تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1006 از 2365 اولاول ... 650690695699610021003100410051006100710081009101010161056110615062006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,051 به 10,060 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان کسی اطلاعی در مورد امپ mafco m-104mp 800watt داره؟ قیمت؟ کیفیت؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چی جالبه؟
    آمپ میخوام دیگه مگه چیز عجیبیه؟ آمپم ضعیفه ! فول رنج رو متوجه نشدم.9004 چنده؟
    مرسی از پاسختون
    سلام.هیچی همینجوری نوشتم.
    منظورم از فول رنج یعنی از روی آمپ کلید کراس اوور رو از HPF بزار روی Ful range
    9004 رو قیمت ندارم.
    دوستان نظرتون در مورد پایونر 2550 چیه؟کیفیتش خوبه؟
    میخام با DLS 960 برای عقب و maxeeder1017 برای جلو پراید ببندم.
    ست خوبی میشه؟
    دوست خوبم اگه صدای خوب میخواهی خیر.مکسیدر هم شد آمپ؟اسپیکرت خوبه ولی دوتای دیگه نه.
    سلام دوستان
    قراره که هفته اینده خودرو رو (405 ) از ایران خودرو تحویل بگیرم میخوام یه پخش مناسب بگیرم اما متاسفانه هیچی از خرید پخش نمیدونم .
    چند ماه پیش یکی از دوستان داشت میرفت بانه منم بهش 500 تومن دادم اونم اینارو برام خریده امیدوارم خیلی افتضاح نباشن.
    پخش کن وود مدل 3208us با قیمت 200 تومن
    باند پایونیر مدل TS - 6975 v2 با قیمت 300 تومن
    حالا مشکل اینجاست که من پخش تصویری میخوام در حالی که این مدلی که برام خریدن فقط صوتیه و دیگه این که فکر کنم خودرویی که تحویل میگیرم خودش یه پخش داره. حالا من موندم دو تا پخش صوتی تقریبا به درد نخور و دو باند که میگن خوبه.
    از آمپلی و چیزای دیگه هم هیچی نمیدونم و اصلا نمیدونم این باندا چقد کارایی دارن.

اینکه چی میخوام و چقد هزینه میکنم باید بگم من یه پخش تصویری میخوام که علاوه بر دوتا پخش و باندم میتونم 200 تای دیگه هم هزینه کنم. صدای خیلی خیلی بلند هم نمیخوام کیفیت برام مهمتره.

لطفا بهم بگین چه خریدی برای من مناسبتره.
    سلام
    پخش تصویری رو که کلا باید دورش رو خط بکشی با این میزان هزینه
    V2 هم اصلا صدای مناسبی نداره با توجه به این متاسفانه مردم عوام متاسفانه باز میرن میخرن (جسارت به حضرت عالی نمیکنم ).تازه آمپلیفایر هم لازم دارید برای درایو کردنش.
    در کل صدای خوب و با کیفیتی نخواهید داشت.
    سلام
    داداشای گلم یه ساب پایونر مدل Pioneer TS-W309D4 پیدا کردم با باکس خیلی تمیزه چند بخرم؟
    ساب خوبی هست؟
    آمپ مونو ارزون و خوب چی پیشنهاد میدید واسش؟
    پخش ماشین Pioneer DEH-P7150
    ماشین L90
    یه آمپ Pioneer GM-6500F روی خود ساب بود ولی فکر نکنم واسه ساب جواب بده و نظرتون چیه و با همین آمپ بخرم یا آمپ مونو بخرم؟
    ساب رو اصلا هزینه نکن.
    آمپ 8105 ولی کمیاب شده متاسفانه.
    آمپ 4 کانالتون هم ضعیفه
    دوستان کسی اطلاعی در مورد امپ mafco m-104mp 800watt داره؟ قیمت؟ کیفیت؟
    آقا عبدالله عزیزم. خوبی انشاءالله؟
    گلم تلفنی و تو SMS هم خدمتت عرض کردم. 1073 راه اندازیش کمی سخته. باید آمپ خوب بهش بزنی که هم قدرت کافی بهش برسونه و هم کیفیت صدا خوب باشه. وگرنه آمپلیهای متفرقه جر یه باس زدن گیج و منگ و رفتن رو اعصابت چیز دیگه ای نداره.
    اون امپ R180.2 ادیو سیستم درسته قیمتش بالاس ولی واقعا صدای بی نظیری بهت میده. گوش کن حرف منون دنبال کن وود و نمیدون مافکو و اینا نباش.کم کم جمع کن.1073 ت محفوظه. برو آمپ رو پولش رو جور کن منم کمکت میکنم.حیفه این اسپیکره که با آمپلیفایر فیک درایو بشه.حیفه.دیگه خودت میدونی.بعدا مثل محمد پشیمون میشی و باید مجدد هزینه کنی.
    یا علی.

3. 7 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ممنون واسه جوابتون و به نظرتون تا چه قیمتی ارزش خرید داره این ساب Pioneer TS-W309D4 ؟

و این آمپ Pioneer GM-6500F ؟

البته به صورت دست دوم ولی کمتر از 1 ماه کار کرده

اگر ساب رو با باکس 150.000 بگه و آمپ رو 150.000 با این قیمتا ساب یا آمپ بهتری میشه خرید؟

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

دوست خوبم اگه صدای خوب میخواهی خیر.مکسیدر هم شد آمپ؟اسپیکرت خوبه ولی دوتای دیگه نه
    میدونم چیز جالبی نیست.فقط برای خالی نبودن جلو اینارو گذاشتم.

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

ممنون واسه جوابتون و به نظرتون تا چه قیمتی ارزش خرید داره این ساب Pioneer TS-W309D4 ؟

و این آمپ Pioneer GM-6500F ؟

البته به صورت دست دوم ولی کمتر از 1 ماه کار کرده

اگر ساب رو با باکس 150.000 بگه و آمپ رو 150.000 با این قیمتا ساب یا آمپ بهتری میشه خرید؟
    خوب اگه آمپ رو 150 بگه خوب گفته . چون نو این آمپ حدود 350 تومن هست میگن.
    ساب رو نمیدونم

دوستان
    دیروز یکی از رفیق هام بهم گفت فلان دوستم سیستم بسته توپ بریم ببینیم. گفتم بریم
    رفتیم و دیدم یه پراید 141 هست
    Big3 که نکرده بود
    یه ساب نمیدونم اسمش چی بود حتی اسمشم نتونستم بخونم گذاشته بود رو تاقچه بقلش یه جفت 6995 و بقلش یه جفت کامپاننت اینارو همش با یه آمپ 4 کانال بسته بود .
    یه ساب به قول خودش پایونیر 3000 گذاشته بود تو باکس با آمپ مونو
    نشستم تو ماشینش گفتم تا ته زیاد کن بیسش ببینم چقده . شاید یکم از ساب من قوی تر بود اونم به خاطر اینکه باکس پورتد داشت و یه ساب تو تاقچه ولی صدای خشک و اعصاب خورد کن ، آمپ مونوش گفت بوشمن اسمش.به خودش هم گفتم که هم آمپت به درد نمیخورده هم سابت
    بش گفتم ساب رو قطع کن ببینم . ساب رو قطع کرد و صدا رو زیاد کرد . خوب سیستمش تنظیم نبود و صدا روی 50-55 به بالا میرفت صدا خراب میشد ولی مید بیس ها رو خوب میزد . خوشم اومد.
    حدود 4 میلیون پول پای اونا داده بود
    بش گفتم بیا بشین تو ماشینم ببین سیستمک ما چه جوره
    نشست اول صدا و کیفیت صدا رو نشونش دادم خودش گفت نه خدایش کیفیتش خوبه
    گفتم حالا بیسش رو ببین ، بیسش رو شنید خودش فرق ساب گلیدن با ساب پایونیر رو دید . گفت واقعا بیس نرمی میزنه

ساب رو 400 پولش رو داده بود البته چند وقت پیش . بهش گفتم بابا 100 تومن میذاشتی روش یه R15 میگرفتی دیگه نیاز نبود 2 ساب با مارک متفاوت بگیری و صدا رو خراب کنی.

دوستان بازم میگم به حرف مغازه دار ها خیلی توجه ای نکنید . شایدم مارک و جنس خوبی به شما معرفی کنند ولی قبلش بیاید اینجا و یه مشورت بکنید

7. 8 کاربر از Mohammadkiller بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

درود حمید عزیز .....میخواستم ببینم بهترین امپ برای ۱۰۷۳ در حالت دو کانال ویا چهار کانال و همچنین یه امپ مونو واس یه ساب متوسط که در کنار ۱۰۷۳ صدای با کیفیت بده چی پیشنهاد داری....اگه قیمت هم بدی عالی میشه.راستی ساب هم معرفی کن چی خوبه واسه درایو.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ممنون از دوستانی که جواب دادن اما دوستان من که نگفتم یه تصویری عالی میخوام لطفا راهنمایی کنید که با این مقدار پول یه تصویری متوسط بگیرم نه برم تو مغازه و منتظر نظرات مغازه دار باشم

پروفشنال لنگرود1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    لنگرود

پيش فرض

ممنون از دوستانی که جواب دادن اما دوستان من که نگفتم یه تصویری عالی میخوام لطفا راهنمایی کنید که با این مقدار پول یه تصویری متوسط بگیرم نه برم تو مغازه و منتظر نظرات مغازه دار باشم
    فقط میتونی پخشای مارک متفرقه بگیری مثل مارشال سیلکس سیرا پریمر بوستون ...
    که بین اینا مارشال و به خاطر خدمات پس از فروشش و سیلکس به خاطر کیفیت یه خورده بهتر از بقیه جا انتخاب دارن
    از اونا هم فکر نکنم بشه خرید که صفحه نمایش جداست میره داخل پخش از این سبکا میتونی بخری از 400 هستند تا 700 تلوزیون هم میگیرن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی اصلا اصلا به درد سیستم بازی نمیخورنا چند مدل سیرا هم هست که صفحه بزرگن میرن صفحه نمایش میره داخل دستگاه مثل پخشای پایونیر
    موقع خرید هم فقط کافیه به قیمت و امکاناتشون دقت کنین مثلا بلوتوث داشته باشن قابلیت گیرندگی تلوزیون و سنسور دنده عقب اتصال ipod و Aux و چه فرمتایی رو میتونن پخش کنن از همه مهمتر شکل ظاهریشون که کدومو بیشتر می پسندین دنبال مدل خاصی نباشین بین مارشال و سیلکس هر مدلی باشن فرق زیادی با هم نمیکنن
    اوه اوه از همه مهمتر ماشین جدیدتون گفتین 405 هست پخش 405 که اون پایین میخوره اون به صورت کج فکر نکنم اصلا بتونین پخشایی مثل پایونیر که صفحه نمایششون بیرون میاد بزارین فکر کنم گیر کنه همین مدلایی هم که عکسشو گذاشتم هم فکس کنم به مشکل بر بخورین اگه به سمت بالا باز بشن بعد زاویه دید کمی هم میمونه برا صفحه نمایش چه جوری میخواین نگاه کنین؟ اون زیرو ضایع میشه به نظرم
    Last edited by لنگرود1371; 18-04-2013 at 11:30.

11. 2 کاربر از لنگرود1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SEDRASOUL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال غیر حرفه ای
    این پیآنیر 1550 سی دی خور دکمه off نداره و حتما باید پنل رو در اورد تا off بشه؟!!!
    کسی جوابی نداشت؟!!
    و یه سوال دیگه من چه اسپیکرهایی در حد 150-200 وصل کنم خوبه؟!!

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فقط میتونی پخشای مارک متفرقه بگیری مثل مارشال سیلکس سیرا پریمر بوستون ...
    که بین اینا مارشال و به خاطر خدمات پس از فروشش و سیلکس به خاطر کیفیت یه خورده بهتر از بقیه جا انتخاب دارن
    از اونا هم فکر نکنم بشه خرید که صفحه نمایش جداست میره داخل پخش از این سبکا میتونی بخری از 400 هستند تا 700 تلوزیون هم میگیرن
    ولی اصلا اصلا به درد سیستم بازی نمیخورنا چند مدل سیرا هم هست که صفحه بزرگن میرن صفحه نمایش میره داخل دستگاه مثل پخشای پایونیر
    موقع خرید هم فقط کافیه به قیمت و امکاناتشون دقت کنین مثلا بلوتوث داشته باشن قابلیت گیرندگی تلوزیون و سنسور دنده عقب اتصال ipod و Aux و چه فرمتایی رو میتونن پخش کنن از همه مهمتر شکل ظاهریشون که کدومو بیشتر می پسندین دنبال مدل خاصی نباشین بین مارشال و سیلکس هر مدلی باشن فرق زیادی با هم نمیکنن
    اوه اوه از همه مهمتر ماشین جدیدتون گفتین 405 هست پخش 405 که اون پایین میخوره اون به صورت کج فکر نکنم اصلا بتونین پخشایی مثل پایونیر که صفحه نمایششون بیرون میاد بزارین فکر کنم گیر کنه همین مدلایی هم که عکسشو گذاشتم هم فکس کنم به مشکل بر بخورین اگه به سمت بالا باز بشن بعد زاویه دید کمی هم میمونه برا صفحه نمایش چه جوری میخواین نگاه کنین؟ اون زیرو ضایع میشه به نظرم
    این مدلی که عکسشو گذاشتین gps هم داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •