تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1014 از 3345 اولاول ... 14514914964100410101011101210131014101510161017101810241064111415142014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,131 به 10,140 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    آقا از بین این برنامه های مربوط به مکان یابی دکل کدومش دقیقتره؟
    ایا میتونم تو تبلتم که فقط 3g هست محل دکل 4g رو پیدا کنم؟

داره خودمونی میشه sunmaster_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من فکر میکنم اون عزیزی که میگه با 380 گوشی 4جی خریده داره اشتباه میکنه من 5 ماه پیش گوشی هوای میت 7 خریدم 1.750 اما پشیمون نیستم خیلی عالی و هماهنگ با 4 جی است داغ نمیکنه هنگ هم نداره تاحالا هم نشده بازی یا برنامه ای روش بریزم نتونه اجرا کنه قابلیت پخش 19 ساعت مداوم فیلم رو داره باطری فوق العاده عالی و با دوام بسیار راضی هستم میتونید با تخفیف زیاد از سایت دی جی کالا تهیه کنید دوستم هم میخواست یک گوشی با قابلیت 4 جی تهیه کنه اما پایین ترین قیمتی که برای 4 جی بهش گفتن تو علائدین 530 بود یک مارک گمنام بود (شیائومی) . هووای مارک جی 730 که الان حدود 700 تومان قیمت داره هم با 3جی هماهنگه اما قابلیت 4 جی نداره من تعجب کردم از حرف این عزیزمون
    Last edited by sunmaster_7; 22-02-2015 at 20:51.

3. 3 کاربر از sunmaster_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pouyasony's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

من فکر میکنم اون عزیزی که میگه با 380 گوشی 4جی خریده داره اشتباه میکنه من 5 ماه پیش گوشی هوای میت 7 خریدم 1.750 اما پشیمون نیستم خیلی عالی و هماهنگ با 4 جی است داغ نمیکنه هنگ هم نداره تاحالا هم نشده بازی یا برنامه ای روش بریزم نتونه اجرا کنه قابلیت پخش 19 ساعت مداوم فیلم رو داره باطری فوق العاده عالی و با دوام بسیار راضی هستم میتونید با تخفیف زیاد از سایت دی جی کالا تهیه کنید دوستم هم میخواست یک گوشی با قابلیت 4 جی تهیه کنه اما پایین ترین قیمتی که برای بهش گفتن تو علائدین 530 بود یک مارک گمنام هووای مارک جی 730 که الان حدود 700 تومان قیمت داره هم با 3جی هماهنگه اما قابلیت 4 جی نداره من تعجب کردم از حرف این عزیزموندوست گرامی
    نه عزیزم ایشون راست میگه شما برو سایت ال دیجیتال همین مدلی که ایشون گفتن رو 410 تومان گذاشته که تو بازار قطعا میشه با قیمت کمتری تهیه کرد.من قسمت نقد و بررسیشو هم خوندم هرکی گرفته راضی بوده

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

5. 6 کاربر از pouyasony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

من فکر میکنم اون عزیزی که میگه با 380 گوشی 4جی خریده داره اشتباه میکنه من 5 ماه پیش گوشی هوای میت 7 خریدم 1.750 اما پشیمون نیستم خیلی عالی و هماهنگ با 4 جی است داغ نمیکنه هنگ هم نداره تاحالا هم نشده بازی یا برنامه ای روش بریزم نتونه اجرا کنه قابلیت پخش 19 ساعت مداوم فیلم رو داره باطری فوق العاده عالی و با دوام بسیار راضی هستم میتونید با تخفیف زیاد از سایت دی جی کالا تهیه کنید دوستم هم میخواست یک گوشی با قابلیت 4 جی تهیه کنه اما پایین ترین قیمتی که برای 4 جی بهش گفتن تو علائدین 530 بود یک مارک گمنام بود (شیائومی) . هووای مارک جی 730 که الان حدود 700 تومان قیمت داره هم با 3جی هماهنگه اما قابلیت 4 جی نداره من تعجب کردم از حرف این عزیزمون
    حداقل دو مدل گوشی ۴جی زیر ۵۰۰ تومن توبازار هست که یکیش همین وای۵۵۰ است

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. 3 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز شما درست میگی من هنوز تفاوت 3G با 4G نمیدونم.

Sent from my iPad using Tapatalk

9. 3 کاربر از mehdi-sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دوست عزیز گوشی Huawei Ascend Y550 قابلیت 4جی داره و توی بازار هم هست یکی از دوستان من تازه خریده و منم تا عید میخرم چون هم ارزون هست و هم قابلیت 4 جی داره و دوربینشم 5 هست و....

11. 3 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

با این حساب مودم 4g بخریم که چی بشه اصلا به درد نمیخوره
    بریم یدونه گوشی هواوی بخریم که بهتره کلی قابلیت دیگه هم داره قیمتش نسبت به مودم خیلی به صرفه تره
    میزنیش برق میزاریش بالایی جایی، هات اسپات هم روشن میکنی کل خونه رو پوشش وایرلس میده
    اگه قیمت مودم نمیاد پایین، این گوشی چند وقت دیگه قیمتش ممکنه بیشتر هم افت کنه

13. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    آقا از بین این برنامه های مربوط به مکان یابی دکل کدومش دقیقتره؟
    ایا میتونم تو تبلتم که فقط 3g هست محل دکل 4g رو پیدا کنم؟
    نظری ندارید؟

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

حالا که تاپیک به تاپیک معرفی و مشورت گوش تبدیل شد

کسی اطلاع داره مدل های جدید لومیا که نسل 4 رو پشتیبانی می کنند که وارد ایران میشن؟

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با این حساب مودم 4g بخریم که چی بشه اصلا به درد نمیخوره
    بریم یدونه گوشی هواوی بخریم که بهتره کلی قابلیت دیگه هم داره قیمتش نسبت به مودم خیلی به صرفه تره
    میزنیش برق میزاریش بالایی جایی، هات اسپات هم روشن میکنی کل خونه رو پوشش وایرلس میده
    اگه قیمت مودم نمیاد پایین، این گوشی چند وقت دیگه قیمتش ممکنه بیشتر هم افت کنه
    دوست عزیز مودم کارکرد خودش رو برای اشخاص خاص داره. مثلا برای کسی که اینترنت خونه و بیرونش 3 جی و 4 جیه. adsl هم تعطیل.
    اشتباه ایرانسل این بود که مودمهای 4 جیش رو زیر سیصد نیاورد. معمولا اپراتورها که لاک می کنن کلی میان زیر قیمت بازار آزاد اما الان تی پی لینک مودم آنلاکش رو داره 450 میده و ایرانسل لاکش رو
    Last edited by ak313; 22-02-2015 at 23:30.

17. این کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •