تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 102 از 2014 اولاول ... 2529298991001011021031041051061121522026021102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

حـــــرفـه ای مجید فینا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

حبيب كاشاني و دلايل كناره‌گيري‌اش از مديريت باشگاه پرسپوليس

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران در گفت و گو با فارس، دلايل كناره‌گيري‌اش از مديريت را عنوان كرد.

حبيب كاشاني، مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران در خبرگزاري فارس حاضر شد تا درباره مسائل مختلف مربوط به اين باشگاه، به خصوص بحث جدايي‌اش سخن بگويد. مشروح گفت و گوي وي با فارس را در زير مي‌خوانيد:

فارس: خسته‌ شده‌ايد؟
    خسته نيستم. تمامي شرايط مهيا است؛ اما بازدهي كم است. تعجب مي‌كنم. فكر مي‌كنم از من بهتر هستند و بايد كار را به آنها بسپارم. تا اين لحظه وظيفه خود را انجام داده‌ام. شايد زبان ورزش را متوجه نمي‌شوم؛ اما وجدانم راحت است كه وظايف خود را انجام داده‌ام.

فارس: در روزهاي اول، به حضور كوتاه مدت فكر مي‌كرديد؟
    خير؛ فكر بلندمدت داشتم. فكر مي‌كردم تاثيرگذاري‌ام بيشتر باشد؛ اما اكنون احساس مي‌كنم كم‌تر است.

فارس: فكر نمي‌كنيد نسبت به مديران سال‌هاي گذشته، تاثيرگذارتر بوديد؟
    از بازيكنان و كادر فني بيش از اين انتظار دارم چرا كه بستر را فراهم كرده‌ام. طبيعي است كه در چنين شرايطي بايد بهتر نتيجه بگيريم. از عملكرد بازيكنان و كادر فني گلايه دارم. فشارهاي زيادي را متحمل مي‌شوم؛ اما يك بار هم اجازه نمي‌دهم اين را آنها تحمل كنند. استنباط من اين است كه اين روزها بازيكنان تيم احيا شده‌اند. بنابر اين، انتظارات بيشتري دارم. تلاش كردم علت 5 تساوي را پيدا كنم. اين ابهامات را پيدا نكرده‌ام؛ بنابر اين، به فكر كناره‌گيري هستم.

فارس: تعامل كاشاني با بازيكنان در چه حدي است؟
    بسيار ايده‌آل است؛ حتي از تمامي مسايل شخصي و خانوادگي آنها اطلاع دارم. ايراني‌ها انسان‌هايي احساسي هستند. بنابراين، به عنوان مديرعامل بايد از شرايط روحي بازيكنان مطلع باشم. ارتباطم با بازيكنان مثال‌زدني است. به عنوان مثال، كريم باقري گاهي اوقات حتي براي كمك‌ به باشگاه اعلام آمادگي كرده است. اكنون، بازيكنان پرسپوليس مسائل اخلاقي را به خوبي رعايت مي‌كنند.

فارس: به نظر مي‌رسد خسته شده‌ايد.
    طبع من خستگي نيست. چيزي به نام خستگي نمي شناسم. احساس مي‌كنم برخي جوانان از كار كردن من رضايت ندارند و به اين دليل، كم‌كاري مي‌كنند. از عملكردم تاكنون راضي نيستم. تمام سعي خود را كرده‌ام؛ اما بازيكنان نمي‌خواهند چنين حركت كنند. شايد يك مدير ورزشي بتواند. برخلاف شايعات، مشكلات ما اصلا مالي نيست.

فارس: با سازمان تربيت بدني مشكل داريد؟
    خير؛ چنين نيست.هيچ كس نمي‌تواند براي ما مشكل ساز باشد.

فارس: تاكنون چقدر از توانايي‌هايتان را براي پرسپوليس به كار برده‌ايد؟
    هيچ منتي وجود ندارد؛ اما در اين 4 ماه بارها عزت من شكسته شد. چون قول داده‌ بودم كمك كنم، مقابل آزار و اذيت‌هاي ديگران تحمل كردم. مي‌خواستم پرسپوليس را حفظ كنم. در پرسپوليس وظيفه‌ام را انجام دادم.

فارس: آيا در اين زمينه با علي‌آبادي صحبت كرده‌ايد؟
    خير؛ اما مي‌خواهم با او صحبت كنم. به دنبال بازار گرمي نيستم. با او جلسه خواهم گذاشت. البته هنوز استعفايي كتبي ننوشته‌ام.

فارس: اما با جدايي‌تان، تيم وارد حاشيه مي‌شود.
    خير؛ پرسپوليس متكي به فرد نيست. مطمئن باشيد با رفتنم مشكلي پيش نمي‌آيد. با رفتن كاشاني، قطبي، استيلي يا بازيكني، مشكلي پيش نمي‌آيد چرا كه اين تيم وابسته به شخص نيست.

فارس: پس، برنامه‌هاي كوتاه مدت، ميان‌مدت و بلندمدت شما چه مي‌شود؟
    اين برنامه‌ها متكي به فرد نيست. چشم‌اندازها حتي با تغيير مديران نيز تداوم خواهد داشت. البته ما پي برنامه‌ها‌ را ريخته‌ايم؛ اما نبايد كه حتما من آن را اجرا كنم. برنامه وجود دارد و مديراني هستند كه اجرا كنند.

فارس: براي كناره‌گيري با چه كسي مشورت كرديد؟
    خودم به اين نتيجه رسيدم.

فارس: آيا مساوي پرسپوليس برابر شيرين فراز تاثيري در اين تصميم‌گري داشت؟
    خير؛ يك مساوي نمي تواند دليلي براي رفتن مديرعامل باشد. بزرگترين تيم‌ها نيز مقابل تيم‌ها مساوي يا شكست مي‌خورند و اين كاملا طبيعي است. شرايط تيم‌هاي بزرگ را نيز بررسي كرده‌ايم. پرسپوليس مانند ليگ‌هاي اروپايي چون رئال مادريد، بايرن مونيخ و اينتر ميلان، امتيازهاي مشابهي تا هفته دوازدهم داشته است. اصلا چنين برداشتي درست نيست. اگر فكر مي‌كردم در پرسپوليس مفيد هستم؛ اگر 10 باخت هم مي‌دادم، در باشگاه مي‌ماندم.

فارس: كناره‌گيري‌تان شرايط قطبي و استيلي را به خطر مي‌اندازد؟
    هيچكس احساس خطر نخواهد كرد. تمامي افراد با باشگاه قرارداد رسمي دارند و طبق ضوابط خاص توافق كرده‌اند. قطبي مربي توانايي است كه كارنامه خوبي داشته است. استيلي A آسيا را دارد. هيچ مديري قطبي را كنار نمي‌گذارد. خطري آنها را تمديد نمي‌كند.

فارس: فشار خارجي هم بر شما وارد شده است؟
    خير؛ مانند يك سرباز هستم. برخلاف شايعات عليه سازمان حرف نزده‌ام، چرا كه حكم مرا سازمان داده است. گاهي آنها به دليل غير ورزشي‌ام بودن، مرا تحمل هم كرده‌اند.

فارس: علت اصلي كناره‌گيري را نگفتيد؟
    دلايلي دارم كه به علي‌آبادي ارايه خواهم كرد.

فارس: اگر سازمان با استعفاي شما مخالفت كند؟
    در اين صورت با اكراه به كارم ادامه مي‌دهم.

فارس: 2 شغله بودنتان در گرفتن اين تصميم تاثيرگذار بود؟
    من تابع قانون هستم. به هر حال، براي عدم موفقيت، مشكلي را پيدا نكردم و تنها خودم را در تيررس ديدم. تماشاگر براي تيم مي‌آيند و بازيكنان مدعي هستند كه بهترين بازي را انجام مي‌دهند. بنابر اين، علت خودم هستم.

* هراس از آينده، عامل كناره‌گيري نيست؟
    ما تيم‌هاي بزرگي را شكست داده‌ايم. استقلال اهواز، مس كرمان و ابومسلم را برده‌ايم. به خوبي مسايل حاشيه‌اي را مديريت كرده‌ايم. چنين چيزي نيست.

فارس: آيا كناره‌گيري كاشاني را مي‌توان شوكي به پرسپوليس دانست؟
    خير؛ تنها به دليل آنكه مشكل را خودم مي‌دانم، مي‌خواهم بروم.

فارس: عملكرد پرسپوليس برابر شيرين فراز چطور بود؟
    حريف كرمانشاهي ما خوب بازي نكرد؛ ما بد بازي كرديم.

فارس: اين خبر صحت دارد كه پس از بازي با شيرين فراز، به قطبي اولتيماتوم داديد؟
    او تاكنون خيلي خوب كار كرده و نتايج خوبي را كسب كرده است. اگر تا پايان فصل پرسپوليس ببازد و من مديرعامل باشم، وي سرمربي خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

علی آبادی اعلام کرد:

هرگز حاضر به کناره‌گیری کاشانی نیستم
    در پایان جلسه رئیس سازمان تربیت بدنی با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، مهندس علی آبادی مخالفت خود را با کناره گیری حبیب کاشانی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در این جلسه که دقایقی پیش در دفتر رئیس سازمان تربیت بدنی پایان یافت، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گلایه خود را از روند نتایج و عملکرد تیم پرسپولیس ابراز داشت و در خصوص دلایل این موضوع با رئیس سازمان تربیت بدنی به مشورت پرداخت.

برپایه این گزارش، حبیب کاشانی در این جلسه اعلام کرد: وقتی کادر فنی و بازیکنان می گویند مشکلی از سوی آنها وجود ندارد و حمایت همه جانبه هواداران پرسپولیس نیز همراه این تیم است، به نظر می‌رسد مشکل از مدیریت باشد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جلسه خود با مهندس علی آبادی خواستار جایگزین شدن مدیری دیگر به جای خود در راستای حل مشکلات موجود شد.

رئیس سازمان تربیت بدنی نیز در این جلسه با تائید عملکرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و حمایت از وی گفت: اگر مشکلی در روند عملکرد تیم پرسپولیس وجود دارد مربوط به عملکرد کادر فنی و بازیکنان این تیم است که با مدیریت شما در آینده‌ای نه چندان دور حل خواهد شد.

مهندس علی آبادی با ابراز مخالفت شدید در تغییرات در مدیریت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هرگز حاضر به پذیرفتن کناره‌گیری حبیب کاشانی نیست و سازمان تربیت بدنی حمایت همه جانبه مادی و معنوی خود را از مدیریت این باشگاه ادامه خواهد داد. همچنین رئیس سازمان تربیت بدنی از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خواست با قدرت و جدیت به کار خود ادامه دهد.

با توجه به اینکه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تداوم حضور خود در باشگاه پرسپولیس را منوط به مشورت و نظر مساعد و حمایت رئیس سازمان تربیت بدنی پس از جلسه مذکور دانسته بود بحث کناره‌گیری حبیب کاشانی به طور کامل منتفی شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران نیز اعلام کرد: طی روزهای آتی حتما شاهد برگزاری جلسات هماهنگی میان کادر فنی و مدیریت باشگاه خواهیم بود.

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

سلام البته دیروز شیث خوب بود . کاش اینقدر که افشین قطبی ( سرمربی عزیزمون) به شیث گیر می ده ، یه خورده هم مهاجمای تیم رو توجیه می کرد تا به جای پشت پا زدن و به هم پاس ندادن ، یه خورده به فکر تیم باشن.
    بله کاملا درسته . اگه شیث نبود که حتما بازی رو می باختیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه farmanfarma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

حبيب كاشاني و دلايل كناره‌گيري‌اش از مديريت باشگاه پرسپوليس

احتمالا ميخواد شوك وارد كنه .چون پرسپوليس داره افت ميكنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimpond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Ahwaz

پيش فرض

سپاس خداوند ایزد و تبارک را که پس از 5سال ناکامی این امکان را به لنگیها داد که تاپیکی جداگانه داشته باشند و هرچه میخواهند در آن بنویسند...

بارالله' دیگر محمود کریمی را شرمنده آنها نکن
    خداوندا رضا عنایتی را به ایران باز نگردان
    پروردگارا ساشا ایلیچ را نابود کن
    باری تعالی برای یک بار هم که شده طعم قهرمانی آسیا را به آنها بچشان
    و
    و
    و
    .
    .
    .

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سپاس خداوند ایزد و تبارک را که پس از 5سال ناکامی این امکان را به لنگیها داد که تاپیکی جداگانه داشته باشند و هرچه میخواهند در آن بنویسند...

و
    و
    و
    .
    .
    .
    چند کلمه از مادر عروس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

و
    و
    و
    .
    .
    .
    1:منظورت از 5 سال چیه ؟ پارسال که اخرفصل زیر ما بودین
    2:از محمود کریمی نرو بالا
    3:حرف از اسیا نزن که پارسال ابروی ایران رو تو اسیا بردین

اگه نباشه جاش خالی می مونه mansour 64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام متوجه منظور دوستمون nimpound نمی شم. انگار اشتباهی اومده اینجا! همه استق لالی ها این جورین؟ عجب؟! کاش یه دعایی هم میکرد که دیگه مهاجم عزیزمون محسن خلیلی ( قاتل استق لال) شرمنده استق لالی ها نشه. خدا رو شکر که امسال از لیگ اسیا محروم کردن استق لال رو ، وگرنه باور کنین ابروی ایران و فوتبال ایران رو می برد!

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

و
    و
    و
    .
    .
    .
    دوست عزیز به نظر میاد که شما عضو جدید هستین و با قوانین اینجا آشنایی ندارید...
    بهتره برید اولین پست این تاپیک رو بخونید که نوشته شده ورود استق لالی ها ممنوع.!!!!
    در ضمن دوست من شما با این پستتون و احتمالا ادامه اینجور پست ها به هیچ جایی نخواهید رسید و خواهشا کل کل رو بزارید برای بعد چرا که ممکنه با این ندونم کاری های شما در تاپیک تخته شه که در این صورت امکان نداره تاپیک استق لالی رو اجازه بدیم باز بمونه...

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در ضمن از دیگر دوستان پرسپولیسی هم خواهش میکنم که جواب این جور پستها رو ندن چرا که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.
    علاوه بر این اگر این گونه افراد جوابی نشنوند عصبانی تر میشوند چون به دنبال حاشیه میگردند و مطمئن باشید که در انتظار جواب خواهند بود.

امیدوارم که این آخرین پست این تاپیک در مورد این مطلب باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •