تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد اين تاپيك و مطالب آن چيست؟

راي دهنده
80. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي و فراتر از انتظار

24 30.00%
  • خوب و در حد انتظار

40 50.00%
  • متوسط

12 15.00%
  • بد

4 5.00%
صفحه 102 از 151 اولاول ... 252929899100101102103104105106112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1507

نام تاپيک: ▓ Microsoft Access سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام خدمت اساتيد گرامي
    برنامه اي دارم كه باهاش كار ملت رو راه مينداختم ولي نمي دونم چطور بچه ها منوي بالاش رو حذف كردن و هر كاري مي كنم نمي تونم بيارمشون اگه كمك كنيد ثواب داره
    فايل منوها حذف شده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اين هم فايل اصلي با منوها
    کد:
    سلام توپولی
    اینم فایلت
    کد:

2. این کاربر از GR_mahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام خدمت اساتيد گرامي
    برنامه اي دارم كه باهاش كار ملت رو راه مينداختم ولي نمي دونم چطور بچه ها منوي بالاش رو حذف كردن و هر كاري مي كنم نمي تونم بيارمشون اگه كمك كنيد ثواب داره
    فايل منوها حذف شده
    کد:
    اين هم فايل اصلي با منوها
    کد:
    سلام
    جهت فعال کردن منو باید به حالت ویرایش بروی
    1- دکمه شیفت را پایین نگه دار و برنامتو اجرا کن تا به حالت ویرایش وارد شود
    2- روی یکی از منو ها راست کلیک کن و گزینه Customize را انتخاب کن
    3- در تب Toolbars پنجره باز شده تیک macro4 را بزن تا منوی مورد نظر فعال شود
    با تشکر aak174

4. این کاربر از aak174 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

سلام توپولی
    اینم فایلت
    کد:
    سلام از اين كه زحمت كشيديد ممنونم ولي چن در اين چند روز اطلاعات به فايل اضافه شد مجبورشدم از راه دوم كه دوست عزيزمون ارائه مود استفاده و مشكل رو حل كنم
    چرا اون بالاي فايل منطقه 12 رو نشون ميده شما كارمند منطقه 12 هستيد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام از اين كه زحمت كشيديد ممنونم ولي چن در اين چند روز اطلاعات به فايل اضافه شد مجبورشدم از راه دوم كه دوست عزيزمون ارائه مود استفاده و مشكل رو حل كنم
    چرا اون بالاي فايل منطقه 12 رو نشون ميده شما كارمند منطقه 12 هستيد ؟
    نه بابا
    همینجوری تو فایلت منطقه 12 رو دیدم گفتم شاید شما کارمند منطقه 12 باشی برا همین بالاش نوشتم روحت شاد شه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    من میخوام یه کارنامه مثل کارنامه هایی که مدارس صادر مکینند در اکسس درست کنم ولی بلد نیستم کمکم کنید!!!
    ممنون میشم!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

یعنی سخته که کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یعنی سخته که کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست من سخت نیست ولی باید از جایی شروع کنی و مشکلاتتو مطرح کنی تا بشه راهنمایی کرد .
    وقتی نمی دونیم در چه سطحی هستی چطور کمک کنیم.
    باتشکر aak174

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی اعضاء عزیز.امیدوارم سلامت و شاد باشید.مجددا" از اینکه مسائل قبلی من را حل کردید تشکر مخصوص دارم امیدوارم مسئله امروز من هم با کمک شما دوستان گرامی و صمیمی حل شود.

من یک نرم افزار با access 2003 نوشته ام ولی مشکلی که دارم این است که فرم هایی این نرم افزار(شامل button ها و lable ها و textbox ها) روی رایانه دوستم به درستی کار می کند ولی پیغام هایی که توسط نرم افزار access با دستور msgbox به کاربر می دهم در رایانه (دوستم) اصلا خوانده نمی شود و بدرستی کار نمی کند و همه اش علامت سوال تایپ می کند چه راه حلی شما دوستان صمیمی و قدیمی پیشنهاد می کنید؟؟؟
    لازم به ذکر است که سیستم عامل دستگاه خودم windows xp است و سیستم عامل دستگاه دوستم windows 7 است ولی حتی اگر سیستم عامل دستگاه دوستم windows xp هم باشد همین مشکل را با دستگاه دوستم دارم و فونت فارسی در جایی که از دستور msgbox استفاده کرده ام پیغام ها خوانده نمی شود.
    ضمنا" هم دستگاه خودم و هم دستگاه دوستم هر دو office 2003 و office 2007 هم زمان (از روی یک سی دی یکسان) نصب شده اند.
    لطفا من راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

rominajoon عزیز سلام.امیدوارم خوب باشی.
    اگر هدف شما فقط ایجاد کارنامه برای یک بار و یک نفر است بهتر است از word استفاده کنی(ایجاد table) و اگر بخواهی کار های محاسباتی کوچک انجام بدهی مثلا" معدل گیری پیشنهاد می کنم از excel استفاده کنی ولی اگر می خواهی برای تعداد بیش از یک نفر کارنامه ایجاد کنی و بخواهی اطلاعات این افراد ( نمره همه دروس و همه دانش آموز) را وارد کنید و کارهای مثلا محاسبه معدل هر فرد یا مثلآ بالاترین نمره زیست شناسی (در یک کلاس خاص یا کل یک مدرس) یا جستجو نمره یک درس خاص برای یک دانش آموز خاص آن وقت باید از access استفاده کنی.لطفا" اگر احتیاج داری بیشتر برای شما توضیج بدهم سوال کن تا آگر بدونم به شما کمک کنم...
    امیدوارم شاد و سلامت باشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی اعضاء عزیز.امیدوارم سلامت و شاد باشید.مجددا" از اینکه مسائل قبلی من را حل کردید تشکر مخصوص دارم امیدوارم مسئله امروز من هم با کمک شما دوستان گرامی و صمیمی حل شود.

من یک نرم افزار با access 2003 نوشته ام ولی مشکلی که دارم این است که فرم هایی این نرم افزار(شامل button ها و lable ها و textbox ها) روی رایانه دوستم به درستی کار می کند ولی پیغام هایی که توسط نرم افزار access با دستور msgbox به کاربر می دهم در رایانه (دوستم) اصلا خوانده نمی شود و بدرستی کار نمی کند و همه اش علامت سوال تایپ می کند چه راه حلی شما دوستان صمیمی و قدیمی پیشنهاد می کنید؟؟؟
    لازم به ذکر است که سیستم عامل دستگاه خودم windows xp است و سیستم عامل دستگاه دوستم windows 7 است ولی حتی اگر سیستم عامل دستگاه دوستم windows xp هم باشد همین مشکل را با دستگاه دوستم دارم و فونت فارسی در جایی که از دستور msgbox استفاده کرده ام پیغام ها خوانده نمی شود.
    ضمنا" هم دستگاه خودم و هم دستگاه دوستم هر دو office 2003 و office 2007 هم زمان (از روی یک سی دی یکسان) نصب شده اند.
    لطفا من راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    خوشم میاد که هم مشکل داری و هم مشکلا رو میگیری
    غیر از اون یکی دو تا راهنمایی میکنم جواب اینا رو برام بذار تا بیشتر راهنمایی کنم
    1- باید زبان ویندوزت روی فارسی درست تنظیم شده باشه(یعنی ربطی به نوع Office نداره)
    وارد کنترل پانل شو سپس قسمت Regional And ... سپس اول سربرگ وسط رو انتخاب و بین دو تا تیک فقط بالایی رو تیک بزن که اگه تیک نداشته باشه باید بعد از تیک زدن cd ویندوز رو هم تو دستگاه بذاری
    سپس سربرگ اول و انتخاب گزینه farsi سپس سربرگ سوم و انتخاب گزینه farsi
    با این کار مشکل احتمالی زبان ویندوزت حل میشه
    2- نباید اسم هیچ object درون access فارسی نوشته شده باشه (حتی اسم field) اگه هست اونا رو انگلیسی کن
    3- اگه خواستی فایلتو برام ایمیل کن تا یه بررسی کنم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید
    Last edited by GR_mahdi; 24-05-2010 at 11:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •