تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1006 از 1545 اولاول ... 65069069569961002100310041005100610071008100910101016105611061506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,051 به 10,060 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سکوت کردی یعنی اینکه همون موقع که اومدم مشکل رو مطرح کردم شما نیومدی منو نقل قول کنی و بگی دارم اشتباه میکنم. این نشون میده که جدیدا مشکل رو برطرف کرده شاتل. یعنی در واقع مشکل رو بعد از تعطیلات عید برطرف کردند که واقعا خسته نباشن

و در مورد انتقال فایل هم شما اصلا نمیدونی سیدباکس چیه. بنابراین نظر ندی خیلی بهتره

فایل های سیدباکس های خارجی غیر قابل ریموت هستند.
    تنها سیدباکسی که فایلش قابل ریموت هست سیدباکس seedbaz است که من ازش سرویس ندارم.

الان گرفتی من چیا گفتم یا باز میخوای جک تعریف کنی؟
    اولا اینکه ادب و احترام خودتو نگه دار
    دوما ، بنده اینجا پلاس نیستم که ببینم کی و چه لحظه چی میگه ، کاربرا وقتی میان توی این صفحه میفهمن باقی افراد چی گفتن و چی نگفتن
    سوما ، بنده عرض کردم انتقال فایل از سرور خارجی که نشه توی شاتللند اپلود کرد یک راه حل داره که گفتم
    چهارما ، شمایی که از شاتل انقدر ناراضی هستید چرا هنوز توی شاتل موندید؟!!!!
    پنجما، یکم مودب باش...

دوبار تاکید کردم روی ادب و احترام ... روز خوش

2. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

درخواست دادم پیامک رو کنسل کنند برای سرویسم. 200 تومان میخواد بگیره. بحث 200 تا تک تومنی نیست . بحث اینکه همه تو این مملکت راه دزدی یاد گرفتند
    Last edited by Life24; 08-04-2018 at 18:30.

4. 5 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

دوما ، بنده اینجا پلاس نیستم که ببینم کی و چه لحظه چی میگه ، کاربرا وقتی میان توی این صفحه میفهمن باقی افراد چی گفتن و چی نگفتن
    سوما ، بنده عرض کردم انتقال فایل از سرور خارجی که نشه توی شاتللند اپلود کرد یک راه حل داره که گفتم
    پنجما، یکم مودب باش...

به یاد ندارم توهینی کرده باشم که شما اینقدر جوش آوردی و روی ادب تاکید میکنی

اتفاقا هر روز حداقل 3 دفه اینجا پلاس هستی. هر دفه کسی نظری داده و یا سوالی پرسیده شما یکی از نقل قول کننده های ثابت بوده ای. خود من یکی از نمونه هاش هستم که اینجا نظری دادم و توسط شما نقل قول شدم

اون راه حل هم به شما توضیح داده شد که در مورد سیدباکس خارجی جواب نمیده چون فایل هاش قابل ریموت به هیچ آپلودسنتری نیست. منتها فارسیتون ضعیفه ظاهرا.

و اما میرسیم به سوال شما که فرمودین:
    "شمایی که از شاتل انقدر ناراضی هستید چرا هنوز توی شاتل موندید؟!!!!"

جواب سوال:
    شاتل اینقدر شرکت کثیفیه که وقتی یک ماه پیش که فقط یک ماه از سرویس سه ماهه خودم رو مصرف کرده بدم بهشون پیشنهاد دادم که سرویس رو فسخ کنم و اونا به اندازه یک سوم از 127 هزار تومنی که پرداختم رو کم کنن و بقیه مبلغ رو به حساب من برگردونن بهم جواب دادند که:

اگه هر زمانی بخواهید قرارداد فسخ بشه مشکلی نداره فقط مبلغی بازگردانده نمیشه!!!

به همین خاطر میگم دزد و نفرت انگیز است شاتل

6. 2 کاربر از Omid-HD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

در مورد سیدباکس خارجی جواب نمیده چون فایل هاش قابل ریموت به هیچ آپلودسنتری نیست
    برای ریموت باید اول فایل رو به پوشه public انتقال بدی بعد از اونجا میتونی ریموت کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

برای ریموت باید اول فایل رو به پوشه public انتقال بدی بعد از اونجا میتونی ریموت کنی
    به پوشه Public یا هیچ جای دیگه قابل انتقال نیست. فایل های سیدباکس های خارجی با یوزر و پسورد محافظت میشن و بطور کامل غیر قابل انتقال هستند.

کسی که نخریده باشه منظور منو متوجه نمیشه. با seedbaz فرق دارن. هیچ جا نمیشه منتقل کردشون. تنها راه حل اینه که یه نت خوب بگیرم که حجم اصلی اون بالا باشه و دیگه احتیاجی به کارهایی مثل ریموت نباشه که هی لقمه رو دور سر خودمون نچرخونیم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

به پوشه Public یا هیچ جای دیگه قابل انتقال نیست. فایل های سیدباکس های خارجی با یوزر و پسورد محافظت میشن و بطور کامل غیر قابل انتقال هستند.

کسی که نخریده باشه منظور منو متوجه نمیشه. با seedbaz فرق دارن. هیچ جا نمیشه منتقل کردشون. تنها راه حل اینه که یه نت خوب بگیرم که حجم اصلی اون بالا باشه و دیگه احتیاجی به کارهایی مثل ریموت نباشه که هی لقمه رو دور سر خودمون نچرخونیم.
    من خودم هم سیدباکس خارجی دارم سه روز درگیر همین مشکل بودم تا پشتیبانیش درستش کرد اما بهرحال اگه کسی بتونه از داتک یا دیده بان سرویس بگیره خیلی بهتر هست پارت بندی و ریموت کردن به شاتل لند وقت گیر و حالگیری هست یه موقع های کلا آدم بیخیال دانلود میشه فعلا هم که بسته شاتلند رو حذف کردن تا ترافیک بفروشن وزیر وعده داده بود تمام سایتهای داخلی بزودی جزء ترافیک داخلی حساب بشن اما تا الان هیچ خبری نشده

10. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به یاد ندارم توهینی کرده باشم که شما اینقدر جوش آوردی و روی ادب تاکید میکنی

اتفاقا هر روز حداقل 3 دفه اینجا پلاس هستی. هر دفه کسی نظری داده و یا سوالی پرسیده شما یکی از نقل قول کننده های ثابت بوده ای. خود من یکی از نمونه هاش هستم که اینجا نظری دادم و توسط شما نقل قول شدم

اون راه حل هم به شما توضیح داده شد که در مورد سیدباکس خارجی جواب نمیده چون فایل هاش قابل ریموت به هیچ آپلودسنتری نیست. منتها فارسیتون ضعیفه ظاهرا.

و اما میرسیم به سوال شما که فرمودین:
    "شمایی که از شاتل انقدر ناراضی هستید چرا هنوز توی شاتل موندید؟!!!!"

جواب سوال:
    شاتل اینقدر شرکت کثیفیه که وقتی یک ماه پیش که فقط یک ماه از سرویس سه ماهه خودم رو مصرف کرده بدم بهشون پیشنهاد دادم که سرویس رو فسخ کنم و اونا به اندازه یک سوم از 127 هزار تومنی که پرداختم رو کم کنن و بقیه مبلغ رو به حساب من برگردونن بهم جواب دادند که:

اگه هر زمانی بخواهید قرارداد فسخ بشه مشکلی نداره فقط مبلغی بازگردانده نمیشه!!!

به همین خاطر میگم دزد و نفرت انگیز است شاتل
    وقتی چیزی رو بلدم برای حل مشکل دیگران بهشون کمک و یاری میرسونم و فکر نمیکنم باید بخاطر کمک به دیگران از کسی معذرت خواهی کنم برعکس باعث خوشحالی منه که به پست های و نوشته های من توجه میکنی
    فارسی من ضعیفه ؟ ای جان دیگه چی؟
    باید در نظر بگیری در چه کشوری هستی ، اینجا ایرانه اروپا یا امریکا یا کشورهای شرق اسیا نیست ، قانون نداره کشور بی قانون یعنی جای که هستی و نفس میکشی ولی در نظر بگیر که سرویس دهی شاتل بهتر از باقی شرکت هاست در واقع انتخاب بین بد و بدتر هست ، خوبی وجود نداره که ادم بخواد مقایسه ای بینشون داشته باشه که بخوایم قضاوت کنیم ، ما ایرانی ها مجبوریم با حداقل ها بسازیم ، یه نمونه بی قانونی و بی تکلیفی کشور همین نرخ ارزه...
    Last edited by AVAVA; 08-04-2018 at 18:49.

12. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

پنجما، یکم مودب باش...

ویرایش ......
    Last edited by George Shelly; 08-04-2018 at 19:20.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

چرا هرچی اهوازی من می بینم تو هر جایی همه نروس و عصبی هستن ؟ ( منظورم همه نیستن)
    چیزی نگفت که انقدر جوش آوردی ...
    این یه حقیقت زندگی هست که شما هر روز اینجایی و همه کاربرا رو حداقل یه بار منشن کردی.
    تا یکی سوال میپرسه سریع شما جواب میدی ، البته درسته که کمک می کنی ولی خوب زیاد پست بدی تو مخی میشی و کاربرا کلافه میشن.
    امیدوارم درک کنی و نیای من رو مورد عنایت قرار بدی .

خوب ... چشم ...
    دوست عزیز ایشون بلند شدن به من گفتن ساکت شدی خیلی ببخشید ساکت شدم برای چی؟
    وقتی کسی به شما بگه نظر ندی بهتره در اصل گفته خفه خون بگیر! دوست داری کسی اینو بهت بگه؟
    وفتی کسی بهت میگه جوک نگو یعنی چرت و پرت تحویلمون نده
    خدا سرشاهده جز کمک به دیگران هدفی نداشتم ، ناراحتین ازم چشم فعالیت نمیکنم میرم تو سایت دیگه ای فعالیت میکنم ...
    معمولا مردم اینطورن که کمک کنی بهشون بعدش دیگه رو اعصابشونی ... واقعا خنده داره ... خداحافظ

15. 3 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خوب ... چشم ...
    دوست عزیز ایشون بلند شدن به من گفتن ساکت شدی خیلی ببخشید ساکت شدم برای چی؟
    وقتی کسی به شما بگه نظر ندی بهتره در اصل گفته خفه خون بگیر! دوست داری کسی اینو بهت بگه؟
    وفتی کسی بهت میگه جوک نگو یعنی چرت و پرت تحویلمون نده
    خدا سرشاهده جز کمک به دیگران هدفی نداشتم ، ناراحتین ازم چشم فعالیت نمیکنم میرم تو سایت دیگه ای فعالیت میکنم ...
    معمولا مردم اینطورن که کمک کنی بهشون بعدش دیگه رو اعصابشونی ... واقعا خنده داره ... خداحافظ
    نه!
    من اتفاقا خوشحالم شما کمک می کنی چون میدونم خیلی ها این جا هستند که اطلاعات کافی دارند و کسر شان میدونن کمک کردن رو و یا حوصله ش رو ندارن!
    من به نوبه خودم از شما ممنونم که کمک می کنی اما میدونی این سیستم ایرانی هاست ، تا زیاد پست میدی و زیاد دیدی میشی سریع کلافه میشن از دستت تو همه جا همینه !
    من منظورم خودم نبود من نه مدیرم نه صاحب سایتم که به کسی بگم چیکار کن یا نکن، فقط یادآوری کردم!
    من خودم تو تاپیک دیده بان کلی پست گذاشتم و درباره نت خودم گفتم حتی قبل اینکه کسی ازم بخواد بعد یه سریا اومدن گفتن مردمو گمراه نکن!
    منم دیگه هیچ پستی نمیدم در مورد تست نتم به من چه برن خودشون بگیرن بفهمن چی هست چی نیست!
    من شاید منظورمو بد رسوندم شاید تند گفتم ، امیدوارم ناراحت نباشی از دست من من منظوری نداشتم ، به حد کافی همه ما داغون هستیم از دست این سیستم و نباید سعی کنیم همدیگه رو عصبی ترو داغون تر کنیم ، نباید به جون هم بیوفتیم و روان همدیگر رو بهم بزنیم.

17. این کاربر از George Shelly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •