تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 300 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 2997

نام تاپيک: Clash of Clans ™

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

یه سوال
    کاپ بالا باشه ولی لول پایین توی جستجوی وار ربط داره یا نه؟
    تو یه کلن رفتم میگه کاپت بیار پایین کاپم1450 لولم 41 ولی به اندازه کسی لولش 50 باشه برابری میکنه بیشتر دفاعی اپ کردم.میخوام کارگر چهارم بگیرم تا لیگ مستر برم بعد بیام پایین
    یه سوال دیگه ممکنه اکانت بدم به کسی دیگه میشه ایمیلی که با بازی سینک کردم قطع کنم یه ایمیل دیگه با اکانت بازی سینک کنم ؟
    کاپ فقط تو اتک معمولی تاثیر داره
    تو کلن وار با توجه به تان هال و دفاعیات پیدا میکنه،معمولا هم سطح میاره حریف رو !
    در مورد مستر هم بگم که میخای برسی فقط تان هال هایی که بیرونن رو بزن و بیا بیرون! توی چند ساعت میشه به کریستال رسید ولی برای رسیدن به مستر باید یه هفته ای زحمت بکشی! چون هم هال بیرون خیلی کم پیدا میشه هم اینکه یک دقیقه بری بیرون میزننت!
    من خودم خواستم به چمپیونز برسم که نشد! البته کارگر پنجممو هم باز کردم ،سعی کن به هیچ وجه جم مصرف نکنی تا زمانی که پنج تا کارگرت رو باز نکردی!

2. این کاربر از jamal9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یک سوال.
    من الان دیدم که حتی در همین انجمن اکانت های این بازی به قیمت های بسیار بالا به فروش میره.
    سوال اینجاست.مگه امکان -- و چیت برای این بازی نیست که اینجور اکانتها اینقدر فروش میره ؟؟!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

یک سوال.
    من الان دیدم که حتی در همین انجمن اکانت های این بازی به قیمت های بسیار بالا به فروش میره.
    سوال اینجاست.مگه امکان -- و چیت برای این بازی نیست که اینجور اکانتها اینقدر فروش میره ؟؟!!!!!
    سلام.
    بله قیمت اکانتا بالاس و این وخاطر اینکه این بازی یکی از خوب ترین سریوس ها رو داره و امکتن چیت و -- وجود نداره...بجز موارد کم که اونم بعد چند مدت بازی متوجه میشه و کیکتون میکنه.

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

یک سوال.
    سلام چون برای این بازی تقریبا هیج هکی نیست،کسایی که -- میکنن هم ظرف مدت خیلی کوتاه اکانتشون بن میشه!
    و اینکه خیلی باید زحمت بکشی ،من زیاد از قیمت ها خبر ندارم اما فک کنم یه اکانت لول 80 حدود 300-400 تومن بفروش برسه! از نظر من قیمت برای فروشنده کم هم هست چون حداقل چهار ماه بکوب 24 ساعته باید بازی کرده باشه که به اینجا رسیده! حالا شما اینهمه زحمت رو کنار بذار ،پول اینترنت چهار ماه رو حساب کن ! واقعا قیمت زیاد نیست !
    حالا اکانت های بالای لول صد که میلیونی هستن هم واقعا ماه ها و شاید بیشتر از یه سال زحمت کشیدن براش!
    من که بشخصه دوس ندارم اکانتمو بفروشم!

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

الان خیلی ها این بازی رو دارند و تا چندماه دیگه قیمت این اکانت ها پایینتر هم میاد چون دیگه خیلی ها شروع کردند و تا چند ماه دیگه همه یک اکانت خوب دارند و نیازی به خرید ندارند!
    روزی بازی مثل شطرنج میشه و چیدن و نوع دفاع و تاکتیک های دفاعی و بردن جام ارجحتر از ساخت و ساز میشه دقیقا برعکس امروز که فارم در ارجحیت هست، چون تا چند سال دیگه هزاران نفر نیازی به ساخت و ساز ندارند و نقشه های قوی دارند!

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

الان خیلی ها این بازی رو دارند و تا چندماه دیگه قیمت این اکانت ها پایینتر هم میاد چون دیگه خیلی ها شروع کردند و تا چند ماه دیگه همه یک اکانت خوب دارند و نیازی به خرید ندارند!
    روزی بازی مثل شطرنج میشه و چیدن و نوع دفاع و تاکتیک های دفاعی و بردن جام ارجحتر از ساخت و ساز میشه دقیقا برعکس امروز که فارم در ارجحیت هست، چون تا چند سال دیگه هزاران نفر نیازی به ساخت و ساز ندارند و نقشه های قوی دارند!
    همیشه کسایی هستن برای تازه شروع کردن! چه بسا خیلی ها الان همه ی وسایلشون آپ هست و دوساله که بازی میکنن! و کسایی که دو روز شده که دارن بازی میکنن!
    سال های اینده هم هم همینطور!
    البته کمتر کسی پیدا میشه که بخاد برای فروختن اکانتش بازی کنه!
    من خودم بشخصه اگه یه سال برای بازی زحمت کشیده باشم اونو به یکی دو میلیون نمیفروشم! بچه مایه دار هم نیستم!

8. این کاربر از jamal9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

چه طور میشه یه کلن سه تا لیدر داشته باشه ؟
    #2888cop

سرچ کنید، این کلن سه تا لیدر داره

10. 3 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

#2888cop

خیلی جالبه! منم اولین باره که میبینم!
    مگه اینکه کلن ماله فامیلای شرکت سوپرسل باشه
    Last edited by jamal9; 25-01-2015 at 18:48.

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

فتوشاپه

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

#2888cop

چه جالب...:-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •