تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1018 از 1130 اولاول ... 185189189681008101410151016101710181019102010211022102810681118 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,171 به 10,180 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

کاربر فعال خودروهای امریکایی diyukis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

درود بر همه دوستان.حال شما!؟ امیدوارم همیشه پیروز باشید.یک سوال در مورد سوسیستم ترمز.گرفتگی لوله های ترمز رو به غیر از فشار باد با چی میشه رفع کرد!؟اسید شویی یا چیزی شبیه این کارایی داره!؟ضمن اینکه لاید توجه داشت لوله های روکار هستن و از روی ماشین باز نشدن.
    با سپاس

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام بعد از تعمیرات بازم روغن کم میشه نمیدونم مشکل از کجاست؟
    وقتی موتور باز میشه منظورم جفت سرسیلندرهاست چجوری میشه به سلامت رینگ و پیستون و سیلندر پی برد؟
    اینم عکس موتورم که باز شده
    http://farsiup.com/viewer.php?file=7s0j570zq8iweib2e1zz.jpg
    اگر اشتباه نکنم، تعمیرات فقط بر روی سر سیلندرها انجام شده و نه سیلندر موتور، درسته؟
    با این حساب به احتمال قوی مشکل اصلی در سیلندر هست یعنی فرسودگی سیلندر و رینگها و نفوذ روغن به اتاق انفجار و روغن سوزی و ..
    متاسفانه از روی تصویر نمیشه چیز زیادی متوجه شد، جز اینکه به سیلندر و پیستونها دست زده نشده و احتمالا مشکل هم از همین بخش باید باشه.
    مکانیک سیلندر را هم بررسی کرد؟ معمولا اولین بخش که بعد از باز کردن موتور بازدید میشه و بیشترین احتمال در روغن سوزی را داره، سیلندر و رینگها است.
    به شرایط و فرم کرم شدن روغن توجه کنید. چه مقدار و در چه مدت؟
    گرم و سرد بودن موتور در این وضعیت تاثیر داره؟
    دهانه اگزوز چرب شده؟ از درب روغن موتور، بخار روغن بیرون میاد؟

درود بر همه دوستان.حال شما!؟ امیدوارم همیشه پیروز باشید.یک سوال در مورد سوسیستم ترمز.گرفتگی لوله های ترمز رو به غیر از فشار باد با چی میشه رفع کرد!؟اسید شویی یا چیزی شبیه این کارایی داره!؟ضمن اینکه لاید توجه داشت لوله های روکار هستن و از روی ماشین باز نشدن.
    با سپاس

هر نوع ماده شیمیایی بجز خود روغن ترمز باعث آسیب رساندن به مدار ترمز میشه و اگر قصد استفاده از فشار هوا ندارید، بهتره فقط از روغن ترمز استفاده کنید
    اگر گرفتگی زیادی وجود داره،بهتره که لوله ها را یکی یکی باز کرده و با حوصله و با استفاده از فشار هوا و روغن ترمز تمیز کنید تا دقیقا مشخص بشه کدام بخش مورد داشته؟

3. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با تشکر از جوابتون
    بله فقظ سرسیلندر و سوپاپها رو تعمیر کردم
    مقدار کم کردن روغن هم هر هزارکیلومتر یه لیتر کمی هم بیشتر میسوزونه
    سرد و گرم بودن هم تاثیری نداره و هیچ دودی هم از اگزوز خارج نمیشه داخل اگزوز هم چرب نشده فقظ کمی سیاه شده
    ولی وقتی در بزرگراه سرعت از 110 بیشتر میشه خیلی کم بوی روغن سوخته میاد.
    از درب موتور هم اصلا بخار نداره
    مکانیک گفت موتور اصلا تعمیر نشده و سیلندر و پیستون استاندارده و داخل سیلندر دست کشید و گفت لبه نزده و سالمه و پیستون هارو دونه دونه چک کرد که لق نباشن گفت در صورت لق بودن نشان از ضعیف بودن رینگته که از نظر مکانیک مشکلی نداشت
    Last edited by usa302; 22-07-2018 at 22:37.

5. 3 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با تشکر از جوابتون
    بله فقظ سرسیلندر و سوپاپها رو تعمیر کردم
    مقدار کم کردن روغن هم هر هزارکیلومتر یه لیتر کمی هم بیشتر میسوزونه
    سرد و گرم بودن هم تاثیری نداره و هیچ دودی هم از اگزوز خارج نمیشه داخل اگزوز هم چرب نشده فقظ کمی سیاه شده
    ولی وقتی در بزرگراه سرعت از 110 بیشتر میشه خیلی کم بوی روغن سوخته میاد.
    از درب موتور هم اصلا بخار نداره
    مکانیک گفت موتور اصلا تعمیر نشده و سیلندر و پیستون استاندارده و داخل سیلندر دست کشید و گفت لبه نزده و سالمه و پیستون هارو دونه دونه چک کرد که لق نباشن گفت در صورت لق بودن نشان از ضعیف بودن رینگته که از نظر مکانیک مشکلی نداشت
    روغن موتور هم مثل سایر مایعات ، دارای نقطه جوش و بخار است و به مرور و بر اثر حرارت کم میشه ، اما عمده دلایل کم شدن روغن موتور در خودروها سه عامل است:
    روغن ریزی
    روغن سوزی
    کیفت پایین روغن

متوسط کم شدن روغن موتور در وضعیت کار کرد معمولی و سرعت حدود 100 کیلومتر در ساعت، تقریبا 150 سی سی در هر 1000 کیلومتر است. و گاهی شرایط سخت کار موتور این مقدار ممکن است تا 2 یا 2.5 لیتر هم برسه که بستگی به فرم و عادت رانندگی داره، مثلا با دنده های سنگین بیشتر گاز دادن و یا استفاده از کولر که باعث بالاتر رفتن حرارت موتور میشه.
    بالا بودن بیش از حد دمای موتور هم باعث تبخیر سریع روغن میشود
    بنابراین اگر فرض را بر این بگیریم که سرسیلندرها و سیلندر و کلا موتور هیچ نوع ایرادی از نظر روغن ریزی و نشت و یا روغن سوزی نداشته باشه، مسئله کم شدن روغن در حدی که توضیح دادم طبیعی هست و بیشتر از آن به دلیل کیفیت بد روغن و فشار زیاد به موتور و حرارت بالای موتور هست.

چه نوع روغن موتوری استفاده میکنید؟
    حرارت کارکرد موتور در سرعتهای مختلف حدودا چقدر هست؟
    مدتی با سرعت کمتر ( مثلا 80 یا 90 کیلومتر ) رانندگی کنید و وضعیت کم شدن روغن را بررسی کرده و ببینید چه تغییری بوجود میاد؟
    نظر مکانیک در این مورد چیه؟

7. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

با توجه به فرمایش شما لازم میدونم اینم بگم چون قبلا فکر کردم زیاد مهم نباشه پیچ کارتلم شل بود که با نوار تفلون بسته میشد تا که نشتی نداشته باشه ولی بازم جزیی روغن میده رفتم زیر ماشین رو نگاه کردم دیدم تمام دور کارتل و حتی تا نصف موتور رو چرب کرده به نظرم هنگام حرکت و سرعت بالا مقدار نشتی اون چندین برابر شه که همچین وضعی رو درست کرده البته همین دیروز رفتم قلاویز کار درستش کردم.هرچی که دقت کردم جایی دیگه ای رو پیدا نکردم که نشتی داشته باشه به نظر شما پیچ کارتل میتونه انقدر موتور رو چرب کنه یا حتما جایی دیگه ای هم نشتی داشته؟و همینظور راجب کسری روغن.در ضمن وقتی ماشین ثابت پارکه اصلا چکه ای رو زمین نمیکنه.
    خدمت استاد عرض کنم که وقتی از شهر به مدت یکی دو ماه خارج نمیشم و سرعت از80 تا بیشتر نمیشه مقدار روغن خیلی کمتر کم میشه شاید در حد یک سوم لیتر در 1000 کیلومتر.
    روغن موتور هم همیشه بهران یا کاسپین میریزم قبلا 20\50 میریختم که واسه اینکه کم میکرد اونو با 50 ثابت عوض کردم ولی بازم کم میکرد به نظر خودم این روغن ها اصلا تحمل دمای یه 8 سیلندر رو ندارن.
    حرارت کارکرد موتورم رو چون امپر اب خرابه و میزون نیست دقیق نمیدونم
    نظر مکانیک هم بد بودن کیفیت روغن و تنظیم نبودن نسبت هوا به سوخت به خاظر کاربرات نا میزون که باعث بالا رفتن دما موتور میشه و همینظور کهن سالی موتور
    سپاس
    Last edited by usa302; 24-07-2018 at 13:04.

9. 3 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با توجه به فرمایش شما لازم میدونم اینم بگم چون قبلا فکر کردم زیاد مهم نباشه پیچ کارتلم شل بود که با نوار تفلون بسته میشد تا که نشتی نداشته باشه ولی بازم جزیی روغن میده رفتم زیر ماشین رو نگاه کردم دیدم تمام دور کارتل و حتی تا نصف موتور رو چرب کرده به نظرم هنگام حرکت و سرعت بالا مقدار نشتی اون چندین برابر شه که همچین وضعی رو درست کرده البته همین دیروز رفتم قلاویز کار درستش کردم.هرچی که دقت کردم جایی دیگه ای رو پیدا نکردم که نشتی داشته باشه به نظر شما پیچ کارتل میتونه انقدر موتور رو چرب کنه یا حتما جایی دیگه ای هم نشتی داشته؟و همینظور راجب کسری روغن.در ضمن وقتی ماشین ثابت پارکه اصلا چکه ای رو زمین نمیکنه.
    خدمت استاد عرض کنم که وقتی از شهر به مدت یکی دو ماه خارج نمیشم و سرعت از80 تا بیشتر نمیشه مقدار روغن خیلی کمتر کم میشه ....

به احتمال قوی مشکل همین هست.
    در موتور خورجینی بیوک بخاطر محل قرار گیری مانیفولدهای اگزوز که خیلی به کارتل روغن نزدیک هست و پرتاب شدن ذرات ریز روغن از سطح خیس شده با روغن نشتی کارتل به سمت مانیفولدهای داغ در سرعتهای بالا، بوی روغن سوخته وارد اتاق میشه و گردش بسیار سریع روغن در دورهای بالا و فشار بیشتر روغن که باعث عبور از لای پیچ تخلیه صدمه دیده صورت میگیره، هم عامل کم شدن روغن و هم روغن سوزی ( خارج از موتور) شده، که شما با ترمیم مشکل پیچ تخلیه، مورد را حل کردید.

دمای کار کرد موتورها تقریبا در یک حدود هست و از 80 تا 95 تغییر میکنه و این بستگی به شرایط آب و هوایی و موارد دیگه داره اما لزوما صرف اینکه حرارت بالا باشه، دلیل روغن سوزی نیست، مگر اینکه ایرادی در نحوه کار کردن موتور وجود داشته باشه ( مثل کار نکردن یک یا چندتا از سیلندرها) و یا سیستم خنک کننده موتور ایرادی داشته باشه ( مثل خراب بودن رادیاتور، واترپمپ و..) که در نهایت حرارت زیادتری در موتور ایجاد میشه،

روغن بهران کیفیت خوبی داره و من همیشه استفاده میکنم و مشکلی نیست، در مورد آمپر آب بهتره حتما راه بندازید و از نوع جیوه ای یا برقی ( ترجیحا جیوه ای که دقت بهتری داره) استفاده کنید چون یکی از ارکان اطلاعاتی بسیار ضروری ماشین هست و نبود آن ممکنه باعث وارد شدن صدمه به بخشهای مختلف موتور بشه ( مثلا رادیاتور بدون آب باشه و با ماشین مسافتهای زیادی رانندگی کنید در حالیکه موتور داره میسوزه و هیچ آبی در رادیاتور نیست)

تنظیم نبودن کاربراتور تا حدی باعث گرم شدن هست اما نه در حدی که روغن سوزی بوجود بیاره ( مثل روغن سوزی در اتاق انفجار) مشکل کاربراتور هم با تعویض کفی ( اگر ایراد از کفی کاربراتور باشه) حل میشه و مسئله خیلی حادی نیست.

11. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

حتما امپر اب رو درست میکنم مال خودم اتری هست که خراب شده
    یه کاربراتور 400 یکی از اشناها داره که کاملا نو هست یعنی اصلا واسه سرویس باز نشده گفتم که ازش بگیرم.
    کاربرات 400 واسه موتور350 جواب میده از نظر نصب مشکلی نداره منظورم از نظر هوا و سوخت و کارکرد هست.
    روغن رو هم اگه موردی بهتر از بهران هست خوشحال میشم معرفی کنید.متاسفانه تو شهرهای بزرگ تقلب خیلی زیاد شده بعضی ها از مارکهای معروف سو استفاده میکنن.من همیشه با فیلتر 4 و نیم لیتر میریزم
    چون در سرعت های پایین و حالت ثابت اصلا روغن ریزی نداشت زیاد جدی نگرفتمش خدا کنه که مشکل همین باشه الان دیگه کاملا درستش کردم و پیچ اون کاملا سفت شده.
    باتشکر

13. 3 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

خدمت استاد عرض کنم که وقتی از شهر به مدت یکی دو ماه خارج نمیشم و سرعت از80 تا بیشتر نمیشه مقدار روغن خیلی کمتر کم میشه شاید در حد یک سوم لیتر در 1000 کیلومتر.
    روغن موتور هم همیشه بهران یا کاسپین میریزم قبلا 20\50 میریختم که واسه اینکه کم میکرد اونو با 50 ثابت عوض کردم ولی بازم کم میکرد به نظر خودم این روغن ها اصلا تحمل دمای یه 8 سیلندر رو ندارن.
    حرارت کارکرد موتورم رو چون امپر اب خرابه و میزون نیست دقیق نمیدونم
    نظر مکانیک هم بد بودن کیفیت روغن و تنظیم نبودن نسبت هوا به سوخت به خاظر کاربرات نا میزون که باعث بالا رفتن دما موتور میشه و همینظور کهن سالی موتور
    سپاس
    مواردی که استاد فرمودن رو چک کنید
    اوایل این مشکل برایم پیش آمده بود بد نیست pcv valve را از لحاظ سالم بودن تست کنید به این صورت که وقتی موتور روشن هست از سر جایش بیرون بکشید ببینید انگشتتون را محکم میگیره یا نه
    اگر نگرفت یا ضعیف بود بهتره pcv valve و لوله مربوطه را با تینر یا بنزین بشورید و آخر سر هم جرمهایی که تمیز نشده اند را با اسپره انژکتور شور یا کاربراتور شور حسابی تمیز کنید و از مسدود نبودن لوله کاملا مطمئن بشید بعد مجموعه را سر جایش ببندید و امتحان کنید این بار اگر انگشتتون رو نگرفت یا ضعیف بود حتما با نمونه نو تعویضش کنید

مورد دوم لوله ای که از درب سوپاپ به هواکش کارب وصل میشه دوتا فیلتر داره که هر موقع روغن موتور و فیلتر روغن را عوض کردید همراه اونها این دوتا فیلتر هم باید تعویض کنید چون بخار روغن رو به خودشون میگرن و چرب میشن و اجاز عبور هوا را نمیدن که موجب میشه فشار داخل کارتل بالا بره و موجب نشتی روغن از واشرها بشه

البته همان طور که خودتون هم اشاره کردین در حالت درجا یا سرعت زیر 100 کیلومتر به اون صورت نشتی نداره
    کار pcv valve و لوله ای که به هواکش کارب وصل هست به شرح زیر هست
    با تهويه هوای كارتل گاز هاي نشتی از ناحيه رينگ ها به بيرون كارتل راه پيدا ميكنه
    ( كمپرس موتور)
    با تهويه كارتل هوای داخل كارتل از بخارت روغن اشباع نميشه
    با تهويه كارتل موتور خنك تر كار ميكنه
    با تهويه كارتل و ارسال بخارات روغن به داخل منيفولد هوای ورودی موتور از بخارت چرب برای

روانكاری و خنك كاری استفاده ميكنه.
    اطلاعات بیشتر رو میتونید در صحفه 906 مطالعه کنید که جناب camaro lt توضیح دادن.

در ضمن اشاره کردید جای پیچ کارتل رو قلاویز زدید امکان داره مقداری براده آهن داخل کارتل ریخته باشه بهتره روغن رو خالی کرده و از صافی ردش کنید بعد استفاده کنید.
    در مورد روغن موتور کمپانی سطوح کیفیت SEرا گفته اما باتوجه به پیشرفت در تولید روغن میشه از روغن های با
    سطوح کیفیت بالاتر یعنی SF و SG هم استفاده کرد
    متاسفانه نتونستم عکسهای مربوطه رو ارسال کنم مشکل آپلود بوجود آمده.
    Last edited by kcnc; 26-07-2018 at 04:46.

15. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

حتما امپر اب رو درست میکنم مال خودم اتری هست که خراب شده
    یه کاربراتور 400 یکی از اشناها داره که کاملا نو هست یعنی اصلا واسه سرویس باز نشده گفتم که ازش بگیرم.
    کاربرات 400 واسه موتور350 جواب میده از نظر نصب مشکلی نداره منظورم از نظر هوا و سوخت و کارکرد هست.
    روغن رو هم اگه موردی بهتر از بهران هست خوشحال میشم معرفی کنید.متاسفانه تو شهرهای بزرگ تقلب خیلی زیاد شده بعضی ها از مارکهای معروف سو استفاده میکنن.من همیشه با فیلتر 4 و نیم لیتر میریزم
    چون در سرعت های پایین و حالت ثابت اصلا روغن ریزی نداشت زیاد جدی نگرفتمش خدا کنه که مشکل همین باشه الان دیگه کاملا درستش کردم و پیچ اون کاملا سفت شده.
    باتشکر
    سپاسگزارم. متاسفانه در حال حاضر روغن بهتر از مارک بهران سراغ ندارم و در این چند سال اخیر همیشه از بهران استفاده کردم و بطور کلی مشکلی نداشتم، اما روغنهای دیگه که قبلا معروف و با کیفیت بود ( مثل آترود) بشدت بد و بی کیفیت شده و بیشتر روغن بازیافتی و تصفیه شده است تا مواد اولیه پایه نفت واقعی.

در 8 سیلندر بخاطر وضعیت قرار گیری فیلتر روغن ( عمود بر سطح زمین ) و همینطور بزرگتر بودن فیلتر، مقدار گنجایش روغن بیشتری وجود داره و قبلا در 8 سیلندر ، 4 لیتر روغن و نیم لیتر ( یا نزدیک به یک لیتر) مواد نگهدارنده میریختم ( بخصوص تابستان) و کارایی بهتری بوجود می آورد.

الان هم همیشه با هر تعویض یک نیم لیتری تکمیل کننده روغن میریزم که باعث بهتر شدن کیفیت و کارایی روغن میشه، چون در نهایت بازهم بخشی از روغنهای تولید شده دارای مواد بازیافتی و دست دوم یا چندم هست.
    کاربراتور نو واقعا یک گنج بحساب میاد و اگر همه چیز مرتب باشه ، کارایی ماشین خیلی بهتر از چیزی میشه که انتظار دارید.

/////////////////////////////

من هم مشکل آپلود دارم و با مدیریت تماس گرفتم شاید برطرف بشه، برای آپلود سایتهای متعدد داخلی و خارجی وجود داره که بعضا مجانی هم هست و اگر عضو یکی از این سایتها باشید عکسهای شما در آرشیو شخصی نگهداری خواهد شد.

17. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

مواردی که استاد فرمودن رو چک کنید
    اوایل این مشکل برایم پیش آمده بود بد نیست pcv valve را از لحاظ سالم بودن تست کنید به این صورت که وقتی موتور روشن هست از سر جایش بیرون بکشید ببینید انگشتتون را محکم میگیره یا نه
    اگر نگرفت یا ضعیف بود بهتره pcv valve و لوله مربوطه را با تینر یا بنزین بشورید و آخر سر هم جرمهایی که تمیز نشده اند را با اسپره انژکتور شور یا کاربراتور شور حسابی تمیز کنید و از مسدود نبودن لوله کاملا مطمئن بشید بعد مجموعه را سر جایش ببندید و امتحان کنید این بار اگر انگشتتون رو نگرفت یا ضعیف بود حتما با نمونه نو تعویضش کنید

مورد دوم لوله ای که از درب سوپاپ به هواکش کارب وصل میشه دوتا فیلتر داره که هر موقع روغن موتور و فیلتر روغن را عوض کردید همراه اونها این دوتا فیلتر هم باید تعویض کنید چون بخار روغن رو به خودشون میگرن و چرب میشن و اجاز عبور هوا را نمیدن که موجب میشه فشار داخل کارتل بالا بره و موجب نشتی روغن از واشرها بشه البته همان طور که خودتون هم اشاره کردین در حالت درجا یا سرعت زیر 100 کیلومتر به اون صورت نشتی نداره
    کار pcv valve و لوله ای که به هواکش کارب وصل هست به شرح زیر هست
    با تهويه هوای كارتل گاز هاي نشتی از ناحيه رينگ ها به بيرون كارتل راه پيدا ميكنه
    ( كمپرس موتور)
    با تهويه كارتل هوای داخل كارتل از بخارت روغن اشباع نميشه
    با تهويه كارتل موتور خنك تر كار ميكنه
    با تهويه كارتل و ارسال بخارات روغن به داخل منيفولد هوای ورودی موتور از بخارت چرب برای

روانكاری و خنك كاری استفاده ميكنه.
    اطلاعات بیشتر رو میتونید در صحفه 906 مطالعه کنید که جناب camaro lt توضیح دادن.

در ضمن اشاره کردید جای پیچ کارتل رو قلاویز زدید امکان داره مقداری براده آهن داخل کارتل ریخته باشه بهتره روغن رو خالی کرده و از صافی ردش کنید بعد استفاده کنید.
    در مورد روغن موتور کمپانی سطوح کیفیت SEرا گفته اما باتوجه به پیشرفت در تولید روغن میشه از روغن های با
    سطوح کیفیت بالاتر یعنی SF و SG هم استفاده کرد
    متاسفانه نتونستم عکسهای مربوطه رو ارسال کنم مشکل آپلود بوجود آمده.

با تشکر از راهنمایی شما
    رفتم pcv رو چک کردم درب سوپاپ طرف راننده یه هواکش داره که با شیلنگ وصل شده به کاربراتور من اونو باز کردم صدای باد و مکش داشت و فهمیدم که کار میکنه.
    اما درب سوپاپ طرف شاگرد یه لوله خم فلزی داشت که در ادامه وصل شده بود به هواکش کاربراتور من اون لوله رو در اوردم و دستم رو داخلش کردم اما هیچ عکس العملی مشاهده نکردم نه مکش داشت نه هوایی ازش بیرون میزد فقط خیلی جزیی وقتی که دستمو خیس کردم گزاشتم کمی احساس خروج باد کردم همین.داخل لوله رو بازدید کردم پر از جرم و اشغال بود
    الان با توجه به این وضعیت دوستان چه نظری دارن و اینکه مشکل از کجاست؟
    موقع قلاویز کاری هم روغن رو از صافی رد کردیم هم اینکه مقداری از روغن رو داخل موتور ریختیم که اگر براده ای باشه بشوره ببره
    سپاس از دوستان
    Last edited by usa302; 26-07-2018 at 00:12.

19. 3 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •