تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1012 از 2199 اولاول ... 12512912962100210081009101010111012101310141015101610221062111215122012 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,111 به 10,120 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    من یه مودم جیبی مبین نت دارم. اخیرا SSID و پسورد وایرلسش عوض شده. (احتمالا کسی هکش کرده و تغییرش داده !‌) میخواستم ببینم چجوری میتونم مثلا تنظیماتشو ریست کنم که بتونم دوباره اینا رو روش تعریف کنم ؟
    با تشکر
    روی خود مودم یه سوراخ خیلی ریز داره که میتونی با یه سوزن ریستش کنی فقط باید حدود 4 الی 5 ثانیه نگهش داری و بعد خودش ریست میشه.
    فقط یه مشکلی هست اینکه باید بری داخل کنسول و تو قسمت تنضیمات وایمکس دوباره خودت ID , Pass رو بصورت دستی وارد کنی.
    Last edited by jo_jumper; 22-08-2012 at 11:26.

2. این کاربر از jo_jumper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    من یه مودم جیبی مبین نت دارم. اخیرا SSID و پسورد وایرلسش عوض شده. (احتمالا کسی هکش کرده و تغییرش داده !‌) میخواستم ببینم چجوری میتونم مثلا تنظیماتشو ریست کنم که بتونم دوباره اینا رو روش تعریف کنم ؟
    با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت آخر : راهنمای تنظیمات مودمهای وایمکس مبین نت

فایل مربوط به مودم جیبی دانلود و مراحل بترتیب طی گردد ...

4. این کاربر از مبین نت بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این مواردی که ذکر کردید کجاش به حجم مصرفی ربط داشت ؟! بنده گفتم در حجم مصرفی امکان نداره زیاد محاسبه بشه چون همش بصورت خودکار لحاظ میشه و امکان افزایش یا کاهش حجم برای اشخاص خاص نیست ...
    پس همه دروغ میگن غیر شرکت اعظم مبین نت که حتی حاضر نیست جواب مشتری هاشو بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

یکی جواب منو بده دیگه
    Sent from my LT18i using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام مبین نت
    یه چند تا سوال داشتم لطف کن و جواب بده
    1- شما قانونی و یا سیستمی دارید مثل بعضی از شرکت های adsl مثل شاتل که مثلا اگه توی ساعت رایگان بیشتر از 1گیگ دانلود کنن با مشترکین پر صرف شیر می کنید ، می خوام بدونم اگه همچین سیستمی دارید خوب کمتر دانلود بکنیم تا این بلا سرمون نیاد
    2- قبول کنید که پهنای باندتون به تعداد یوزر ها نیست و این باعث میشه که شبا سرعت اینقدر افت بکنه
    من اهواز هستم و الان بیشتر از 2سال هست که مشترکتون هستم و همون اوایل هم این مشکل بود اما با صحت با خانم عزیز آبادی و توجیه کردنشون که میخوام مودم رو پس بدم قانع شدن و چند هفته بعد تماس گرفتن و گفتن پهنای باند رو افزایش دادن و مشکل حل شد.
    تا اواخر سال پیش مشکلی نبود و تقریبا سرعت شب و روز یکی بود و کمترین افت رو در شب داشتم ولی از اول امسال بشدت سرعت افت پیدا می کنه!
    3- کارای عجیب غریبی هم جدیدا می کنه مثلا چند دقیقه قبل از 2 یا چند دقیقه بعدش آیپی رو عوض میکنه و قطع و وصل میشه ! این اتفاق هر شب میوفته!
    سرعت روزا 130 هست و خوب اما شبا بالاترین سرعت 20 و اکثر اوقات در حد دیال آپ
    4- سازمان تنظیم مقررات هم شکایت کردم و پیگیری کردم اما متاسفانه باز هم به نتیجه ای نرسیدم چون ساعات رایگان رو اصلا جز تعهداتشون نمی دونم و ازش شونه خالی می کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

جناب مبین نت
    برای تعرفه 512 با در نظر گرفتن اینکه همه شرایط خوب باشه ( سیگنال و ...) لطفا بگید سرعت دانلود باید بین چه محدوده اعدادی برای حداقل و حداکثر باشه.
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

چیزایی من تو مبین نت دیدم که تا حالا به عمرم ندیدم .. pc رو روشن می کنم پینگ میگیرم پینگ روی 300 هست و همه چی عادی ...
    یه سایت باز می کنم می بینیم نصفه لود میشه و نصفه ی دیگش بخواد لود شه باس یه قرن بگذره .. پینگ هم که میگیرم همه تایم اوت هست ...
    اینه معجزه ی قرررررن مبین نت ... من نمی دونم خودشون خجالت نمی کشن همچین نتی دادن دست مردم !
    Last edited by yuzarsiff; 22-08-2012 at 13:30.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    از جناب مبین نت انتظار نداشتم که این حرف را بزنه: آنها که 128 با سرعت بالا به شما میدن تعرفتون را هم رو 1 مگ میبندند!
    واقعاْ؟ یعنی شرکتهای ADSL اشتراک 128 را به اندازه یک مگ مبین پول میگیرند؟
    انصاف داشتن یک شرکت به تعداد مشتریان راضی و ناراضیش نیست. شما وقتی در آگهیها چیزی را تبلیغ میکنید؛ باید در همون حد هم خدمات بدهید و اگر کمتر باشد غش در معامله است. غیر از اینه؟
    یعنی همین الآن میگین اشتراک 512 باید سرعت بین 70 تا 120 باشه. خوب ما اهوازیها چه کار کنیم که بیشترین سرعتمون از 64-66 بالاتر نمیره؟

11. 2 کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان اهوازی الان ماه مبارک رمضان به پایان رسیده و وارد ماه جدید شدیم .به نظر میاد محدودیت ها کمی برداشته شده و به نظرم سرعت بالاتر رفته و نوسان کم شده .لطفا کسانی که یک مگ و 2 مگ دارن نتیجه رو اعلام کنند.

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان برای اینکه بالای 128 شارژ کنم،حتما باید مدرک ارائه بدم،مثل کارت دانشجویی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •