تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 360 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 3594

نام تاپيک: ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد <<

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و عرض ادب.چه جور ميشه كلمه كاربري خود را تغيير داد؟ با تشكر
    به قسمت تنظيمات كاربر در بالا و سمت راست برو عزيز.

حـــــرفـه ای mir@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اون سر دنیا

پيش فرض

برای تغییر نام کاربری باید به میثم ، فرماندهی کل ستاد مشترک، پیغام خصوصی بزنید.

یکی دو روزه به نظر من سرعت سایت به شدت افت کرده. چه از یونیورسیتی چه از خونه خیلی وضع خرابه.

مشکل از منه یا از شما؟ راه حل؟

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

یکی دو روزه به نظر من سرعت سایت به شدت افت کرده. چه از یونیورسیتی چه از خونه خیلی وضع خرابه.
    مشکل از منه یا از شما؟ راه حل؟
    سلام
    مشکل از فرستنده است ، لطفا به گیرنده خود دست نزنید!
    به زودی درست میشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اقا با بدبختی یه صفحه باز می شه! وحشتناک سرور داون

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ببخشيد من خيلي وقت هست از سايت استفاده ميكنم اما به جزيياتش وارد نيستم

1:نميدونم كجا سئوالاتمو مطرح كنم
    2:يه كمك كلي به من بكنيد بهتر بگم راهنماي كنيد در استفاده از اين سايت و انجمنش
    1- اين كه سوال رو كجا مطرح كنيد بسته به موضوع سوال هست. مثلاً اگه سوال كامپيوتري داريد توي تالار كامپيوتر و... . اگه سوالي رو شك داشتيد به كجا مربوطه، توي هر جايي كه بيشتر به نظرتون منطقي رسيد بگذاريد. اگر هم به هيچ جا مربوط نبود، توي بخش «گفتگوي آزاد» بگذاريد. اگه به منوي بازشونده اي كه با نام Jump To در پايين همين صفحه (و تمام ديگر صفحات به جز صفحه اصلي) قرار داره مراجعه كنيد فهرست كامل تالارها و زير تالارها رو مشاهده مي كنيد.

2- فكر مي كنم طرز كار تالار، نيازي به راهنمايي نداشته باشه. اما اگه سوالي در مورد خاصي هست لطفاً مطرح كنيد.

ضمناً:
    من يه روش ميگم كه فكر مي كنم طرز كار تالار رو براتون خيلي راحت تر كنه. خودم از وقتي اين كار رو ياد گرفتم خيلي بهتر مي تونم گفتگوهام رو توي تالار دنبال كنم.
    شما وارد قسمت تنظيمات خودتون شده و گزينه Default Thread-Subscription (حالت پيشفرض اشتراك در موضوعات) رو روي no email notification (عدم اطلاع رساني به وسيله ايميل) تنظيم كنيد. بدين ترتيب هر بار كه توي هر قسمت از تالار تاپيك جديدي باز كنيد و يا توي تاپيك هاي ديگرون پيامي بگذاريد به طور خودكار در اون تاپيك مشترك شده و سپس با مراجعه به قسمت Subscriptions (اشتراك ها)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مي تونيد فهرست كامل اشتراك هاي خودتون رو مشاهده كرده و از روي پررنگ يا كم رنگ بودن نام تاپيك ها متوجه بشيد كه كدومها پاسخ جديدي داشته، كدام ها هنوز پاسخ جديدي نداشته اند.

پيشنهاد مي كنم پس از انجام اون تنظيمي كه گفتم، آدرس صفحه Subscriptions (اشتراك ها) رو به صورت Shortcut روي دسكتاپتون بگذاريد و يا اون رو به قسمت Favorites از Internet Explorer اضافه كنيد.

يك گزينه Delete براي پك كردن تاپيك ها بسازيد تا كساني كه تاپيك هاشون بي اعتبار و قديميه بتونن اون يا اون ها رو پاك كنن. يا قفل كنن و امكاناتي ديگر

چرا شما براي راه اندازي اين انجمن از ذهن خودتون و مشتركين كمك نمي گيريد و فقط از انجمن هاي خارجي تقليد كرديد و اينجا رو مثل همون جا ساختيد؟!؟!؟! استعمار شديد؟
    موافقم. به نظرم بايد گزارنده هر تاپيك اجازه داشته باشه پاسخ ها و پيام هاي بيربطي رو كه توي اون تاپيك گذاشته ميشه شخصاً حذف كنه.به برخي معايب اين كار هم واقفم اما به نظرم محاسنش بيشتر هست. لااقل ميشه به طور آزمايشي يه مدت اجراش كرد. البته فكر مي كنم كه اين امكان هنوز در نرم افزارهاي Vbulletin طراحي نشده.

در ضمن اين پيشنهاد كه گفتيد تالار گفتگوي مطابق سليقه ايرانيان بسازيم پيشنهاد خوبيه. اما اين تالار رو ايراني ها درست نكرده اند. بلكه شركت خارجي Jelsoft اون رو طراحي كرده و ايراني ها فقط محتوياتش را فارسي كرده اند. بنا بر اين نمي تونند هر تغييري كه خواستند در نرم افزار ايجاد كنند و اختيارات مديران (تا اونجا كه مي دونم) تنها در حيطه اختياراتي هست كه نرم افزار در اختيارشون ميگذاره.

البته داره روي ساخت تالارهاي بهتر از vbulletin (محصول شركت jelsoft) كار ميشه، اما تا اونجايي كه مي دونم هنوز هيچ شركت دنيا نتونسته نرم افزاري قويتر از vbulletin طراحي كنه. حتي خود اعليحضرت Microsoft.

آخر فروم باز Monica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اگه من با یوزرم با یه کامپیوتره دیگه باشم و با سیستمه خودمم با همین یوزر بیام بالا بعد هم پسوردمو عوض کنم اون وقت رویه سیستمه اولی چه اتفاقی می افته؟همچنان می تونه از این اکانت استفاده کنه یا ساین اوت می شه؟
    -------------
    اصلا کسی فهمید چی گفتم؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

اگه من با یوزرم با یه کامپیوتره دیگه باشم و با سیستمه خودمم با همین یوزر بیام بالا بعد هم پسوردمو عوض کنم اون وقت رویه سیستمه اولی چه اتفاقی می افته؟همچنان می تونه از این اکانت استفاده کنه یا ساین اوت می شه؟
    -------------
    اصلا کسی فهمید چی گفتم؟
    خوب معلومه كه ساين اوت مي شه ، وقتي پسورد رو عوض كردي كافيه يه صفحه رو از كامپيوتر اولي Refresh كني تا پيغام بده و بگه كه يوزر نيم و پسورد رو دوباره وارد كن ...

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خوب معلومه كه ساين اوت مي شه ، وقتي پسورد رو عوض كردي كافيه يه صفحه رو از كامپيوتر اولي Refresh كني تا پيغام بده و بگه كه يوزر نيم و پسورد رو دوباره وارد كن ...
    حرفتون متین .... فقط چرا وقتی آن شدم با اینکه تیکه remember رو فعال کرده بودم ساین اوت بودم؟
    --------------
    یه مشکله دیگه... چرا نمی تونم برم تو کنترل پنلم؟
    یهنی با وجوده اینکه ساین این هستم وقتی می خوام برم تو کنترل پنل یوزر پسورد می خواد بعد هم که اطلاعات و وارد می کنم باز ارور می ده و دوباره یوزر پسور می خواد؟
    --------------
    خداییش معلوم هست چه بلایی سره یوزرم اومده؟!
    Last edited by Monica; 19-02-2007 at 14:32.

حـــــرفـه ای Harry Potter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

حرفتون متین .... فقط چرا وقتی آن شدم با اینکه تیکه remember رو فعال کرده بودم ساین اوت بودم؟
    --------------
    یه مشکله دیگه... چرا نمی تونم برم تو کنترل پنلم؟
    یهنی با وجوده اینکه ساین این هستم وقتی می خوام برم تو کنترل پنل یوزر پسورد می خواد بعد هم که اطلاعات و وارد می کنم باز ارور می ده و دوباره یوزر پسور می خواد؟
    --------------
    خداییش معلوم هست چه بلایی سره یوزرم اومده؟!
    سلام
    فکر کنم شما موقع تغییر پسورد یادت رفته کلمه عبور قبلی رو وارد کنی در کادر اول؟
    اگر اینطور هست به میثم جان pm بزن و مشکلت رو بگو تا حلش کنه...
    یا اینکه دوباره پسوردت رو عوض کن و این بار موقع عوض کردن حتما پسورد قبلی رو هم وارد کن

پیروز باشی

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام
    فکر کنم شما موقع تغییر پسورد یادت رفته کلمه عبور قبلی رو وارد کنی در کادر اول؟
    اگر اینطور هست به میثم جان pm بزن و مشکلت رو بگو تا حلش کنه...
    یا اینکه دوباره پسوردت رو عوض کن و این بار موقع عوض کردن حتما پسورد قبلی رو هم وارد کن

پیروز باشی
    سلام آقایه هری پاتر
    در مورده پسورده قبلی که مطمئنم واردش کردم ...
    در مورده اینکه دوباره پسوردمو عوض کنم هم باید بگم مشکلی نیست فقط اینکه من اطلا نمی تونم برم تو کنترل پنلم تا برم تو قسمت چنج پسورد ...

-------------------
    خود به خود حل شد
    Last edited by Monica; 19-02-2007 at 20:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •