تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 103 اولاول ... 5191979899100101102103 آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1026

نام تاپيک: ASUS N56

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

والا من الان با یدونه رم میکرو هم دارم امتحان میکنم و زدمش به یه چیزی که ورودی یو اس بی داره بعدش دیگه فک نکنم با یو اس بی2 هم اینقد سرعت پایین باشه الان من دارم write میکنم روش حدود14 مگ میده.رمم هم سیلیکون پاور 32گیگ کلاس 10 که توی دیجی هم ازش موجوده حدود 60 تومنه ....

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

سلام دوست عزیز باز هم شما مارو با یه کشف تازه غافل گیر کردی اتفاقا من خودم هم تعجب کردم که چطور من حتی وقتی سیستم خاموشه هم کولپد بعضی وقتا کار میکنه!!!!!!!!!!!!!!!
    الان دلیلشو فهمیدم...
    ممنونم که اطلاع رسانی کردین.
    یه سوال دارم !
    خواستم ببینم شما سرعت read & write لپتاپت چنده؟
    من احساس میکنم خیلی پایینه!احیانا از ان 56 داران عزیز کسی هارد اکسترنال داره؟من الان با این فلش مموری قدیمیای ترنسند که اگه یادتون باشه مکی بودن با کناره های سبز و بنفش و ...من الان یدونه بنفششو دارم سرعت read & write ام احساس میکنم خیلی پایینه.بعدش میخوام هارد اکسترنال بگیرم گفتم نکنه من بگیرم و سرعت همینطور بمونه!روی همه پورت ها هم اینقده!البته تا حالا با فلش دیگه ای مال یکی از دوستان امتحان کردم سرعت رایت20 مگ بود با فلش خودم 6!!!!مگ.
    گفتم الان با این هارد جدید یو اس بی 3 ها شما چه میزان سرعت رایتی ازش میگیرین؟
    ممنون میشم جواب بدید .ببخشید طولانی شد
    سلام
    ممنون
    سرعت درگاه USB3.0 تا 4.8 گیگابیت در ثانیه هست که این یه استاندارده.(اگه اشتباه نکنم) یعنی چیزی در حدود 600 مگ در ثانیه
    ولی خب نه سرعت هارد اکسترنال و نه سرعت فلش اصلا به این نمیرسه.
    الان من یه فلش usb3.0 دارم سرعت readـش 80 مگ در ثانیه هست. تازه مثلا اگر فکر کنیم سرعت یه هارد اکسترنال 300 یا بیشتر باشه اصلا هارد داخلی لبتاپ چنین سرعتی رو نداره که بتونه بخونه!!!
    Last edited by AliSub; 29-01-2015 at 23:34.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

"""""سرعت درگاه USB3.0 تا 4.8 گیگابیت در ثانیه هست که این یه استاندارده.(اگه اشتباه نکنم)
    یعنی چیزی در حدود 600 مگ در ثانیه
    """"

سلام.ممنون که پاسخ دادین...
    در مورد جمله ی بالا احساس میکنم واحد هارو اشتباه گفتین.میشه درستش کنین در صورت امکان؟چون احساس میکنم یکیشون باید در واحد دقیقه باشه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

با سلام به همه دوستان عزیز
    پورت USB 2مي‌تواند اطلاعات را با سرعت حداکثر 480 مگابيت بر ثانيه منتقل کند، در حالي که اين پهناي باند در USB 3تا 10 برابر افزايش يافته است. سرعت انتقال اطلاعات از طريق پورت‌هاي USB 3حداکثر 5 گيگابيت بر ثانيه است.
    اینها حداکثر مقدار هستند که به خیلی چیزهای دیگر وابسته اند. از جمله سرعت هارد لپ تاپ.
    در ضمن واحدها مگابیت است نه مگابایت (
    هر ۸بیت = ۱بایت)

5. این کاربر از mhe3xe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

اها بعله ممنون که تذکر دادین

7. این کاربر از a_bayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeed7711's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

با سلام
    لپ تاپ من یه مدته صداش بم شده حالا نمیدونم مشکل سخت افزاریه یا نر افزار هرچی با تنظیماتش ور رفتم درست نشد برا ریست کردن تنظیمات صدا تو ویندوز 8 باید چکار کرد؟ نرم افزار خاصی سراغ ندارین ؟

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

با سلام
    لپ تاپ من یه مدته صداش بم شده حالا نمیدونم مشکل سخت افزاریه یا نر افزار هرچی با تنظیماتش ور رفتم درست نشد برا ریست کردن تنظیمات صدا تو ویندوز 8 باید چکار کرد؟ نرم افزار خاصی سراغ ندارین ؟
    سلام
    از این برنامه برای صدا استفاده میکنی؟؟؟
    این برای خود N56 هست.

اون ولوم MAXXTreble برای صدای زیر هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

آقایون جریان اینکه میگن مدل n56jr دیگه تولیدش متوقف شده چیه؟ میگن یه سری مشکلات داره این مدل، واسه همین دیگه تولید نمیشه. یعنی چی آخه؟ این همه پول بدیم بعد بگن مشکل داره؟ بیشتر هم روی گرتفیک گیر داده بودند که گرافیک gtx760 مناسب لپ تاپ نبوده و بهینه نشده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

آقایون جریان اینکه میگن مدل n56jr دیگه تولیدش متوقف شده چیه؟ میگن یه سری مشکلات داره این مدل، واسه همین دیگه تولید نمیشه. یعنی چی آخه؟ این همه پول بدیم بعد بگن مشکل داره؟ بیشتر هم روی گرتفیک گیر داده بودند که گرافیک gtx760 مناسب لپ تاپ نبوده و بهینه نشده.
    نه این حرف درست نیست.این حرف زمانی درست که کلا مدل n56 تولید نشه.به این حرفها توجه نکن.این طبیعی هست وقتی انویدیا سری کارت 800و 900 رو معرفی کرد ایسوس محصولاتش رو بروز رسانی کرد و n56 ها رو با کارت گرافیک gtx 850 بروز کرد که هم مصرف باتری بهتری داره و هم جدیدتره و gtx 760 رو کنار گذاشت .یه شرکت باید همیشه بروز باشه.الان دیگه باید شاهد این کارت گرافیک باشیم.gtx 950mو 960m .
    البته 970m هست که قیمتش بالاست.

12. 3 کاربر از dell90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام بر دوستان ان56 دار عزیز...
    آقا یه سوال دارم ...تاچ پد لپتاپ من هنگام اسکرول کردن و یا دابل کیلیک روی قسمت حساس که کار کلیک راست رو انجام میده یکم delay داره...بعدشم روی آیکون قسمت پایین سمت راست که مربوط به تاچ پد میشه یه چراغ سبز که "فقط"باید زمانی که تاچ پد لمس میشه روشن شه کلا روشنه
    گفتم اگه میشه یه کاری پیشنهاد بدین من انجام بدم...ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •