تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 130 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام من رشته های گرافیک (ارتباط تصویری ) و طراحی صنعتی رو مجاز شدم حالا میخواستم بپرسم هر سال آزمون عملی (طراحی ) این رشته ها کجا برگذار میشه یعنی سال گذشته کجا بود آخه شنیدم محل برگذاری تهرانه در ضمن استان محل اقامت من استان همدان لطفا کمکم کنید
    همدانم آزمونش تهران برگزار میشه....
    موفق باشین..

2. این کاربر از faeeeeze بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sevil_son12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

همدانم آزمونش تهران برگزار میشه....
    موفق باشین..
    اطلاعیه این مطلب توی سایت سنجش هست که به طور مثلا کاملی در مورد همه چیز توضیح داده.

همه کسانی که ازمون عملی دارن با قدرت و اعتماد به نفس کامل برن و شرکت کنند.دیگه الان کسی نباید به فکر شانس قبولی باشه.به نظر من اوناایی قبول میشن که از همین الان خودشون به این باور برسن که قبول میشن.دیگه باقی مسایل مهم نیست. برید وشرکت کنید کنید که دنیا منتظر هنرمندان نسل جوان ایران هست.

بالاخره یه همشهری یافتیم . راستی دیگه از قم کسی اینجا نیست؟

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام.
    از بچه ها کسی هست که ازمون نمایش یا کارگردانی یا طراحی صحنه داشته باشه؟ از اقایون؟

داره خودمونی میشه betiart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آزمون عملی مجسمه سازی رفتم قبلش گفتند کلی لوازم مجسمه سازی ببریم منم یه هفته دنبال وسایل ازین ور تهران به اونور بودم قبلشم کلاس مجسمه سازی رفتم کلی هزینه آخرش آزمون امسال لطف کردند فقط طراحی آزمون بود نمیشد میگفتند که لا اقل وقتی که رو کلاس مجسمه گذاشتمو رو طراحی میذاشتم ؟واقعا که.....حالا شمام اگه رفتین سر یه آزمون با این اتفاقا روبرو شدین تعجب نکنین!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

دوستان امسال کی کنکور هنر داره؟؟ لطفا بگید همو کمک کنیم

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان امسال کی کنکور هنر داره؟؟ لطفا بگید همو کمک کنیم
    شما هر سوالی داری بپرس یچه های این تاپیک همه در خدمت شما هستن.امسال یا سال قبلی فرقی نداره.کسانی که کنکور هنر رو جدی شرکت میکنن با بقیه افراد جامعه تفاوت دارن(البته قصدم توهین به بقیه نیست ولی فرق میکنن دیگه) پس باید به هم مسیرهاشون کمک کنن.

8. این کاربر از sevil_son12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

شما هر سوالی داری بپرس یچه های این تاپیک همه در خدمت شما هستن.امسال یا سال قبلی فرقی نداره.کسانی که کنکور هنر رو جدی شرکت میکنن با بقیه افراد جامعه تفاوت دارن(البته قصدم توهین به بقیه نیست ولی فرق میکنن دیگه) پس باید به هم مسیرهاشون کمک کنن.
    lممنون از شما
    میخوام بدونم چرا همیشه وقت کم میارم و احساس میکنم نمیتونم خودمو برسونم جلو
    مثلا ترسیم فنی رو اصلا نخوندم تا حالا و همچنین موسیقی رو چون رشته ی من تجربی بوده و هیچیشو نمیفهمم :(

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

lممنون از شما
    میخوام بدونم چرا همیشه وقت کم میارم و احساس میکنم نمیتونم خودمو برسونم جلو
    مثلا ترسیم فنی رو اصلا نخوندم تا حالا و همچنین موسیقی رو چون رشته ی من تجربی بوده و هیچیشو نمیفهمم :(
    رشته هنر مثل ریاضی و تجربی نیست. من خودم رشته ام ریاضیه و رتبم هم تو گروه ریاضی بد نشد ولی هنر رو ترجیح دادم.توی هنر باید با دلت درس بخونی .من برای کنکور هنر 55 روز بیشتر نخوندم.البته چون موسیقی و تئاتر کار میکنم خیلی جلو افتادم. موسیقی رو حتما بخون چون یه تست موسیقی توی کنکور خیلی جابجات میکنه.سعی کن یکیو که موسیقی کار میکنه و به تئوری موسیقی اشراف داره رو پیدا کنی تا بهت کمک کنه.اینطوری پیشرفتت خیلی متفاوته تا اینکه تنها بخونی.

ترسیم فنی هم که میتونی با کتاب کمک اموزشی حلش کنی.اگر ریاضی تجربی رو هم مسلط باشی میتونی یه سری از تستهاش رو بزنی .یه سری از تستهاش که حفظیه که باید بخونی.میمونه مباحث تخصصی که باید ذهن قوی و سه بعدی سازی داشته باشی .

هیچ وقت فکر نکن پیشرفت نمیکنی چون زمانی که میخونی متوجه پیشرفتت نمیشی باید توی شرایط کنکور قرار بگیری تا بدونی خوندن هات بی مورد نبوده. راستی اگه بتونی خودتو توی جو کنکوری های هنر قرار بدی خیلی عالی میشه.اونموقع میفهمی که اونقدر هام که فکر میکنی در جا نمیزنی و از خیلی ها جلو زدی.

حرف اخر :هنر باید دلی باشه تا عقلی .این رو من بهت میگم که کلا با نظام فکری مهندسی بزرگ شدم ولی بالاخره عوضش کردم و همینم رمز موفقیتم بود.
    موفق باشی.نا امید نشو که همیشه کسایی هستن که حسرت شرایط تو رو میخورن.
    Last edited by sevil_son12; 11-11-2012 at 17:46.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

دوستان من رشته لیسانسم رشته مهندسی هست و امسال ناخواسته رشته سینما برای ارشد ثبت نام کردم.حالا این ناخواسته ثبت نام کردن داستانی داره که از حوطله جمع خارجه
    البته چندین ساله که تو سرم هست که سراغ این رشته برم ولی نمیشد.امسال هم قصد جدی ندارم و بیشتر برای خودم خودآزمایی هست.البته هیچ مطالعه ای هم نداشتم.
    میخواستم ببینم با توجه به ضرایب گرایش سینما شما چه منابعی رو معرفی میکنید که اگر تونستم مطالعه ای داشته باشم و آزمون دادن بیخودی نباشه.
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by aluminum; 10-11-2012 at 15:58.

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام بچه ها.من جمعه ازمون عملی گروه نمایش دارم.خیلی سختمه برم تهران چون کلی کار دارم.به نظرتون شرکت نکنم چطوره؟
    دو راهیه بدیه. میترسم بعدا افسوس این فرصت رو بخورم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •