کاش کنار زمین یک ضبط صوت بود تا فریادهای جلو، جلو کشیدن من را ضبط می‌کرد.
    ۹۰: دیدگاهتان درباره کمیته فنی چیست؟
    خوشحالم بزرگان استقلال و افرادی که برای این تیم عرق ریخته‌اند در باشگاه حضور دارند افرادی مثل روشن شناسنامه باشگاه هستند.
    ۹۰: از شرایط سخت فتح‌اله‌زاده آگاهی دارید؟
    بله او فشار زیادی را تحمل می‌کند و من و چند نفر دیگر می‌دانیم او چه می‌کشد. فتح‌اله‌زاده استقلال را با چنگ و دندان نگه داشته است.
    ۹۰: میلاد هم که قهر کرد؟
    این هم از آن شایعات است. او هیچ صحبت و اعتراضی به من نکرد. باید قبول کنیم میلاد نیاز به زمان دارد و نباید درباره او ریسک کرد.
    ۹۰: و مشکل جباری؟
    او با من مشکلی ندارد. همیشه سعی کرده‌ام با بازیکنان دوست باشم و به هم احترام متقابل بگذاریم.
    ۹۰: اما بازی دادن به او درست نبود.
    وقتی به ما می‌گوید از نظر من با شما مشکل ندارم و دستم از نظر بازیکن خالی بود، چرا نباید از مجتبی استفاده کنم؟
    ۹۰: لیگ یازدهم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
    به نظرم امسال نه تیم برای قهرمانی و نه تیم دیگر برای عدم سقوط می‌جنگند. سپاهان و ذوب‌آهن مدعی قهرمانی هستند و تراکتور را حریفی خطرناک می‌دانم.
    ۹۰: داربی ۱۸ هم که نزدیک است؟
    من داربی بباز نیستم. مطمئن باشید پرسپولیس را می‌بریم و امسال هم پرویز رفت و برگشت می‌شوم.

روشن: ‌آقای مایلی کهن در باغ ۹۰۰ میلیونی‌ات بنشین و قلیانت را بکش! / اگر فوتبال کثیفه پولش که تمیز است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اظهارات محمد مایلی کهن که او را شرطه اماراتی‌ها خوانده بود گفت:"چنین انگ‌هایی به من نمی‌چسبد. تا زمانی که من در امارات بودم وقتی آقایان به این کشور می‌آمدند از من استفاده می کردند و من رسیدگی‌های لازم را برای یک مسافر انجام می‌دادم."
    به گزارش اوج نیوز، حسن روشن در گفتگویی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: "آقای مایلی کهن بهتر است برود در آن باغ ۹۰۰ میلیونی که در کرج خریده بنشیند و قلیانش را بکشد تا اینکه بخواهد در مورد افراد مختلف در فوتبال اظهار نظر کرده و جنجال آفرینی کند."

وی ادامه داد: "مایلی کهن که مدعی است فوتبال کثیف است، پولش که سالم است! پس بهتر است حرف نزند و در همین ۲-۳ سال که از همین فوتبال ۴-۵ میلیارد کاسب شده با این پول‌ها زندگی خودش را بگذراند. اما باغچه‌ای که ۹۰۰ میلیون خریده برای او کافی است."

مدیر فنی باشگاه استقلال در خصوص تشکیل جلسات این کمیته گفت: "طبق اعلام قبلی باید طی ۴۸ ساعت آینده حکم ۴ نفر دیگر از اعضای این کمیته صادر شود. البته گویا برخی افراد که منافعشان به خطر افتاده با حضور ۴ نفر از اعضای کمیته فنی مخالف هستند. شاید هم فکر می‌کنند آن‌ها می‌آیند جای کادر فنی فعلی را بگیرند. اما باید بگویم این ۴ نفر را خود آقای فتح الله زاده انتخاب کرده است. من ۱۲ نفر را معرفی کردم و او از این تعداد ۴ نفر را برگزید."

تیموریان:با ریسک بازی می کنم چون دست مظلومی خالی است

آندرانیک تیموریان با وجود مصدومیت از ناحیه زانو همچنان برای استقلال بازی می کند. او که هنوز از این آسیب دیدگی رنج می برد می گوید:« من با ریسک بازی می‌کنم اما مصدومیتم چندان کهنه نیست. اگر یادتان باشد در اردوی تیم ملی مصدوم شدم اما خدا را شکر می‌کنم که یک فیزیوتراپ خوب به نام دکتر رضایی کنار ما است. مقابل فجر با قرص و آمپول بازی کردم. شرایطم خوب نیست. هنوز مشکل دارم اما دست پرویزخان خالی است. نمی‌توانم وقتی دست مربی خالی است استراحت کنم و وجدانم قبول نمی‌کند.البته منتی هم سر استقلال نمی گذارم چون وظیفه ام است که بازی کنم.»
    آندو در پاسخ به این سوال که نمی‌خواهی استراحت کنی تاکید می کند:« خیلی دوست دارم یکی دو هفته بازی نکنم تا مصدومیتم به طور کلی برطرف شود. هر چه مربیان صلاح بدانند. اگر شرایط در هفته‌های آینده مهیا شد من هم استراحت می‌کنم، غیر از این مجبورم با درد بازی کنم.»او در ادامه حرف هایش به بازی مقابل فجر سپاسی اشاره می کند:«خوشحالم چون هوادار خوشحال به خانه رفت. فکر می‌کنم نیمه اول چندان هماهنگ نبودیم. ما چند مصدوم داریم و تیم هنوز کامل نشده و حریف هم با انگیزه آمده بود. بازی‌های استقلال پخش مستقیم است و تیم‌های مقابل همیشه با انگیزه مقابل ما بازی می‌کنند.»
    تیموریان در مورد اینکه برخی می گویند استقلال شاید دچار غرور شود تاکید می کند:« غرور مساوی است با نابودی. فوتبال حرفه‌ای شده و به نظر من اصلا در فوتبال نمی‌توان عملکرد یک تیم را با ۴ هفته بازی سنجید. تازه آغاز راه هستیم و روزهای پرتلاطم در راه است.ما باید فعلا امتیازهای لازم را بگیریم. امتیاز گرفتن در نیم‌فصل اول خیلی مهم است چون در نیم‌فصل دوم کار بسیار سخت و دشوار می‌شود. علتش هم این است که تیم‌ها از یکدیگر شناخت پیدا می‌کنند.»

bordobakht

10. 3 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

12. 3 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اصغر شرفی: دوباره به مایلی کهن تیم بدهید تا بدبختش کند!

این حرفهای محمد مایلی کهن درباره اصغر شرفی است . مصاحبه ای که امروز صبح منتشر شد:
    یک نفر گفته محمد مایلی کهن احتیاج به درمان دارد، جالب آنکه همین آقا که از نیاز من به پزشک و درمان صحبت کرده سال ها در آمریکا زندگی کرده و وقتی چند وقت پیش آقای نمازی کمک مربی تیم ملی انتقادی به وی کرد ایشان در پاسخش در مطبوعات گفت اگر او را ببینم یک سیلی محکم در گوشش می زنم! بنده می خواهم بپرسم اگر همین آقا در آمریکا چنین حرفی را می زد غیر از این بود که در کمتر از یک روز دستگیرش می کردند؟!
    حالا اگر هم به قول ایشان به درمان نیاز دارم خدمت خودشان می روم تا از چیزهایی که مصرف می کنند به من هم بدهند تا حالم خیلی خوب شود
    واکنش اصغر شرفی که خودش در زبان تند و سرخ شهرت دارد به این اظهارات مایلی کهن این گونه است :
    « مایلی کهن مسلمان است . اگر ندیده که من چیزی مصرف می کنم تا حالم خیلی خوب شود پس دارد تهمت می زند و این در اسلام گناه کبیره است اما اگر دیده و می گوید پس خودش هم آنجا بوده است که آن وقت باید از او پرسید آنجا چه می کرده است! »
    اصغر شرفی در ادامه می گوید : « من دلم برای مایلی کهن می سوزد و دوست ندارم الان که از پرسپولیس رفته این حرفها را بزنم . او از این جدایی عصبانی است ... البته برای مایلی کهن استعفا و رفتن ناراحتی ندارد . چون مثل همه سالهای گذشته با روابط خود یک تیم میگیرد و آن تیم را هم بدخت می کند ! »
    شرفی حرفهایش را اینطور تمام می کند که: مسلما حرقهای ایشان جای پیگرد دارد اما من این کار را نخواهم کرد.

bordobakht

14. این کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر کنم غلامرضا رضایی 7 باشه
    تو تیم ملی فکر نکنم به فرهاد شماره 7 بدن.اصلا فکر نکنم فیکس باشه.شاید دقیقه 70 به بعد بفرستنش تو زمین.....
    اگه فرهاد فیکس نباشه شاید نتونه نقش ذخیره طلایی رو ایفا کنهچون تقریبا بازیهایی که به عنوان ذخیره برایه استقلال به زمین اومده اندازه بازیهایی که از دقیقه اول بوده ندرخشیده

شماره 7 و 10 تیم ملی لایق هیچکس نیست به جز مجیدیو میداوودی
    روحیه فرهاد گوش شیطون کر خیلی خوبه.مخصوصا وقتی گفت جام جهانی 2014 خداحافظی میکنم.(یعنی 38-39 سالگی)

16. 7 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جاسم كرار: منتظر حكم كميته انضباطي هستم/ كريمي بازيكن بزرگ و قابل احترامي است/ نگاه به باخت‌هاي پرسپوليس نكنيد

سايت گل ـ جاسم كرار مهاجم عراقي استقلال فعلا در انتظار حكم كميته انضباطي است تا مشخص شود كه در بازي اين هفته مقابل فولاد مي‌تواند تيمش را همراهي كند يا خير. كرار كه به طور منظم در تمرينات استقلال شركت مي‌كند در مورد وضعيت خودش و مسائل مختلف ديگر گفت‌وگويي اختصاصي را با خبرنگار سايت گل انجام داد. صحبت‌هاي اين مهاجم عراقي را مي‌خوانيد.
    بالاخره محروميت‌ات بخشيده شد؟
    نمي‌دانم و هنوز معلوم نيست. من منتظر حكم كميته انضباطي هستم ولي تا به الان چيزي مشخص نشده است.
    فكر مي‌كني اين محروميت براي تو سنگين بود؟
    من مستحق اين محروميت نبودم. در بازي تراكتورسازي و صبا طرفداران تراكتور مرا تشويق كردند و من هم به احساسات آنها پاسخ دادم و به هيچ عنوان تماشاگران را تحريك نكردم. اگر يادتان بيايد جو ورزشگاه زماني به هم ريخت كه داور به نفع تراكتور پنالتي گرفت ولي بعد از اعتراض صبا، تصميم داور عوض شد و همين موضوع جو را به هم ريخت. من در آن اتفاقاتي كه افتاد هيچ نقشي نداشتم.
    شرايط فعلي‌ات چطور است؟
    من الان كاملا آماده بازي هستم.
    دوست داري اين فصل در چه پستي بازي كني؟
    هر كجا كه كادرفني صلاح بداند بازي مي‌كنم. ولي خودم دوست دارم يا مهاجم باشم يا اينكه پشت مهاجمان بازي كنم.
    فكر مي‌كني استقلال امسال قهرمان شود؟
    استقلال از لحاظ بازيكن و كادرفني يك تيم بزرگ است كه لياقت قهرماني دارد. ما به غير از قهرماني به چيز ديگري فكر نمي‌كنيم و من هم به استقلال آمده‌ام تا جام بگيرم.
    به نظرت چرا استقلال زيبا فوتبال بازي نمي‌كند؟
    در حال حاضر بازي‌ها فشرده است كه اين موضوع تأثيرگذار است. اگر از فشردگي بازي‌ها كمتر شود شرايط بهتر خواهد شد.
    در مورد وضعيت بحراني پرسپوليسي چه صحبتي داري؟

شما اصلا به باخت‌هاي پرسپوليس توجه نكنيد. پرسپوليس يك تيم بزرگ است كه بازيكنان بسيار خوبي دارد.
    چند هفته ديگر بايد مقابل اين تيم قرار بگيريد. به نظرت استقلال دربي را مي‌برد؟
    شرايط اين مسابقه با ديگر بازي‌ها فرق دارد و ربطي به اين ندارد كه كدام تيم در كجاي جدول است. با اين حال من معتقدم پرسپوليس را شكست خواهيم داد.
    مدتي پيش علي فتح‌الله‌زاده اعلام كرد كه تو از كريمي بهتري. اين موضوع نظرهاي متفاوتي در پي داشته ولي نظر خودت چيست؟
    كريمي بازيكن بزرگ و قابل احترامي است و معتقدم هر بازيكني در خدمت تيمش باشد موفق خواهد شد. من در اين مورد ديگر حرفي ندارم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •