تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1003 از 1635 اولاول ... 3503903953993999100010011002100310041005100610071013105311031503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    به نظر شما Nikon D400 تا آخر شهریور معرفی میشه؟؟؟؟چون شایعات زیادی پیرامون معرفی این دور در سال 2011 هست....

داره خودمونی میشه mohammad3103's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

به نظر میرسه HX100 خیلی برتر از SX230 هست(زوم 30x -لنز واید-SLR like بودن) در صورتیکه فقط حدود 100 هزار تومن اختلاف قیمت دارند
    میشه یکی از دوستان توضیح بده قضیه چیه؟
    اگه اینطوری باشه هیچکی سراغ sx230 نمیره کافیه 100 تومن بیشتر بده امکانات فوق العاده بالاتری در اختیار داشته باشه

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

به نظر میرسه HX100 خیلی برتر از SX230 هست(زوم 30x -لنز واید-SLR like بودن) در صورتیکه فقط حدود 100 هزار تومن اختلاف قیمت دارند
    اگه اینطوری باشه هیچکی سراغ sx230 نمیره کافیه 100 تومن بیشتر بده امکانات فوق العاده بالاتری در اختیار داشته باشه
    بله اگر اینجوری باشه همه اونو میگیرین ولی اصلا اینطور نیست
    چرا که کیفیت عکس 230 بهتر از سونیه
    دوربینی کوچک با امکانات و کیفیت خوب
    در مورد فیلمبرداری نمیدونم چون نمونه فیلم سونی رو وندیدم

4. این کاربر از vvc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

حتی اگه کیفیت عکسش بهتر هم باشه (که من نمی دونم !) این دو دوربین رو نمیشه اینجوری با هم مقایسه کرد ... من خیلیا رو میشناسم که دوربینی که توی جیب جا نشه نمی خرند

6. 2 کاربر از rostamiani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

خیلی ها هم هستند خارج از بحث علم و منطق عمومی تصمیم میگیرند . مثل شخص من که اگر آلفا 900 سونی هم نصف قیمت به من بدن ، نمی خرم !! چه برسه به سوپرزوم ها و . . .

علاوه بر این موضوع و برای استپ بعدی موارد فنی و کاربری و علاقه های شخصی هر فرد هستش که بهتر بودن هر دوربینی رو توجیح میکنه ، نه صرفا ارائه مشخصات فنی بهتر .

شاد باشید .

پی نوشت :

به نظر شما Nikon D400 تا آخر شهریور معرفی میشه؟؟؟؟چون شایعات زیادی پیرامون معرفی این دور در سال 2011 هست....
    شما یا شایعات رو قبول دارید یا ندارید ... اگر دارید که نظر ما افراد عام جامعه عکاسی هم جز همون شایعه هاست . اگر خیر هم که مطرح کردن چنین سوالی بی معنی جلوه میکنه . ( خارج از این موضوع با توجه به ریلیز دوربین جدید سونی ، احتمال اومدن D400 هم هستش البته بیشتر شایعه ها پیرامون حضور جانشین D700 منتشر میشه که با توجه به کلاس سنسور A77 سونی ، این مورد دوم منطقی تر هستش ) .
    .
    .
    .

8. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

. مثل شخص من که اگر آلفا 900 سونی هم نصف قیمت به من بدن ، نمی خرم !! چه برسه به سوپرزوم ها و .
    چرا؟
    و چون دوربینهای قبلی سونی کیفیت خوبی ندارن ، این باعث میشه که بدون دیدن تصاویر گرفته شده با hs100 بگیم که دوربین خوبی نیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

فکر نمی کردم با نوشتن این جمله برای کسی سوال پیش بیاد !! خدمت شما :

خیلی ها هم هستند خارج از بحث علم و منطق عمومی تصمیم میگیرند .
    بنده کلا با سونی میانه خوبی ندارم . مثل فردی که با برند هیوندای میانه خوبی نداره و حتی اگر آزرا 2012 رو به قیمت 10 هزار دلار هم بهش بدن ، قبول نمی کنه !! حالا این قبول نکردن که دلیل بر بد بودن آزرا 2012 نیست حتی با پیشینه ی نه چندان مثبتی که هیوندای داشته . ( مثال منطبق با سونی ) .

البته خارج از توضیح واضح که نقل قول کردم اول همین پست و پست قبلم در مورد خودم ، بعضی نکات منطقی هم در مورد عدم خرید DLSR های سونی در ایران وجود داره که میشه به قیمت بسیار بی ربط اونها نسبت به خارج از ایران ، نبود پشتیبانی فنی ، عدم وجود لوازم و تجهیزات فنی که مهمترین اونها لنزهای متنوع هستش و مواردی از این دست . . . اشاره کرد .

کلا هدف نوشتن پشت قبلی از طرف من ، یادآوری نکات مختلفی بودش که میتونه توی تصمیم گیری یک فرد اثر بزاره برای خرید دوربین که همگی این نکات هم بسیار مهم هستن .

پی نوشت : HS100 نداریم . احتمالا اشتباه نوشتید و منظورتون Sony HX100V هستش .
    سلامت باشید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نظرتون برای یک دوربین خونگی کوچیک کدوم بهتره sony hx9 یا canon sx230؟
    آخه به نظرم canon sx230 یکم عکساش بهتره اما sony hx9 از نمونه فیلم هایی که تو سایت یوتوب ازش دیدم ظاهرا تو شب فیلم برداریش خیلی بهتره.به نظرتون کدوم نسبت به قیمتش بهتره؟ممنونم

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

میخواستم بدونم مدل Canon IXUS 220 HS چطوره.
    در همین فرم (فشرده) و تقریبا حدود همین قیمت چه گزینه های بهتری میتونم داشته باشم.

ضمنا چرا قیمت این دوربین رو در سایت دی جی کالا زدن 333 تومن. اما تو سایت خود کنن زده 369 دلار.
    در حالیکه به طور معمول باید قیمت در ایران بیشتر باشه. آیا ممکنه مدلی که در اون سایت میفروشن اصل نباشه مثلا؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    +گارانتی معتبر برای کنن چی هست؟
    ؟...........

اگه نباشه جاش خالی می مونه lpix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

واسه گارانتی آفومار گارانتی خوبیه ولی قیمت هاش بالاست
    ایده آل هم خوبه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •