تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1007 از 1049 اولاول ... 75079079579971003100410051006100710081009101010111017 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,061 به 10,070 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام--
    تا حالا از نوع امپ خودتان ساختید وبا یک اسپکر امتحان کردید---
    سلام؛
    بله به دفعات رنج های مختلف این کمپانی رو مورد استفاده قرار دادیم. تو لیست تعداد خیلی زیادی از برندهایی که باهاشون کار میکنیم تعداد قابل توجهی تولید کننده آمپلیفایر (ماژول آمپلیفایر برای OEM نه آمپلیفایر محصول نهایی) هست. در بین همه این تولید کننده ها دوتا برند خیلی برجسته هستن. یکی همین برند هلندی یکی یه برند دانمارکی. برند هلندی در سالهای اخیر وارد های-اند اودیو هم شده و الان بالاترین مدلشون یکی از بهترین هاست و نقدهای خیلی خوبی گرفته و مصرف کننده خیلی راضی هست. البته اون قیمتش خیلی بالاست (من شخصا از این مدل استفاده میکنم) ولی شما ببین همین برند 4850 دلار 320 دلار ماژول این کمپانی توش داره. شما عین همین صدا رو میگیری فقط جعبه و یه مشت اتصالات اضافه میکنید.
    من این وسط نفعی نمی برم ولی شما این آمپ که میتونی با این هزینه مختصر بسازی ببر با هرچی آمپ تا 6-7 میلیون تو ایران هست مقایسه کن. اگه چیزی حتی نزدیک به این صدا دارد شما این دستگاه بیار بده بمن عین مبلغی که هزینه کردی من به شما میدم

2. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--
    حتما قبل از اینکه اسپکر بخرم -یک مشورت خوب با شما می کنم فعلا درحال جمع پول هستم-امیدوارم این دفعه پول نپره--

4. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام--
    حتما قبل از اینکه اسپکر بخرم -یک مشورت خوب با شما می کنم فعلا درحال جمع پول هستم-امیدوارم این دفعه پول نپره--
    مشکلی نیست فقط در جریان باش که ما سالی 2-3 دفعه ازین کمپانی خرید میکنیم که الان روی ددلاین کمپانی برای آماده شدن و ارسال سفارش جدید هستیم برای همین گفتم میتونم این ماژول بهتون بدم. یعنی میتونیم اضافه کنم اگه مورد جدیدی بخوام. اینو میگم که نکنه یه وقتی روش حساب کنی فکر کنی هر زمان تصمیم بگیری این ماژول در دسترس باشه ولی شرمنده ت بشم و برنامه هات بهم بریزه

6. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--
    من چند سال صبر کردم برای ستاپ خوب-- باز هم صبر می کنم------تشکر---

8. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

سلام
    پولت برای این مدل خرج کنی خیلی بهتره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر امکانات خاصی مد نظرت نیست این مدل میتونی بخری که ارزئنتر هم هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام آقای رایان عزیز.شما خودت صدای پکیج پایونییر 884 رو شنیدی؟ در مقایسه با جامو و فوکال آیا تفاوت فاحشی داره؟.چون من خودم این مدل رو خریدم ولی الان ته ذهنم میگه کاشکی جامو 426 میخریدم.اصلا موندم این سیستمم ایراد داره یا فایلهام.فایل flac مایکل جکسون و سلین دیون و مدرن تاکینگ و ... رو گوش میدم ولی باور کن به لذت گوش دادن همین تیتراژ سریال پایتخت که با ----- و کابل اپتیکال بهش وصله نیست.آنقدر که این تیتراژ سریال رو شارپ و با باس عمیق پخش میکنه که فایلهای flac رو از usbخودش نه.اصلا بعضی مواقع از ----- ماهواره و از بعضی کانالهای دکد شده چنان صدایی میگیرم که به سیستمم ایمان میارم ولی وقتی flac از usbآمپلی گوش میدم زیاد باهاش حال نمیکنم.من سیم خود فابریک پکیج رو نصب کردم که از این سیمهای نازک معمولیاست.اگه کابل مارکدار استفده کنم تاثیرش محسوس خواهد بود یا نه؟چون دوستمون flipo قبلا حرف خوبی زدن.کابل خوب کیفیت رو بالا نمیبره بلکه از افت بیشتر کیفیت صدا جلو گیری میکنه.دوستای دیگه هم اگه نظر بدن ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان من امپ 329 پایونیر دارم . این امپ اکولایزر دستی نداره ؟!ضبط و پخش ماشینم پایونیره و کلی تنظیمات و اکولایزر داره تعجب میکنم از کم بودن تنظیمات این امپ
    ولوم کراس اوور پشت ساب رو من کم و زیاد میکنم تغییری توی صدای ساب احساس نمیکنم. کلا کراس اوور چیکار میکنه؟
    و اینکه phase توی منوی امپ چیه و تاثیرش روی چیه؟
    ممنون
    Last edited by mehdimdi; 04-07-2015 at 08:49.

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستان من امپ 329 پایونیر دارم . این امپ اکولایزر دستی نداره ؟!ضبط و پخش ماشینم پایونیره و کلی تنظیمات و اکولایزر داره تعجب میکنم از کم بودن تنظیمات این امپ
    ولوم کراس اوور پشت ساب رو من کم و زیاد میکنم تغییری توی صدای ساب احساس نمیکنم. کلا کراس اوور چیکار میکنه؟
    و اینکه phase توی منوی امپ چیه و تاثیرش روی چیه؟
    ممنون
    در مورد اکولایزر آمپ من کار نکردم نمی دونم
    کراس اور برای تنظیم همپوشانی فرکانسی ساب ووفر با اسپیکرهای اصلی هست. باید ببینید اسپیکرتون چه رنج فرکانسی داره و کجا رول اف میشه. مثلا اگه بلندگوهای شما از 80 هرتز رول اف بشه شما باید فیلتر پایین گذر کراس اور رو اونجا تنظیم کنید. بعضی از ساب ووفرها فیلتر بالا گذر هم دارن که توی بعضی از اتاق های کوچک که گین زیادی به لوفرکانس میده میتونید دامنه پایین رو محدودتر کنید که صدای بم زیاد توی اتاق آزاردهنده نشه. phase هم مشخصه فاز ساب ووفر هست که جابجا کنی حرکت ساب ووفر 180 درجه شیفت فار پیدا میکنه میتونی امتحان کنی که کجا بهتر صدا میده ولی عموما ساب باید با بقیه سیستم تو یه فاز کار کنه تایمینگ هم اینجوری درستره

12. 3 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام آقای رایان عزیز.شما خودت صدای پکیج پایونییر 884 رو شنیدی؟ در مقایسه با جامو و فوکال آیا تفاوت فاحشی داره؟.چون من خودم این مدل رو خریدم ولی الان ته ذهنم میگه کاشکی جامو 426 میخریدم.اصلا موندم این سیستمم ایراد داره یا فایلهام.فایل flac مایکل جکسون و سلین دیون و مدرن تاکینگ و ... رو گوش میدم ولی باور کن به لذت گوش دادن همین تیتراژ سریال پایتخت که با ----- و کابل اپتیکال بهش وصله نیست.آنقدر که این تیتراژ سریال رو شارپ و با باس عمیق پخش میکنه که فایلهای flac رو از usbخودش نه.اصلا بعضی مواقع از ----- ماهواره و از بعضی کانالهای دکد شده چنان صدایی میگیرم که به سیستمم ایمان میارم ولی وقتی flac از usbآمپلی گوش میدم زیاد باهاش حال نمیکنم.من سیم خود فابریک پکیج رو نصب کردم که از این سیمهای نازک معمولیاست.اگه کابل مارکدار استفده کنم تاثیرش محسوس خواهد بود یا نه؟چون دوستمون flipo قبلا حرف خوبی زدن.کابل خوب کیفیت رو بالا نمیبره بلکه از افت بیشتر کیفیت صدا جلو گیری میکنه.دوستای دیگه هم اگه نظر بدن ممنون میشم.
    سلام
    تفاوت فاحش نیست ولی خب متفاوته دیگه.صدای جامو و فوکال گوشنواز تره.
    شما از یک پلیر برای پخش موزیک استفاده کن ببین صدا با اون چجوریه.یا اگه آیپاد یا آیفون داری مینونی استفاده کنی.

14. 3 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--
    یک سوال است که ذهنم را مشغول کرده است--
    می گویند اسپکرهای برند مثل فوکال بد درایو می شوند برای اینکه صدای خوب وبا کیفیتی این برند بگیری باید امپ فایرت جریان دهی بالایی داشته باشد تا صدای واقعی این برند را بفهمی-حالا
    1-منظور از جریان دهی بالا یعنی چی؟؟
    2-چه امپلی فایریهای جریان دهی بالایی دارند؟؟
    3-کدام مشخصات توی امپ است که که بفهمیم که این امپ جریان دهی بالایی دارد؟؟
    4- چریان دهی بالا مثلا از چه عددی خوب است؟؟؟
    تشکر می کنم از دوستی این قضیه را درست وشفاف وتوضیح دهید-----

16. این کاربر از poloton7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام--
    یک سوال است که ذهنم را مشغول کرده است--
    می گویند اسپکرهای برند مثل فوکال بد درایو می شوند برای اینکه صدای خوب وبا کیفیتی این برند بگیری باید امپ فایرت جریان دهی بالایی داشته باشد تا صدای واقعی این برند را بفهمی-حالا
    1-منظور از جریان دهی بالا یعنی چی؟؟
    2-چه امپلی فایریهای جریان دهی بالایی دارند؟؟
    3-کدام مشخصات توی امپ است که که بفهمیم که این امپ جریان دهی بالایی دارد؟؟
    4- چریان دهی بالا مثلا از چه عددی خوب است؟؟؟
    تشکر می کنم از دوستی این قضیه را درست وشفاف وتوضیح دهید-----

اتفاقا یکی از دوستان همین امروز صبح کامنت گذاشته بود در مورد دمپینک فکتور سوال کرده بود که همین یک ساعت قبل یه مطلب در موردش نوشتم. تمام سوالهای شما توش جواب داده میشه. این "جریاندهی" تازگی ها کلمه پر مصرفی شده ولی کسی نمیدونه که چه اتفاقی میافته که صدا بهتر میشه با جریان بیشتر. تو این مطلب اینو کامل توضیح دادم.
    توصیه می کنم بخونید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یادم نرفته بگم. اگه خاطرت باشه شما یا یه دوست دیگه دنبال آمپ بود من یه چیزی معرفی کردم گفتم میتونم ماژولش رو بدم و تاکید کردم که تا 5-6 میلیون امپ هایی که در ایران هستن حتی نزدیک اون هم صدا نمیدن. یکی از دلایلش این بود که اون آمپ دمپینگ فکتور 700 داره.
    Last edited by flipp; 07-07-2015 at 00:55.

18. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •