تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 134 اولاول ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1333

نام تاپيک: فعال سازی و قانونی کردن ویندوزSeven 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول"▒▒ تمامی مسائل در این تاپیک ▒▒

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز. از هوا که ویندوز شما قانونی نشده. موقع نصب ویندوز، کرک نصب شده. پس یعنی ویندوز شما هم کرک شدست.
    دوست عزیز. کرک شده باشه یا نباشه. مهم نیست. موضوع اینه که دوستان بعد از مدتی که کرک میکنن دوباره مشکل دار میشه. منم توضیح دادم. تا زمانی که اون آپدیتو نصب نکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد. من ویندوزمو حدود 2 ساله که عوض نکردم. بدون هیچ مشکلی داره کار می کنه. این آپدیتو خود مایکروسافت تو توضیحاتش نوشته وظیفش شناسایی ویندوزهای غیر قانونی و عیر فعال کردن کرک اونه. وگرنه چه نیازی هست هر روز طرف بیاد ویندوزشو کرک کنه؟؟؟ این که دیگه اسمش ویندوز نمیشه. یه هفته کار کنه. بعد بگردی دنبال یه کرک جدید. دوباره یک هفته کار کنه و .... باید علتو از بین برد نه معلول.

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

13

دوست عزیز. کرک شده باشه یا نباشه. مهم نیست. موضوع اینه که دوستان بعد از مدتی که کرک میکنن دوباره مشکل دار میشه. منم توضیح دادم. تا زمانی که اون آپدیتو نصب نکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد. من ویندوزمو حدود 2 ساله که عوض نکردم. بدون هیچ مشکلی داره کار می کنه. این آپدیتو خود مایکروسافت تو توضیحاتش نوشته وظیفش شناسایی ویندوزهای غیر قانونی و عیر فعال کردن کرک اونه. وگرنه چه نیازی هست هر روز طرف بیاد ویندوزشو کرک کنه؟؟؟ این که دیگه اسمش ویندوز نمیشه. یه هفته کار کنه. بعد بگردی دنبال یه کرک جدید. دوباره یک هفته کار کنه و .... باید علتو از بین برد نه معلول.
    Update for windows 7 (KB971033) 1.2MB

this update to windows activation technologies detects activation exploits and tampering to key windows system files. these exploits try to bypass regular windows activation and are sometimes included within counterfeit copies of windows.

ترجمه کلیش همونه که گفتم. وظیفه این آپدیت شناسیایی ویندوزهایی است که به روشهای غیر قانونی کپی و فعال شده اند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

از آقای Mohammad King بخاطر مطلب فوقالعاده مفیدش ممنونم، امیدوارم همیشه موفق باشند.

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

تو فرومهای خارجی خوندم که این آپدیت:KB971033 رو غیر فعال کنم.ولی آیا استفاده از سایر آپدیت ها کرک ویندوز رو غیر فعال نمیکنه؟یعنی اگه غیر از این آپدیت،ویندوز رو آپدیت کنم،مشکلی پیش نمیاد؟سرور مایکروسافت متوجه غیرقانونی بودن ویندوز نمیشه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تو فرومهای خارجی خوندم که این آپدیت:KB971033 رو غیر فعال کنم.ولی آیا استفاده از سایر آپدیت ها کرک ویندوز رو غیر فعال نمیکنه؟یعنی اگه غیر از این آپدیت،ویندوز رو آپدیت کنم،مشکلی پیش نمیاد؟سرور مایکروسافت متوجه غیرقانونی بودن ویندوز نمیشه؟
    فقط همین شماره آپدیت هست که وظیفش اینه که مشخص کنه ویندوزشمابطورمثال قانونی یا که نه مابقی آپدیتها موردی نداره درضمن بطور مثال اگر باطلم شد از کرک windows loader برای فانونی کردن ویندوز استفاده کنید

6. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

فقط همین شماره آپدیت هست که وظیفش اینه که مشخص کنه ویندوزشمابطورمثال قانونی یا که نه مابقی آپدیتها موردی نداره درضمن بطور مثال اگر باطلم شد از کرک windows loader برای فانونی کردن ویندوز استفاده کنید
    ممنونم بابت پاسخ.
    البته منظور من اینه که بعد از نصب ویندوز،اولین کاری که بکنم با همون کرکی که گفتید ویندوز رو فعال کنم،و بعد اون شماره آپدیت رو غیر فعال کنم و در نهایت به صورت آنلاین ویندوز رو آپدیت کنم.به همین ترتیبی که گفتم مشکلی یش نمیاد؟

8. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ممنونم بابت پاسخ.
    البته منظور من اینه که بعد از نصب ویندوز،اولین کاری که بکنم با همون کرکی که گفتید ویندوز رو فعال کنم،و بعد اون شماره آپدیت رو غیر فعال کنم و در نهایت به صورت آنلاین ویندوز رو آپدیت کنم.به همین ترتیبی که گفتم مشکلی یش نمیاد؟
    شما همون شماره آپدیت هیدن کن بعدش ویندوز میتونید آپدیت کنید نیازی هم به کرک کردنش ندارین.

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

شما همون شماره آپدیت هیدن کن بعدش ویندوز میتونید آپدیت کنید نیازی هم به کرک کردنش ندارین.
    الان نوشته 30 روز فقط فعاله

پروفشنال P‌C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

الان نوشته 30 روز فقط فعاله
    نه عزیز حتما باید یه کرکی نصب کنید تا اون قسمت ویندوز که وظیفه شمارش دوره 30 روز آزمایشی و هشدارهای بعد از اون رو داره غیر فعال بشه. اون آپدیت رو مایکروسافت برای شناسایی کرک ساخته و نه برای غیر فعال کردن ویندوز بعد از 30 روز.

13. 2 کاربر از P‌C بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

15. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •