تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 4105 اولاول ... 2502902952992998999100010011002100310041005100610121052110215022002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

دوستان من این هفته میرم برای پذیرش (یادتونه که خبرش رو داده بودم پذیرش بر اساس رشته شده) ناحیه بسیج.

فقط اگه بشه یه اطلاعاتی در مورد قرارگاه خاتم الانبیا بدین، نحوه رفتن، ادامه کار و... و مشکلات احتمالی داخلی و خارجی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوستان اعزامی 4 /1 که بهشون امریه دادن ، کسی هست لیسانس باشه استواری داده باشن ؟ ( تو ارتش )
    نخیر من ستاد نیرو زمینی هستم فعلا همون ستوان 3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. بنده بعد از گرفتن لیسانس 5 ماه تو نیروی انتظامی خدمت کردم. بعد 5 ماه ارشد قبول شدم و موقتا ترخیص. الان ارشدم در حال تموم شدنه به حول وقوه الهی . می خواستم بدونم الان میتونم جایی امریه بگیرم؟ تو چند تا اداره هم پارتی دارم. میشه اصلا؟ کسی همچین موردی دیده؟
    اگر دکترا قبول بشم چطور؟ بعدش میشه امریه گرفت؟ مثلا هیئت علمی دانشگاه ازاد شهرستانها شد؟
    در ضمن اگه امریه بدن بنده حاضرم تعهد بدم که 24 ماه براشون خدمت کنم و از خدمت قبلی و... چشم پوشی بشه. لطفا راهنمایی کنید
    رشتم مهندسی عمران- سازه هست

یه راهنمایی کنید که الان بهتره که چه خاکی تو سرم بریزم. کسانی که تو نیروی انتظامی خدمت کردن میدونن خدمت تو اونجا سرباز صفر و لیسانس و فوق لیسانس نمیشناسه معمولا... از پست دادن و نظافت واسه همه هست تا با دوتا ستاره رو شونت بری سر چهار راه وایسی کمرت بشکنه جریمه بنویسی! با فوق لیسانس!!!! خدایا خودت کمک کن.
    Last edited by naser2012; 01-09-2012 at 17:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان یک سوال فوری داشتم ممنون میشم جواب بدین:
    من پارسال کسری خودم رو ثبت در سیستم سازمانه نظام وظیفه کردم ولی برای آذر ماه می خوام اقدام به اعزام کنم....کسری خدمت من هنوز اعتبار داره؟
    چون من از بچه های نظام وظیفه پرسیدم گفتند وقتی ثبت درسیستم شده باشه تا ده سال دیگه هم اعتبار داره.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید(مخصوصا اگه کسی شرایط مشابه داشته باشه)

آخر فروم باز farhad_persona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان یک سوال فوری داشتم ممنون میشم جواب بدین:
    من پارسال کسری خودم رو ثبت در سیستم سازمانه نظام وظیفه کردم ولی برای آذر ماه می خوام اقدام به اعزام کنم....کسری خدمت من هنوز اعتبار داره؟
    چون من از بچه های نظام وظیفه پرسیدم گفتند وقتی ثبت درسیستم شده باشه تا ده سال دیگه هم اعتبار داره.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید(مخصوصا اگه کسی شرایط مشابه داشته باشه)
    من شنیدم آخر شهریور ماه به طور کامل از سیستم نظام وظیفه حذف میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من شنیدم آخر شهریور ماه به طور کامل از سیستم نظام وظیفه حذف میشه
    حتی اگه در سیستم نظام وظیفه ثبت شده باشه!!!!خیلی غیر منطقی هست که چیزی که ثبت در سامانه شده باشه رو حذف کنند!!
    این یعنی زیر سوال بردن سیستم نظام وظیفه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

همچنان پذیرش سپاه برای لیسانس معلق هست...

8. این کاربر از ice_man_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

همچنان پذیرش سپاه برای لیسانس معلق هست...
    کی همچین حرفی زده؟ پادگان ما که دارن پذیرش میکنن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

کی همچین حرفی زده؟ پادگان ما که دارن پذیرش میکنن
    والله من که امروز رفتم یکی از نواحی سه گانه تبریز، یه بند پ کلفت هم اونجا دارم. آخرش فرستادن نیروی انسانی که گفت کپی مدارکت رو بده ولی هیچ قولی نمیدیم چون فعلا لیسانس رو جلوش رو بستن و اگه پذیرش کنن بر اساس رشته میکنن.

دیگه نمیدونم بحث منطقه ای هست یا کشوری. بازم اگه در این مورد اطلاعاتی، بخشنامه ای چیزی داشتین بدین تا ما هم از نگرانی دربیایم.

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

والله من که امروز رفتم یکی از نواحی سه گانه تبریز، یه بند پ کلفت هم اونجا دارم. آخرش فرستادن نیروی انسانی که گفت کپی مدارکت رو بده ولی هیچ قولی نمیدیم چون فعلا لیسانس رو جلوش رو بستن و اگه پذیرش کنن بر اساس رشته میکنن.

دیگه نمیدونم بحث منطقه ای هست یا کشوری. بازم اگه در این مورد اطلاعاتی، بخشنامه ای چیزی داشتین بدین تا ما هم از نگرانی دربیایم.
    آره این هست که بر اساس رشته پذیرش میکنن و اخیراً هم این طوری شده ولی جایی که ما هستیم اونایی که سفارش شدن رو تحت هر شرایطی صرف نظر از رشته قبول میکنن. البته تو سیستم ناجا یه مقدار محدودیت ها ایجاد شده ولی همون طور که گفتم برای اون سفارش شده ها این مسئول ما زنگ میزنه به رابط ناجا و کار رو ردیف میکنه.
    شما رشتت چی هست؟ اگر کامپیوتر باشی که هیچ مشکلی نداری.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •