تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 115 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1146

نام تاپيک: رانا ( Rana )

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

میشه یه عکس از تغییرات بین این دو مدل بزارید.
    عکس ازش ندارم
    ولی تغییرات همونه که عرض کردم

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

دوستان من می خوام یه رانا بگیرم بهنظر شما بخرم یا نه ؟؟
    فقط از مشکلاتش بگید ..
    من خوبیاشو میدونم.
    خرید کنید ماشین خوبیه
    مشکل خاصی نداره
    فقط کیفیت پایین داشبورد هست

3. 2 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در ادامه صحبت دوستم حسین عرض کنم که رانا متاسفانه از بدنه با ورق نازک تری به نسبت 206 ساخته شده ، ستونها و سقف در حد باورنکردنی ضعیف هستند و از نظر ایمنی این خودرو سردرگم است .

5. 4 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در ادامه صحبت دوستم حسین عرض کنم که رانا متاسفانه از بدنه با ورق نازک تری به نسبت 206 ساخته شده ، ستونها و سقف در حد باورنکردنی ضعیف هستند و از نظر ایمنی این خودرو سردرگم است .

سلام

رو چه حسابی این حرف رو میزنید - که ورق رانا ضعیف تره - دلیلی براش هست یا تجربی میگید این حرف رو - من هردوتاش رو دارم

7. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

رو چه حسابی این حرف رو میزنید - که ورق رانا ضعیف تره - دلیلی براش هست یا تجربی میگید این حرف رو - من هردوتاش رو دارم
    فکر میکنم با صربه دست و یا یک شیء با پارچه بشه فهمید. تست بکن شاید بنده خدا درست بگه.

9. این کاربر از becareful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

چند مورد تصادفی دیدم که توی صافکاری مشغول صاف کردنش بودند ، دومورد بود که گلگیر ضربه خورده بود و حالت مچاله شده پیدا کرده بود ، به استاد صافکار گفتم ، گفت جنس ورقش بسیار نازکه و اصلا ربطی به 206 نداره و مثل پراید حتی نازک تر هست !

11. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند مورد تصادفی دیدم که توی صافکاری مشغول صاف کردنش بودند ، دومورد بود که گلگیر ضربه خورده بود و حالت مچاله شده پیدا کرده بود ، به استاد صافکار گفتم ، گفت جنس ورقش بسیار نازکه و اصلا ربطی به 206 نداره و مثل پراید حتی نازک تر هست !

اگه اینطوری باشه - باید وزن رانا حد قل 150 کیلو کمتر باشه از 206 این درحالی هست که وزن 206 SD وی 8 برابر با 1086 کیلو گرم هست و رانا 1104 کیلو هست ( یعنی یه 25 کیلویی هم سنگین تر هست رانا)
    و موضوع جالبتر اینه که پراید 141 که سنگین ترین مدل پراید هست 880 کیلو هست و پراید 132 که کارخونه ادعامیکنه - ایمن تر شده و ورقش کلفت تر شده 850 کیلو هست -

و حالا با ادعای اون صافکاری که به شما گفته که ورق رانا از پراید هم نازک تره خودتون حساب کنید که رانا باید پس حد اقل هم وزن پراید 142 باشه - این درحالی هست که رانا وزنش از 206 اس دس وی 8 بیشتر هم هست -
    Last edited by sajjad1973; 21-09-2013 at 19:18.

13. 2 کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگه اینطوری باشه - باید وزن رانا حد قل 150 کیلو کمتر باشه از 206 این درحالی هست که وزن 206 SD وی 8 برابر با 1086 کیلو گرم هست و رانا 1104 کیلو هست ( یعنی یه 25 کیلویی هم سنگین تر هست رانا)
    و موضوع جالبتر اینه که پراید 141 که سنگین ترین مدل پراید هست 880 کیلو هست و پراید 132 که کارخونه ادعامیکنه - ایمن تر شده و ورقش کلفت تر شده 850 کیلو هست -

و حالا با ادعای اون صافکاری که به شما گفته که ورق رانا از پراید هم نازک تره خودتون حساب کنید که رانا باید پس حد اقل هم وزن پراید 142 باشه - این درحالی هست که رانا وزنش از 206 اس دس وی 8 بیشتر هم هست -

صحبت شما درست است ، اما در نظر داشته باشید با وزنه های تعادل هم میشه وزن ماشین رو بالا برد . البته من ادعایی در این مورد ندارم ، فقط چیزی که دیدم رو خدمت دوستان عرض کردم .

15. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه john nash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    ما بعد از کلی گشتن و تحقیق درباره ی ال 90 و سمند و 405 slx آخرش رفتیم رانا ثبت نام کردیم!!! فروش عید تا عید نقدی 45 روزه
    اصلا درباره ی این ماشین نمیدونیم و سوارشم نشدیم ولی شنیدم از بعضیا که میگن داشبوردش بده و از این حرفا
    حالا میخوام بپرسم کلا چه جور ماشینیه و سواریش چجوریه؟؟ به ال 90 میرسه!؟ و قضیه داشبوردش چیه؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام دوستان
    ما بعد از کلی گشتن و تحقیق درباره ی ال 90 و سمند و 405 slx آخرش رفتیم رانا ثبت نام کردیم!!! فروش عید تا عید نقدی 45 روزه
    اصلا درباره ی این ماشین نمیدونیم و سوارشم نشدیم ولی شنیدم از بعضیا که میگن داشبوردش بده و از این حرفا
    حالا میخوام بپرسم کلا چه جور ماشینیه و سواریش چجوریه؟؟ به ال 90 میرسه!؟ و قضیه داشبوردش چیه؟؟
    ماشین نرم و بی صدایی ست
    کیفیت داشبرد کمی پایینه ,مثلا در قسمتهای دستگیره و پنل ضبط کاملا مشهوده
    اگه تجربه ی 206 صندوق دار را داشته باشید کاملا مشابه است
    از نظر راحتی اتاق :برای سرنشین های عقب کمی مشکل سازه
    با ال 90 هم میتونه توی یک سطح قرار بگیره ولی بنظر بنده راحتی صندلی های ال 90 بیشتره

18. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •