تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 303 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 3030

نام تاپيک: مطالعات جامع پیرامون Service Menu تلویزیون های سامسونگ

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

تنظیمات رو دستکاری کردیم

الان صفحه وارونه شده و رنگ ها بهم ریخته

فقط گزینه Tuner رو عوض کردم،به چیز اضافه ای دست نزدم

Factory Reset کردم درست نشد

راه حل چیه؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
    تیونر رو بذار رو SEC_---_TC

2. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بچه ها من اشتباهی با منوی مخفی ال ای دی سامسونگمون ور رفتم،اشتباهی گزینه ی av calibration رو زدم،رنگ تصویر تلویزیونمون کاملا بهم ریخت.رفتم ریست فکتوری کردم،اما درست نشد،شما می تونیند کمکم کنیند؟؟؟
    مدل سامسونگمون ua46c5550 است.لطفا کمکم کنیند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بچه ها من اشتباهی با منوی مخفی ال ای دی سامسونگمون ور رفتم،اشتباهی گزینه ی av calibration رو زدم،رنگ تصویر تلویزیونمون کاملا بهم ریخت.رفتم ریست فکتوری کردم،اما درست نشد،شما می تونیند کمکم کنیند؟؟؟
    مدل سامسونگمون ua46c5550 است.لطفا کمکم کنیند.
    سلام دوست عزیز واسه منم همون شب اول که samsung d8880 55inch
    خریدم اینجور شد بعد ار کلی تلاش تونستم درست کنم ببین قسمت که رنگ زدی خراب کردی مثلا تو hdmi 1
    برو همون قسمت اول این عکس را بزار پخش شه بعد همون گزینه av calibration را بزن درست میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز واسه منم همون شب اول که samsung d8880 55inch
    خریدم اینجور شد بعد ار کلی تلاش تونستم درست کنم ببین قسمت که رنگ زدی خراب کردی مثلا تو hdmi 1
    برو همون قسمت اول این عکس را بزار پخش شه بعد همون گزینه av calibration را بزن درست میشه

آقا من نمیدونم این عکسو از کجا بیارم.این عکسو فقط توی test pattern تونستم پیدا کنم.اسم عکسشcross است.عکسو که اکی میکنم.دوباره همون تصویر تلویزیون میاد که باز دوباره وقتی Av callibration رو میزنم،رنگ تصویرم درست نمیشه.آقا میشه لطفا ترتیب منو هاتونو بگین.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم.

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

فعال کردن پخش دیجیتال در سری 4 چگونه است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

[QUOTE=nasserpk;6878608]سلام یکی از دوستانم با دستکاری کردن منو مخفی تلویزیونش خاموش شد بعد از مراجعه کردن به تعمیرگاه بعد از درست شدن دیجیتال آن هم فعال شد
    مدل ua40d5000prساخت مالازی
    باتشکر[دقیقاً شبیه کارمن منم منو مخفی رو دستکاری کردم تلویزیونم خاموش و دیگه روشن نشد بردم تعمیرکار درست کرد و کانالهای دیجیتال هم فعال شده مال منم d5000prمالزی بود حال نمی دونم اینترنت تی وی رو داره یا نه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

آقا من نمیدونم این عکسو از کجا بیارم.این عکسو فقط توی test pattern تونستم پیدا کنم.اسم عکسشcross است.عکسو که اکی میکنم.دوباره همون تصویر تلویزیون میاد که باز دوباره وقتی Av callibration رو میزنم،رنگ تصویرم درست نمیشه.آقا میشه لطفا ترتیب منو هاتونو بگین.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم.
    دادا این عکس را باید یه جوری بنداری رو قسمتی که خراب کردی مثلا اگه Av یا hdmi1 هرکدوم که روش بودی رفتی اونا زدی خراب شد باید این عکس که من گذاشتم را مثلا با usb بندازی روش از من اینجور بود که من زدم hdmi 1 را خراب کردم بعد این عکس را ریختم رو گوشیم بعد گوشی را وصل کردم به همون hdmi بعد دوباره رفتم اون test را زدم درست شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    من 40C6960 دارم ولی وقتی کانال دیجیتال سرچ میکنم کانال جدید ورزش نمیاد فرکانسشو هم دستی میدم ولی بازم نمیاد باید چکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من یه تلویزیون ua46d5000pr داشتم برای اینکه دیجیتالشو فعال کنم رفتم توی منوی مفخی و tuner رو کردم اتو. بعد اومدم بیرون سرچ کردم هیچ کانال دیجیتالی نگرفت. و خب کانال های انالوگش هم نبود. و دوباره که برای آنالوگ سرچ کردم هیچی پیدا نکرد. رفتم دوباره توی منوی مخفی دیگه تیونر روی اتو نبود و روی همون چیزی بود که اولش بود یعنی SEC-TS .چیکار کنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دادا این عکس را باید یه جوری بنداری رو قسمتی که خراب کردی مثلا اگه Av یا hdmi1 هرکدوم که روش بودی رفتی اونا زدی خراب شد باید این عکس که من گذاشتم را مثلا با usb بندازی روش از من اینجور بود که من زدم hdmi 1 را خراب کردم بعد این عکس را ریختم رو گوشیم بعد گوشی را وصل کردم به همون hdmi بعد دوباره رفتم اون test را زدم درست شد
    آقا من روی حالت تی وی بودم که گزینه ی av calibration رو زده بودم.عکسو هر کاری کردم نتونستم روی صفحه نگه دارم و منوی مخفی رو فعال کنم،فلشمو زدم به تی وی و عکس رو آوردم روی صفحه،اما چون برای آوردن منوی مخفی باید تی وی رو خاموش کنم،اون عکس از روی صفحه ی تی وی میره،نمی تونم هم منوی مخفی و هم عکس رو با هم داشته باشم.میتونین کمکم کنیند؟؟؟چیکار کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •